Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG27EBD


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG27EBD

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 887021

Knaldemper Afdekkap
2 6600322 6.90 8.35

Knaldemper Afdekkap
2 6698493 4.20 5.08

Hex. Socket Hd Bolt M6x65
3 6698384 1.05 1.27

Ring M6 (10 Stuks)
4 949432 1.05 1.27

Uitlaat (b)
5 6600461 7.50 9.08

Uitlaat
5 6698477 11.85 14.34

Hitteschild
6 6600324 1.35 1.63

Hex. Socket Bolt M5
7 6696958 2.10 2.54

Cilinder Afdekkap
8 6699430 7.05 8.53

Collar (b)
9 6600008 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt M4x18 (w/washers)
10 6696326 1.20 1.45

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M5x30
12 6698950 1.20 1.45

Bougie Bmr7a
13 6699316 8.91 10.78

Bougie (oud 6685052)
13 6699322 2.48 2.99

Cover Packing
14 6698365 1.05 1.27

Uitlaatgas Ventiel Deksel (a)
15 6698484 2.10 2.54

Hex. Socket Hd Bolt M4x12
16 6698385 1.05 1.27

Ring
17 6698700 1.20 1.45

Uitlaatgas Ventiel Deksel (b)
18 6698485 2.10 2.54

Cilinder
19 6698480 45.65 55.24

Pakking
20 6699437 1.04 1.26

Carburetor Insulator
21 6698387 3.15 3.81

Seal Lock Hex. Socket Bolt M5x25 (w/washers)
22 6698844 1.20 1.45

Carbureteur Pakking
23 6698405 2.10 2.54

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
24 6691337 1.15 1.39

Carburator Wyc-37
25 6600326 29.84 36.10

Cable Adjust Stay
26 6699287 4.13 4.99

Swivel
27 6696830 4.45 5.38

Stop Ring (oud 489-25100-20)
28 6684696 2.15 2.60

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
29 6684692 29.19 35.32

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
30 6684693 8.58 10.38

Pump Plate (old 523-25100-20)
31 6691242 2.31 2.80

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
32 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
33 6691312 1.15 1.39

Set Screw M3x12
34 6696829 1.04 1.26

O-RING (OUD 550-25100-20)
35 6684695 4.29 5.19

Circuit Plate (old 522-25100-20)
37 6691234 3.30 3.99

Pump Body
38 6696828 13.36 16.17

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
39 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
40 6684690 18.00 21.78

Machineschroef M5x60 (oud 943430)
41 307224 1.05 1.27

Fuel Pipe
42B 6601444 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
43 6696832

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
44 6685139 5.94 7.18

Luchtfilter Element
45 6690347 4.45 5.38

Luchtfilterkap
46 6699185 7.20 8.71

Niet meer leverbaar
47 6699132

Cylinder Packing
48 6698366 1.05 1.27

Piston Ring (old 041-01700-20)
49 6686121 4.45 5.38

Zuiger
50 6699432 8.10 9.80

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
51 6684590 2.15 2.60

Piston Pin (old 037-07045-20)
52 6684591 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
53 6698386

Crank Case Ass'y (b)
54 6698370 15.68 18.97

Crank Case Packing
55 6698371 1.05 1.27

Olie Keerring
56 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
57 6684608 3.80 4.60

Niet meer leverbaar
58 6698490

Krukas
59 6699438 34.10 41.26

Crank Case Ass'y (a)
60 6698369 13.35 16.15

Knock Pin 4x12
61 6696947 1.05 1.27

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
62 6684681 13.20 15.97

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
63 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
64 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
65 6684685 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
66 6699995

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
67 6684679 2.15 2.60

Cam Plate
68 6699996 2.55 3.09

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
69 6684677 8.58 10.38

Starter Rope Reel
70 6699997 8.41 10.18

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
71 6684675 11.55 13.98

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
72 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
73 6684674 4.29 5.19

Starthendel
74 6684680 2.15 2.60

Tank Mark Label
76 6698921 1.20 1.45

Tank Mark Label (25:1)
76 6698922 1.20 1.45

Machine Screw M5x20 (black)
91 6699195 1.20 1.45

P Tight Screw D4x20 (black)
92 6699194 1.20 1.45

Switch Wire Set
93 6699197 10.20 12.34

Moer M5
94 6699196 1.04 1.26

Stop Lever
95 6699192 1.65 2.00

Long Lever
96 6699191 2.55 3.09

Return Spring
97 6699193 1.04 1.26

Stay Set
98 6699190 16.36 19.80

Regulateur
99 6699133 21.18 25.62

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (w/sp.washer)
100 6699176 1.04 1.26

Hex. Hole Bolt 5x22/s (old 994-61050-224)
101 6695492 1.15 1.39

Anti Vibe Rubber (a)
102 6696963 3.33 4.02

Pipe Holder (a)
103 6698643 2.10 2.54

Pipe Holder (b)
104 6698644 2.10 2.54

Anti Vibe Rubber (b)
105 6696964 3.33 4.02

Veerring D12 (10 Stuks)
106 939542 1.50 1.82

Ventilatorhuis
107 6699433 14.99 18.13

BALL BEARING 6301ZZC3
108 6699435 2.55 3.09

VEERRING 37MM
109 322813 1.65 2.00

CLUTCH SHAFT
110 6699434 7.20 8.71

Step Bolt
111 6696469 1.04 1.26

Ring
112 6684648 2.15 2.60

Clutch Plate (a)
113 6696546 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
114 6699130

