Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG23EA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen tekening 4

Onderdelen lijst van de Hikoki CG23EA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 683002

Niet meer leverbaar
2 682976

Niet meer leverbaar
3 682977

Kogellager 6200zz
4 682978 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
5 682979

Niet meer leverbaar
6 682981

Niet meer leverbaar
7 682980

Niet meer leverbaar
8 683001

Niet meer leverbaar
9 682987

Niet meer leverbaar
10 682990

Niet meer leverbaar
11 682988

Niet meer leverbaar
12 682989

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
13 949555 1.05 1.27

Hanging Bracket Ass'y
14 682985 4.35 5.26

Niet meer leverbaar
15 682986

Throttle Trigger
16 682984 46.75 56.57

Driveshaft Ass'y
17 682982 26.54 32.11

Niet meer leverbaar
18 682983

Safety Guard Ass'y
22 682991 22.83 27.62

Niet meer leverbaar
23 682994

Niet meer leverbaar
24 682992

Niet meer leverbaar
25 682993

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
26 949555 1.05 1.27

Plane Washer M5
27 683000 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
28 682995

Bolt M5 X 25 W
29 682997 1.65 2.00

Bout M5x15
30 682999 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
31 682998

Niet meer leverbaar
32 682996

Veerring M5 (10 Stuks)
33 949454 1.04 1.26

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
34 949555 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
61 683019

Tandwielhuis
62 683003 121.96 147.57

Bolt M8 X 22 Wsw L.h.
63 683018 1.65 2.00

Stabilizer
64 683017 4.80 5.81

Boss Adapter
65 683016 4.35 5.26

Boss Adapter
66 683015 9.30 11.25

Snap Ring
67 683010 1.50 1.82

Kogellager
68 683009 8.70 10.53

Niet meer leverbaar
69 683008

Niet meer leverbaar
70 683006

Niet meer leverbaar
71 683005

Niet meer leverbaar
72 683014

Niet meer leverbaar
73 683004

Niet meer leverbaar
74 683011

Snap Ring
75 683012 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
76 683013

Niet meer leverbaar
77 683007

Niet meer leverbaar
101 683031

Niet meer leverbaar
102 683030

Niet meer leverbaar
103 683033

Niet meer leverbaar
104 683032

Knob
105 683035 3.00 3.63

Top Cover
106 683034 14.16 17.14

Niet meer leverbaar
107 683085

Waarschuwings Label (b)
108 683351 3.30 3.99

Bougie
109 683068 6.75 8.17

Cylinder
110 683024 84.84 102.65

Pakking
111 683028 1.65 2.00

Insulator
112 683027 14.16 17.14

Cap Screw
113 683029 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
114 683026

Pakking
115 683025 1.65 2.00

Zuigerring
116 683042 6.45 7.80

Zuiger
117 683041 24.34 29.45

Clip Piston Pin
118 683045 1.50 1.82

Piston Pin
119 683043 4.35 5.26

Niet meer leverbaar
120 683054

Niet meer leverbaar
121 683056

Niet meer leverbaar
122 683055

Cord Ass'y
123 683058 15.13 18.30

Niet meer leverbaar
124 683061

Plug Cap
125 683060 4.35 5.26

Niet meer leverbaar
126 683059

Niet meer leverbaar
127 683063

Niet meer leverbaar
128 683062

Coil
129 683057 69.99 84.68

Cap Screw
130 683067 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
131 683066

Bolt
132 683050 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
133 683052

Koppeling Schoen
134 683047 31.90 38.60

Spring Clutch
135 683049 4.35 5.26

Niet meer leverbaar
136 683048

Niet meer leverbaar
137 683065

Niet meer leverbaar
138 683051

Olie Keerring
139 683038 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
140 683036

Snap Ring
141 683010 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
142 683037

Wood-ruff Key
143 683064 1.50 1.82

Needle Bearing
144 683044 8.70 10.53

Niet meer leverbaar
145 683040

Niet meer leverbaar
146 683086

Crank Shaft Complete Rod
147 683046 74.25 89.84

Niet meer leverbaar
148 683039

Niet meer leverbaar
149 683069

Niet meer leverbaar
151 683053

Niet meer leverbaar
152 683087

Niet meer leverbaar
154 683070

Niet meer leverbaar
155 683088

Screw
156 683084 1.65 2.00

Nut
157 683083 1.65 2.00

Recoil Starter Ass'y
158 683071 26.54 32.11

Niet meer leverbaar
159 683081

Niet meer leverbaar
160 683080

Niet meer leverbaar
161 683079

Niet meer leverbaar
162 683078

Poelie
163 683077 4.80 5.81

Niet meer leverbaar
164 683076

Starter Rope
165 683075 4.35 5.26

Niet meer leverbaar
166 683074

Niet meer leverbaar
167 683073

Niet meer leverbaar
168 683072

Niet meer leverbaar
169 683082

Pakking
191 683104 1.50 1.82

Carburetor Ass'y
192 683089 153.73 186.01

Swivel
193 683102 5.85 7.08

Screw
194 683103 3.00 3.63

Ring
195 683101 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
196 683090

Niet meer leverbaar
197 683091

Pakking
198 683092 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
199 683093

Niet meer leverbaar
200 683094

Pakking
201 683095 5.85 7.08

Diaphragm
202 683096 20.76 25.12

Niet meer leverbaar
203 683097

Niet meer leverbaar
204 683098

Pump Cover
205 683099 7.05 8.53

Niet meer leverbaar
206 683100

Niet meer leverbaar
207 683105

Luchtfilter
208 683106 29.15 35.27

Case
209 683107 14.16 17.14

Niet meer leverbaar
210 683108

Niet meer leverbaar
211 683109

Niet meer leverbaar
212 683110

Clip
213 683122 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
214 683111

Brandstoffilter Compleet
215 683121 6.45 7.80

Clip
216 683122 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
217 683119

Grommet
218 683118 4.35 5.26

Return Pipe 3x6x85
219 683120 1.50 1.82

Fuel Pipe Ass'y
220 683117 7.35 8.89

Fuel Pipe Ass'y
221 683116 14.55 17.61

Breather
222 683115 10.80 13.07

Fuel Tank
223 683112 16.50 19.96

Tank Dop Compleet
224 683113 7.65 9.26

Niet meer leverbaar
225 683114

Pad
226 683123 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
227 683124

Niet meer leverbaar
501 683020

Niet meer leverbaar
502 683021

Niet meer leverbaar
503 683022

Niet meer leverbaar
504 683023

Niet meer leverbaar
601 682975

Niet meer leverbaar
602 683350

Niet meer leverbaar
603 683155

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.