Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki CG24EAP2'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG24EAP2


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki CG24EAP2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M5x30
1 6698950@1417 1.20 1.45

Knaldemper Afdekkap
2 6600319@1417 6.30 7.62

Machineschroef M4x20 Zwart
3 307606@1417 1.05 1.27

Hex. Socket Hd Bolt M6x65
4 6698384@1417 1.05 1.27

Ring M6 (10 Stuks)
5 949432@1417 1.05 1.27

Muffler (b)
6 6600004@1417 25.85 31.28

Hitteschild
7 6600320@1417 1.35 1.63

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
8 6698386@1417

Cilinder Afdekkap
10 6699128@1417 4.35 5.26

Seal Lock Hex. Socket Bolt M5x25 (w/washers)
12 6698844@1417 1.20 1.45

Bougie Bmr7a
13 6699316@1417 8.91 10.78

Cover Packing
14 6698468@1417 1.05 1.27

Uitlaatgas Ventiel Deksel (a)
15 6698469@1417 1.05 1.27

Hex. Socket Hd Bolt M4x12
16 6698385@1417 1.05 1.27

Muffler Heat Cover
17 6600422@1417 5.70 6.90

Tapping Screw D4x10
18 6600325@1417 1.04 1.26

Ring
19 6698700@1417 1.20 1.45

Uitlaatgas Ventiel Deksel (b)
20 6698470@1417 1.05 1.27

Cilinder
21 6698465@1417 32.31 39.10

Pakking
22 6699437@1417 1.04 1.26

Carburetor Insulator
23 6698387@1417 3.15 3.81

Carbureteur Pakking
24 6698405@1417 2.10 2.54

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
25 6691337@1417 1.15 1.39

Carburetor Ass'y Wyc-28
26 6698474@1417 55.14 66.72

Cable Adjust Stay
27 6699287@1417 4.13 4.99

Swivel
28 6696830@1417 4.45 5.38

Stop Ring (oud 489-25100-20)
29 6684696@1417 2.15 2.60

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
30 6684692@1417 29.19 35.32

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
31 6684693@1417 8.58 10.38

Pump Plate (old 523-25100-20)
32 6691242@1417 2.31 2.80

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
33 6685222@1417 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
34 6691312@1417 1.15 1.39

Set Screw M3x12
35 6696829@1417 1.04 1.26

O-RING (OUD 550-25100-20)
36 6684695@1417 4.29 5.19

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
37 6697842@1417

Circuit Plate (old 522-25100-20)
38 6691234@1417 3.30 3.99

Pump Body
39 6696828@1417 13.36 16.17

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
40 6685220@1417 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
41 6684690@1417 18.00 21.78

Machineschroef M5x60 (oud 943430)
42 307224@1417 1.05 1.27

Fuel Pipe 2.5x4x80 (old 700-02504-08)
43B 6692347@1417 1.15 1.39

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
44 6696832@1417

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
45 6685139@1417 5.94 7.18

Cleaner Sponge
46A 6600704@1417 3.80 4.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
47 6696831@1417

Air Cleaner Ass'y
48 6696549@1417 9.13 11.04

Luchtfilterkap
52 6699185@1417 7.20 8.71

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
53 6699132@1417

Cylinder Gasket (old 017-52200-20)
54 6684587@1417 2.15 2.60

Zuiger Ring
55 6698404@1417 4.20 5.08

Zuiger
56 6698368@1417 7.28 8.80

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
57 6684590@1417 2.15 2.60

Piston Pin (old 037-07045-20)
58 6684591@1417 4.29 5.19

Crank Case Ass'y (old 072-52200-90)
59 6684606@1417 54.45 65.88

Crank Case Gasket (old 090-52200-20)
60 6684609@1417 2.15 2.60

Olie Keerring
61 6684607@1417 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
62 6684608@1417 3.80 4.60

Shim
63 6696945@1417 1.68 2.03

Shim
63 6696946@1417 1.68 2.03

Krukas
64 6696533@1417 32.31 39.10

Knock Pin 4x12
65 6696947@1417 1.05 1.27

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
66 6684681@1417 13.20 15.97

Stop Ring E-5 (old 993-55050-000)
67 6684683@1417 2.15 2.60

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
68 6684684@1417 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
69 6684685@1417 4.29 5.19

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
70 6699995@1417

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
71 6684679@1417 2.15 2.60

Cam Plate
72 6699996@1417 2.55 3.09

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
73 6684677@1417 8.58 10.38

Starter Rope Reel
74 6699997@1417 8.41 10.18

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
75 6684675@1417 11.55 13.98

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
76 6684673@1417 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
77 6684674@1417 4.29 5.19

