Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG27EBSP


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen lijst van de Hikoki CG27EBSP

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 887021

Knaldemper Afdekkap
2 6600322 6.90 8.35

Hex. Socket Hd Bolt M6x65
3 6698384 1.05 1.27

Ring M6 (10 Stuks)
4 949432 1.05 1.27

Muffler (b)
5 6600004 25.85 31.28

Hitteschild
6 6600324 1.35 1.63

Hex. Socket Bolt M5
7 6696958 2.10 2.54

Cilinder Afdekkap
8 6699430 7.05 8.53

Collar (b)
9 6600008 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt M4x18 (w/washers)
10 6696326 1.20 1.45

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M5x30
12 6698950 1.20 1.45

Bougie Bmr7a
13 6699316 8.91 10.78

Cover Packing
14 6698365 1.05 1.27

Uitlaatgas Ventiel Deksel (a)
15 6698484 2.10 2.54

Hex. Socket Hd Bolt M4x12
16 6698385 1.05 1.27

Ring
17 6698700 1.20 1.45

Uitlaatgas Ventiel Deksel (b)
18 6698485 2.10 2.54

Cilinder
19 6698480 45.65 55.24

Pakking
20 6699437 1.04 1.26

Carburetor Insulator
21 6698387 3.15 3.81

Seal Lock Hex. Socket Bolt M5x25 (w/washers)
22 6698844 1.20 1.45

Carbureteur Pakking
23 6698405 2.10 2.54

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
24 6691337 1.15 1.39

Carburator Wyc-37
25 6600326 29.84 36.10

Cable Adjust Stay
26 6699287 4.13 4.99

Swivel
27 6696830 4.45 5.38

Stop Ring (oud 489-25100-20)
28 6684696 2.15 2.60

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
29 6684692 29.19 35.32

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
30 6684693 8.58 10.38

Pump Plate (old 523-25100-20)
31 6691242 2.31 2.80

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
32 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
33 6691312 1.15 1.39

Set Screw M3x12
34 6696829 1.04 1.26

O-RING (OUD 550-25100-20)
35 6684695 4.29 5.19

Circuit Plate (old 522-25100-20)
37 6691234 3.30 3.99

Pump Body
38 6696828 13.36 16.17

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
39 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
40 6684690 18.00 21.78

Machineschroef M5x60 (oud 943430)
41 307224 1.05 1.27

Fuel Pipe
42B 6601444 1.04 1.26

Brandstofleiding L70
42 6699014 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
43 6696832

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
44 6685139 5.94 7.18

Luchtfilter Element
45 6690347 4.45 5.38

Luchtfilterkap
46 6699185 7.20 8.71

Niet meer leverbaar
47 6699132

Cylinder Packing
48 6698366 1.05 1.27

Piston Ring (old 041-01700-20)
49 6686121 4.45 5.38

Zuiger
50 6699432 8.10 9.80

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
51 6684590 2.15 2.60

Piston Pin (old 037-07045-20)
52 6684591 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
53 6698386

Crank Case Ass'y (b)
54 6698370 15.68 18.97

Crank Case Packing
55 6698371 1.05 1.27

Olie Keerring
56 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
57 6684608 3.80 4.60

Niet meer leverbaar
58 6698490

Krukas
59 6699438 34.10 41.26

Crank Case Ass'y (a)
60 6698369 13.35 16.15

Knock Pin 4x12
61 6696947 1.05 1.27

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
62 6684681 13.20 15.97

Stop Ring E-5 (old 993-55050-000)
63 6684683 2.15 2.60

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
63 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
64 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
65 6684685 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
66 6699995

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
67 6684679 2.15 2.60

Cam Plate
68 6699996 2.55 3.09

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
69 6684677 8.58 10.38

Starter Rope Reel
70 6699997 8.41 10.18

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
71 6684675 11.55 13.98

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
72 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
73 6684674 4.29 5.19

Starthendel
74 6684680 2.15 2.60

Tank Mark Label
76 6698921 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
77 6600323

Muffler Heat Cover
77A 6600422 5.70 6.90

Tapping Screw D4x10
78 6600325 1.04 1.26

Mark Plate (t)
79 6600327 1.04 1.26

Primer Label
80 6699000 1.04 1.26

Machine Screw M5x20 (black)
91 6699195 1.20 1.45

P Tight Screw D4x20 (black)
92 6699194 1.20 1.45

Switch Wire Set
93 6699197 10.20 12.34

Moer M5
94 6699196 1.04 1.26

Stop Lever
95 6699192 1.65 2.00

Long Lever
96 6699191 2.55 3.09

Return Spring
97 6699193 1.04 1.26

Stay Set
98 6699190 16.36 19.80

Regulateur
99 6699133 21.18 25.62

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (w/sp.washer)
100 6699176 1.04 1.26

