Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG22EJ


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG22EJ

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468 2.31 2.80

Bougie (oud 6685085)
2 6699317 6.76 8.18

Bougie Rcj8y
2 6699328 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-07130-91)
3 6685489 34.19 41.37

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-00980-20 & 6685743)
5 6685709 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-00601-21/ 6686117)
6 6686118 4.45 5.38

Piston Set (old 030-00070-90)
7 6685869 15.58 18.85

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
8 6684590 2.15 2.60

Zuiger Pin
9 6696944 3.33 4.02

Crank Shaft Comp. (old 046-07135-80)
10 6686217 42.20 51.06

High Tension Cord 140l (old 178-20549-20/6687887)
11 6687888 2.31 2.80

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
12 6684682 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
13A 6697638

Ignition Coil Ass'y (old 6687665/6699774)
13 6699772 17.85 21.60

Rubber Beschermkapje
14 6684602 2.15 2.60

Lead Wire Ass'y
15 6697836 5.45 6.59

Stop Cord Comp. (old 178-0136m-80)
16 6687826 2.31 2.80

Cord B 28 (old 178-07120-80) New
17 6687875 2.10 2.54

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
21 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
21 6684605 2.15 2.60

Crank Case Ass'y (old 072-07120-92)
22 6686585 36.15 43.74

Olie Keerring
23 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
24 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-06410-20)
25 6686719 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
26 6684586 2.15 2.60

Vliegwiel
27 6601171 22.99 27.81

Niet meer leverbaar
27A 6696928

Ring M8 (old 992-01080-011)
28 6684611 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
29 6684612 2.15 2.60

Inlaatpakking
31 6689890 1.15 1.39

Carb Insulator Set (old 404-0099f-90)
32 6689914 5.94 7.18

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
33 6684615 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 5x22/ws (old 994-64050-224)
34 6695514 1.15 1.39

Screw 5x60/s (old 994-14050-601)
35 6695354 1.15 1.39

Ring
36 6684661 2.15 2.60

Shield Tube (old 223-07000-90)
37 6688174 2.31 2.80

Clip D6 (old 680-00070-20)
38 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
39 6684620

Tank, White (old 591-07120-21/6691593/6691594)
40 6691592 9.58 11.59

Niet meer leverbaar
41 6685049

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
42 6692244 1.15 1.39

Carburateurset
43 6690512 66.40 80.34

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
44 6691337 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
45 6695504 1.15 1.39

Bolt (w/flange)
45A 6696574 1.05 1.27

Screw 5x20ws (old 994-65050-205)
46 6695516 1.15 1.39

Bolt (w/flange)
46A 6696574 1.05 1.27

Bout L17.8
46A 6698511 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
47 6684625

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
48 6684880 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
49 6697846 1.04 1.26

O-ring P-15
50 6698966 1.04 1.26

Tank Cap D Ass'y (old 595-03002-90/6685071)
51 6691748 7.59 9.18

Carburateurset
52 6690510 70.33 85.09

Screw 5x60/s (old 994-14050-601)
53B 6695354 1.15 1.39

Screw 5x60/s (old 994-14050-601)
53 6695354 1.15 1.39

Plus Screw 5x60ws (old 994-16050-601)
53A 6695431 1.15 1.39

Ring
54 6684661 2.15 2.60

Carburateurset
55A 6690510 70.33 85.09

Carburateurset
55B 6690512 66.40 80.34

Carburateurset
55 6690512 66.40 80.34

Plus Screw 5x60ws (old 994-16050-601)
56 6695431 1.15 1.39

Muffler Protector Black (old 738-07162-20)
61 6692809 5.11 6.19

Screw 4x15ps (old 994-15040-151)
62 6695373 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x12 (old 990-73045-124)
63 6684637 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
64 6685114 1.15 1.39

Ring M5 (oud 992-01050-061)
65 6684918 2.15 2.60

Muffler Set (old 704-07001-90)
66 6692487 11.88 14.37

Muffler Gasket (old 737-07000-20 & 6692743)
67 6692745 1.15 1.39

Warmteschild
68 6687253 2.31 2.80

Clutch Set Assy (old 276-06410-91) New
69 6688484 14.53 17.58

Niet meer leverbaar
69A 6696932

Niet meer leverbaar
70 6697619

Koppeling Schoen
71 6688616 7.59 9.18

CLUTCH ARM COMP 54 NEW
71A 6697161 6.90 8.35

Clutch Spring (old 342-06410-20)
72 6689430 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
72A 6697618

