Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki CG33EJ'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG33EJ


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG33EJ

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bougie (oud 6685775)
1A 6699326 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-07031-91/6685486)
2 6685487 52.34 63.33

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
3 6684903 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-07020-20)
4 6685746 1.15 1.39

Zuiger Ring (xr1-1856)
5 6685331 4.05 4.90

Piston Set (old 030-07030-91/6685897)
6 6685898 24.20 29.28

Piston Pin 9 X 31 (old 037-01400-20/791170)
7 6686008 2.31 2.80

Circlip (old 039-00000-20)
8 6685078 1.15 1.39

Crank Shaft Comp. (old 046-07221-80/6686210)
9 6696499 67.00 81.07

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
10 6684899 2.15 2.60

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
11 6684599 2.15 2.60

High Tension Screw 4x18ws (old 994-16040-186)
11 6695407 1.15 1.39

Insulator Tube, 110l (old 250-07020-20)
12 6688319 1.15 1.39

Ignition Coil Ass'y (old 6687665/6699774)
13A 6699772 17.85 21.60

Ignition Coil Ass'y (old 6687666)
13A 6699773 18.00 21.78

High Tension Cord 140l (old 178-20549-20/6687887)
14 6687888 2.31 2.80

Rubber Beschermkapje
15 6684602 2.15 2.60

Lead Wire Ass'y (old 191-56005-90) New
16 6687979 4.80 5.81

Lead Wire Ass'y
16 6697836 5.45 6.59

Ring (old 182-0186a-20)
17 6684600 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
19A 6699320

Cylinder Set (old 001-07250-90)
20 6685491 60.35 73.02

Cylinder Gasket (old 017-07250-20)
21 6685749 1.15 1.39

Crank Case Ass'y (old 072-07020-90)
21 6686580 38.26 46.30

Crank Case Ass'y
22A 6699279 29.80 36.06

Niet meer leverbaar
22 6699351

Crank Case Ass'y (old 072-07034-90)
23 6686581 38.26 46.30

Olie Keerring
24 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
25 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-07020-20)
26 6686721 1.15 1.39

Crank Case Gasket
27A 6699280 1.04 1.26

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
28 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
28 6684605 2.15 2.60

Vliegwiel
29 6687375 20.11 24.34

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
30 6684612 2.15 2.60

Ring
31 6695184 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
32 6684903 2.15 2.60

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
33A 6684903 2.15 2.60

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
33 6684903 2.15 2.60

Inlaatpakking
41 6689864 1.15 1.39

Inlaatpakking
41 6689895 1.15 1.39

Carburetor Insulator Set,spare (old 404-0143c-90)
42 6689924 6.60 7.99

Insulator Set (old 404-07020-91)
42 6689972 6.28 7.59

Carburetor Insulator (old 6689973)
42 6697943 6.60 7.99

Hex.hole Bolt 5x22/ws (old 994-64050-224)
43 6695514 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
43 6695515 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
44 6684616 2.15 2.60

Carburetor Gasket (old 402-00601-20)
45 6689824 1.15 1.39

Choke Plate 2.0 (old 528-0652n-22/6691275)
46 6691276 1.15 1.39

Choke Plate 1.0 (old 528-07020-22/6691277)
46 6691278 1.15 1.39

Choke Plate 3.0 (old 528-07034-22)
46 6691279 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-0652n-80)
47 6690120 4.45 5.38

Cleaner Body Comp. (old 423-07034-81)
47 6690124 4.45 5.38

Reinigingsspons
48 6690365 1.15 1.39

Luchtfilterkap
49 6690402 10.23 12.37

Luchtfilterkap
49 6690421 13.86 16.77

Cover Fixing Bolt Comp.
50 6698730 3.15 3.81

Screw M5x57/s (old 994-14050-571/790190)
51 6695353 1.15 1.39

Screw 5x60/s (old 994-14050-601)
51 6695354 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
52 6684864 2.15 2.60