Hex. Hole Bolt 5x22/s (old 994-61050-224)
101 6695492 1.15 1.39

Anti Vibe Rubber (a)
102 6696963 3.33 4.02

Pipe Holder (a)
103 6698643 2.10 2.54

Pipe Holder (b)
104 6698644 2.10 2.54

Anti Vibe Rubber (b)
105 6696964 3.33 4.02

Veerring D12 (10 Stuks)
106 939542 1.50 1.82

Ventilatorhuis
107 6699433 14.99 18.13

BALL BEARING 6301ZZC3
108 6699435 2.55 3.09

VEERRING 37MM
109 322813 1.65 2.00

CLUTCH SHAFT
110 6699434 7.20 8.71

Step Bolt
111 6696469 1.04 1.26

Ring
112 6684648 2.15 2.60

Clutch Plate (a)
113 6696546 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
114 6699130

Ring (b)
115 6699131 1.04 1.26

Moer
116 6685337 1.05 1.27

Ring M8 (zwart)
117 323212 1.05 1.27

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
118 6698388 1.05 1.27

Bobine
119 6699436 26.40 31.94

Niet meer leverbaar
120A 6601421

Niet meer leverbaar
120 6699932

Metal Fitting Of Plug Cap
121 6699933 1.65 2.00

Cord
122 6696544 1.05 1.27

Earth Cord
123 6696545 1.05 1.27

Magneto Rotor
124 6698396 8.70 10.53

Brandstofleiding
125 6698716 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
126 6698401

Brandstofleiding L70
126A 6699014 1.65 2.00

Return Grommet (old 6684627)
127 6697846 1.04 1.26

Tank Dop Compleet
128 6698402 4.20 5.08

Tank Cap Chain
129 6698732 1.20 1.45

Fuel Grommet
130A 6600358 1.04 1.26

Fuel Grommet
130 6698931 3.45 4.17

Spacer
131 6699558 1.04 1.26

Tank
132 6600317 7.95 9.62

Tank (c)
132A 6600354 3.45 4.17

Pomp Filter
133A 6600351 2.70 3.27

Niet meer leverbaar
133 6684620

Clip
134 6696949 1.68 2.03

Stand (old 940-07350-20)
135 6694787 3.30 3.99

Flange Bolt
136 6696557 1.05 1.27

Bout L27.8
137 6698991 1.20 1.45

Regulateur
151 6699446 21.18 25.62

Loop Handle (w/barrier)
152 6699448 10.80 13.07

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
153 6684709 2.15 2.60

Handle Holder (a) (old 6696576)
154A 6600500 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
154 6696576

Handle Left
155 6698638 22.83 27.62

Handle Right
156 6699447 5.25 6.35

Handle Holder (b) (old 6696577)
157A 6600501 7.20 8.71

Niet meer leverbaar
157 6696577

Handle Holder (c)
158 6696578 2.10 2.54

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
159 6684714 2.15 2.60

Tandwielhuis
160 6699439 46.61 56.40

Hex.socket Hd.bolt M5x30 (10 Pcs)
161 949664 3.75 4.54

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
162 6695414 1.15 1.39

Cap
163 6600005 2.70 3.27

Spring
164 6600006 3.60 4.36

Bolt (w/plus) M6x8 (old 990-23060-080)
165 6684737 2.15 2.60

Lock Pin
166 6600007 11.25 13.61

Cutter Holder (a)
167 6699441 8.25 9.98

Cutter Holder (b)
168 6698659 13.04 15.78

Niet meer leverbaar
169 6699188

Linksmoer M10 (oud 6698658)
170 335759 1.04 1.26

Cover
171 6698937 16.78 20.30

Set Screw
173 6698795 1.35 1.63

Reel
174 6698939 7.35 8.89

Return Spring
175 6698941 1.95 2.36

Button
176 6698940 5.55 6.72

Cord Guide
177 6698942 3.75 4.54

Case
178 6698938 13.65 16.52

Niet meer leverbaar
179 6698639

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
180 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket
181 6699442 1.50 1.82

Caution Mark Hitachi (old 6684850)
182 6697625 1.98 2.39

Level Mark(old 923-3738f-20)
183 6684852 2.15 2.60

Level Mark (old 923-33700-20)
184 6684851 2.15 2.60

Main Pipe
185 6699445 21.86 26.45

Drive Shaft (old 6696484)
186 6698514 15.60 18.88

Hanger
187A 6600504 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
187 6696493

Cap (a)
188 6698515 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
189 6699450

Niet meer leverbaar
190 6696980

Safety Cover Holder
191 6696951 3.33 4.02

Cover Guard
192 6696950 10.98 13.28

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
193 6684751 2.15 2.60

Mesje (oud 797-37714-20)
194 6684750 4.29 5.19

Caution Label (hedge)
195 6600328 1.04 1.26

Handle Holder Set (a+b) (old 6696576+6696577)
196 6600499 10.65 12.89

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
197 949236 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 6684764

Niet meer leverbaar
502 6696596

Niet meer leverbaar
503 944458

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
504 6684768 2.15 2.60

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
504B 6684768 2.15 2.60

Cutter Cover
504A 6699756 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
505 875769

Niet meer leverbaar
506A 6601420

Niet meer leverbaar
506 6695796

Niet meer leverbaar
506 6696448

Niet meer leverbaar
507 6698711

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.