Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG22EAD


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen lijst van de Hikoki CG22EAD

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Muffler Protector Since 11 2013
2A 6600337 9.45 11.43

Muffler Protector Since 11 2013
2A 6600338 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt M6x55 (old 990-51060-553/6696819)
3 6684638 2.15 2.60

Ring M6 (10 Stuks)
4 949432 1.05 1.27

Knaldemper
5 6696554 26.59 32.17

Knaldemper
5 6696570 7.29 8.82

Uitlaat
5A 6698477 11.85 14.34

Hitteschild
6A 6600320 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
6 6696553

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
7 6684586 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
8 887021

Ring (old 182-0186a-20)
9 6684600 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M4x12/s (old 994-61040-124)
10 6684595 2.15 2.60

Intake Cover (b)
11 6696536 1.05 1.27

Cover Packing
12 6696534 1.05 1.27

Cilinder
13 6696527 24.70 29.89

Cilinder Afdekkap (oud 6699155)
14B 6600424 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
14A 6699155

Niet meer leverbaar
14A 6699156

Machineschroef M4x20 Zwart
15 307606 1.05 1.27

Bougie Bmr7a
17A 6699316 8.91 10.78

Bougie (oud 6685052)
17A 6699322 2.48 2.99

Intake Cover (a)
18 6696535 1.05 1.27

Pakking
19 6696548 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
20 6696943

Carburetor Insulator
20A 6698387 3.15 3.81

Seal Lock Hex. Socket Bolt M5x25 (w/washers)
21A 6698844 1.20 1.45

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
22 6684616 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
23 6684628

Carburator Wyc-22
24 6696550 45.63 55.21

Carburetor Ass'y Wyc-28
24A 6698474 55.14 66.72

Stop Ring (oud 489-25100-20)
27 6684696 2.15 2.60

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
28 6684692 29.19 35.32

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
29 6684693 8.58 10.38

Pump Plate (old 523-25100-20)
30 6691242 2.31 2.80

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
31 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
32 6691312 1.15 1.39

O-RING (OUD 550-25100-20)
34 6684695 4.29 5.19

Circuit Plate (old 522-25100-20)
36 6691234 3.30 3.99

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
38 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
39 6684690 18.00 21.78

Machineschroef M5x60 (oud 943430)
40 307224 1.05 1.27

Brandstofleiding (oud 6696962)
41A 6698720 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
42 6696832

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
43 6685139 5.94 7.18

Cleaner Sponge
44A 6600704 3.80 4.60

Luchtfilter Element
44 6690347 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
45 6696831

Air Cleaner Ass'y
46 6696549 9.13 11.04

Cylinder Packing
48 6696530 1.05 1.27

Zuiger Ring
49 6696532 2.10 2.54

Zuiger
50 6696531 6.88 8.32

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
51 6684590 2.15 2.60

Zuiger Pin
52 6696944 3.33 4.02

Crank Case (b) Comp
53 6696538 13.26 16.05

Crank Case Packing
54 6696539 1.05 1.27

Olie Keerring
55 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
56 6684608 3.80 4.60

Shim
57 6696946 1.68 2.03

Shim
58 6696945 1.68 2.03

Krukas
59 6696533 32.31 39.10

Crank Case (a) Comp
60 6696537 13.68 16.55

Knock Pin 4x12 (old 999-05041-203)
61 6695521 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
62A 6699995

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
63 6684679 2.15 2.60

Cam Plate
64A 6699996 2.55 3.09

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
65 6684677 8.58 10.38

Starter Rope Reel
66A 6699997 8.41 10.18

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
67 6684675 11.55 13.98

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
68 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
69 6684674 4.29 5.19

