Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki CG28EJ'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG28EJ


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG28EJ

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bougie (oud 6685775)
1 6699326 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-07020-90)
2 6685484 56.26 68.08

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
3 6684903 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-07020-20)
4 6685746 1.15 1.39

Piston Ring 34.5 (old 041-07020-20)
5 6686130 4.45 5.38

Piston Set (old 030-07020-91)
6 6685896 26.16 31.66

Piston Pin (old 037-07020-20/6686011)
7 6686016 2.31 2.80

Circlip (old 039-00000-20)
8 6685078 1.15 1.39

Crank Shaft Comp. (old 046-07221-80/6686210)
9 6696499 67.00 81.07

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
10 6684899 2.15 2.60

High Tension Screw 4x18ws (old 994-16040-186)
11 6695407 1.15 1.39

Insulator Tube, 110l (old 250-07020-20)
12 6688319 1.15 1.39

Ignition Coil Ass'y (old 6687665/6699774)
14A 6699772 17.85 21.60

High Tension Cord 140l (old 178-20549-20/6687887)
15 6687888 2.31 2.80

Rubber Beschermkapje
16 6684602 2.15 2.60

Lead Wire Ass'y
17 6697836 5.45 6.59

Ring (old 182-0186a-20)
18 6684600 2.15 2.60

Crank Case Ass'y (old 072-07020-90)
31 6686580 38.26 46.30

Olie Keerring
32 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
33 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-07020-20)
34 6686721 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
35 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
35 6684605 2.15 2.60

Vliegwiel
36 6687374 24.20 29.28

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
37 6684612 2.15 2.60

Ring
38 6695184 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
39 6684903 2.15 2.60

Inlaatpakking
51 6689895 1.15 1.39

Insulator Set (old 404-07020-91)
52 6689972 6.28 7.59

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
53 6695515 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
54 6684616 2.15 2.60

Carburateurset
55 6690500 82.43 99.73

Choke Plate 1.0 (old 528-07020-22/6691277)
56 6691278 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-0652n-80)
57 6690120 4.45 5.38

Reinigingsspons
58 6690365 1.15 1.39

Luchtfilterkap
59 6690421 13.86 16.77

Cover Fixing Bolt Comp.
60 6698730 3.15 3.81

Screw 5x55 (old 990-11050-552)
61 6694914 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
62 6684864 2.15 2.60

Choke Control Lever (old 523-0652n-20)
63 6691239 1.15 1.39

Tank Comp. Wht (old 591-07039-80/6691587)
64 6691588 11.71 14.17

Collar C (old 659-04300-20)
65 6684623 2.15 2.60

Fuel Pipe Grommet (old 222-06300-20)
66 6688156 1.15 1.39

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
67 6684880 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
68 6684620

Clip D6 (old 680-00070-20)
69 6685198 1.15 1.39

Fuel Pipe Ass'y (old 223-0162v-90)
70 6688169 2.31 2.80

Hex Hole Bolt 5x20ps (old 994-63050-205)
71 6695506 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
72 6685049

Niet meer leverbaar
73 6684625

Stand (old 941-07035-20)
74 6694793 3.30 3.99

Tap Screw 4x14 P (old 993-49040-142/6695112)
75 6695280 1.15 1.39

Ring
76 6685070 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
77 6684662 2.15 2.60

Koppeling Schoen
91 6688616 7.59 9.18

Clutch Spring (old 342-06410-20)
92 6689430 2.31 2.80

Ring
93 6684642 2.15 2.60

Clutch Plate A 0.5 (old 348-0630a-20/6689529)
94 6684645 2.15 2.60

Step Bolt (old 357-00601-20)
95 6689627 1.15 1.39

Clutch Set Assy (old 276-06410-91) New
96 6688484 14.53 17.58

Ventilatorhuis
97 6687019 11.05 13.37

Hex. Hole Bolt 5x15ws (old 994-64050-154)
98 6695512 1.15 1.39

Anti-viberatie rubber
99 6691838 3.30 3.99

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
100 6685275 1.15 1.39

Pipe Holder (old 360-07030-20)
101 6689656 8.91 10.78

Stop Ring C-12 Outer
102 6684664 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
103 6684709 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 4x12ws (old 994-64040-125)
104A 6695507 1.15 1.39