Clutch Plate A (old 348-0602r-20)
73 6689528 1.15 1.39

Step Bolt (old 357-0075t-20)
74A 6684646 2.15 2.60

Step Bolt (old 357-00601-20)
74 6689627 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x18/ws (old 994-64050-184)
75 6684647 2.15 2.60

Ring
76 6684648 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
77 6684973 2.15 2.60

Cord Clamp Comp. (old 198-11600-80/6691462/6691463
78 6688011 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
79 6687737

Stop Button Bracket (old 640-07000-20) New
80 6692137 1.05 1.27

Ring
81 6684971 1.04 1.26

Stop Button Fixing Nut (old 180-01004-20) New
82 6687935 1.15 1.39

Koppeling Schoen
83 6688616 7.59 9.18

CLUTCH ARM COMP 54 NEW
83A 6697161 6.90 8.35

CLUTCH ARM COMP 54 NEW
83B 6697161 6.90 8.35

Clutch Spring (old 342-0630b-20)
84A 6684644 2.15 2.60

Clutch Spring (old 342-06410-20)
84 6689430 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
84B 6697618

Step Bolt (old 357-0075t-20)
85A 6684646 2.15 2.60

Step Bolt (old 357-00601-20)
85 6689627 1.15 1.39

Clutch Set Assy (old 276-06410-91) New
86 6688484 14.53 17.58

Niet meer leverbaar
86A 6696932

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-03045-90)
91 6684938 23.45 28.37

Recoil Starter Body Comp.(oud 772-03045-80)
92 6684944 17.24 20.86

Starter Rope Reel (old 774-03045-20)
93 6684941 6.44 7.79

Recoil Spring (old 779-03045-20)
94 6684942 9.40 11.37

Swing Arm (oud 777-03045-20)
95 6684940 2.15 2.60

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
96 6684679 2.15 2.60

Pulley Stay (oud 771-03045-20)
97 6684939 2.15 2.60

Rope 3.0x800 (old 783-03045-20)
98 6684943 4.29 5.19

Starthendel
99 6684680 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
100 6685000

Starter Pulley (oud 798-03045-20)
101 6684937 6.44 7.79

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
102 6684682 2.15 2.60

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-07130-91)
111 6692988 42.20 51.06

Niet meer leverbaar
111A 6699995

Starthendel
112 6693240 14.35 17.36

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07130-81)
113 6693039 24.20 29.28

Rope 2.6x830 (old 783-07130-20)
114 6693175 6.44 7.79

Recoil Spring (old 780-07130-20)
115 6693139 9.74 11.78

Spring Case Ass'y (old 778-07130-90)
116 6693102 30.25 36.60

Starter Rope Reel (old 774-07130-20)
117 6693080 6.44 7.79

Ring
118 6687947 2.31 2.80

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
119 6685275 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
120 6695508 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-07085-90)
121 6693408 32.21 38.98

Flunge Nut 5 (old 991-82050-001)
122 6695169 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
123 6684681 13.20 15.97

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
124 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
125 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
126 6684685 4.29 5.19

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
127 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
128 6684674 4.29 5.19

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
129 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel
130A 6699997 8.41 10.18

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
131 6684677 8.58 10.38

Cam Plate
132A 6699996 2.55 3.09

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
133 6684679 2.15 2.60

Starthendel
134 6684680 2.15 2.60

Cam Plate Ass'y
135 6699691 6.10 7.38

Cleaner Assy (old 410-07142-91 & 6690047)
141 6690048 9.58 11.59

Luchtfilterkap
142 6690391 4.45 5.38

Luchtfilter Element
143 6684654 2.15 2.60

Special Screw (old 380-0637c-20)
144 6689737 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-00070-81)
145 6684656 8.58 10.38

Choke Valve (old 528-07143-81)
146 6684657 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
147 6684658

Collar 8 (old 657-3252a-20)
148 6684659 2.15 2.60

Cleaner Ass'y (old 410-0006a-91)
151 6690006 10.40 12.58

Cleaner Cap (old 424-0006a-20)
152 6690140 10.56 12.78

Luchtfilter Element
153 6690347 4.45 5.38

Collar (old 470-00025-20)
154 6690801 2.31 2.80

Aircleaner Body (old 423-0006a-20)
155 6690086 6.44 7.79

Cleaner Ass'y (old 410-0006a-91)
161A 6690006 10.40 12.58

Cleaner Assy (old 410-07142-91 & 6690047)
161B 6690048 9.58 11.59

Cleaner Assy (old 410-07142-91 & 6690047)
161 6690048 9.58 11.59

Cleaner Cap (old 424-0006a-20)
162A 6690140 10.56 12.78

Luchtfilterkap
162B 6690391 4.45 5.38

Luchtfilterkap
162 6690391 4.45 5.38

Luchtfilter Element
163 6684654 2.15 2.60

Luchtfilter Element
163B 6684654 2.15 2.60

Luchtfilter Element
163A 6690347 4.45 5.38

Special Screw (old 380-0637c-20)
164 6689737 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-00070-81)
165 6684656 8.58 10.38