Carburateurset
53 6690465 58.39 70.65

Carburateurset
53 6690503 86.36 104.50

Carburateurset
54 6690514 68.36 82.72

Choke Control Lever (old 523-0652n-20)
55 6691239 1.15 1.39

Tank Comp. Wht (old 591-07039-80/6691587)
56 6691588 11.71 14.17

Tank F T (old 6697747)
57A 6699336 24.20 29.28

Collar C (old 659-04300-20)
58 6684623 2.15 2.60

Fuel Pipe Grommet (old 222-06300-20)
59 6688156 1.15 1.39

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
60 6684880 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
61 6684620

Clip D6 (old 680-00070-20)
62 6685198 1.15 1.39

Fuel Pipe Ass'y (old 223-0162v-90)
63 6688169 2.31 2.80

Fuel Pipe Ass'y L=195 (old 223-0622u-90)
63 6688173 3.30 3.99

Hex Hole Bolt 5x20ps (old 994-63050-205)
64 6695506 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
65 6685049

Tap Screw 4x14 P (old 993-49040-142/6695112)
67 6695280 1.15 1.39

Ring
68 6685070 1.15 1.39

Stand (old 941-07035-20)
69 6694793 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
70 6684625

Return Grommet (old 6684627)
75 6697846 1.04 1.26

Ring M5 (oud 992-01050-061)
76 6684918 2.15 2.60

Tank Fixing Collar (old 649-07250-20)
77 6692183 1.15 1.39

Engine Bed (old 940-07250-20) New
78 6694786 2.31 2.80

Hex Hole Bolt 5x30s (old 994-61050-305) New
79 6695494 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
80 6684634 2.15 2.60

Collar 11.8 (old 096-07034-20)
81 6686747 1.15 1.39

Spacer (old 249-07034-20)
82 6688310 2.31 2.80

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
83 6691337 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
84 6684662 2.15 2.60

Fuel Pipe Ass'y (oud 223-0097a-90)
85 6684618 4.29 5.19

Koppelingsvoering Compleet (oud 290-0138a-80/66886
91 6688610 7.59 9.18

Clutch Spring (old 342-0138a-20)
92 6689420 2.31 2.80

Ring
93 6689645 1.15 1.39

RING
94 6695203 1.15 1.39

Clutch Step Bolt (old 357-0136u-20)
95 6689628 2.31 2.80

Stop Ring C-12 Outer
96 6684664 2.15 2.60

Ventilatorhuis
97 6687019 11.05 13.37

Tapping Screw D4.5x12 (old 990-73045-124)
98 6684637 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x18/ws (old 994-64050-184)
99 6684647 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x15ws (old 994-64050-154)
99 6695512 1.15 1.39

Anti-viberatie rubber
100 6691838 3.30 3.99

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
101 6685275 1.15 1.39

Pipe Holder (old 360-07030-20)
102 6689656 8.91 10.78

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
103 6684709 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 4x12ws (old 994-64040-125)
104A 6695507 1.15 1.39

Clutch Shaft Comp. 78 (old 289-07031-80)
105 6688598 15.73 19.03

Stop Ring R-32 Inner (old 993-53032-002)
106 6695304 1.15 1.39

Bearing Case (old 088-07020-20)
107 6686667 7.75 9.38

Kogellager #6201zz
108 6695553 6.28 7.59

Muffler Protector (old 738-07021-20)
109 6692803 7.75 9.38

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
110 6687468 2.31 2.80

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
111 6688057 1.15 1.39

Muffler Gasket (old 737-0165a-20)
112 6692732 1.15 1.39

Warmteschild
113 6687260 3.30 3.99

Warmteschild
114 6687263 4.45 5.38

Muffler Set (old 704-07020-90)
115 6692489 22.24 26.91

Muffler Set (old 704-0703j-90)
115 6692493 19.21 23.25

Hex. Hole Bolt M6x55 (old 990-51060-553/6696819)
116 6684638 2.15 2.60

Ring
117 6684639 2.15 2.60

Muffler Special Gasket (old 751-07020-20) New
118 6692887 1.15 1.39

Tailpipe Set (old 721-07020-90) New
119 6692669 4.45 5.38

Screw 4x8/s (old 994-14040-081)
120 6695325 1.15 1.39

Cilinder Afdekkap Zwart (oud 016-07250-21)
121 6685689 5.78 6.99

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
122 6695504 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
123 6695067 1.15 1.39

