Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG24EBS


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG24EBS

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M5x30
1 6698950 1.20 1.45

Knaldemper Afdekkap
2 6600319 6.30 7.62

Knaldemper Afdekkap
2 6698478 4.58 5.54

Hex. Socket Hd. Bolt M4x18 (w/washers)
3 6696326 1.20 1.45

Hex. Socket Hd Bolt M6x65
4 6698384 1.05 1.27

Ring M6 (10 Stuks)
5 949432 1.05 1.27

Uitlaat (b)
6 6600461 7.50 9.08

Uitlaat
6 6698477 11.85 14.34

Hitteschild
7 6600320 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
8 6698386

Cilinder Afdekkap
9 6699454 6.90 8.35

Collar (b)
10 6600008 1.04 1.26

Seal Lock Hex. Socket Bolt M5x25 (w/washers)
12 6698844 1.20 1.45

Bougie Bmr7a
13 6699316 8.91 10.78

Bougie (oud 6685052)
13 6699322 2.48 2.99

Cover Packing
14 6698468 1.05 1.27

Uitlaatgas Ventiel Deksel (a)
15 6698469 1.05 1.27

Hex. Socket Hd Bolt M4x12
16 6698385 1.05 1.27

Ring
17 6698700 1.20 1.45

Uitlaatgas Ventiel Deksel (b)
18 6698470 1.05 1.27

Cilinder
19 6698465 32.31 39.10

Pakking
20 6699437 1.04 1.26

Carburetor Insulator
21 6698387 3.15 3.81

Carbureteur Pakking
22 6698405 2.10 2.54

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
23 6691337 1.15 1.39

Carburator Wyc-36
24 6600321 29.98 36.27

Carburator Wyc-30
24 6698728 66.55 80.53

Cable Adjust Stay
25 6699287 4.13 4.99

Swivel
26 6696830 4.45 5.38

Stop Ring (oud 489-25100-20)
27 6684696 2.15 2.60

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
28 6684692 29.19 35.32

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
29 6684693 8.58 10.38

Pump Plate (old 523-25100-20)
30 6691242 2.31 2.80

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
31 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
32 6691312 1.15 1.39

Set Screw M3x12
33 6696829 1.04 1.26

O-RING (OUD 550-25100-20)
34 6684695 4.29 5.19

Circuit Plate (old 522-25100-20)
36 6691234 3.30 3.99

Pump Body
37 6696828 13.36 16.17

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
38 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
39 6684690 18.00 21.78

Machineschroef M5x60 (oud 943430)
40 307224 1.05 1.27

Fuel Pipe
41B 6601443 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
42 6696832

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
43 6685139 5.94 7.18

Luchtfilter Element
44 6690347 4.45 5.38

Luchtfilterkap
45 6699185 7.20 8.71

Niet meer leverbaar
46 6699132

Cylinder Gasket (old 017-52200-20)
47 6684587 2.15 2.60

Zuiger Ring
48 6698404 4.20 5.08

Zuiger
49 6699456 7.80 9.44

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
50 6684590 2.15 2.60

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
51 6684899 2.15 2.60

Piston Pin (old 037-07045-20)
52 6684591 4.29 5.19

Crank Case Ass'y (old 072-52200-90)
53 6684606 54.45 65.88

Crank Case Gasket (old 090-52200-20)
54 6684609 2.15 2.60

Olie Keerring
55 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
56 6684608 3.80 4.60

Shim
57 6696945 1.68 2.03

Shim
57 6696946 1.68 2.03

Krukas
58 6696533 32.31 39.10

Knock Pin 4x12
59 6696947 1.05 1.27

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
60 6684681 13.20 15.97

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
61 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
62 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
63 6684685 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
64 6699995

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
65 6684679 2.15 2.60

Cam Plate
66 6699996 2.55 3.09

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
67 6684677 8.58 10.38

Starter Rope Reel
68 6699997 8.41 10.18

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
69 6684675 11.55 13.98

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
70 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
71 6684674 4.29 5.19

Starthendel
72 6684680 2.15 2.60

Tank Mark Label
74 6698921 1.20 1.45

Tank Mark Label (25:1)
74 6698922 1.20 1.45

Machine Screw M5x20 (black)
91 6699195 1.20 1.45

P Tight Screw D4x20 (black)
92 6699194 1.20 1.45

Switch Wire Set
93 6699197 10.20 12.34

Moer M5
94 6699196 1.04 1.26

Stop Lever
95 6699192 1.65 2.00

Long Lever
96 6699191 2.55 3.09

Return Spring
97 6699193 1.04 1.26

Stay Set
98 6699190 16.36 19.80

Regulateur
99 6699133 21.18 25.62

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (w/sp.washer)
100 6699176 1.04 1.26

Hex. Hole Bolt 5x22/s (old 994-61050-224)
101 6695492 1.15 1.39

Anti Vibe Rubber (a)
102 6696963 3.33 4.02

Pipe Holder (a)
103 6698643 2.10 2.54

Pipe Holder (b)
104 6698644 2.10 2.54

Anti Vibe Rubber (b)
105 6696964 3.33 4.02

Veerring D12 (10 Stuks)
106 939542 1.50 1.82

Ventilatorhuis
107 6699457 14.99 18.13

BALL BEARING 6301ZZC3
108 6699435 2.55 3.09

VEERRING 37MM
109 322813 1.65 2.00

CLUTCH SHAFT
110 6699434 7.20 8.71

Step Bolt
111 6696469 1.04 1.26

Ring
112 6684648 2.15 2.60

Clutch Plate (a)
113 6696546 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
114 6699130