Cleaner Body Comp. (old 423-00070-81)
165B 6684656 8.58 10.38

Aircleaner Body (old 423-0006a-20)
165A 6690086 6.44 7.79

Choke Valve (old 528-07143-81)
166 6684657 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
166 6684699 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
167 6684874 2.15 2.60

Collar 8 (old 657-3252a-20)
168 6684659 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
168 6684700 4.29 5.19

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
169 6684872 2.15 2.60

Collar (old 470-00025-20)
169 6690801 2.31 2.80

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
171 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
172 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
173 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
174 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
175 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
176 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
177 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
178 6691457 7.10 8.59

Main Jet #38 (old 599-2000w-38)
179 6691844 4.45 5.38

O-RING (OUD 550-25100-20)
180 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
181 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
182 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
183 6684698 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
184 6684699 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
185 6684700 4.29 5.19

Throttlevalve Comp. (old 488-25256-80)
186 6690950 36.15 43.74

Clutch Shaft Comp. (old 289-07130-80)
191 6688602 9.90 11.98

Crutch Shaft Comp. (old 289-07061-80/6688599)
191 6695969 15.73 19.03

Stop Ring C-12 Outer
192 6684664 2.15 2.60

Anti-viberatie rubber
193 6691839 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x16 (old 990-51050-163)
194 6695046 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
195 6684709 2.15 2.60

Ventilatorhuis
196 6687029 15.13 18.30

Pipe Holder, Tpe (old 360-00996-20/6689650)
197 6689651 5.94 7.18

Ring M5 (oud 992-01050-061)
198 6684918 2.15 2.60

Ring
199 6689159 1.15 1.39

Metal Fitting (old 361-00990-20)
200 6689664 3.30 3.99

Clutch Shaft Comp. (old 289-07130-80)
201B 6688602 9.90 11.98

Clutch Shaft Comp. (old 289-07130-80)
201 6688602 9.90 11.98

Clutch Drum Comp (old 6688603)
201A 6697713 11.05 13.37

Anti-viberatie rubber
203 6691839 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x16 (old 990-51050-163)
204 6695046 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
205 6684709 2.15 2.60

Ventilatorhuis
206B 6687029 15.13 18.30

Ventilatorhuis
206 6687029 15.13 18.30

Ventilatorhuis
206A 6687031 14.53 17.58

Pipe Holder, Tpe (old 360-00996-20/6689650)
207 6689651 5.94 7.18

Ring M5 (oud 992-01050-061)
208 6684918 2.15 2.60

Ring
209 6689159 1.15 1.39

Metal Fitting (old 361-00990-20)
210 6689664 3.30 3.99

Tapping Screw 4.5x16 (old 990-75045-164) New
211 6695113 1.05 1.27

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
212 6684973 2.15 2.60

Square Nut 5 (old 991-91050-001)
213 6695176 1.15 1.39

Spacer (old 249-0712k-20) New
214 6688311 1.05 1.27

Drive Shaft 1480l (old 343-38379-20/6689479)
221 6696009 13.53 16.37

Stuurbuis
222 6689386 32.21 38.98

Niet meer leverbaar
223 6684831

Hanger Collar (old 334-38360-20)
224 6689260 1.15 1.39

Hanger (old 335-38360-80)
225 6689281 12.88 15.58

Hanger Fixing Bracket (old 337-38360-80)
226 6689294 1.15 1.39

Machine Screw M5x25 (w/washers) Black
227 6696988 1.04 1.26

Handle Grip (old 165-37590-20)
228 6684708 6.44 7.79

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
229 6684709 2.15 2.60

Handle Bracket A (old 506-37623-20)
230 6684710 13.20 15.97

Handle Bracket B (old 507-37623-20)
231 6684711 18.00 21.78

Handle Bracket Rubber (old 510-37304-20)
232 6684712 4.29 5.19

Handle Bracket C (old 508-37623-20)
233 6684713 12.38 14.97

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
234 6684714 2.15 2.60

Clamp B. (old 460-33111-20)
235 6684715 2.15 2.60

Left Handle (old 502-37867-20)
236 6696093 13.76 16.65

Niet meer leverbaar
237 6687543

Right Handle (old 501-37867-20)
238 6691080 13.53 16.37

Throttle Lever Ass'y (old 870-38445-90)
239 6693768 38.26 46.30

Safety Lever (old 253-38400-20)
240 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
241 6684722 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38401-20)
242 6684723 10.23 12.37

