Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG24EKD


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG24EKD

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapping Screw D4.5x12 (old 990-73045-124)
1 6684637 2.15 2.60

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-52200-90)
2 6684583 9.40 11.37

Bougie Bmr7a
3A 6699316 8.91 10.78

Cylinder Gasket (old 017-52200-20)
4 6684587 2.15 2.60

Cylinder Set (old 001-52200-90)
5 6684585 66.10 79.98

Hex. Hole Bolt M6x55 (old 990-51060-553/6696819)
6 6684638 2.15 2.60

Ring
7 6684639 2.15 2.60

Muffler Comp. (oud 706-52200-80) (oud 6684842)
8 6684640 29.95 36.24

Muffler Special Gasket (old751-52200-20/6684649)
9 6684650 2.15 2.60

Spark Arrestor (old 732-52200-20)
10 6684652 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
11 6684843

Screw M4x8/ws (old 994-36040-081)
12 6684651 2.15 2.60

Muffler Protector (old 738-52200-20)
13 6684635 12.38 14.97

Warmteschild
14 6684641 8.58 10.38

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
15 6684586 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
16 6684603

Insulator Tube 50l (old 250-06500-20)
17 6684597 2.15 2.60

High Tension Cord (old 178-20559-20)
18 6684596 4.29 5.19

Rubber Beschermkapje
19 6684602 2.15 2.60

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
22 6684599 2.15 2.60

Ring (old 182-0186a-20)
23 6684600 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M4x12/s (old 994-61040-124)
24 6684595 2.15 2.60

Intake Cover (old 052-52200-20)
25 6684594 2.15 2.60

Cover Packing (old 050-52200-20)
26 6684593 2.15 2.60

Piston Ring (oud 041-01601-20)
27 6684588 8.58 10.38

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
28 6684590 2.15 2.60

Piston Set (old 030-52200-90)
29 6684589 34.19 41.37

Piston Pin (old 037-07045-20)
30 6684591 4.29 5.19

Krukas
31 6684592 46.74 56.55

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
32 6684586 2.15 2.60

Crank Case Gasket (old 090-52200-20)
33 6684609 2.15 2.60

Olie Keerring
34 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
35 6684608 3.80 4.60

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
36 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
36 6684605 2.15 2.60

Crank Case Ass'y (old 072-52200-90)
37 6684606 54.45 65.88

Warmteschild
38 6684844 8.58 10.38

Partition Plate (old 802-52210-20)
39 6684845 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
51 6684668

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
52 6684667 2.15 2.60

Anti-viberatie rubber
53 6684666 4.29 5.19

Pipe Holder (a)
54A 6698643 2.10 2.54

Pipe Holder (b)
55A 6698644 2.10 2.54

Anti-viberatie rubber
56 6684665 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
57 6684846

Tapping Screw D4.5x16 (old 990-72045-164/790451)
58 6684636 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x18/ws (old 994-64050-184)
59 6684647 2.15 2.60

Ventilatorhuis
60 6684669 25.16 30.45

Clutch Shaft (old 6696481)
61A 6698793 10.20 12.34

Step Bolt (old 357-0075t-20)
62 6684646 2.15 2.60

Ring
63 6684648 2.15 2.60

Clutch Plate A 0.5 (old 348-0630a-20/6689529)
64 6684645 2.15 2.60

Clutch Spring (old 342-0630b-20)
65 6684644 2.15 2.60

Koppeling Schoen
66 6684643 11.55 13.98

Ring
67 6684642 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
68 6684612 2.15 2.60

Ring M8 (old 992-01080-011)
69 6684611 2.15 2.60

Stop Ring C-12 Outer
71 6684664 2.15 2.60

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
81 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
82 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
83 6684685 4.29 5.19