Ring
124 6684639 2.15 2.60

Muffler Comp.
125 6699282 47.04 56.92

Tail Pipe Set (old 734-07255-90)
126 6692715 3.30 3.99

Screw M4x8/ws (old 994-36040-081)
127 6684651 2.15 2.60

Spark Arrester (old 732-07250-20)
128 6692701 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
129 6692888

Muffler Protector Blk (old 738-07250-20)
130 6692811 10.40 12.58

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
131 6695375 1.15 1.39

Plug Cover (old 257-07250-20)
132 6688351 2.31 2.80

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-73045-144)
133 6685153 1.15 1.39

Ventilatorhuis
134 6687022 18.75 22.69

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
135 6684682 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x18/ws (old 994-64050-184)
136 6684647 2.15 2.60

Clutch Set Ass'y (old 276-0138a-90)
137 6688482 12.88 15.58

Recoil Starter Ass'y (old 762-0162v-91/6692968)
141 6692969 22.24 26.91

Starthendel
142 6693227 3.30 3.99

Rope Guide (old 780-06150-20)
143 6693135 3.30 3.99

Recoil Starter Body (old 772-06150-21/6693035)
144 6693036 10.23 12.37

Recoil Spring (old 779-0136u-20)
145 6693111 7.93 9.59

Rope 3.5x890 (old 783-0162v-20/6693171)
146 6693157 2.31 2.80

Starter Rope Reel (old 774-0162v-20)
147 6693057 4.45 5.38

Ring
148 6693419 1.15 1.39

Set Screw (old 839-00025-20)
149 6693632 1.15 1.39

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
150 6695375 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 4x18ps (old 994-63040-184)
150 6695502 1.15 1.39

Ring
151 6689645 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-0166r-90)
152 6693394 7.59 9.18

Starter Pawl (old 788-0138a-20)
153 6693299 2.31 2.80

Starter Pawl Spring (old 790-0162v-20)
154 6693345 2.31 2.80

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-0720f-92/669298
161A 6692991 20.11 24.34

Recoil Starter Ass'y (old 762-07266-90)
161 6692992 50.21 60.76

Starthendel
162 6693240 14.35 17.36

Recoil Starter Body Comp, (old 772-07085-80)
163 6693038 30.25 36.60

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
164 6693168 2.31 2.80

Recoil Spring (old 780-07085-20)
165 6693138 9.90 11.98

Spring Plate (old 786-07085-20)
166 6693252 14.68 17.76

Niet meer leverbaar
167 6693099

Starter Bush (old 328-07085-20)
168 6689170 12.05 14.58

Starter Pulley (old 774-07027-20)
169 6693075 6.44 7.79

Ring
170 6687947 2.31 2.80

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
171 6685275 1.15 1.39

Starter Base (old 806-07027-20)
172 6693468 9.74 11.78

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-73045-144)
173 6685153 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
174 6695508 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-07085-90)
175 6693408 32.21 38.98

Ring
176 6689645 1.15 1.39

Starthendel
178 6684680 2.15 2.60

Recoil Starter Body Comp. (old 772-0720f-80)
179 6693040 7.75 9.38

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
180 6684674 4.29 5.19

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
181 6684675 11.55 13.98

Niet meer leverbaar
182 6693081

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
183 6684677 8.58 10.38

Niet meer leverbaar
184 6692938

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
185 6684679 2.15 2.60

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
186 6695375 1.15 1.39

Hex Hole Bolt 4x20ps (old 994-63040-205)
186 6695503 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
187 6684681 13.20 15.97

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
188 6684685 4.29 5.19

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
189 6684684 4.29 5.19

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
190 6685101 1.15 1.39

Ring
191 6689645 1.15 1.39

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
201 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
202 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
203 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
204 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
205 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
206 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
207 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
208 6691457 7.10 8.59