Blind Plug (old 322-38400-20)
243 6684724 2.15 2.60

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
244 6684725 2.15 2.60

Screw 5x30 (black) (old 994-31050-303)
245 6684726 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
246 6684727

Stop Button Comp. (old 156-37822-80) New
247 6687453 14.38 17.39

Throttle Wire (old 887-38445-80)
248 6694024 10.40 12.58

Gaskabel
249 6693981 24.20 29.28

Drive Shaft 1480l (old 343-38379-20/6689479)
251 6696009 13.53 16.37

Stuurbuis
252 6689410 24.20 29.28

Niet meer leverbaar
253 6684831

Niet meer leverbaar
254 6699593

Flange Bolt 8x30 (old 994-51080-300) New
255 6695479 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
256 6601169

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
260 6684714 2.15 2.60

Hanger Collar (old 334-38360-20)
261 6689260 1.15 1.39

Hanger (old 335-38360-80)
262 6689281 12.88 15.58

Hanger Fixing Bracket (old 337-38360-80)
263 6689294 1.15 1.39

Machine Screw M5x25 (w/washers) Black
264 6696988 1.04 1.26

Gaskabel
265 6693923 4.05 4.90

Throttle Lever, 19 Dia. (old 870-00110-94) New
266 6693672 4.05 4.90

Cushion Pad (old 336-38360-20)
267 6689292 3.30 3.99

Wire Clamp (old 903-38360-20) New
268 6694058 1.05 1.27

Drive Shaft 1480l (old 343-38379-20/6689479)
271 6696009 13.53 16.37

Stuurbuis
272 6689410 24.20 29.28

Niet meer leverbaar
273 6684831

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
274 6684835 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
275 6684836

Barrier (black) (old 520-37277-20)
276 6684837 9.40 11.37

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
277 6684838 2.15 2.60

Hanger Collar (old 334-38360-20)
278 6689260 1.15 1.39

Hanger (old 335-38360-80)
279 6689281 12.88 15.58

Hanger Fixing Bracket (old 337-38360-80)
280 6689294 1.15 1.39

Machine Screw M5x25 (w/washers) Black
281 6696988 1.04 1.26

Throttle Lever Ass'y (old 870-38449-90)
282 6693769 36.15 43.74

Gaskabel
283 6693982 19.96 24.15

Throttle Wire 4t (old 887-38449-80)
284 6694025 8.41 10.18

Stop Button Comp. (old 156-37821-80)
285 6687452 13.91 16.83

Protection Tube 7x145l (old 164-07014-50) New
286 6687523 1.05 1.27

Safety Lever (old 253-38400-20)
287 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
288 6684722 2.15 2.60

Blind Plug (old 322-38400-20)
289 6684724 2.15 2.60

Screw M5x20 (old 994-31050-203)
290 6684803 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
291 6684727

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
292 6684725 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38400-20)
293 6684804 8.58 10.38

Drive Shaft A (old 035-38466-80)
294 6684814 39.03 47.22

Drive Shaft Comp. (old 6684830)
295 6697838 20.11 24.34

Bush Ass'y (old 6684831)
296 6697839 4.29 5.19

Joint Case Ass'y (old 280-38466-90)
297 6684817 38.58 46.68

Spacer 1.6 (old 320-3331l-20/6684818)
298 6689139 1.15 1.39

Spacer (old 360-33315-20)
299 6684819 4.29 5.19

Ring
300 6684820 2.15 2.60

Stop Ring C-10, Outer (old 993-50010-002)
301 6684821 2.15 2.60

Ring
302 6684822 2.15 2.60

Handle Knob (old 512-3338p-20)
303 6684823 4.29 5.19

Hex.bolt 6x50 (old 990-21060-504)
304 6684824 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt (w/button)m6 (old 990-53060-3
305 6684825 2.15 2.60

Ring
306 6684826 2.15 2.60

Small Washer 6 Black (old 992-00060-061)
307 6684827 2.15 2.60

Cap Nut 6 (old 991-42060-012)
308 6684828 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (old 990-51050-123)
309 6684829 2.15 2.60