Clutch Shaft Comp (old 289-07020-80)
105 6688597 13.20 15.97

Stop Ring R-32 Inner (old 993-53032-002)
106 6695304 1.15 1.39

Bearing Case (old 088-07020-20)
107 6686667 7.75 9.38

Kogellager #6201zz
108 6695553 6.28 7.59

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
109 6688057 1.15 1.39

Muffler Protector (old 738-07021-20)
110 6692803 7.75 9.38

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
111 6687468 2.31 2.80

Tapping Screw D4.5x12 (old 990-73045-124)
112 6684637 2.15 2.60

Muffler Gasket (old 737-0165a-20)
113 6692732 1.15 1.39

Warmteschild
114 6687260 3.30 3.99

Muffler Set (old 704-07020-90)
115 6692489 22.24 26.91

Hex. Hole Bolt M6x55 (old 990-51060-553/6696819)
116 6684638 2.15 2.60

Ring
117 6684639 2.15 2.60

Muffler Special Gasket (old 751-07020-20) New
118 6692887 1.15 1.39

Tailpipe Set (old 721-07020-90) New
119 6692669 4.45 5.38

Screw 4x8/s (old 994-14040-081)
120 6695325 1.15 1.39

Ring
123 6684648 2.15 2.60

Recoil Starter Ass'y (old 762-0162v-91/6692968)
151 6692969 22.24 26.91

Starthendel
152 6693227 3.30 3.99

Rope Guide (old 780-06150-20)
153 6693135 3.30 3.99

Recoil Starter Body (old 772-06150-21/6693035)
154 6693036 10.23 12.37

Recoil Spring (old 779-0136u-20)
155 6693111 7.93 9.59

Rope 3.5x890 (old 783-0162v-20/6693171)
156 6693157 2.31 2.80

Starter Rope Reel (old 774-0162v-20)
157 6693057 4.45 5.38

Ring
158 6693419 1.15 1.39

Set Screw (old 839-00025-20)
159 6693632 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 4x18ps (old 994-63040-184)
160 6695502 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-0166r-90)
161 6693394 7.59 9.18

Starter Pawl (old 788-0138a-20)
162 6693299 2.31 2.80

Starter Pawl Spring (old 790-0162v-20)
163 6693345 2.31 2.80

Ring
164 6689645 1.15 1.39

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-0720f-92/669298
171A 6692991 20.11 24.34

Recoil Starter Ass'y (old 762-07266-90)
171 6692992 50.21 60.76

Starthendel
172 6693240 14.35 17.36

Recoil Starter Body Comp, (old 772-07085-80)
173 6693038 30.25 36.60

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
174 6693168 2.31 2.80

Recoil Spring (old 780-07085-20)
175 6693138 9.90 11.98

Spring Case Ass'y (old 778-07085-91)
176 6693101 32.21 38.98

Starter Pulley (old 774-07027-20)
178 6693075 6.44 7.79

Ring
179 6687947 2.31 2.80

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
180 6685275 1.15 1.39

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
181 6684612 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
182 6695508 1.15 1.39

Starter Base (old 806-07027-20)
183 6693468 9.74 11.78

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-73045-144)
184 6685153 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-07085-90)
185 6693408 32.21 38.98

Spring Plate (old 786-07085-20)
186 6693252 14.68 17.76

Niet meer leverbaar
187 6693099

Starter Bush (old 328-07085-20)
188 6689170 12.05 14.58

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
189 6684681 13.20 15.97

Hex Hole Bolt 4x20ps (old 994-63040-205)
190 6695503 1.15 1.39

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
191 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
192 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
193 6684685 4.29 5.19

Recoil Starter Body Comp. (old 772-0720f-80)
194 6693040 7.75 9.38

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
195 6684674 4.29 5.19

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
196 6684675 11.55 13.98

Niet meer leverbaar
197 6693081

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
198 6684677 8.58 10.38

Niet meer leverbaar
199 6692938

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
200 6684679 2.15 2.60

Starthendel
201 6684680 2.15 2.60

Ring
202 6689645 1.15 1.39

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
221 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
222 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
223 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
224 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
225 6690827 11.71 14.17

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
226 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
227 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
228 6691457 7.10 8.59

Stop Ring (oud 489-25100-20)
229 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
230 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
231 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
232 6684873 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
233 6684872 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
234 6684871 4.29 5.19