Main Jet #43 (old 599-2000w-43/6691847/6691849)
209 6691848 4.45 5.38

Main Jet #38.5 (old 599-200bw-38/6691874)
209 6696130 5.78 6.99

O-RING (OUD 550-25100-20)
210 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
211 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
212 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
214 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
215 6684873 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
216 6684872 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
217 6684871 4.29 5.19

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
218 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
219 6684699 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
220 6684874 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
221 6684700 4.29 5.19

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
231 6684700 4.29 5.19

Pump Body (old 575-25028-20/6696844)
232 6685211 8.41 10.18

Screw (old 514-25001-20)
233 6685210 1.15 1.39

Pump Gasket (old 577-25006-20)
234 6691454 2.31 2.80

Pump Diaphragm (old 576-25006-20)
235 6685213 4.45 5.38

Diaphragm Gasket (old 475-25016-20)
236 6690839 2.31 2.80

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
237 6690827 11.71 14.17

Air Purge Comp. (old 454-25112-80)
238 6690436 14.35 17.36

Diaphragm Cover (old 476-25016-20)
239 6690859 2.31 2.80

Priming Body (oud 447-25108-20)
240 6684689 6.44 7.79

Valve Spring (old 477-25088-20)
241 6690873 4.45 5.38

Needle Valve (old 603-25012-20)
242 6685215 5.28 6.38

Control Lever (old 473-25001-20)
243 6685217 3.30 3.99

Hinge Pin Set Screw (old 546-25001-20)
244 6685218 2.31 2.80

Hinge Pin (old 605-25001-20)
245 6685219 1.15 1.39

Idle Adjust Screw (old 462-25006-20)
246 6690736 3.30 3.99

Idle Adjust Spring (old 463-25012-20)
247 6690766 2.31 2.80

Set Screw (old 548-25016-20) New Jul
248 6691310 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
261 6688586

Kogellager 6202z
262 6695559 6.44 7.79

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
263 6695285 1.15 1.39

Clutch Case (old 331-04300-20)
264 6689194 14.53 17.58

Cushion Rubber (old 599-04300-20)
265 6691829 4.45 5.38

Hex. Hole Bolt 5x16 (old 990-51050-163)
266 6695046 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt (w/button) M6x20 (old 990-530
267 6685064 1.15 1.39

Hex Hole Bolt 5 X 25 (old 990-54050-253)
268 6695091 1.15 1.39

Pipe Holder (old 360-04300-21)
269 6689655 3.30 3.99

Ring M5 (oud 992-01050-061)
270 6684918 2.15 2.60

Metal Fitting (old 361-00990-20)
271 6689664 3.30 3.99

Drive Shaft 1533l (old 343-38302-20 & 6684701)
281 6689478 14.98 18.12

Niet meer leverbaar
282 6689407

Bushing Ass'y
283 6697866 1.98 2.39

Niet meer leverbaar
284A 6689275

Handle Grip (old 165-37590-20)
285 6684708 6.44 7.79

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
286 6684709 2.15 2.60

Handle Bracket A (old 506-37623-20)
287 6684710 13.20 15.97

Handle Bracket B (old 507-37623-20)
288 6684711 18.00 21.78

Cushion Rubber (old 510-37352-20)
289 6691187 2.31 2.80

Handle Bracket C (old 508-37623-20)
290 6684713 12.38 14.97

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
291 6684714 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
292 6689291

Clamp B. (old 460-33111-20)
293 6684715 2.15 2.60

Left Handle (old 502-37867-20)
294 6696093 13.76 16.65

Protection Tube (old 164-07086-50)
295 6687546 2.31 2.80

Right Handle (old 501-37867-20)
296 6691080 13.53 16.37

Throttle Lever Ass'y 19
297 6693766 42.20 51.06

Safety Lever (old 253-38400-20)
298 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
299 6684722 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38401-20)
300 6684723 10.23 12.37

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
301 6684725 2.15 2.60

Screw 5x30 (black) (old 994-31050-303)
302 6684726 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
303 6684727

