Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG24EAS


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG24EAS

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Seal Lock Hex. Socket Bolt M5x25 (w/washers)
1A 6698844 1.20 1.45

Muffler Cover Since 11 2013
2 6600334 5.85 7.08

Knaldemper Afdekkap
2 6698478 4.58 5.54

Machineschroef M4x20 Zwart
3 307606 1.05 1.27

Hex. Hole Bolt M6x55 (old 990-51060-553/6696819)
4 6684638 2.15 2.60

Hex. Socket Hd Bolt M6x65
4 6698384 1.05 1.27

Ring M6 (10 Stuks)
5 949432 1.05 1.27

Uitlaat (b)
6 6600461 7.50 9.08

Uitlaat
6 6698477 11.85 14.34

Hitteschild
7 6600320 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
8 6698386

Cilinder Afdekkap
10A 6699128 4.35 5.26

Bougie Bmr7a
12A 6699316 8.91 10.78

Cover Packing
13 6698468 1.05 1.27

Uitlaatgas Ventiel Deksel (a)
14 6698469 1.05 1.27

Hex. Socket Hd Bolt M4x12
15 6698385 1.05 1.27

Ring (old 182-0186a-20)
16 6684600 2.15 2.60

Uitlaatgas Ventiel Deksel (b)
17 6698470 1.05 1.27

Cilinder
18 6698465 32.31 39.10

Niet meer leverbaar
19 6684865

Flash Pan
20 6698516 1.05 1.27

Carburetor Insulator
21A 6698387 3.15 3.81

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
22 6684616 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
23 6684628

Carburetor Ass'y Wyc-28
24 6698474 55.14 66.72

Carburator Wyc-30
24A 6698728 66.55 80.53

Cable Adjust Stay
25 6699287 4.13 4.99

Swivel
26 6696830 4.45 5.38

Stop Ring (oud 489-25100-20)
27 6684696 2.15 2.60

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
28 6684692 29.19 35.32

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
29 6684693 8.58 10.38

Pump Plate (old 523-25100-20)
30 6691242 2.31 2.80

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
31 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
32 6691312 1.15 1.39

Set Screw M3x12
33 6696829 1.04 1.26

O-RING (OUD 550-25100-20)
34 6684695 4.29 5.19

Circuit Plate (old 522-25100-20)
36 6691234 3.30 3.99

Pump Body
37 6696828 13.36 16.17

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
38 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
39 6684690 18.00 21.78

Machineschroef M5x60 (oud 943430)
40 307224 1.05 1.27

Brandstofleiding (oud 6696962)
41A 6698720 3.45 4.17

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
43 6685139 5.94 7.18

Cleaner Sponge
44A 6600704 3.80 4.60

Air Cleaner Ass'y
46 6696549 9.13 11.04

Cylinder Gasket (old 017-52200-20)
47 6684587 2.15 2.60

Piston Ring (oud 041-01601-20)
48 6684588 8.58 10.38

Zuiger
49 6698368 7.28 8.80

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
50 6684590 2.15 2.60

Piston Pin (old 037-07045-20)
51 6684591 4.29 5.19

Crank Case Ass'y (old 072-52200-90)
52 6684606 54.45 65.88

Crank Case Gasket (old 090-52200-20)
53 6684609 2.15 2.60

Olie Keerring
54 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
55 6684608 3.80 4.60

Shim
56 6696946 1.68 2.03

Shim
57 6696945 1.68 2.03

Krukas
58 6696533 32.31 39.10

Knock Pin 4x12
59 6696947 1.05 1.27

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
60 6684681 13.20 15.97

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
61 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
63 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
64 6684685 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
65A 6699995

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
66 6684679 2.15 2.60

Cam Plate
67A 6699996 2.55 3.09

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
68 6684677 8.58 10.38

Starter Rope Reel
69A 6699997 8.41 10.18

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
70 6684675 11.55 13.98

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
71 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
73 6684674 4.29 5.19

Starthendel
74 6684680 2.15 2.60

Cam Plate Ass'y
76 6699691 6.10 7.38

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M5x30
77 6698950 1.20 1.45

Muffler Rear Cover
78 6600335 8.55 10.35

Tapping Screw D4 Since 11 2013
79 6600332 1.04 1.26

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
91 305812 1.04 1.26

Handle (b)
92 6696942 5.01 6.07

Lock Lever
93 6696490 1.04 1.26

Lever
94 6696488 1.04 1.26

Spring (a)
95 6696489 1.04 1.26

Stop Switch
96A 6601275 1.35 1.63

Stop Switch Cord
97 6696491 1.80 2.18

Stop Switch Cord
97 6696592 2.10 2.54

Protection Tube
98 6696594 2.10 2.54

Protection Tube
98 6696967 1.05 1.27

Gaskabel
99 6696560 4.18 5.05

Gaskabel
99 6696593 5.10 6.17

Handle (a)
100 6696941 5.01 6.07

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
101 6684667 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x22/s (old 994-61050-224)
102 6695492 1.15 1.39

