Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG32EA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen tekening 4

Onderdelen lijst van de Hikoki CG32EA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 683002

Niet meer leverbaar
2 683125

Niet meer leverbaar
3 683127

Snap Ring H26
4 683128 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
5 683132

Buffer
6 683129 10.65 12.89

Niet meer leverbaar
7 683130

Bearing Case
8 683126 18.84 22.79

Niet meer leverbaar
9 683131

Niet meer leverbaar
10 683001

Niet meer leverbaar
11 683014

Niet meer leverbaar
12 682981

Handle B Ass'y D16 R
13 683140 105.05 127.11

Throttle Trigger
14 683142 84.84 102.65

Handle B D16 R
15 683141 9.60 11.62

Handle Bracket Ass'y
16 683136 16.36 19.80

Niet meer leverbaar
17 683014

Niet meer leverbaar
18 683137

Handle A D16 L
19 683138 15.26 18.47

Niet meer leverbaar
20 683139

Hanging Bracket Ass'y
21 682985 4.35 5.26

Niet meer leverbaar
22 682986

Niet meer leverbaar
23 683135

Niet meer leverbaar
24 682987

Niet meer leverbaar
25 682990

Niet meer leverbaar
26 682988

Niet meer leverbaar
27 682989

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
28 949555 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
29 683147

Driveshaft Ass'y
30 683133 23.65 28.62

Driveshaft Tube Ass'y
31 683134 66.28 80.19

Driveshaft Tube Ass'y
31 683146 66.28 80.19

Niet meer leverbaar
35A 683143

Niet meer leverbaar
36 682994

Niet meer leverbaar
37 683144

Niet meer leverbaar
38 683145

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
39 949555 1.05 1.27

Plane Washer M5
40 683000 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
41 682995

Bolt M5 X 25 W
42 682997 1.65 2.00

Bout M5x15
43 682999 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
44 682998

Niet meer leverbaar
45 682996

Veerring M5 (10 Stuks)
46 949454 1.04 1.26

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
47 949555 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
71 683019

Niet meer leverbaar
72 683148

Bolt M8 X 22 Wsw L.h.
73 683018 1.65 2.00

Stabilizer
74 683017 4.80 5.81

Boss Adapter
75 683016 4.35 5.26

Boss Adapter
76 683015 9.30 11.25

Snap Ring
77 683010 1.50 1.82

Kogellager
78 683009 8.70 10.53

Blade Shaft
79 683153 25.44 30.78

Kogellager
80 683151 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
81 683150

Niet meer leverbaar
82 683014

Tandwielhuis
83 683149 29.29 35.44

Ball Bearing
84 683154 25.44 30.78

Niet meer leverbaar
85 683011

Snap Ring
86 683012 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
87 683013

Niet meer leverbaar
88 683152

Niet meer leverbaar
113 683164

Niet meer leverbaar
114 683161

Niet meer leverbaar
115 683162

Niet meer leverbaar
116 683033

Knob
117 683166 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
118 683165

Waarschuwings Label (b)
119 683351 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
120 683181

Bougie
121 683068 6.75 8.17

Luchtkanaal
122 683160 3.00 3.63

Insulator
123 683159 7.05 8.53

Cap Screw
124 683029 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
125 683087

Cylinder
126 683157 151.66 183.51

Niet meer leverbaar
127 683158

Zuigerring
128 683172 6.45 7.80

Zuiger
129 683171 26.68 32.28

Clip, Piston Pin
130 683175 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
131 683173

Niet meer leverbaar
132 683054

Niet meer leverbaar
133 683056

Niet meer leverbaar
134 683055

Cord Ass'y
135 683058 15.13 18.30

Niet meer leverbaar
136 683061

Plug Cap
137 683060 4.35 5.26

Niet meer leverbaar
138 683059

Niet meer leverbaar
139 683063

Niet meer leverbaar
140 683062

Coil
141 683057 69.99 84.68

Cap Screw
142 683067 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
143 683066

Bolt
144 683050 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
145 683052

Slipkoppeling Kompleet
146 683177 32.18 38.93

Spring Clutch
147 683179 4.80 5.81

Koppeling Schoen
148 683178 12.75 15.43

Niet meer leverbaar
149 683065

Niet meer leverbaar
150 683051

Olie Keerring
151 683169 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
152 683167

Snap Ring
153 683170 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
154 683168

Wood-ruff Key
155 683064 1.50 1.82

Naaldlager
156 683174 9.60 11.62

Niet meer leverbaar
157 683040

Niet meer leverbaar
158 683194

Krukas
159 683176 121.96 147.57

Niet meer leverbaar
160 683039

Niet meer leverbaar
161 683069

Niet meer leverbaar
162 683180

Niet meer leverbaar
163 683087

Niet meer leverbaar
164 683088

Niet meer leverbaar
165 683182

Niet meer leverbaar
166 683190

Niet meer leverbaar
167 683193

Return Spring
168 683192 1.65 2.00

Ratchet
169 683191 4.80 5.81

Recoil Ass'y
170 683183 37.95 45.92

Niet meer leverbaar
171 683189

Niet meer leverbaar
172 683188

Niet meer leverbaar
173 683187

Niet meer leverbaar
174 683184

Niet meer leverbaar
175 683186

Starter Grip
176 683185 4.35 5.26

Cap Screw
177 683163 1.50 1.82

Pakking
201 683104 1.50 1.82

Carburetor Ass'y
202 683195 180.26 218.12

Niet meer leverbaar
203 683199

Nut
204 683083 1.65 2.00

Screw
205 683197 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
206 683198

Swivel
207 683102 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
208 683201

Ring
209 683101 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
210 683200

Niet meer leverbaar
211 683090

Niet meer leverbaar
212 683196

Pakking
213 683092 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
214 683093

Niet meer leverbaar
215 683094

Pakking
216 683095 5.85 7.08

Diaphragm
217 683096 20.76 25.12

Niet meer leverbaar
218 683097

Niet meer leverbaar
219 683098

Pump Cover
220 683099 7.05 8.53

Niet meer leverbaar
221 683100

Niet meer leverbaar
222 683202

Niet meer leverbaar
223 683207

Housing
224 683203 8.40 10.16

Choke Valve
225 683208 7.95 9.62

Ring
226 683206 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
227 683209

Niet meer leverbaar
228 683205

Air Cleaner Cover
229 683204 8.25 9.98

Niet meer leverbaar
230 683110

Clip
231 683122 1.65 2.00

Fuel Tank Ass'y
232 683210 81.68 98.83

Fuel Pipe
233 683212 14.44 17.47

Niet meer leverbaar
234 683213

Fuel Pipe
235 683214 1.50 1.82

Grommet
236 683118 4.35 5.26

Return Pipe 3x6x85
237 683120 1.50 1.82

Brandstoffilter Compleet
238 683121 6.45 7.80

Clip
239 683122 1.65 2.00

Breather
240 683115 10.80 13.07

Niet meer leverbaar
241 683211

Tank Dop Compleet
242 683113 7.65 9.26

Niet meer leverbaar
243 683114

Pad
244 683215 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
245 683216

Niet meer leverbaar
501 683155

Niet meer leverbaar
502 683156

Niet meer leverbaar
503 683020

Niet meer leverbaar
504 683021

Niet meer leverbaar
505 683022

Niet meer leverbaar
506 683023

Niet meer leverbaar
601 682975

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.