Stop Switch (old 156-38401-81)
304 6687461 13.86 16.77

Throttle Wire (old 887-38401-80)
305 6694023 12.54 15.17

Gaskabel
306 6693980 28.14 34.05

Drive Shaft (old 343-37875-20)
321 6689475 22.24 26.91

Drive Shaft 1533l (old 343-38302-20 & 6684701)
321 6689478 14.98 18.12

Niet meer leverbaar
322 6689407

Niet meer leverbaar
322 6699277

Bushing Ass'y
323 6697866 1.98 2.39

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
324 6684835 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
325 6691049

Barrier, 26 Dia, Black (old 520-33398-20)
326 6691231 5.61 6.79

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
327 6684838 2.15 2.60

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-012)
328 6695255 1.15 1.39

Ring
329 6689681 1.15 1.39

Handle Grip (old 503-3738e-20)
330 6691098 6.44 7.79

Niet meer leverbaar
331 6689275

Throttle Lever Ass'y (old 870-37187-90)
332 6693731 44.31 53.62

Throttle Lever Ass'y, 26 Dia. (old 870-37588-90)
332 6693748 40.24 48.69

Gaskabel
333 6693957 22.24 26.91

Gaskabel
333 6693978 19.51 23.61

Throttle Wire (old 887-37187-80)
334 6694010 7.93 9.59

Throttle Wire (old 887-38400-80)
334 6694022 8.25 9.98

Stop Switch Comp. (old 156-37187-80)
335 6687442 13.20 15.97

Stop Switch Comp. (old 156-38400-80)
335 6687459 13.91 16.83

Split Protection Tube,7x70l (old 164-07007-00) New
336 6687519 1.15 1.39

Protection Tube 7x175 (old 164-07017-50)
336 6687526 1.15 1.39

Safety Lever (old 253-38400-20)
337 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
338 6684722 2.15 2.60

Blind Plug (old 322-38400-20)
339 6684724 2.15 2.60

Screw M5x20 (old 994-31050-203)
340 6684803 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
341 6684727

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
342 6684725 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38400-20)
343 6684804 8.58 10.38

Connector Case (old 888-04298-20)
345 6694029 2.31 2.80

Throttle Wire 125+63 (old 885-56005-80)
346 6693986 6.93 8.38

Pr0tection Tube 7x50l (old 164-07005-01)
347 6687518 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
361B 6601215

Gear Case Set Pn (old 300-3338r-00/6688696)
361 6696497 60.35 73.02

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
362 6684709 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (old 990-51050-123)
362A 6684829 2.15 2.60

Ring 5 (old 992-10050-062)
363 6684834 2.15 2.60

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
364 6695294 1.15 1.39

Stop Ring C-10, Outer (old 993-50010-002)
365A 6684821 2.15 2.60

Stop Ring Outer 10 (old 993-57010-002)
365 6695315 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
366 6695526

Niet meer leverbaar
367 6695524

Gear Case 26 Dia (old 300-37480-20)
368 6688770 15.88 19.21

Gear Case
368A 6697738 12.88 15.58

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
369 6684667 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
369A 6684786 2.15 2.60

Bolt (w/plus) M6x8 (old 990-23060-080)
370A 6684737 2.15 2.60

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
370 6689109 1.15 1.39

Kogellager 609
371 6684734 8.58 10.38

Gear Shaft (old 304-3338r-20)
372 6688924 18.15 21.96

Gear Shaft
372A 6697739 14.53 17.58

Kogellager 6201d
373 6695554 5.94 7.18

Kogellager #6201dd
373A 6695555 7.10 8.59

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
374 6695295 1.15 1.39

Cutter Holder Ass'y
375B 6601216 25.56 30.93

Cutter Holder (old 310-38150-20)
375 6689032 11.71 14.17

Cutter Holder Cap (old 311-38150-20)
376 6689055 5.11 6.19

Cutter Holder Cap
376A 6699009 3.80 4.60

Nut Cover
377 6697792 2.80 3.39

Fixing Nut L M10x1.25 (oud 313-38150-20)
378 6689073 4.63 5.60

Niet meer leverbaar
378A 6698658

Ring
379 6689159 1.15 1.39

Gear/pinion Set, Spare (old 301-37480-00)
380 6688875 22.24 26.91

Gear Pinion Set
380A 6697741 20.11 24.34

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
381 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket D26 (old 442-38331-20)
382 6690315 4.45 5.38