Ring 5 (old 992-10050-062)
310 6684834 2.15 2.60

Drive Shaft Comp. (old 6684830)
311 6697838 20.11 24.34

Bush Ass'y (old 6684831)
312 6697839 4.29 5.19

Drive Shaft B 783l (old 036-38190-20)
313 6684832 20.73 25.08

Bushing (old 347-38466-20)
314 6684833 2.15 2.60

Stuurbuis
321 6689372 72.30 87.48

Cutter Case Ass'y (old 300-37710-92/6688794)
322 6684770 50.51 61.12

Main Pipe (old 341-3737a-20)
323 6689369 19.36 23.43

Flexible Liner (old 350-37651-21/6689564)
324 6684772 16.34 19.77

Flexible Shaft (old 344-37651-21 & 6689490)
325 6684773 24.95 30.19

Cutter Shaft (old 304-37651-21)
326 6684774 14.19 17.17

Niet meer leverbaar
327 6684775

Niet meer leverbaar
328 6684776

Screw 5x12 (old 990-11050-121)
329 6694885 1.15 1.39

Cutter Case (old 300-37710-21)
330 6684778 12.38 14.97

Ring
331 6684779 2.15 2.60

Special Nut (old 315-37710-20)
332 6684780 4.29 5.19

Stop Ring R-22.inner (old 993-53022-002)
333 6684781 2.15 2.60

Cutter Holder (old 310-37710-20)
334 6684782 4.29 5.19

Safety Guard (old 441-38446-20)
335 6684783 20.73 25.08

Cover Bracket 22 (old 442-38446-20)
336 6684784 8.58 10.38

Safety Guard Holder (old 445-38360-20)
337 6684785 4.29 5.19

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
338 6684786 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
339 6684754 8.58 10.38

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
340 6684753 2.15 2.60

Holder, Pipe Blk (old 346-3737a-20)
341 6689501 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
342 6697837

Spacer (old 320-37651-20)
343 6684789 2.15 2.60

Gaskabel
344 6693819 4.45 5.38

Loop Handle (old 500-37704-20)
345 6684791 12.38 14.97

Niet meer leverbaar
346 6684792

Handle Bracket (a) (old 506-37704-20)
347 6684793 4.29 5.19

Ring
348 6684639 2.15 2.60

Plus Bolt 6x40 (old 990-23060-401)
349 6684795 1.95 2.36

Stop Cord, B430m (old 178-37394-80)
350 6687915 2.31 2.80

Protection Tube 10x170l (old 164-10017-01)
351 6687562 1.05 1.27

Throttle Lever Ass'y (old 870-3770b-90)
352 6693755 15.88 19.21

Stop Switch (old 162-37101-20)
353 6687515 2.31 2.80

Tapping Screw 3x8 (old 993-42030-081)
354 6695274 1.15 1.39

Stop Switch Base (old 259-37101-20)
355 6688374 2.31 2.80

Stop Switch Spring (old 262-37101-20)
356 6688385 2.31 2.80

Earth Terminal B (old 177-37101-20)
357 6687805 2.31 2.80

Earth Terminal A (old 176-37101-20)
358 6687801 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
359 6685000