Anti Vibe Rubber (a)
103 6696963 3.33 4.02

Pipe Holder (a)
104A 6698643 2.10 2.54

Pipe Holder (b)
106A 6698644 2.10 2.54

Anti Vibe Rubber (b)
107 6696964 3.33 4.02

Veerring D12 (10 Stuks)
108 939542 1.50 1.82

Ventilatorhuis
109A 6699129 8.25 9.98

Clutch Shaft
110B 6699400 8.85 10.71

Step Bolt
111 6696469 1.04 1.26

Ring
112 6684648 2.15 2.60

Clutch Plate (a)
113 6696546 1.05 1.27

Clutch
114 6696948 11.64 14.08

Ring (b)
115 6696547 1.05 1.27

Moer
116 6685337 1.05 1.27

Ring M8 (zwart)
117 323212 1.05 1.27

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
118 6698388 1.05 1.27

BOBINE
119B 6699464 17.60 21.30

Niet meer leverbaar
120C 6601421

Niet meer leverbaar
121A 6699186

Cord
122 6696544 1.05 1.27

Earth Cord
123 6696545 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
124 6696928

Vliegwiel
124A 6699289 25.71 31.11

Spacer
125 6698496 1.05 1.27

Brandstofleiding
126A 6698716 3.45 4.17

Brandstofleiding L70
127A 6699014 1.65 2.00

Return Grommet (old 6684627)
128A 6697846 1.04 1.26

Tank Dop Compleet
129 6698402 4.20 5.08

Tank
131A 6600317 7.95 9.62

Tank (c)
131B 6600354 3.45 4.17

Pomp Filter
132A 6600351 2.70 3.27

Clip
133 6696949 1.68 2.03

Stand (old 940-07350-20)
134 6694787 3.30 3.99

Bout L27.8
135A 6698991 1.20 1.45

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
136 6684899 2.15 2.60

Vliegwiel (old 6696928)
137 6699463 23.38 28.28

Tapping Screw (w/flange) D4x30
151 323837 1.68 2.03

Machine Screw M5x30 (black)
152 323041 1.05 1.27

Handle Right
153 6696585 6.45 7.80

Handle Right
153 6698637 19.11 23.13

Handle (b)
154 6696591 3.13 3.78

Handle (a)
155 6696589 2.10 2.54

Moer M5 (zwart)
156 302012 1.05 1.27

Handle Holder (a)
157 6696972 1.20 1.45

Bolt (black) M6
158 6696974 1.68 2.03

Loop Handle
160 6696975 8.98 10.86

Moer M6 (10st)
161 949556 1.05 1.27

Handle Holder (b) (old 6696577)
162A 6600501 7.20 8.71

Handle Holder (c)
163 6696578 2.10 2.54

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
164 6684714 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
165 6684709 2.15 2.60

Handle Holder (a) (old 6696576)
166A 6600500 4.20 5.08

Handle Left
167 6696595 13.26 16.05

Handle Left
167 6698638 22.83 27.62

Tandwielhuis
168 6696976 88.39 106.95

Tandwielhuis
168A 6699402 50.33 60.89

Bolt (black) M6
169 6696974 1.68 2.03

Cutter Holder (a)
176 6696977 13.33 16.12

Cutter Holder (b)
177 6698659 13.04 15.78

Niet meer leverbaar
178A 6699188

Linksmoer M10 (oud 6698658)
179A 335759 1.04 1.26

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
180 6695414 1.15 1.39

Hex.socket Hd.bolt M5x30 (10 Pcs)
181 949664 3.75 4.54

Niet meer leverbaar
187 6696454

Cover Comp. W/ Shaft M10x.125 Left
188 6698794 9.30 11.25

Set Screw
190 6698795 1.35 1.63

Reel
191 6698796 2.40 2.90

Return Spring
192 6698797 1.05 1.27

Button
193 6698798 1.20 1.45

Cord Guide
194 6698799 1.20 1.45

Case
195 6698800 6.60 7.99

Hex. Socket Hd. Bolt (w/button) M6x20 (old 990-530
201 6685064 1.15 1.39

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
202 949455 1.05 1.27

Cover Bracket Not For Europe
203 6696978 2.10 2.54

Level Mark (old 923-33700-20)
207 6684851 2.15 2.60

Main Pipe Comp (old 6696483)
208 6696558 17.69 21.40

Drive Shaft (old 6696484)
209 6698514 15.60 18.88

Hanger
210A 6600504 1.20 1.45

Cap (a)
211 6698515 2.10 2.54

Guard
212 6696981 7.35 8.89

Bolt Washer M4 (black)
213 323210 1.05 1.27

Ring
214 6685068 1.15 1.39

MOER M4 ( 10 STUKS )
215 949554 1.05 1.27

Mesje
216 6696584 2.10 2.54

Fuel Grommet
217B 6600358 1.04 1.26

Fuel Grommet
217A 6698931 3.45 4.17

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
218 6684714 2.15 2.60

COVER BRACKET NEW OCT
219 6699011 1.65 2.00

COVER ASS'Y
220 6697880 17.88 21.63

COVER HOLDER
221 6698813 2.10 2.54

Safety Cover, 24 Dia. (old 441-38150-20)
222 6690272 13.20 15.97

Mesje (oud 797-38150-20)
223 6693388 6.28 7.59

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
224 6684753 2.15 2.60

Handle Holder Set (a+b) (old 6696576+6696577)
240 6600499 10.65 12.89

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
241 949236 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 6684764

Niet meer leverbaar
502 6696596

Niet meer leverbaar
503 944458

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
504B 6684768 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
505 6698711

Niet meer leverbaar
506 875769

Niet meer leverbaar
507A 6601420

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.