Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG25EUAP


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen lijst van de Hikoki CG25EUAP

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Hex. Socket Hd. Bolt M5
1 6600652 1.33 1.60

Muffler Heat Cover
2 6600654 8.58 10.38

Niet meer leverbaar
3 6600989

Niet meer leverbaar
4 6600988

Niet meer leverbaar
5 6600987

Niet meer leverbaar
6 6600986

Muffler
7 6600653 14.53 17.58

Muffler Heat Cover
8 6600651 4.45 5.38

Muffler
9 6600650 14.68 17.76

Muffler Gasket (a)
10 6600648 3.30 3.99

Wind Guide Plate (b)
11 6600649 3.30 3.99

Retainer Valve
12 6600590 1.49 1.80

Valve Spring
13 6600589 1.65 2.00

Stem Seal Base
14 6600587 1.04 1.26

Stem Seal
15 6600588 1.04 1.26

Spark Plug Cap
16 6600994 13.53 16.37

Matel Fitting Of Plug Cap
17 6600993 1.98 2.39

Ignition Plug (torch Cmr5h)
18 6600926 10.23 12.37

Insulator Gasket
19 6600630 1.04 1.26

Wind Guide Plate (a)
20 6600631 2.80 3.39

Insulator
21 6600632 6.10 7.38

Hex. Socket Hd. Bolt M5
22 6600633 1.04 1.26

Carburetor Gasket
23 6600634 1.81 2.19

Throttle Wire Fixing Plate
24 6600635 1.81 2.19

Insulator Gasket (b)
25 6600636 1.04 1.26

Carburetor
26 6600637 73.05 88.39

Hex. Socket Hd. Bolt (w/sp.washer) M4
27 6600621 1.04 1.26

Cylinder Head Cover
28 6600620 2.31 2.80

Nut M5
29 6600619 1.04 1.26

Pivot Rocker Arm
30 6600617 1.98 2.39

Pushing Rod
31 6600616 2.31 2.80

Tappet
32 6600605 2.15 2.60

Breather Pipe
33 6600622 2.98 3.60

Rocker Arm
34 6600618 2.15 2.60

Shaft Bolt
35 6600584 1.98 2.39

Pushing Rod Guide
36 6600583 1.04 1.26

Hex. Socket Bolt M5
37 6600615 1.04 1.26

Cylinder (a)
38 6600582 46.74 56.55

Cylinder Gasket
39 6600614 1.04 1.26

Intake Valve
40 6600586 9.74 11.78

Exhaust Valve
41 6600585 11.55 13.98

Pump Gasket
42 6600624 1.04 1.26

Base Pump
43 6600623 6.10 7.38

Inner Rotor
44 6600625 2.48 2.99

Outer Rotor
45 6600626 3.63 4.39

Cover Pump
46 6600627 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt M4
47 6600628 1.04 1.26

Eerste ring
48 6600602 3.63 4.39

Tweede ring
49 6600603 3.14 3.80

Oil Ring
50 6600604 3.63 4.39

Piston
51 6600599 10.89 13.17

Circlip
52 6600601 1.04 1.26

Piston Pin
53 6600600 1.33 1.60

Shim
54 6600607 1.04 1.26

Cam Shaft
55 6600606 48.40 58.56

Oil Cap
56 6600629 1.04 1.26

Crank Case Gasket
57 6600597 2.15 2.60

Crank Shaft Gear
58 6600598 32.83 39.72

Crank Case Fw
59 6600591 14.06 17.02

Oil Seal
60 6600595 1.49 1.80

Ball Bearing
61 6600594 5.28 6.38

Needle Roller D3
62 6600593 1.04 1.26

Steel Ball D4
63 6600596 1.04 1.26

Crank Case St
64 6600592 14.53 17.58

Hex.socket Bolt M4
65 6600613 1.04 1.26

Oil Filter Body
67 6600608 1.65 2.00

Oil Filter
68 6600609 1.33 1.60

Bolt Washer D5
69 6600610 1.04 1.26

Grip D6
70 6600611 1.04 1.26

Fule Pipe
71 6600612 1.81 2.19

Cleaner Body
72 6600638 3.30 3.99

Choke Valve Comp
73 6600639 2.31 2.80

Collar 8
74 6600640 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
75 6600643

