Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG22EAP2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG22EAP2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
2 6696819

Ring M6 (10 Stuks)
3 949432 1.05 1.27

Cilinder Afdekkap (oud 6699155)
6 6600424 3.15 3.81

Machineschroef M4x20 Zwart
7 307606 1.05 1.27

Hitteschild
9 6600320 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
10 6698386

Bougie Bmr7a
11 6699316 8.91 10.78

Cover Packing
12 6696534 1.05 1.27

Intake Cover (a)
13 6696535 1.05 1.27

Hex. Socket Hd Bolt M4x12
14 6698385 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
15 887021

Ring
18 6698700 1.20 1.45

Intake Cover (b)
19 6696536 1.05 1.27

Cilinder
20 6696527 24.70 29.89

Pakking
21 6696548 1.05 1.27

Carburetor Insulator
22 6698387 3.15 3.81

Seal Lock Hex. Socket Bolt M5x25 (w/washers)
23 6698844 1.20 1.45

Carbureteur Pakking
24 6698405 2.10 2.54

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
25 6691337 1.15 1.39

Carburator Wyc-22
26 6696550 45.63 55.21

Cable Adjust Stay
27 6699287 4.13 4.99

Swivel
28 6696830 4.45 5.38

Stop Ring (oud 489-25100-20)
29 6684696 2.15 2.60

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
30 6684692 29.19 35.32

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
31 6684693 8.58 10.38

Pump Plate (old 523-25100-20)
32 6691242 2.31 2.80

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
33 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
34 6691312 1.15 1.39

Set Screw M3x12
35 6696829 1.04 1.26

O-RING (OUD 550-25100-20)
36 6684695 4.29 5.19

Main Jet
37 6697947 5.11 6.19

Circuit Plate (old 522-25100-20)
38 6691234 3.30 3.99

Pump Body
39 6696828 13.36 16.17

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
40 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
41 6684690 18.00 21.78

Machineschroef M5x60 (oud 943430)
42 307224 1.05 1.27

Brandstofleiding L70
44B 6699014 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
45 6696832

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
46 6685139 5.94 7.18

Cleaner Sponge
47A 6600704 3.80 4.60

Niet meer leverbaar
48 6696831

Air Cleaner Ass'y
49 6696549 9.13 11.04

Cylinder Packing
52 6696530 1.05 1.27

Zuiger Ring
53 6696532 2.10 2.54

Zuiger
54 6696531 6.88 8.32

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
55 6684590 2.15 2.60

Zuiger Pin
56 6696944 3.33 4.02

Crank Case (b) Comp
57 6696538 13.26 16.05

Crank Case Packing
58 6696539 1.05 1.27

Olie Keerring
59 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
60 6684608 3.80 4.60

Shim
61 6696945 1.68 2.03

Shim
61 6696946 1.68 2.03

Krukas
62 6696533 32.31 39.10

Crank Case (a) Comp
63 6696537 13.68 16.55

Knock Pin 4x12
64 6696947 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
65 6699995

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
66 6684679 2.15 2.60

Cam Plate
67 6699996 2.55 3.09

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
68 6684677 8.58 10.38

Starter Rope Reel
69 6699997 8.41 10.18

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
70 6684675 11.55 13.98

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
71 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
72 6684674 4.29 5.19

Starthendel
73 6684680 2.15 2.60

Screw M4x16 (w/washer)
76 6698398 1.05 1.27

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
77 6684681 13.20 15.97

Starter Pulley
77 6696471 5.10 6.17

Set Screw (old 839-02010-20/6693638)
78 6693633 1.15 1.39

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
80 6684675 11.55 13.98

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
82 6693168 2.31 2.80

Starthendel
83 6693227 3.30 3.99

Recoil Starter Body Ass'y
84 6696572 10.20 12.34

Anti Vibe Rubber (a)
101 6696963 3.33 4.02

Pipe Holder (a)
102 6696542 1.05 1.27

Pipe Holder (b)
104 6696543 1.05 1.27

Anti Vibe Rubber (b)
105 6696964 3.33 4.02

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (w/sp.washer)
106 6699176 1.04 1.26

Hex. Hole Bolt 5x22/s (old 994-61050-224)
107 6695492 1.15 1.39

Ventilatorhuis (oud 6698725)
108 6699159 9.15 11.07

CLUTCH SHAFT COMP
109A 6696541 8.41 10.18

Step Bolt
110 6696469 1.04 1.26

Ring
111 6684648 2.15 2.60

Clutch Plate (a)
112 6696546 1.05 1.27

Clutch
113 6696948 11.64 14.08

Ring (b)
114 6696547 1.05 1.27

Moer
115 6685337 1.05 1.27

Ring M8 (zwart)
116 323212 1.05 1.27

BOBINE
117 6699464 17.60 21.30

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
118 6698388 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
119A 6601421