Stop Ring E-6 (old 993-55060-001)
360 6695311 1.15 1.39

Return Spring (old 832-37101-20)
361 6693601 1.15 1.39

Throttle Arm (old 880-37286-20)
362 6693804 3.30 3.99

Screw 5x20 (old 994-31050-201) New
363 6695453 1.15 1.39

Lock Button Shaft (old 853-37101-20)
365 6693653 1.15 1.39

Lock Button Spring (old 958-37101-20)
366 6694834 1.15 1.39

Lock Button (old 956-37101-20)
367 6694829 2.31 2.80

Stuurbuis
371 6689372 72.30 87.48

Stuurbuis
371B 6689372 72.30 87.48

Main Pipe Set (old 353-38474-91)
371A 6689610 88.33 106.87

Cutter Case Ass'y (old 300-37710-92/6688794)
372B 6684770 50.51 61.12

Cutter Case Ass'y (old 300-37710-92/6688794)
372 6684770 50.51 61.12

Cutter Case Ass'y (old 300-38474-90)
372A 6685044 58.39 70.65

Main Pipe (old 341-3737a-20)
373B 6689369 19.36 23.43

Main Pipe (old 341-3737a-20)
373 6689369 19.36 23.43

Main Pipe (old 341-38474-21)
373A 6689413 50.21 60.76

Flexible Liner (old 350-37651-21/6689564)
374 6684772 16.34 19.77

Flexible Liner (old 350-37651-21/6689564)
374B 6684772 16.34 19.77

Flexible Liner (old 350-38474-20)
374A 6685037 17.70 21.42

Flexible Shaft (old 344-37651-21 & 6689490)
375 6684773 24.95 30.19

Flexible Shaft (old 344-37651-21 & 6689490)
375B 6684773 24.95 30.19

Flexible Shaft (old 344-38474-20)
375A 6685038 17.70 21.42

Cutter Shaft (old 304-37651-21)
376 6684774 14.19 17.17

Cutter Shaft (old 304-37651-21)
376B 6684774 14.19 17.17

Niet meer leverbaar
376A 6698339

Niet meer leverbaar
377B 6684775

Niet meer leverbaar
377 6684775

Kogellager 608 Zz C3
377A 6695547 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
378 6684776

Niet meer leverbaar
378B 6684776

Collar 5 (old 348-38474-20)
378A 6685014 2.10 2.54

Bolt M5x10 (old 990-21050-101)
379A 6684994 1.15 1.39

Screw 5x12 (old 990-11050-121)
379 6694885 1.15 1.39

Screw 5x12 (old 990-11050-121)
379B 6694885 1.15 1.39

Cutter Case (old 300-37710-21)
380B 6684778 12.38 14.97

Cutter Case (old 300-37710-21)
380 6684778 12.38 14.97

Cutter Case (old 300-38474-20)
380A 6685042 24.20 29.28

Ring
381 6684779 2.15 2.60

Ring
381B 6684779 2.15 2.60

Hex. Bolt M5x30 (old 990-21050-301) New Jul
381A 6684996 1.15 1.39

Safety Guard Holder (old 445-38360-20)
382 6684785 4.29 5.19

Ring
383 6685001 1.15 1.39

Special Nut (old 315-37710-20)
384 6684780 4.29 5.19

Cutter Holder (old 310-37710-20)
385 6684782 4.29 5.19

Cutter Holder (old 310-37710-20)
385B 6684782 4.29 5.19

Cutter Holder (old 310-38474-20)
385A 6685073 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
386 6685016

Stop Ring R-22.inner (old 993-53022-002)
387 6684781 2.15 2.60

Safety Guard (old 441-38446-20)
388B 6684783 20.73 25.08

Safety Guard (old 441-38446-20)
388 6684783 20.73 25.08

Safety Cover (old 441-38452-21)
388A 6685030 12.05 14.58

Cover Bracket 22 (old 442-38446-20)
389 6684784 8.58 10.38

Ring
390 6684639 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
391 6684792

Plus Bolt M6x45 (old 990-23060-451) New Jun
392 6684995 1.15 1.39

Ring
393 6684971 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
394 6684786 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
395B 6684754 8.58 10.38

Mesje (oud 797-38331-20)
395 6684754 8.58 10.38

Mesje (oud 797-38452-20)
395A 6685015 2.31 2.80

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
396 6684753 2.15 2.60

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
396B 6684753 2.15 2.60

Tapping Screw D5x16 (old 990-73050-164)
396A 6685074 1.15 1.39

Holder, Pipe Blk (old 346-3737a-20)
397 6689501 2.31 2.80

Shaft Grip (old 509-38474-20) New
398A 6685032 14.68 17.76

Niet meer leverbaar
398B 6697837

Niet meer leverbaar
398 6697837

Spacer (old 320-37651-20)
399 6684789 2.15 2.60

Gaskabel
400B 6693819 4.45 5.38

Gaskabel
400 6693819 4.45 5.38

Throttle Wire (old 885-38451-81)
400A 6693983 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
401 6684792

Loop Handle (old 500-37704-20)
402 6684791 12.38 14.97

Handle Bracket (a) (old 506-37704-20)
403 6684793 4.29 5.19

Ring
404 6684639 2.15 2.60

Plus Bolt 6x40 (old 990-23060-401)
405 6684795 1.95 2.36

Stop Cord, B430m (old 178-37394-80)
406 6687915 2.31 2.80

Protection Tube D7x170 (old 164-07017-01) New
407A 6685007 2.31 2.80

Protection Tube 10x170l (old 164-10017-01)
407B 6687562 1.05 1.27

Protection Tube 10x170l (old 164-10017-01)
407 6687562 1.05 1.27

Throttle Lever Ass'y (old 870-3770b-90)
408 6693755 15.88 19.21

Throttle Lever Ass'y (old 870-3770b-90)
408B 6693755 15.88 19.21

Throttle Lever Ass'y 22 (old 870-38474-90)
408A 6693772 30.25 36.60

Stop Switch (old 162-37101-20)
409 6687515 2.31 2.80

Tapping Screw 3x8 (old 993-42030-081)
410 6695274 1.15 1.39

Stop Switch Base (old 259-37101-20)
411 6688374 2.31 2.80

Stop Switch Spring (old 262-37101-20)
412 6688385 2.31 2.80

Earth Terminal B (old 177-37101-20)
413 6687805 2.31 2.80

Earth Terminal A (old 176-37101-20)
414 6687801 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
415 6685000