Starthendel
70 6684680 2.15 2.60

Machine Schroef M4x16
72 993539 1.04 1.26

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
77 6684681 13.20 15.97

Muffler Special Gasket (old751-52200-20/6684649)
78 6684650 2.15 2.60

Spark Arrestor (old 732-52200-20)
79 6684652 4.29 5.19

Exhaust Pipe (old 734-52200-20/6684649)
80 6685047 5.94 7.18

Ring
81 6685068 1.15 1.39

Muffler Rear Cover
82 6600339 4.65 5.63

Tapping Screw D4x10
83 6600325 1.04 1.26

Muffler Heat Cover Since 11 2013
84 6600340 5.40 6.53

Mark Plate (t)
85 6600327 1.04 1.26

Primer Label
86 6699000 1.04 1.26

Cam Plate Ass'y
87 6699691 6.10 7.38

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
91 6684667 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
92 305583

Ventilatorhuis (oud 6698725)
93B 6699159 9.15 11.07

CLUTCH SHAFT COMP
94B 6696541 8.41 10.18

Niet meer leverbaar
94A 6699199

Step Bolt
95 6696469 1.04 1.26

Ring
96 6684648 2.15 2.60

Clutch Plate (a)
97 6696546 1.05 1.27

Clutch
98 6696948 11.64 14.08

Ring (b)
99 6696547 1.05 1.27

Moer
100 6685337 1.05 1.27

Ring M8 (zwart)
101 323212 1.05 1.27

BOBINE
102B 6699464 17.60 21.30

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
103 6684599 2.15 2.60

Cord
106 6696544 1.05 1.27

Earth Cord
107 6696545 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
108 6696928

Vliegwiel
108A 6699289 25.71 31.11

Anti Vibe Rubber (a)
109 6696963 3.33 4.02

Pipe Holder (a)
110 6696542 1.05 1.27

Moer M5 (zwart)
111 302012 1.05 1.27

Pipe Holder (b)
112 6696543 1.05 1.27

Anti Vibe Rubber (b)
113 6696964 3.33 4.02

Veerring D12 (10 Stuks)
114 939542 1.50 1.82

Tapping Screw D4.5x16 (old 990-72045-164/790451)
115 6684636 2.15 2.60

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
117 305812 1.04 1.26

Handle (b)
118 6696487 3.45 4.17

Handle (b)
118 6696942 5.01 6.07

Lock Lever
119 6696490 1.04 1.26

Lever
120 6696488 1.04 1.26

Spring (a)
121 6696489 1.04 1.26

Stop Switch
122A 6601275 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
122 6696940

Stop Switch Cord
123 6696491 1.80 2.18

Protection Tube
124 6696967 1.05 1.27

Gaskabel
125 6696560 4.18 5.05

Handle (a)
126 6696486 3.45 4.17

Handle (a)
126 6696941 5.01 6.07

Tank For Usa
127 6696552 22.83 27.62

Tank
127 6696569 4.59 5.55

Pomp Filter
128A 6600351 2.70 3.27

Niet meer leverbaar
128 6684620

Clip
129 6696949 1.68 2.03

Stand
130 6696556 2.10 2.54

Flange Bolt
131 6696557 1.05 1.27

Bolt (w/flange)
131 6696574 1.05 1.27

Brandstofleiding
132A 6698716 3.45 4.17

FUEL PIPE L180
132B 6698932 10.65 12.89

Niet meer leverbaar
133 6696476

Brandstofleiding L70
133A 6699014 1.65 2.00

Return Grommet (old 6684627)
134A 6697846 1.04 1.26

Tank Cap Chain
135A 6698732 1.20 1.45

Tank Dop Compleet
136A 6698402 4.20 5.08

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
145 6684899 2.15 2.60

Vliegwiel (old 6696928)
146 6699463 23.38 28.28

Hex.bolt 6x50 (old 990-21060-504)
151 6684824 2.15 2.60

Handle Knob (old 512-3338p-20)
152 6684823 4.29 5.19

Ring
153 6684822 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (old 990-51050-123)
154 6684829 2.15 2.60

Veerring M5 (10 Stuks)
155 949454 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt (w/button)m6 (old 990-53060-3
156 6684825 2.15 2.60

