Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG36DA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG36DA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout M5x16 Hd Met Ring
1 996728 1.05 1.27

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
4 301653 1.04 1.26

Schroef D3 X 16
5 313687 1.04 1.26

Buttery Rubber (b)
6 370328 1.95 2.36

Counter Weight
7 335748 1.80 2.18

Ring (m)
8 329140 1.80 2.18

CONTROLLER
9 373117 93.36 112.97

CONTROLLER NEW
9 373118 93.36 112.97

Niet meer leverbaar
10 984750

Machine Schroef M1.7x3.5
11 333162 1.80 2.18

Kiesschijf
12 332550 5.10 6.17

O-ring (s-16)
13 876031 1.65 2.00

Machineschroef M3,5x5
15 980060 1.05 1.27

Schakelaar
16 332552 10.65 12.89

Krimpkous
17 334379 4.65 5.63

Niet meer leverbaar
18 371750

Plaat
19 330771 4.20 5.08

Handgreep (a+b)
21 334541 15.95 19.30

Hendel
22 334544 12.00 14.52

Veer
23 332557 3.45 4.17

Lock Lever
24 6696490 1.04 1.26

Voorhuis Compleet
25 335229 3.75 4.54

BEHUZIING (A+B)
26 373360 42.21 51.08

Machine Screw M5x30 (black)
29 323041 1.05 1.27

Draad
30 335749 1.65 2.00

Snoerklem
31 988054 1.04 1.26

Handle Right
32 335750 5.70 6.90

Moer M5 (zwart)
33 302012 1.05 1.27

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
34 6684709 2.15 2.60

Handle Holder (a) (old 6696576)
35 6600500 4.20 5.08

Hanger (old 335-77350-80)
36 6684705 8.58 10.38

Hanger Collar (old 334-77350-20)
37 6684704 4.29 5.19

Hanger Fixing Bracket (old 337-77350-80)
38 6684706 6.44 7.79

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
39 6684709 2.15 2.60

Cushion Pad (old 336-38360-20)
40 6689292 3.30 3.99

Main Pipe
41 335226 21.18 25.62

Handle Left
42 6698638 22.83 27.62

Handle Holder (b) (old 6696577)
43 6600501 7.20 8.71

Handle Holder (c)
44 6696578 2.10 2.54

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
45 6684714 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (w/sp.washer)
46 6699176 1.04 1.26

Vastzet Plaat
47 333321 2.10 2.54

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
48 6684714 2.15 2.60

Loop Handle
51 6696975 8.98 10.86

Moer M6 (10st)
52 949556 1.05 1.27

Bolt (black) M6
53 6696974 1.68 2.03

Barrier
54 6696973 3.33 4.02

Schroef D3x12 Zwart
55 334333 1.80 2.18

Blokkering
56 335752 1.04 1.26

Hefboom
58 335239 1.20 1.45

Handgreep (a+b)
59 335231 11.10 13.43

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
60 6684973 2.15 2.60

Disc Motor Ass'y
61 335220 267.71 323.93

Koolborsteldop
62 334294 1.20 1.45

Koolborstels (2 Stuks)
63 999016 4.50 5.44

Fan Cover
64 334297 7.95 9.62

Machineschroef M4x16 Zwart
65 333163 1.80 2.18

Flange
66 335758 17.60 21.30

Niet meer leverbaar
67 335234

Niet meer leverbaar
68 335235

Kapje
69 333899 10.65 12.89

Mesje (oud 797-38331-20)
70 6684754 8.58 10.38

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
71 6684753 2.15 2.60

Safety Cover Holder
72 6696951 3.33 4.02

Niet meer leverbaar
502 330787

Niet meer leverbaar
503 6684813

Niet meer leverbaar
504 875769

Niet meer leverbaar
505 6684764

Beschermkapje Voor Batterij
506 329897 1.80 2.18

Stabilizer
601 335233 9.15 11.07

Linksmoer M10 (oud 6698658)
602 335759 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
603 6684767

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
604 6684768 2.15 2.60

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.