Cover Bracket D26
382A 6697867 4.29 5.19

Blade Guard 26 Ce (old 441-37380-21/6690241)
383 6690242 16.64 20.13

Blade Guard 26ce (old 441-38331-20)
383A 6690276 17.55 21.24

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
384 6684748 4.29 5.19

Cover Guard (old 447-37380-20)
385 6690372 9.58 11.59

Blade Guard (old 447-38331-20)
385A 6690376 9.40 11.37

Mesje (oud 797-37714-20)
386A 6684750 4.29 5.19

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
386 6693386 4.45 5.38

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
387A 6684751 2.15 2.60

Screw 5x12/s (old 994-14050-121)
387 6695334 1.15 1.39

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
388 6684965 1.04 1.26

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
389 6684753 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
390 6684754 8.58 10.38

Gear Case Set Pn (old 300-3338r-00/6688696)
411 6696497 60.35 73.02

Gear Case Set Pn (old 300-3338r-00/6688696)
411B 6696497 60.35 73.02

Niet meer leverbaar
411A 6697660

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
412 6684709 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
412B 6684709 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (old 990-51050-123)
412A 6684829 2.15 2.60

Ring 5 (old 992-10050-062)
413 6684834 2.15 2.60

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
414 6695294 1.15 1.39

Stop Ring C-10, Outer (old 993-50010-002)
415A 6684821 2.15 2.60

Stop Ring Outer 10 (old 993-57010-002)
415B 6695315 1.15 1.39

Stop Ring Outer 10 (old 993-57010-002)
415 6695315 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
416 6695526

Niet meer leverbaar
417 6695524

Gear Case 26 Dia (old 300-37480-20)
418 6688770 15.88 19.21

Gear Case 26 Dia (old 300-37480-20)
418B 6688770 15.88 19.21

Gear Case
418A 6697738 12.88 15.58

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
419B 6684667 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
419 6684667 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
419A 6684786 2.15 2.60

Bolt (w/plus) M6x8 (old 990-23060-080)
420A 6684737 2.15 2.60

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
420B 6689109 1.15 1.39

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
420 6689109 1.15 1.39

Kogellager 609
421 6684734 8.58 10.38

Gear Shaft (old 304-3338r-20)
422B 6688924 18.15 21.96

Gear Shaft (old 304-3338r-20)
422 6688924 18.15 21.96

Gear Shaft
422A 6697739 14.53 17.58

Kogellager 6201d
423B 6695554 5.94 7.18

Kogellager 6201d
423 6695554 5.94 7.18

Kogellager #6201dd
423A 6695555 7.10 8.59

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
424 6695295 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-38150-20)
425 6689032 11.71 14.17

Cutter Holder (old 310-38150-20)
425B 6689032 11.71 14.17

Cutter Holder
425A 6699008 13.04 15.78

Cutter Holder Cap (old 311-38150-20)
426 6689055 5.11 6.19

Cutter Holder Cap (old 311-38150-20)
426B 6689055 5.11 6.19

Cutter Holder Cap
426A 6699009 3.80 4.60

Nut Cover
427 6697792 2.80 3.39

Fixing Nut L M10x1.25 (oud 313-38150-20)
428 6689073 4.63 5.60

Fixing Nut L M10x1.25 (oud 313-38150-20)
428B 6689073 4.63 5.60

Niet meer leverbaar
428A 6698658

Ring
429 6689159 1.15 1.39

Gear/pinion Set, Spare (old 301-37480-00)
430 6688875 22.24 26.91

Gear/pinion Set, Spare (old 301-37480-00)
430B 6688875 22.24 26.91

Gear Pinion Set
430A 6697741 20.11 24.34

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
431 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket D26 (old 442-38331-20)
432 6690315 4.45 5.38

