Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG27ECM


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG27ECM

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Cylinder Cover
1 6600546 8.85 10.71

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M4
2 6600918 1.04 1.26

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M6x16
4 6600518 1.04 1.26

Muffler
5 6600516 6.60 7.99

Heat Protection Panel
6 6600517 1.20 1.45

Hex. Socket Hd. Bolt M5x22 (w/sp.washer)
7 6601339 1.05 1.27

Cylinder N27
8 6600903 30.39 36.77

Ignition Plug (torch L7rtc)
9 6600542 6.00 7.26

Intake Packing
10 6600524 1.04 1.26

Carburetor Insulator (ecm)
11 6600533 4.65 5.63

Spring Washer D6
12 6600910 1.04 1.26

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M6x27
13 6601358 1.04 1.26

Carburetor Packing (ecm)
14 6600534 1.04 1.26

Carburetor Ass'y Wt-1148
15 6600536 44.69 54.07

Pump Body
16 6601350 6.28 7.59

Idle Adjust Spring (old 463-25012-20)
17 6690766 2.31 2.80

Idle Adjust Screw (old 462-25006-20)
18 6690736 3.30 3.99

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
19 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
20 6684690 18.00 21.78

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
21 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25012-20)
22 6685223 1.15 1.39

Screw (old 514-25001-20)
23 6685210 1.15 1.39

Pump Gasket (old 577-25007-20)
24 6685212 2.31 2.80

Pump Diaphragm (old 576-25006-20)
25 6685213 4.45 5.38

Bracket
26 6601352 8.09 9.79

Screw M3
27 6601351 1.04 1.26

Stopper Slider
28 6600537 1.80 2.18

Set Screw M3
29 6600915 1.04 1.26

Return Spring
30 6600914 1.04 1.26

Moer M6 (10 Stuks)
31 949567 1.05 1.27

Fuel Pipe
32A 6601443 1.04 1.26

Collar M5
33 6601340 1.95 2.36

Choke Valve
34 6601342 2.85 3.45

Wave Washer 8
35 334242 1.73 2.09

Spit Back Shield
36 6600913 1.80 2.18

Screw 5x55 (old 990-11050-552)
37 6694914 1.15 1.39

Special Screw M5
38 6600532 1.04 1.26

Air Cleaner Base Ass'y
39 6600912 12.30 14.88

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
40 6685139 5.94 7.18

Air Cleaner Element
41 6600529 1.04 1.26

Air Cleaner Cover
42 6600531 1.35 1.63

MUFFLER TANK PARTITION
43A 6601430 2.55 3.09

Ring
44 6698700 1.20 1.45

Cylinder Packing
45 6600510 1.04 1.26

Piston Ring
46 6601353 4.20 5.08

Piston (m)
47 6600905 15.81 19.13

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
48 6684590 2.15 2.60

Woodruff Key 3x13x4.5
49 6601343 1.95 2.36

Piston Pin
50 6601344 2.85 3.45

Niet meer leverbaar
52 6600907

Crank Case Packing
53 6600514 1.04 1.26

Olie Keerring
54 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
55 6684608 3.80 4.60

Crank Case Guard
56 6600924 1.04 1.26

Crank Shaft
57 6600511 26.81 32.44

Knock Pin 4x12
58 6696947 1.05 1.27

Crank Case (r) Ass'y
59 6600906 13.95 16.88

Tank Mark Label
60 6698921 1.20 1.45

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
61 6684681 13.20 15.97

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
62 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
63 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
64 6684685 4.29 5.19

RECOIL STARTER BODY ASS'Y NEW
65A 6601570 15.81 19.13

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
66 6684679 2.15 2.60

Cam Plate
67 6699996 2.55 3.09

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
68 6684677 8.58 10.38

Starter Rope Reel
69 6699997 8.41 10.18

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
70 6684675 11.55 13.98

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
72 6684674 4.29 5.19

Starthendel
73 6684680 2.15 2.60

Machine Screw M4x8 (w/washers) Black
76 6601439 1.04 1.26

Spark Arrester
77 6601438 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt (w/sp.washer) M5
81 6600919 1.04 1.26