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
235 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
236 6684699 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
237 6684874 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
238 6684700 4.29 5.19

O-RING (OUD 550-25100-20)
239 6684695 4.29 5.19

Main Jet #43 (old 599-2000w-43/6691847/6691849)
240 6691848 4.45 5.38

Drive Shaft 1533l (old 343-38302-20 & 6684701)
261 6689478 14.98 18.12

Niet meer leverbaar
262 6689407

Bushing Ass'y
263 6697866 1.98 2.39

Lifting Metal, 90 Dgr Swivel (old 335-37307-20)
264 6689274 2.31 2.80

Lifting Metal Collar 26 (old 334-37352-21)
265 6689258 2.31 2.80

Hex. Hole Bolt 5x30.p (old 994-62050-304)
266 6695501 1.15 1.39

Special Nut (old 315-37304-20)
267 6689100 1.15 1.39

Handle Grip (old 165-37590-20)
268 6684708 6.44 7.79

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
269 6684709 2.15 2.60

Handle Bracket A (old 506-37623-20)
270 6684710 13.20 15.97

Handle Bracket B (old 507-37623-20)
271 6684711 18.00 21.78

Cushion Rubber (old 510-37352-20)
272 6691187 2.31 2.80

Handle Bracket C (old 508-37623-20)
273 6684713 12.38 14.97

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
274 6684714 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
275 6689291

Clamp B. (old 460-33111-20)
276 6684715 2.15 2.60

Left Handle (old 502-37867-20)
277 6696093 13.76 16.65

Right Handle (old 501-37867-20)
278 6691080 13.53 16.37

Throttle Lever Ass'y 19
279 6693766 42.20 51.06

Safety Lever (old 253-38400-20)
280 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
281 6684722 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38401-20)
282 6684723 10.23 12.37

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
284 6684725 2.15 2.60

Screw 5x30 (black) (old 994-31050-303)
285 6684726 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
286 6684727

Stop Switch (old 156-38401-81)
287 6687461 13.86 16.77

Throttle Wire (old 887-38401-80)
288 6694023 12.54 15.17

Protection Tube (old 164-07086-50)
289 6687546 2.31 2.80

Gaskabel
290 6693980 28.14 34.05

Niet meer leverbaar
291 6689275

Drive Shaft 1533l (old 343-38302-20 & 6684701)
301 6689478 14.98 18.12

Niet meer leverbaar
302 6689407

Bushing Ass'y
303 6697866 1.98 2.39

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
304 6684835 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
305 6691049

Barrier, 26 Dia, Black (old 520-33398-20)
306 6691231 5.61 6.79

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
307 6684838 2.15 2.60

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-012)
308 6695255 1.15 1.39

Ring
309 6689681 1.15 1.39

Handle Grip (old 503-3738e-20)
310 6691098 6.44 7.79

Niet meer leverbaar
311 6689275

Throttle Lever Ass'y, 26 Dia. (old 870-37588-90)
312 6693748 40.24 48.69

Gaskabel
313 6693978 19.51 23.61

Throttle Wire (old 887-38400-80)
314 6694022 8.25 9.98

Stop Switch Comp. (old 156-38400-80)
315 6687459 13.91 16.83

Protection Tube 7x175 (old 164-07017-50)
316 6687526 1.15 1.39

Safety Lever (old 253-38400-20)
317 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
318 6684722 2.15 2.60

Screw M5x20 (old 994-31050-203)
319 6684803 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
320 6684727

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
321 6684725 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38400-20)
322 6684804 8.58 10.38

Niet meer leverbaar
351B 6601215

Gear Case Set Pn (old 300-3338r-00/6688696)
351 6696497 60.35 73.02

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
352 6684709 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (old 990-51050-123)
352A 6684829 2.15 2.60

Ring 5 (old 992-10050-062)
353 6684834 2.15 2.60

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
354 6695294 1.15 1.39

Stop Ring C-10, Outer (old 993-50010-002)
355A 6684821 2.15 2.60

Stop Ring Outer 10 (old 993-57010-002)
355 6695315 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
356 6695526

Niet meer leverbaar
357 6695524

Gear Case 26 Dia (old 300-37480-20)
358 6688770 15.88 19.21

Gear Case
358A 6697738 12.88 15.58

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
359 6684667 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
359A 6684786 2.15 2.60