Cover Bracket D26 (old 442-38331-20)
432B 6690315 4.45 5.38

Cover Bracket D26
432A 6697867 4.29 5.19

Blade Guard 26ce (old 441-38331-20)
433 6690276 17.55 21.24

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
434 6684748 4.29 5.19

Blade Guard (old 447-38331-20)
435 6690376 9.40 11.37

Mesje (oud 797-37714-20)
436 6684750 4.29 5.19

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
437 6684751 2.15 2.60

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
438 6684753 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
439 6684754 8.58 10.38

Niet meer leverbaar
440 6697664

Safety Cover
441 6697665 14.19 17.17

Special Bolt M5x50 (old 314-37151-20)
442 6689084 1.15 1.39

Ring 5 (old 992-10050-062)
443 6684834 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
444 6685075

Niet meer leverbaar
501 6684813

Niet meer leverbaar
502 6684764

Niet meer leverbaar
503 6693520

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
504B 6684768 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
505 6695791

Winding Protector (old 307-37307-20)
506 6684763 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
507 6695789

Niet meer leverbaar
508 6695793

Niet meer leverbaar
508A 875769

Protection Cover B (old 308-38150-20 & 6688993)
509 6688995 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
510A 875769

Niet meer leverbaar
512 6695777

Cutting Body Ass'y (old 786-33810-91/6693268)
513 6693269 15.13 18.30

Cord Guide (old 788-33071-20)
514 6693327 1.15 1.39

Adjustment Base (old 785-33810-20)
515 6693246 1.15 1.39

Spring (yellow/black) (old 793-33810-22/6693372)
516 6693373 2.31 2.80

Ring
517 6693363 1.15 1.39

Spool (black) (old 787-33821-21/6693289)
518 6693290 9.58 11.59

Steel Ball (old 673-35600-20)
519 6692271 1.15 1.39

Opnamespoel (old 790-33810-20)
520 6693358 1.15 1.39

Cutting Body Cap (old 789-33810-20)
521 6693337 7.59 9.18

Mounting Nut L-m10x1.25 (old 315-33810-80)
522 6689095 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
525 6695784

Mounting Nut L-m10x1.25 (old 356-3383b-20)
526 6684756 9.08 10.98

Cutting Body (old 786-33830-20)
527 6684757 22.69 27.45

Special Nut (old 315-33830-20)
528 6684758 9.40 11.37

Reel Spring (old 793-33830-20)
529 6684759 4.29 5.19

Spool (old 787-33830-20)
530 6684760 15.58 18.85

Cutting Body Cap (old 789-33830-20)
531 6684761 36.15 43.74

Eyelet (old 788-33830-20)
532 6684762 4.29 5.19

Mounting Nut L-m8x1.25 (old 356-3383e-20)
533 6689624 7.75 9.38

Sure-tap Manual P/l 9
534 6697805 1.98 2.39

Nylon Cord Cutter
541 6601148 19.21 23.25

Case
542 6601149 10.73 12.98

Nut
543 6601150 6.93 8.38

Reel Spring (old 793-38454-20)
544 6693380 3.30 3.99

Line Holder
545 6601151 7.59 9.18

Cover
546 6601152 7.75 9.38

Eyelet (old 788-37770-20)
547 6684810 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
550 6695796

Niet meer leverbaar
550A 6695797

Niet meer leverbaar
551 6692874

Niet meer leverbaar
601 6694391

Symbol Mark Cg33ej (old 929-56000-20) New
602 6694757 1.05 1.27

Name Plate Cg33ej(l) (old 906-56001-20)
603 6694392 1.15 1.39

Symbol Mark Cg33ej(j) (old 929-56001-20) New
604 6694758 1.05 1.27

Symbol Mark Cg33ej(s) (old 929-56002-21) New
605 6694759 1.05 1.27

Symbol Mark Cg33ej(sl) (old 929-56005-20) New
606 6694760 1.15 1.39

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.