Screw (w/washers) M5
76 6600644 1.04 1.26

Mark Plate (t)
77 6600327 1.04 1.26

Brandstofleiding L70
78A 6699014 1.65 2.00

Priming Pump
79 6600641 6.10 7.38

Cleaner Element
80 6600647 3.63 4.39

Cleaner Cover
81 6600645 4.29 5.19

Cover Fixing Bolt
82 6600646 1.33 1.60

Primer Label
83 6699000 1.04 1.26

Recoil Starter Ass'y
85 6600665 28.14 34.05

Bolt Washer D4
86 6600705 1.04 1.26

Seal Lock Screw M4
87 6600666 1.04 1.26

Tapping Screw
101 6600691 1.04 1.26

Engine Cover
102 6600693 22.69 27.45

Engine Cover
104 6600692 29.34 35.50

Hex. Socket Hd. Bolt (w/sp.washer) M5
105 6600688 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt (w/sp.washer) M5
106 6600689 1.04 1.26

Anti Vibe Rubber (a)
107 6600686 1.98 2.39

Pipe Holder (a)
108 6600684 2.15 2.60

Pipe Holder (b)
109 6600685 2.15 2.60

Anti Vibe Rubber (b)
110 6600687 1.98 2.39

Fan Case
112 6600679 27.83 33.67

Fan Case
112 6600680 27.83 33.67

Retaining Ring
113 6600683 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt (w/sp.washer) M5
115 6600690 1.04 1.26

Clutch Shaft
116 6600681 10.23 12.37

Step Bolt
117 6600661 1.15 1.39

Bent Washer 8
118 6600662 1.04 1.26

Clutch
119 6600663 6.60 7.99

Clutch Washer (b)
120 6600664 1.04 1.26

Fly Wheel Nut
121 6600658 1.04 1.26

Magneto Rotor
122 6600655 21.93 26.53

Hex. Socket Hd. Bolt (w/washers) M4
123 6600659 1.04 1.26

Earth Cord
124 6600656 1.04 1.26

Ignition Coil
125 6600991 44.01 53.26

Stop Cord
126 6600657 1.15 1.39

Cord Insulation Tube
127 6600992 5.11 6.19

Ignition Coil Spacer
128 6600660 1.04 1.26

Feather Key 3x3.7x13
129 6600990 1.04 1.26

Tank Cap (a)
130 6600678 3.63 4.39

Brandstofleiding
131A 6698717 9.75 11.80

Fuel Pipe
132A 6601399 1.98 2.39

Fuel Grommet
133 6600671 1.04 1.26

Tank
134 6600667 9.90 11.98

Tank
134 6600668 22.84 27.63

Pump Filter Body Ass'y (old 675-11600-90/6692275/6
135A 6685199 4.45 5.38

Stand
136 6600675 2.31 2.80

Collar
137 6600676 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5
138 6600677 3.63 4.39

Throttle Lever
161 6600824 19.51 23.61

Tapping Screw St2.9x18
162 6600832 1.04 1.26

Handle (b)
163 6600831 1.98 2.39

Stop Switch
164 6600833 8.75 10.59

Spring (b)
165 6600830 1.04 1.26

Throttle Lever
166 6600829 1.15 1.39

Handle (a)
167 6600826 1.81 2.19

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30
168 6600834 1.04 1.26

Trriger Lockout
169 6600828 1.04 1.26

Spring (a)
170 6600827 1.04 1.26

Throttle Wire Comp.
171 6600835 2.80 3.39

Nut M5
172 6600825 1.04 1.26

Set Bolt M5x25
173A 6699871 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
174 6600795

Bike Handle
175 6600836 33.58 40.63

Loop Handle Bracket
176 6600801 3.80 4.60

Hex. Socket Hd. Bolt (w/sp.washer) M5x35
177 6600873 1.04 1.26

Loop Handle
178 6600800 7.59 9.18

Barrier
179 6600802 3.30 3.99

Gear Case (s)
180 6600803 56.56 68.44

Gear Case (s)
180 6600804 51.73 62.59

Bolt (w/washer) M6x8
181 6600856 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12
182 6600855 1.04 1.26