Stop Ring E-6 (old 993-55060-001)
416 6695311 1.15 1.39

Return Spring (old 832-37101-20)
417 6693601 1.15 1.39

Throttle Arm (old 880-37286-20)
418 6693804 3.30 3.99

Screw 5x20 (old 994-31050-201) New
419 6695453 1.15 1.39

Lock Button Shaft (old 853-37101-20)
420 6693653 1.15 1.39

Lock Button Spring (old 958-37101-20)
421 6694834 1.15 1.39

Lock Button (old 956-37101-20)
422 6694829 2.31 2.80

Throttle Lever (old 880-38451-20) New
424 6685006 1.15 1.39

Stop Switch Comp. (old 156-38451-80/6685028) New
425 6687462 9.40 11.37

Machine Screw M5x30 (old 990-11050-301)
426 6685076 1.15 1.39

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
427 6684965 1.04 1.26

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
428 6685275 1.15 1.39

Return Spring (old 832-38451-20)
429 6684998 1.15 1.39

Stop Switch (old 162-38451-20) New
430 6685009 2.31 2.80

Switch Mark (old 925-38451-20) New
431 6685003 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
432 6684709 2.15 2.60

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
433 6684732 2.15 2.60

Stop Ring C-9, Outer (old 993-50009-002)
434 6695281 1.15 1.39

Kogellager 609z St
435 6684735 8.58 10.38

Gear Case 24 (old 300-38360-21)
436 6688815 12.38 14.97

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
437 6695414 1.15 1.39

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
438 6689109 1.15 1.39

Kogellager 626
439 6695567 4.45 5.38

Gear Shaft (old 304-38360-20)
440 6688948 9.74 11.78

Kogellager
441 6695527 6.60 7.99

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
442 6695294 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-38360-20)
443 6689033 6.44 7.79

Cutter Holder Cap (old 311-38360-20)
444 6689056 3.30 3.99

Protection Cover (old 308-38360-20)
445 6688996 3.30 3.99

Fixing Nut M8 L/h (old 313-38360-20/6689070/668907
446 6689075 1.15 1.39

Gear/pinion Set (old 301-38360-00)
447 6688883 13.91 16.83

Gear Case Cover (old 303-38360-20)
448 6688917 2.31 2.80

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
449 6695414 1.15 1.39

Tandwielhuis
450 6688817 66.40 80.34

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
451 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket D24 (old 442-38455-20)
452 6690317 3.30 3.99

Cover Bracket (old 442-38470-20)
452A 6690318 5.11 6.19

Blade Guard 24 Ce (old 441-38505-20)
453A 6684747 30.70 37.15

Blade Guard 26 Ce (old 441-37380-21/6690241)
453 6690242 16.64 20.13

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
454 6684748 4.29 5.19

Cover Guard (old 447-38455-20)
455A 6684749 14.98 18.12

Cover Guard (old 447-37380-20)
455 6690372 9.58 11.59

Mesje (oud 797-37714-20)
456A 6684750 4.29 5.19

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
456 6693386 4.45 5.38

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
457A 6684751 2.15 2.60

Screw 5x12/s (old 994-14050-121)
457 6695334 1.15 1.39

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
458 6684965 1.04 1.26

Bracket Spacer (old 444-37609-20)
459 6690332 1.15 1.39

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
460 6684753 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
461 6684754 8.58 10.38

Tandwielhuis
471 6688818 62.31 75.40

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
472 6684709 2.15 2.60

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
473 6684732 2.15 2.60

Stop Ring C-9, Outer (old 993-50009-002)
474 6695281 1.15 1.39

Kogellager 609z St
476 6684735 8.58 10.38

Gear Case 24 (old 300-38360-21)
477 6688815 12.38 14.97

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
478 6695414 1.15 1.39

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
479 6689109 1.15 1.39

Kogellager 626
480 6695567 4.45 5.38

Gear Shaft (old 304-38360-20)
481 6688948 9.74 11.78

Kogellager
482 6695527 6.60 7.99

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
483 6695294 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-38360-20)
484 6689033 6.44 7.79