Bolt (w/plus) M6x8 (old 990-23060-080)
360A 6684737 2.15 2.60

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
360 6689109 1.15 1.39

Kogellager 609
361 6684734 8.58 10.38

Gear Shaft (old 304-3338r-20)
362 6688924 18.15 21.96

Gear Shaft
362A 6697739 14.53 17.58

Kogellager 6201d
363 6695554 5.94 7.18

Kogellager #6201dd
363A 6695555 7.10 8.59

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
364 6695295 1.15 1.39

Cutter Holder Ass'y
365B 6601216 25.56 30.93

Cutter Holder (old 310-38150-20)
365 6689032 11.71 14.17

Cutter Holder Cap (old 311-38150-20)
366 6689055 5.11 6.19

Cutter Holder Cap
366A 6699009 3.80 4.60

Nut Cover
367 6697792 2.80 3.39

Fixing Nut L M10x1.25 (oud 313-38150-20)
368 6689073 4.63 5.60

Niet meer leverbaar
368A 6698658

Ring
369 6689159 1.15 1.39

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
370 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket D26 (old 442-38331-20)
371 6690315 4.45 5.38

Cover Bracket D26
371A 6697867 4.29 5.19

Blade Guard 26 Ce (old 441-37380-21/6690241)
372 6690242 16.64 20.13

Blade Guard 26ce (old 441-38331-20)
372A 6690276 17.55 21.24

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
373 6684748 4.29 5.19

Cover Guard (old 447-37380-20)
374 6690372 9.58 11.59

Blade Guard (old 447-38331-20)
374A 6690376 9.40 11.37

Mesje (oud 797-37714-20)
375A 6684750 4.29 5.19

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
375 6693386 4.45 5.38

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
376A 6684751 2.15 2.60

Screw 5x12/s (old 994-14050-121)
376 6695334 1.15 1.39

Gear/pinion Set, Spare (old 301-37480-00)
377 6688875 22.24 26.91

Gear Pinion Set
377A 6697741 20.11 24.34

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
378 6684965 1.04 1.26

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
379 6684753 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
380 6684754 8.58 10.38

Niet meer leverbaar
501 6684813

Niet meer leverbaar
502 6684764

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
503B 6684768 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
503 6699555

Niet meer leverbaar
505 6693520

Niet meer leverbaar
506 6695791

Niet meer leverbaar
507 6695795

Protection Cover B (old 308-38150-20 & 6688993)
508 6688995 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
509 6695796

Niet meer leverbaar
510 6695784

Mounting Nut L-m10x1.25 (old 356-3383b-20)
511 6684756 9.08 10.98

Mounting Nut L-m8x1.25 (old 356-3383e-20)
512 6689624 7.75 9.38

Cutting Body (old 786-33830-20)
513 6684757 22.69 27.45

Special Nut (old 315-33830-20)
514 6684758 9.40 11.37

Reel Spring (old 793-33830-20)
515 6684759 4.29 5.19

Spool (old 787-33830-20)
516 6684760 15.58 18.85

Cutting Body Cap (old 789-33830-20)
517 6684761 36.15 43.74

Eyelet (old 788-33830-20)
518 6684762 4.29 5.19

Sure-tap Manual P/l 9
519 6697805 1.98 2.39

Winding Protector (old 307-37307-20)
520 6684763 4.29 5.19

Nylon Cord Cutter
521 6601148 19.21 23.25

Case
522 6601149 10.73 12.98

Nut
523 6601150 6.93 8.38

Reel Spring (old 793-38454-20)
524 6693380 3.30 3.99

Line Holder
525 6601151 7.59 9.18

Cover
526 6601152 7.75 9.38

Eyelet (old 788-37770-20)
527 6684810 2.15 2.60

Name Plate Cg28ej (old 906-07219-20) New
601 6694232 1.05 1.27

Symbol Mark Cg28ej (old 929-07219-20) New
602 6694659 1.05 1.27

Name Plate Cg28ej(l) (old 906-54400-20) New
603 6694390 1.05 1.27

Symbol Cg28ej(l) (old 929-54400-20) New
604 6694756 1.05 1.27

Symbol Mark Cg28ej(sl) (old 929-07218-20) New
606 6694658 1.05 1.27

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.