Holder (a)
183 6600857 4.13 4.99

Holder (b)
184 6600858 1.98 2.39

Nut Cover
185 6600859 4.79 5.79

U-nut (left Hand) M10
186 6600860 1.65 2.00

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30
187 6600854 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
188 6600796

Handle Rubber Holder
189 6601298 2.64 3.19

Niet meer leverbaar
190 6600798

Hex. Socket Hd. Bolt (w/washers) M6x25
191 6600799 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
192 6600570

Nylon Head Cover
193 6600806 3.14 3.80

Reel Spring
194 6600809 1.15 1.39

Pulley
195 6600808 19.51 23.61

Niet meer leverbaar
196 6600807

Cord Guide
197 6600810 3.14 3.80

Nylon Head Cap
198 6600811 1.04 1.26

Throttle Lever
199 6600822 23.45 28.37

Grip
200 6600852 1.98 2.39

Throttle Coller
201 6601306 2.31 2.80

Nut M5
202 6600825 1.04 1.26

Handle Grip
203 6600853 1.15 1.39

Screw (w/washers) M5x25
204 6600839 1.04 1.26

Handle (b)
205 6600850 2.31 2.80

Stop Switch Comp.
206 6600851 4.95 5.99

Handle Clamp
207 6600843 1.04 1.26

Throttle Lever
208 6600841 1.04 1.26

Spring (c)
209 6600842 1.04 1.26

Connection Laber
210 6600849 1.04 1.26

Spring (d)
211 6600847 1.04 1.26

Trriger Lockout
212 6600846 1.04 1.26

Spring (e)
213 6600848 1.04 1.26

Throttle Wire Comp.
214 6600840 2.80 3.39

Handle (a)
215 6600845 1.81 2.19

Screw (w/washers) M5x30
216 6600844 1.04 1.26

Limit Ring
217 6601330 1.81 2.19

Loop Handle Rubber
218 6600821 1.81 2.19

Hanger
219 6600818 4.79 5.79

Hanger Clamp
220 6600838 1.04 1.26

Hanger
221 6600837 1.98 2.39

Hex. Hole Button Screw M6x25
222 6600813 1.04 1.26

Hex. Hole Button Screw M6x35
222 6601220 1.04 1.26

Cover Braket
223 6600812 5.11 6.19

Hex.hole Button Screw M6x20
225 6600815 1.04 1.26

Caution Mark Hitachi
226 6600450 1.80 2.18

Cover Bracket (us)
227 6600814 3.96 4.79

Level Mark(a)
228 6601305 2.48 2.99

Main Pipe
229 6601221 37.51 45.39

Drive Shaft
230 6600817 9.90 11.98

Guard
231 6601222 10.89 13.17

Guard
231 6601299 8.91 10.78

Guard Holder
232 6601223 10.89 13.17

Cover Guard (eu)
233 6601333 11.88 14.37

Niet meer leverbaar
234 6601301

Knife
235 6601302 1.15 1.39

MOER M4 ( 10 STUKS )
236 949554 1.05 1.27

Mesje
237 6696584 2.10 2.54

Guard
238 6696583 7.35 8.89

Bolt Washer M4 (black)
239 323210 1.05 1.27

Ring
240 6685068 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
241 6684709 2.15 2.60

Handle Holder (a) (old 6696576)
242 6600500 4.20 5.08

Handle Holder (b) (old 6696577)
243 6600501 7.20 8.71

Handle Holder (c)
244 6696578 2.10 2.54

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
245 6684714 2.15 2.60

Handle Holder Set
246 6601521 14.03 16.97

Box Spanner 16x17mm
501 6600574 10.06 12.18

Niet meer leverbaar
502 944458

Cutter Cover
503 6600578 3.14 3.80

Niet meer leverbaar
504 6600577

Tool Bag
505 6600863 5.78 6.99

Niet meer leverbaar
506 6600576

Hanging Strap (s)
507 6600579 8.75 10.59

Hanging Strap (de)
508 6600580 22.69 27.45

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.