Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG25EUP2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG25EUP2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Machineschroef M4x10
1 307635 1.05 1.27

Cylinder Head Cover Ass'y
2 6696440 1.80 2.18

Borgmoer M5 (oud 949566z)(10 Stuks )
3 949566 1.04 1.26

Pivot Rocker Arm
4 6696438 1.04 1.26

Push Rod
5 6696437 1.80 2.18

Tappet
6 6696432 3.75 4.54

Breather Pipe
7 6696442 41.25 49.91

Rocker Arm
8 6696439 1.80 2.18

Shaft Bolt
9 6696415 1.04 1.26

Push Rod Guide
10 6696414 1.04 1.26

Muffler Heat Cover Since 11 2013 New
11 6600329 4.80 5.81

Hex. Socket Bolt M5
12 6685409 1.05 1.27

Ring
13 6685408 1.05 1.27

Knaldemper
14 6696462 6.45 7.80

Muffler Gasket (a)
15 6696460 1.04 1.26

Wind Guide Plate (b)
16 6696461 2.55 3.09

Retainer Valve
17 6696421 1.04 1.26

Valve Spring
18 6696420 1.04 1.26

Stem Seal Base
19 6696418 1.04 1.26

Stem Seal
20 6696419 1.04 1.26

Spark Plug Cap
21 6696465 5.55 6.72

Metal Fitting Of Plug Cap
22 6696996 1.05 1.27

Bougie (oud 6696473)
23 6699310 17.40 21.05

Insulator Gasket
24 6696450 1.04 1.26

Wind Guide Plate (a)
25 6696451 2.55 3.09

Borgmoer M5 (oud 949566z)(10 Stuks )
26 949566 1.04 1.26

Insulator
27 6696452 3.45 4.17

Machineschroef M5x30
28 880561 1.05 1.27

Carburetor Gasket
29 6696954 1.05 1.27

Throttle Wire Fixing Plate (old 878-06620-20)
30 6684629 4.29 5.19

Insulator Gasket
31 6696956 1.05 1.27

Carburetor
32 6696957 76.04 92.01

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
45 6691337 1.15 1.39

Cylinder Ass'y (a)
46 6696413 66.96 81.02

Hex. Socket Bolt M5
47 6696958 2.10 2.54

Ring
48 6685408 1.05 1.27

Cylinder Gasket
49 6696436 1.04 1.26

Intake Valve
50 6696417 3.75 4.54

Exhaust Valve
51 6696416 41.25 49.91

Pump Gasket
52 6696444 1.04 1.26

Base Pump
53 6696443 4.05 4.90

Inner Rotor
54 6696445 1.80 2.18

Outer Rotor
55 6696446 1.80 2.18

Cover Pump
56 6696447 1.04 1.26

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
57 6684682 2.15 2.60

Eerste ring
58 6696429 8.85 10.71

Tweede ring
59 6696430 9.60 11.62

Oil Ring
60 6696431 19.80 23.96

Zuiger
61 6696427 7.65 9.26

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
62 6684590 2.15 2.60

Crank Case Gasket
63 6696425 1.04 1.26

Olie Keerring
64 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
65 6684608 3.80 4.60

Krukas
66 6696426 51.29 62.06

Piston Pin (old 037-07045-20)
67 6684591 4.29 5.19

Chim
68 6696434 1.04 1.26

Cam Shaft Ass'y
69 6696433 11.85 14.34

Oil Cap
70 6696449 1.04 1.26

O-ring (i.d. 13.8)
71 6696959 1.05 1.27

D3 Needle Roller
72 6685391 1.05 1.27

Stalen Kogel D4
73 321905 4.80 5.81

Crank Case Ass'y (b)
74 6696960 66.55 80.53

Oil Filter Body
75 6685310 1.05 1.27

Oil Filter (old 487-32712-20/6696804)
76 6690919 1.15 1.39

Ring
77 6685407 1.05 1.27

D6 Clip
78 6685311 1.05 1.27

Brandstofleiding
79 6696435 1.04 1.26

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
80 6698388 1.05 1.27

Recoil Starter Body Ass'y
81 6696470 10.65 12.89

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
86 6693168 2.31 2.80

Seal Lock Screw M4
89 6696472 1.04 1.26

Starter Pulley
93 6696471 5.10 6.17

Cleaner Body Ass'y
94 6696455 1.80 2.18

Choke Plate Comp.
95 6697368 2.10 2.54

Collar 8 (old 657-3252a-20)
96 6684659 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
97 6684658

Ring
98 6685407 1.05 1.27

Machine Schroef M5
99 6696961 1.05 1.27

Brandstofleiding L70
100 6699014 1.65 2.00

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
101 6685139 5.94 7.18

Luchtfilter Element
102 6696459 1.04 1.26

Cleaner Cover
103 6696458 2.55 3.09

Bout
104 6684655 6.44 7.79

Primer Label
105 6699000 1.04 1.26

Mark Plate (t)
106 6600327 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (w/sp.washer)
121 6699176 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
122 305583

Anti Vibe Rubber (a)
123 6696963 3.33 4.02

Pipe Holder (a)
124 6698643 2.10 2.54

Pipe Holder (b)
125 6698644 2.10 2.54

Anti Vibe Rubber (b)
126 6696964 3.33 4.02

Tapping Screw D4.5x16
128 6698878 1.20 1.45

Engine Cover (w/aluminum Tape)
129 6600421 18.98 22.96

Step Bolt
131 6696469 1.04 1.26

Ring
132 6684648 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
133 6696965