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
157 949455 1.05 1.27

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
158 949425 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
159 6684818

Spacer (old 360-33315-20)
160 6684819 4.29 5.19

Ring
161 6684820 2.15 2.60

Veerring D10 (10 Stuks)
162 939540 1.95 2.36

Main Pipe Comp. (old 341-77157-80)
163 6684815 69.88 84.55

Drive Shaft A (old 035-38466-80)
165 6684814 39.03 47.22

Hanger (old 335-77350-80)
166 6684705 8.58 10.38

Handle Holder (a)
167 6696972 1.20 1.45

Moer M6 (10st)
168 949556 1.05 1.27

Loop Handle
169 6696975 8.98 10.86

Hanger Collar (old 334-77350-20)
170 6684704 4.29 5.19

Hanger Fixing Bracket (old 337-77350-80)
171 6684706 6.44 7.79

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
172 6684709 2.15 2.60

Bolt (black) M6
173 6696974 1.68 2.03

Barrier
174 6696973 3.33 4.02

Cap Nut 6 (old 991-42060-012)
175 6684828 2.15 2.60

Joint Case Ass'y (old 280-38466-90)
176 6684817 38.58 46.68

Tandwielhuis
177 6696976 88.39 106.95

Tandwielhuis
177A 6699402 50.33 60.89

Bolt (w/plus) M6x8 (old 990-23060-080)
178 6684737 2.15 2.60

Cutter Holder (a)
185 6696977 13.33 16.12

Niet meer leverbaar
187A 6699188

Linksmoer M10 (oud 6698658)
188A 335759 1.04 1.26

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
189 6695414 1.15 1.39

Hex.socket Hd.bolt M5x30 (10 Pcs)
190 949664 3.75 4.54

Cover Blacket
195 6696494 1.80 2.18

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
196 6684714 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt (w/button) M6x20 (old 990-530
197 6685064 1.15 1.39

Cover Bracket Not For Europe
199 6696978 2.10 2.54

Bushing (old 347-38466-20)
200 6684833 2.15 2.60

Level Mark (old 923-33700-20)
201 6684851 2.15 2.60

Level Mark (old 923-33700-20)
203 6684851 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
204 6684830

Drive Shaft B 783l (old 036-38190-20)
205 6684832 20.73 25.08

Cover Comp. W/ Shaft M10x.125 Left
206 6698794 9.30 11.25

Set Screw
208 6698795 1.35 1.63

Reel
209 6698796 2.40 2.90

Return Spring
210 6698797 1.05 1.27

Button
211 6698798 1.20 1.45

Cord Guide
212 6698799 1.20 1.45

Case
213 6698800 6.60 7.99

Niet meer leverbaar
214 6696454

Cover Guard
215 6696950 10.98 13.28

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
216 6684751 2.15 2.60

Mesje (oud 797-37714-20)
217 6684750 4.29 5.19

Safety Cover Holder
218 6696951 3.33 4.02

Niet meer leverbaar
219 6696980

MOER M4 ( 10 STUKS )
220 949554 1.05 1.27

Mesje
221 6696584 2.10 2.54

Guard
222 6696583 7.35 8.89

Guard
222 6696981 7.35 8.89

Bolt Washer M4 (black)
223 323210 1.05 1.27

Fuel Grommet
225A 6698931 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
226B 6601421

Niet meer leverbaar
226A 6699932

Niet meer leverbaar
227 6699186

Niet meer leverbaar
501 6684764

Niet meer leverbaar
502 944458

Niet meer leverbaar
503 875769

Niet meer leverbaar
504A 6601420

Niet meer leverbaar
504 6696448

Cutter Holder (b)
601 6698659 13.04 15.78

Niet meer leverbaar
602 6698660

Niet meer leverbaar
603 6698658

Reparatieset
604 6600027 31.08 37.60

REPAIR KIT (A-1)
604 6600043 35.48 42.92

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.