Ring
82 6685407 1.05 1.27

Hex. Socket Hd. Bolt M5 (w/washers)
83 6600372 1.80 2.18

Metal Fitting (old 361-00990-20)
84 6689664 3.30 3.99

Pipe Holder
85 6600551 2.70 3.27

Damper (holder)
86 6600552 2.85 3.45

Tapping Screw D4.5x16
87 6698878 1.20 1.45

Fan Case
88 6600548 14.44 17.47

Clutch Shaft
89 6600549 6.60 7.99

Step Bolt
90 6696469 1.04 1.26

Ring
91 6684648 2.15 2.60

Clutch
92 6696948 11.64 14.08

Ring (b)
93 6696547 1.05 1.27

Moer
94 6685337 1.05 1.27

Ring M8 (zwart)
95 323212 1.05 1.27

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
96 6698388 1.05 1.27

Ignition Coil
97 6600515 23.10 27.95

Cord Insulation Tube L100
98 6600051 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
99 6699186

Niet meer leverbaar
100A 6601421

Band
101 6698943 1.20 1.45

Protection Tube L50
102 6601345 1.05 1.27

Cord
103 6698495 2.10 2.54

Earth Cord
104 6696545 1.05 1.27

Vliegwiel
105 6699289 25.71 31.11

Machine Screw (w/washers) M5x18
106 6600920 1.04 1.26

Tank
107 6600519 4.95 5.99

Bolt (w/flange)
108 6696574 1.05 1.27

Pomp Filter
109 6600351 2.70 3.27

Clip
110 6696949 1.68 2.03

Bout L23.8
111 6698512 1.05 1.27

Spacer
112 6699558 1.04 1.26

Brandstofleiding L70
113A 6699014 1.65 2.00

Fuel Grommet
114 6600358 1.04 1.26

Fuel Pipe L180
115 6600523 1.04 1.26

Tank Dop Compleet
116 6698402 4.20 5.08

Tank Cap Chain
117 6698732 1.20 1.45

Throttle Lever (d)
131 6600917 13.65 16.52

Handle Collar
132 6600503 1.04 1.26

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
133 6684709 2.15 2.60

Handle Holder (a)
134 6600561 1.80 2.18

U-handle
135 6600896 19.25 23.29

Handle Holder (b)
136 6600562 3.00 3.63

Tandwielhuis
137 6699439 46.61 56.40

Hex.socket Hd.bolt M5x30 (10 Pcs)
138 949664 3.75 4.54

Screw 5x12/w.s (old 994-16050-121)
139 6695414 1.15 1.39

Cap
140 6600005 2.70 3.27

Spring
141 6600006 3.60 4.36

Bolt (w/plus) M6x8 (old 990-23060-080)
142 6684737 2.15 2.60

Lock Pin
143 6600007 11.25 13.61

Cutter Holder (a)
144 6699441 8.25 9.98

Cutter Holder (b)
145 6698659 13.04 15.78

Niet meer leverbaar
146 6699188

Linksmoer M10 (oud 6698658)
147 335759 1.04 1.26

Handle Holder (c)
148 6600563 1.35 1.63

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
149 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket
150 6699443 2.10 2.54

Caution Mark Hitachi
151 6600450 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
152 6600556

Drive Shaft (damper)
153 6600560 40.70 49.25

Waist Protecter
154 6600540 9.30 11.25

Hanger
155 6600504 1.20 1.45

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
156 949236 1.05 1.27

Protection Tube L230
157 6601346 1.95 2.36

Guard Ass'y (eu)
158 6600528 4.50 5.44

Cover Guard (eu) Ass'y
159 6601356 6.30 7.62

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
160 6684751 2.15 2.60

Mesje (oud 797-37714-20)
161 6684750 4.29 5.19

Ignition Coil Ass'y
202 6601380 34.65 41.93

Fan Case (a) Ass'y
203 6601378 30.53 36.94

Niet meer leverbaar
501 6684764

Niet meer leverbaar
502 944458

Niet meer leverbaar
503 875769

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
504 6684768 2.15 2.60

Tool Bag
505 6600923 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
506 6696184

Niet meer leverbaar
507 6698711

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.