Ring (b)
115 6699131 1.04 1.26

Moer
116 6685337 1.05 1.27

Ring M8 (zwart)
117 323212 1.05 1.27

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
118 6698388 1.05 1.27

Bobine
119 6699436 26.40 31.94

Niet meer leverbaar
120A 6601421

Metal Fitting Of Plug Cap
121 6699933 1.65 2.00

Cord
122 6696544 1.05 1.27

Earth Cord
123 6696545 1.05 1.27

Magneto Rotor
124 6698396 8.70 10.53

Brandstofleiding
125 6698716 3.45 4.17

Brandstofleiding L70
126A 6699014 1.65 2.00

Return Grommet (old 6684627)
127 6697846 1.04 1.26

Tank Dop Compleet
128 6698402 4.20 5.08

Tank Cap Chain
129 6698732 1.20 1.45

Fuel Grommet
130A 6600358 1.04 1.26

Fuel Grommet
130 6698931 3.45 4.17

Spacer
131 6699558 1.04 1.26

Tank
132 6600317 7.95 9.62

Tank (c)
132A 6600354 3.45 4.17

Pomp Filter
133A 6600351 2.70 3.27

Clip
134 6696949 1.68 2.03

Stand (old 940-07350-20)
135 6694787 3.30 3.99

Flange Bolt
136 6696557 1.05 1.27

Bout L27.8
137 6698991 1.20 1.45

Hex.bolt 6x50 (old 990-21060-504)
151 6684824 2.15 2.60

Handle Knob (old 512-3338p-20)
152 6684823 4.29 5.19

Ring
153 6684822 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (old 990-51050-123)
154 6684829 2.15 2.60

Spring Washer M5
155 6698884 1.80 2.18

Hex. Socket Hd. Bolt (w/button)m6 (old 990-53060-3
156 6684825 2.15 2.60

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
157 949455 1.05 1.27

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
158 949425 1.05 1.27

Spacer 1.6 (old 320-3331l-20/6684818)
159 6689139 1.15 1.39

Spacer (old 360-33315-20)
160 6684819 4.29 5.19

Ring
161 6684820 2.15 2.60

Veerring D10 (10 Stuks)
162 939540 1.95 2.36

Main Pipe (a)
163 6699460 14.16 17.14

Level Mark(old 923-3738f-20)
164 6684852 2.15 2.60

Drive Shaft
165 6699462 17.88 21.63

Hanger
166A 6600504 1.20 1.45

Loop Handle (w/barrier)
167 6699448 10.80 13.07

Niet meer leverbaar
168 6699449

Cap Nut 6 (old 991-42060-012)
169 6684828 2.15 2.60

Joint Case Ass'y (old 280-38466-90)
170 6684817 38.58 46.68

Tandwielhuis
171 6699439 46.61 56.40

Hex.socket Hd.bolt M5x30 (10 Pcs)
172 949664 3.75 4.54

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
173 6695414 1.15 1.39

Cap
174 6600005 2.70 3.27

Spring
175 6600006 3.60 4.36

Bolt (w/plus) M6x8 (old 990-23060-080)
176 6684737 2.15 2.60

Lock Pin
177 6600007 11.25 13.61

Cutter Holder (a)
178 6699441 8.25 9.98

Cutter Holder (b)
179 6698659 13.04 15.78

Niet meer leverbaar
180 6699188

Linksmoer M10 (oud 6698658)
181 335759 1.04 1.26

Cover
182 6698937 16.78 20.30

Set Screw
184 6698795 1.35 1.63

Reel
185 6698939 7.35 8.89

Return Spring
186 6698941 1.95 2.36

Button
187 6698940 5.55 6.72

Cord Guide
188 6698942 3.75 4.54

Case
189 6698938 13.65 16.52

Niet meer leverbaar
190 6698639

Hex. Socket Hd. Bolt (w/button) M6x20 (old 990-530
191 6685064 1.15 1.39

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
192 949455 1.05 1.27

Cover Bracket Not For Europe
193 6696978 2.10 2.54

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
194 6684714 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
195 6699444

Bushing (old 347-38466-20)
196 6684833 2.15 2.60

Caution Mark Hitachi (old 6684850)
198 6697625 1.98 2.39

Level Mark (old 923-33700-20)
199 6684851 2.15 2.60

Main Pipe (a)
200 6699461 14.16 17.14

Drive Shaft B 783l (old 036-38190-20)
201 6684832 20.73 25.08

MOER M4 ( 10 STUKS )
202 949554 1.05 1.27

Mesje
203 6696584 2.10 2.54

COVER HOLDER
204 6698813 2.10 2.54

Guard
205 6696981 7.35 8.89

Bolt Washer M4 (black)
206 323210 1.05 1.27

Ring
207 6685068 1.15 1.39

COVER ASS'Y
208 6697880 17.88 21.63

Safety Cover, 24 Dia. (old 441-38150-20)
209 6690272 13.20 15.97

Mesje (oud 797-38150-20)
210 6693388 6.28 7.59

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
211 6684753 2.15 2.60

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
212 949236 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 6684764

Niet meer leverbaar
502 944458

Niet meer leverbaar
503 875769

Niet meer leverbaar
504A 6601420

Niet meer leverbaar
504 6695795

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.