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
84 6684681 13.20 15.97

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
85 6684679 2.15 2.60

Cam Plate (old 759-0651h-20)
86 6684678 6.44 7.79

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
87 6684677 8.58 10.38

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
89 6684675 11.55 13.98

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
90 6684674 4.29 5.19

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
91 6684673 19.06 23.07

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
92 6684682 2.15 2.60

Starthendel
93 6684680 2.15 2.60

Hex.bolt 6x50 (old 990-21060-504)
112 6684824 2.15 2.60

Handle Knob (old 512-3338p-20)
113 6684823 4.29 5.19

Ring
114 6684822 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (old 990-51050-123)
115 6684829 2.15 2.60

Ring 5 (old 992-10050-062)
116 6684834 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt (w/button)m6 (old 990-53060-3
117 6684825 2.15 2.60

Ring
118 6684826 2.15 2.60

Small Washer 6 Black (old 992-00060-061)
119 6684827 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
120 6684818

Spacer (old 360-33315-20)
121 6684819 4.29 5.19

Ring
122 6684820 2.15 2.60

Stop Ring C-10, Outer (old 993-50010-002)
123 6684821 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
124 6684836

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
125 6684835 2.15 2.60

Bushing (old 347-38466-20)
126 6684833 2.15 2.60

Drive Shaft B 783l (old 036-38190-20)
127 6684832 20.73 25.08

Niet meer leverbaar
128 6684830

Niet meer leverbaar
129 6684831

Cap Nut 6 (old 991-42060-012)
130 6684828 2.15 2.60

Joint Case Ass'y (old 280-38466-90)
131 6684817 38.58 46.68

Drive Shaft A (old 035-38466-80)
132 6684814 39.03 47.22

Barrier (black) (old 520-37277-20)
133 6684837 9.40 11.37

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
134 6684838 2.15 2.60

Main Pipe Comp. (old 341-77157-80)
136 6684815 69.88 84.55

Hanger (old 335-77350-80)
137 6684705 8.58 10.38

Hanger Collar (old 334-77350-20)
138 6684704 4.29 5.19

Hanger Fixing Bracket (old 337-77350-80)
139 6684706 6.44 7.79

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
140 6684709 2.15 2.60

Throttle Lever Ass'y (old 870-77154-90)
141 6684790 66.10 79.98

Screw M5x20 (old 994-31050-203)
142 6684803 2.15 2.60

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
143 6684725 2.15 2.60

Gaskabel
144 6684797 46.74 56.55

Stop Button Comp. (old 156-77154-80)
145 6684799 20.73 25.08

Throttle Wire 4t (old 887-77154-80)
146 6684798 12.38 14.97

Protection Tube 7x185l (old 164-07018-50)
147 6684800 2.15 2.60

Safety Lever (old 253-38400-20)
148 6684721 6.44 7.79

Throttle Lever (old 880-38400-20)
149 6684804 8.58 10.38

Blind Plug (old 322-38400-20)
150 6684724 2.15 2.60

Return Spring (old 832-38400-20)
151 6684722 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
152 6684727

Level Mark(old 923-3738f-20)
154 6684852 2.15 2.60

Level Mark (old 923-33700-20)
155 6684851 2.15 2.60

Tandwielhuis
181 6684731 128.11 155.02

Niet meer leverbaar
182 6684745

Protection Cover (old 308-77350-20)
183 6684743 6.44 7.79

Cutter Holder Cap (old 311-77350-20)
184 6684744 8.58 10.38

Cutter Holder (old 310-77350-20)
185 6684742 25.71 31.11

Stop Ring C-28.inner (old 993-51028-002)
186 6684741 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
187 6684740

Gear Shaft (old 304-77350-20)
188 6684739 24.05 29.10

Gear Pinion Set (old 301-77350-00)
189 6684752 33.43 40.44

Kogellager #608
190 6684738 8.58 10.38

Bolt (w/plus) M6x8 (old 990-23060-080)
191 6684737 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
192 6684973 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
193 6684667 2.15 2.60

Gear Case 24 (old 300-77350-20)
194 6684736 42.80 51.79

Kogellager 609
195 6684734 8.58 10.38

Kogellager 609z St
196 6684735 8.58 10.38

Stop Ring 9 (old 993-54009-002) New
197 6684733 2.15 2.60

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
198 6684732 2.15 2.60

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
199 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket (old 442-77154-20)
200 6684746 4.29 5.19