Clutch
134 6696948 11.64 14.08

Ring
135 6684642 2.15 2.60

Moer
136 6685337 1.05 1.27

Ring
137 6685410 1.05 1.27

Magnet Rotor
138 6696464 14.40 17.42

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
139 6698388 1.05 1.27

Bobine
140 6696463 16.78 20.30

Stop Cord
141 6696467 2.55 3.09

Cord Insulation Tube
142 6696966 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
143 6696466

Veerring D12 (10 Stuks)
144 939542 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
146 305583

Ring
147 6685408 1.05 1.27

Fan Case (a) Since 11 2013
148 6600330 14.71 17.80

Clutch Shaft (old 6696481)
149 6698793 10.20 12.34

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
150 305812 1.04 1.26

Handle (b)
151 6696487 3.45 4.17

Lock Lever
152 6696490 1.04 1.26

Lever
153 6696488 1.04 1.26

Spring (a)
154 6696489 1.04 1.26

Handle (a)
155 6696486 3.45 4.17

Stop Switch
156A 6601275 1.35 1.63

Stop Switch Cord
157 6696491 1.80 2.18

Protection Tube
158 6696967 1.05 1.27

Throttle Wire (eu)
159 6696492 6.45 7.80

Tank
160 6696474 4.05 4.90

Pump Filter Body Ass'y (old 675-11600-90/6692275/6
161 6685199 4.45 5.38

Stand
162 6696477 1.80 2.18

Coller
163 6696478 1.04 1.26

Ring
164 6685408 1.05 1.27

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
165 6684709 2.15 2.60

D6 Clip
166 6685311 1.05 1.27

Brandstofleiding
167 6698717 9.75 11.80

Brandstofleiding L70
168A 6699014 1.65 2.00

Return Grommet (old 6684627)
169 6697846 1.04 1.26

Fuel Grommet
170 6698931 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
171 6696479

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
191 302086 1.05 1.27

Tapping Screw (w/flange) D4x30
192 323837 1.68 2.03

Handle (b)
193 6696590 3.13 3.78

Machine Screw M5x30 (black)
194 323041 1.05 1.27

Stop Switch Cord
195 6696592 2.10 2.54

Gaskabel
196 6696593 5.10 6.17

Protection Tube
197 6696594 2.10 2.54

Handle Right
198 6698637 19.11 23.13

Handle Holder (b) (old 6696577)
199 6600501 7.20 8.71

Handle Holder (c)
200 6696578 2.10 2.54

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
201 6684714 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
202 6684709 2.15 2.60

Handle Holder (a) (old 6696576)
203 6600500 4.20 5.08

Handle (a)
204 6696588 2.10 2.54

Moer M5 (zwart)
205 302012 1.05 1.27

Handle Left
206 6698638 22.83 27.62

Barrier
207 6696973 3.33 4.02

Bolt (black) M6
208 6696974 1.68 2.03

Borgmoer M5 (oud 949566z)(10 Stuks )
209 949566 1.04 1.26

Loop Handle
210 6696975 8.98 10.86

Tandwielhuis
211 6699402 50.33 60.89

Bolt (w/plus) M6x8 (old 990-23060-080)
212 6684737 2.15 2.60

Cutter Holder (a)
213 6696977 13.33 16.12

Cutter Holder (b)
214 6698659 13.04 15.78

Niet meer leverbaar
215 6699188

Linksmoer M10 (oud 6698658)
216 335759 1.04 1.26

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
217 6695414 1.15 1.39

Hex.socket Hd.bolt M5x30 (10 Pcs)
218 949664 3.75 4.54

Cover Blacket
219 6696494 1.80 2.18

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
220 6684714 2.15 2.60

Caution Label (hedge)
221 6600328 1.04 1.26

Caution Mark Hitachi
222 6600450 1.80 2.18

Level Mark (b)
223 6600446 1.80 2.18

Level Mark (old 923-33700-20)
224 6684851 2.15 2.60

Main Pipe Comp (old 6696483)
225 6696558 17.69 21.40

Drive Shaft (old 6696484)
226 6698514 15.60 18.88

Hanger
227A 6600504 1.20 1.45

Cap (a)
228 6698515 2.10 2.54

Cover Comp. W/ Shaft M10x.125 Left
229 6698794 9.30 11.25

Set Screw
231 6698795 1.35 1.63

Reel
232 6698796 2.40 2.90

Return Spring
233 6698797 1.05 1.27

Button
234 6698798 1.20 1.45

Cord Guide
235 6698799 1.20 1.45

Case
236 6698800 6.60 7.99

Niet meer leverbaar
237 6696454

Cover Guard
238 6696950 10.98 13.28

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
239 6684751 2.15 2.60

Mesje (oud 797-37714-20)
240 6684750 4.29 5.19

Safety Cover Holder
241 6696951 3.33 4.02

Niet meer leverbaar
242 6696980

Handle Holder Set (a+b) (old 6696576+6696577)
243 6600499 10.65 12.89

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
244 949236 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 6696457

Niet meer leverbaar
502 6696596

Niet meer leverbaar
503 944458

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
504A 6684768 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
505 875769

Niet meer leverbaar
506A 6601420

Niet meer leverbaar
507 6698711

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.