Cutter Holder (old 311-38440-20)
485 6689057 4.45 5.38

Fixing Nut M8 L/h (old 313-38360-20/6689070/668907
486 6689075 1.15 1.39

Gear/pinion Set (old 301-38360-00)
487 6688883 13.91 16.83

Gear Case Cover (old 303-38360-20)
488 6688917 2.31 2.80

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
489 6695414 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
490 6684709 2.15 2.60

Cover Bracket D23.9 (old 442-37423-20) New
491 6690308 2.10 2.54

Blade Guard Red (old 441-37221-22) New
492 6690233 6.00 7.26

Safety Guard Holder (old 445-38360-20)
493 6684785 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
501 6684813

Niet meer leverbaar
502A 875769

Combi Box Spanner 13x19 (old 829-29005-2h) New
503 6693588 3.30 3.99

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
504B 6684768 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
504 6699555

Niet meer leverbaar
505 66A2697

Niet meer leverbaar
506 6695789

Niet meer leverbaar
508 6691297

Niet meer leverbaar
509 6695795

Niet meer leverbaar
510 6695796

Niet meer leverbaar
511 6695783

Cutting Body (old 786-38454-20)
512 6693273 17.55 21.24

Special Nut (old 315-38454-20)
513 6689103 9.74 11.78

Reel Spring (old 793-38454-20)
514 6693380 3.30 3.99

Eyelet (old 788-37770-20)
515 6684810 2.15 2.60

Spool (old 787-38454-20)
516 6693294 11.05 13.37

Niet meer leverbaar
517 6693340

Niet meer leverbaar
518 6697932

Niet meer leverbaar
521 6695782

Ring
522 6684806 4.29 5.19

Cutting Body (old 786-37770-20)
523 6684807 18.75 22.69

Mounting Nut M8x1.25f (old 356-37770-20)
524 6684808 9.40 11.37

Reel Spring (old 793-37770-20)
525 6684809 6.44 7.79

Eyelet (old 788-37770-20)
526 6684810 2.15 2.60

Spool (old 787-37770-20)
527 6684811 12.38 14.97

Nylon Cord Cap (old 789-37770-20)
528 6684812 12.38 14.97

Niet meer leverbaar
529 071000

N/h Nb4 Rm8x1.25 (old 783-38474-90)
531A 6695726 28.14 34.05

Niet meer leverbaar
531 6695782

Niet meer leverbaar
531B 6695782

Ring
532 6684806 4.29 5.19

Cutting Body (old 786-37770-20)
533 6684807 18.75 22.69

Mounting Nut M8x1.25f (old 356-37770-20)
534 6684808 9.40 11.37

Reel Spring (old 793-37770-20)
535 6684809 6.44 7.79

Eyelet (old 788-37770-20)
536 6684810 2.15 2.60

Spool (old 787-37770-20)
537 6684811 12.38 14.97

Nylon Cord Cap (old 789-37770-20)
538 6684812 12.38 14.97

Niet meer leverbaar
539 071000

Niet meer leverbaar
540 6693274

Mounting Nut R/h (old 356-38474-20) New
541 6689626 2.31 2.80

Kabelrol
542 6693293 9.08 10.98

Reel Spring (old 793-38195-20)
543 6693379 1.15 1.39

Opnamespoel
544 6689852 2.31 2.80

Eyelet (old 788-38195-20)
545 6693329 1.15 1.39

Body Cap (old 789-38195-20)
546 6693339 4.45 5.38

Disk (old 403-38195-20) New Sep
547 6689906 1.15 1.39

Screw 5x14/s (old 994-14050-141) New
548 6695336 1.15 1.39

Name Plate Cg22ej (old 906-07186-20) New
601 6694226 1.05 1.27

Symbol Mark Cg22ej (old 929-07186-20) New
602 6694652 1.05 1.27

Symbol Mark Cg22ej(s) (old 929-07187-20) New
604 6694653 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
605 6694225

Symbol Mark Cg22ej(l) (old 929-07185-20) New
606 6694651 1.05 1.27

Symbol Mark Cg22et (slb) (old 929-07188-20)
607 6694654 1.15 1.39

Name Plate Cg22ej(lb) (old 906-07183-20) New
608 6694224 1.05 1.27

Symbol Mark Cg22ej(lb) (old 929-07183-20) New
609 6694650 1.05 1.27

Symbol Mark Cg22ej(sld) (old 929-0718a-20) New
610 6694655 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
611 6694656

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.