Starthendel
78 6684680@1417 2.15 2.60

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
101 302086@1417 1.05 1.27

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
101 305812@1417 1.04 1.26

Handle (b)
102 6696487@1417 3.45 4.17

Lever
104 6696488@1417 1.04 1.26

Spring (a)
105 6696489@1417 1.04 1.26

Stop Switch
106A 6601275@1417 1.35 1.63

Stop Switch Cord
107 6696592@1417 2.10 2.54

Stop Switch Cord
107 6696491@1417 1.80 2.18

Protection Tube
108 6696594@1417 2.10 2.54

Protection Tube
108 6696967@1417 1.05 1.27

Gaskabel
109 6696593@1417 5.10 6.17

Gaskabel
109 6696560@1417 4.18 5.05

Handle (a)
110 6696486@1417 3.45 4.17

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (w/sp.washer)
111 6699176@1417 1.04 1.26

Hex. Hole Bolt 5x22/s (old 994-61050-224)
112 6695492@1417 1.15 1.39

Anti Vibe Rubber (a)
113 6696963@1417 3.33 4.02

Pipe Holder (a)
114 6698643@1417 2.10 2.54

Pipe Holder (b)
115 6698644@1417 2.10 2.54

Anti Vibe Rubber (b)
116 6696964@1417 3.33 4.02

Veerring D12 (10 Stuks)
117 939542@1417 1.50 1.82

Ventilatorhuis
118 6699129@1417 8.25 9.98

Clutch Shaft
119 6699400@1417 8.85 10.71

Step Bolt
120 6696469@1417 1.04 1.26

Ring
121 6684648@1417 2.15 2.60

Clutch Plate (a)
122 6696546@1417 1.05 1.27

Clutch
123 6696948@1417 11.64 14.08

Ring (b)
124 6696547@1417 1.05 1.27

Moer
125 6685337@1417 1.05 1.27

Ring M8 (zwart)
126 323212@1417 1.05 1.27

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
127 6698388@1417 1.05 1.27

BOBINE
128 6699464@1417 17.60 21.30

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
129A 6601421@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
130 6699186@1417

Cord
131 6696544@1417 1.05 1.27

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
132 6684899@1417 2.15 2.60

Earth Cord
133 6696545@1417 1.05 1.27

Vliegwiel
134 6699289@1417 25.71 31.11

Spacer
135 6699558@1417 1.04 1.26

Brandstofleiding
137 6698716@1417 3.45 4.17

Brandstofleiding L70
138A 6699014@1417 1.65 2.00

Niet meer leverbaar, geen vervanging
140 6698402@1417

Tank Cap Chain
141 6698732@1417 1.20 1.45

Tank
142 6600317@1417 7.95 9.62

Tank (c)
142A 6600354@1417 3.45 4.17

Pomp Filter
143 6600351@1417 2.70 3.27

Clip
144 6696949@1417 1.68 2.03

Stand (old 940-07350-20)
145 6694787@1417 3.30 3.99

Bout L27.8
146 6698991@1417 1.20 1.45

Einschlagende Schraube (w/Flansch) D4x30
161 323837@1417 1.68 2.03

Machineschroef M5x30 Zwart
162 323041@1417 1.05 1.27

Handle Right
163 6698637@1417 19.11 23.13

Handle (b)
164 6696590@1417 3.13 3.78

Handle (a)
165 6696588@1417 2.10 2.54

Moer M5 (zwart)
166 302012@1417 1.05 1.27

Barrier
169 6696973@1417 3.33 4.02

Handle Holder (b) (old 6696577)
172A 6600501@1417 7.20 8.71

Handle Holder (c)
173 6696578@1417 2.10 2.54

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
174 6684714@1417 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
175 6684709@1417 2.15 2.60

Handle Holder (a) (old 6696576)
176A 6600500@1417 4.20 5.08

Handle Left
177 6698638@1417 22.83 27.62

Tandwielhuis
178 6699402@1417 50.33 60.89

Bolt (w/plus) M6x8 (old 990-23060-080)
179 6684737@1417 2.15 2.60

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
184 6695414@1417 1.15 1.39

Hex.socket Hd.bolt M5x30 (10 Pcs)
185 949664@1417 3.75 4.54

Caution Label (hedge)
187 6600328@1417 1.04 1.26

Caution Mark Hitachi
188 6600450@1417 1.80 2.18

Main Pipe
194 6699445@1417 21.86 26.45

Main Pipe Comp (old 6696483)
194 6696558@1417 17.69 21.40

Drive Shaft (old 6696484)
195 6698514@1417 15.60 18.88

Cover Comp. W/ Shaft M10x.125 Left
198 6698794@1417 9.30 11.25

Set Screw
200 6698795@1417 1.35 1.63

Reel
201 6698796@1417 2.40 2.90

Return Spring
202 6698797@1417 1.05 1.27

Button
203 6698798@1417 1.20 1.45

Cord Guide
204 6698799@1417 1.20 1.45

Case
205 6698800@1417 6.60 7.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
206 6696454@1417

Handle Holder Set (a+b) (old 6696576+6696577)
217 6600499@1417 10.65 12.89

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 6684764@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
503 944458@1417

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
504A 6684768@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
505 6698711@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
507 875769@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
508A 6601420@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
509 6696184@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.