Niet meer leverbaar
120 6699186

Cord
121 6696544 1.05 1.27

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
122 6684899 2.15 2.60

Earth Cord
123 6696545 1.05 1.27

Vliegwiel
124 6699289 25.71 31.11

Tapping Screw D4.5x16
126 6698878 1.20 1.45

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
127 305812 1.04 1.26

Lever
130 6696488 1.04 1.26

Spring (a)
131 6696489 1.04 1.26

Stop Switch
132A 6601275 1.35 1.63

Stop Switch Cord
133 6696491 1.80 2.18

Stop Switch Cord
133 6696592 2.10 2.54

Protection Tube
134 6696594 2.10 2.54

Protection Tube
134 6696967 1.05 1.27

Gaskabel
135 6696560 4.18 5.05

Tank
137 6696569 4.59 5.55

Bolt (w/flange)
139 6696574 1.05 1.27

Pomp Filter
140 6600351 2.70 3.27

Clip
141 6696949 1.68 2.03

Brandstofleiding
142 6698716 3.45 4.17

Brandstofleiding L70
143A 6699014 1.65 2.00

Return Grommet (old 6684627)
144 6697846 1.04 1.26

Fuel Grommet
145 6698931 3.45 4.17

Tank Dop Compleet
146 6698402 4.20 5.08

Tank Cap Chain
147 6698732 1.20 1.45

Tapping Screw (w/flange) D4x30
171 323837 1.68 2.03

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
172 302086 1.05 1.27

Handle (b)
173 6696590 3.13 3.78

Machine Screw M5x30 (black)
174 323041 1.05 1.27

Gaskabel
175 6696593 5.10 6.17

Handle Right
176 6696585 6.45 7.80

Handle Holder (b) (old 6696577)
177A 6600501 7.20 8.71

Handle Holder (c)
178 6696578 2.10 2.54

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
179 6684714 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
180 6684709 2.15 2.60

Handle Holder (a) (old 6696576)
181A 6600500 4.20 5.08

Handle (a)
182 6696588 2.10 2.54

Moer M5 (zwart)
183 302012 1.05 1.27

Handle Left
184 6696595 13.26 16.05

Bolt (black) M6
187 6696974 1.68 2.03

Moer M6 (10st)
188 949556 1.05 1.27

Loop Handle
189 6696975 8.98 10.86

Tandwielhuis
190 6699402 50.33 60.89

Set Screw
200 6698795 1.35 1.63

Button
203 6698798 1.20 1.45

Cord Guide
204 6698799 1.20 1.45

Case
205 6698800 6.60 7.99

Niet meer leverbaar
206 6696454

Caution Mark Hitachi
213 6600450 1.80 2.18

Level Mark (b)
214 6600446 1.80 2.18

Level Mark (old 923-33700-20)
215 6684851 2.15 2.60

Cap (a)
219 6698515 2.10 2.54

Flexible Shaft
281 6698325 13.80 16.70

Main Pipe Ass'y
282 6696580 51.84 62.72

Cutter Case (old 6698810)
283A 6600494 25.44 30.78

Ring
284 6698331 3.15 3.81

Bout M5x10 (oud 956634,10 Stuks)
285 949819 2.55 3.09

Bolt M6
286 6698334 3.15 3.81

Safety Cover Bracket
287 6698335 3.15 3.81

Bout M5x25 (oud 949662z,10 Stuks)
288 949662 2.10 2.54

Guard (oud 6698332)
289 6698809 18.56 22.46

MACHINESCHROEF M5X14 (10 STUKS)
290 949238 1.05 1.27

Veerring M5 (oud 949424z , 10 st)
291 949424 1.05 1.27

Mesje
292 6698333 6.45 7.80

Veerring M5 (10 Stuks)
293 949454 1.04 1.26

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
294 949555 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
311 6696597

Handle Holder Set (a+b) (old 6696576+6696577)
312 6600499 10.65 12.89

Niet meer leverbaar
501 6684764

Niet meer leverbaar
502 6696596

Niet meer leverbaar
503 944458

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
504A 6684768 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
505 875769

Niet meer leverbaar
507 6684767

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.