Blade Guard 24 Ce (old 441-38505-20)
201 6684747 30.70 37.15

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
202 6684748 4.29 5.19

Mesje (oud 797-38331-20)
203 6684754 8.58 10.38

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
204 6684753 2.15 2.60

Cover Guard (old 447-38455-20)
205 6684749 14.98 18.12

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
206 6684751 2.15 2.60

Mesje (oud 797-37714-20)
207 6684750 4.29 5.19

Insulator Gasket (old 403-52210-20)
221 6684613 2.15 2.60

Insulator Set (oud 404-52200-90)
222 6684840 10.23 12.37

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
223 6684616 2.15 2.60

Throttle Wire Fixing Plate (old 878-06620-20)
224 6684629 4.29 5.19

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
225 6684615 2.15 2.60

Carburateurset
226 6684624 128.11 155.02

Niet meer leverbaar
227 6684628

Hex. Hole Bolt 5x25/ws (oud 994-64050-25)
228 6684617 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
229 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
230 6684698 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
231 6684696 2.15 2.60

O-RING (OUD 550-25100-20)
232 6684695 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
233 6684854

Pump Body Comp. (old 575-25608-80)
234 6684686 36.15 43.74

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
235 6684690 18.00 21.78

Priming Body (oud 447-25108-20)
236 6684689 6.44 7.79

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
237 6684688 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
238 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
239 6684692 29.19 35.32

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
240 6684700 4.29 5.19

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
241 6684691 8.58 10.38

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
242 6684687 16.34 19.77

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
243 6684699 2.15 2.60

Cleaner Body Comp. (old 423-00070-81)
244 6684656 8.58 10.38

Choke Valve (old 528-07143-81)
245 6684657 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
246 6684658

Collar 8 (old 657-3252a-20)
247 6684659 2.15 2.60

Luchtfilter Element
248 6684654 2.15 2.60

Luchtfilterkap
249 6684653 6.44 7.79

Ring
250 6684661 2.15 2.60

Ring (oud 992-10050-012)
251 6684662 2.15 2.60

Screw M5x60 (oud 990-11050-602)
252 6684660 2.15 2.60

Bout
253 6684655 6.44 7.79

Niet meer leverbaar
254 6684853

Tank (white) (old 591-52200-20)
271 6684621 19.06 23.07

Collar C (old 659-04300-20)
272 6684623 2.15 2.60

Fuel Pipe Ass'y (oud 223-0097a-90)
273 6684618 4.29 5.19

Clip.6.3 Dia. (old 680-00731-20)
274 6684619 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
275 6684620

Fuel Pipe 3x5x65 (old 700-03005-06)
276 6684626 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
277A 6697846 1.04 1.26

Tank Cap Chain
278A 6698732 1.20 1.45

Tank Dop Compleet
279A 6698402 4.20 5.08

Ring
280 6684632 2.15 2.60

Ring
281 6684633 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
282 6684631

Stand (old 940-52200-20)
283 6684630 6.44 7.79

Hex. Hole Bolt 5x25/ws (oud 994-64050-25)
284 6684617 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
285 6684634 2.15 2.60

Spool (old 787-33830-20)
302 6684760 15.58 18.85

Eyelet (old 788-33830-20)
303 6684762 4.29 5.19

Cutting Body Cap (old 789-33830-20)
304 6684761 36.15 43.74

Mounting Nut L-m10x1.25 (old 356-3383b-20)
305 6684756 9.08 10.98

Cutting Body (old 786-33830-20)
306 6684757 22.69 27.45

Special Nut (old 315-33830-20)
307 6684758 9.40 11.37

Reel Spring (old 793-33830-20)
308 6684759 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
309 6684755

Winding Protector (old 307-37307-20)
310 6684763 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
501 6684764

Niet meer leverbaar
502A 875769

Niet meer leverbaar
506 6684813

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.