Ring (b)
115 6699131 1.04 1.26

Moer
116 6685337 1.05 1.27

Ring M8 (zwart)
117 323212 1.05 1.27

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
118 6698388 1.05 1.27

Bobine
119 6699458 26.40 31.94

Niet meer leverbaar
120A 6601421

Metal Fitting Of Plug Cap
121 6699933 1.65 2.00

Cord
122 6696544 1.05 1.27

Earth Cord
123 6696545 1.05 1.27

Vliegwiel
124 6699289 25.71 31.11

Brandstofleiding
125 6698716 3.45 4.17

Brandstofleiding L70
126A 6699014 1.65 2.00

Return Grommet (old 6684627)
127 6697846 1.04 1.26

Tank Dop Compleet
128 6698402 4.20 5.08

Tank Cap Chain
129 6698732 1.20 1.45

Fuel Grommet
130A 6600358 1.04 1.26

Fuel Grommet
130 6698931 3.45 4.17

Spacer
131 6699558 1.04 1.26

Spacer (b)
132 6699459 1.04 1.26

Tank
133 6600317 7.95 9.62

Tank (c)
133A 6600354 3.45 4.17

Pomp Filter
134A 6600351 2.70 3.27

Niet meer leverbaar
134 6684620

Clip
135 6696949 1.68 2.03

Stand (old 940-07350-20)
136 6694787 3.30 3.99

Bout L27.8
137 6698991 1.20 1.45

Regulateur
151 6699446 21.18 25.62

Loop Handle (w/barrier)
152 6699448 10.80 13.07

Niet meer leverbaar
153 6699449

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
154 6684709 2.15 2.60

Handle Holder (a) (old 6696576)
155A 6600500 4.20 5.08

Handle Left
156 6698638 22.83 27.62

Handle Right
157 6699447 5.25 6.35

Handle Holder (b) (old 6696577)
158A 6600501 7.20 8.71

Handle Holder (c)
159 6696578 2.10 2.54

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
160 6684714 2.15 2.60

Tandwielhuis
161 6699439 46.61 56.40

Hex.socket Hd.bolt M5x30 (10 Pcs)
162 949664 3.75 4.54

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
163 6695414 1.15 1.39

Cap
164 6600005 2.70 3.27

Spring
165 6600006 3.60 4.36

Bolt (w/plus) M6x8 (old 990-23060-080)
166 6684737 2.15 2.60

Lock Pin
167 6600007 11.25 13.61

Cutter Holder (a)
168 6699441 8.25 9.98

Cutter Holder (b)
169 6698659 13.04 15.78

Niet meer leverbaar
170 6699188

Linksmoer M10 (oud 6698658)
171 335759 1.04 1.26

Cover Comp. W/ Shaft M10x.125 Left
172 6698794 9.30 11.25

Set Screw
174 6698795 1.35 1.63

Reel
175 6698796 2.40 2.90

Return Spring
176 6698797 1.05 1.27

Button
177 6698798 1.20 1.45

Cord Guide
178 6698799 1.20 1.45

Case
179 6698800 6.60 7.99

Niet meer leverbaar
180 6696454

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
181 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket
182 6699442 1.50 1.82

Hex. Socket Hd. Bolt (w/button) M6x20 (old 990-530
183 6685064 1.15 1.39

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
184 949455 1.05 1.27

Cover Bracket Not For Europe
185 6696978 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
186 6699444

Caution Mark Hitachi (old 6684850)
188 6697625 1.98 2.39

Level Mark(old 923-3738f-20)
189 6684852 2.15 2.60

Level Mark (old 923-33700-20)
190 6684851 2.15 2.60

Main Pipe
191 6699445 21.86 26.45

Drive Shaft (old 6696484)
192 6698514 15.60 18.88

Hanger
193A 6600504 1.20 1.45

Cap (a)
194 6698515 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
195 6696980

Safety Cover Holder
196 6696951 3.33 4.02

Cover Guard
197 6696950 10.98 13.28

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
198 6684751 2.15 2.60

Mesje (oud 797-37714-20)
199 6684750 4.29 5.19

MOER M4 ( 10 STUKS )
200 949554 1.05 1.27

Mesje
201 6696584 2.10 2.54

COVER HOLDER
202 6698813 2.10 2.54

Guard
203 6696981 7.35 8.89

Bolt Washer M4 (black)
204 323210 1.05 1.27

Ring
205 6685068 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
206 6699450

COVER ASS'Y
207 6697880 17.88 21.63

Safety Cover, 24 Dia. (old 441-38150-20)
208 6690272 13.20 15.97

Mesje (oud 797-38150-20)
209 6693388 6.28 7.59

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
210 6684753 2.15 2.60

Handle Holder Set (a+b) (old 6696576+6696577)
220 6600499 10.65 12.89

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
221 949236 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 6684764

Niet meer leverbaar
502 6696596

Niet meer leverbaar
503 944458

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
504B 6684768 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
505 875769

Niet meer leverbaar
506A 6601420

Niet meer leverbaar
506 6695795

Niet meer leverbaar
506 6695796

Niet meer leverbaar
507 6698711

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.