Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG36DAL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG36DAL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
1 301653 1.04 1.26

Schroef D3 X 16
1A 313687 1.04 1.26

Bout M5x16 Hd Met Ring
3 996728 1.05 1.27

Rubber Cushion
4 332668 2.10 2.54

Counter Weight
5 335748 1.80 2.18

Ring (m)
6 329140 1.80 2.18

Regelaar
7 335745 89.65 108.48

Regelaar
7 335747 89.65 108.48

Niet meer leverbaar
8 984750

Machine Schroef M1.7x3.5
9 333162 1.80 2.18

Kiesschijf
10 332550 5.10 6.17

O-ring (s-16)
11 876031 1.65 2.00

Machineschroef M3,5x5
12 980060 1.05 1.27

Schakelaar
13 332552 10.65 12.89

Niet meer leverbaar
14 334998

Plaat
15 330771 4.20 5.08

Klemstrip (old 994566)
16 937631 1.04 1.26

Handgreep (a+b)
17 334541 15.95 19.30

Hendel
18 334544 12.00 14.52

Veer
19 332557 3.45 4.17

Lock Lever
20 6696490 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
21 335230

Machine Screw M5x30 (black)
23 323041 1.05 1.27

Draad
24 335749 1.65 2.00

Snoerklem
25 988054 1.04 1.26

Handle Right
26 335750 5.70 6.90

Moer M5 (zwart)
27 302012 1.05 1.27

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
28 6684709 2.15 2.60

Handle Bracket
29 334554 9.45 11.43

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
30 6695515 1.15 1.39

Behuizing
33A 336613 21.86 26.45

Beugel
34 334555 10.05 12.16

Beugel
35 334556 9.00 10.89

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
36 6684714 2.15 2.60

Hanger Fixing Bracket (old 337-37857-80)
37 6689293 2.31 2.80

Bevestigingsoog Voor Harnas
38 6689278 12.88 15.58

Holder Lever
39 334550 13.65 16.52

Hex.socket Hd.bolt M5x30 (10 Pcs)
40 949664 3.75 4.54

Holder Shaft
41 334560 10.05 12.16

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
42 6684667 2.15 2.60

Vastzet Plaat
43 333321 2.10 2.54

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
44 6684714 2.15 2.60

Bout Hd. M5x20 Met Washers
45 316107 1.80 2.18

RETAINING RING
46 373145 1.05 1.27

Main Pipe
47 334547 36.71 44.42

Spring (b)
48 334562 5.10 6.17

Stalen Kogel D6.35 (10 Stuks)
49 959150 1.35 1.63

Huls (b)
50 334553 10.05 12.16

Huls (a)
51A 336612 4.05 4.90

Waist Protector
52 334847 10.05 12.16

Handle Left
53 6696595 13.26 16.05

Handle Left
53 6698638 22.83 27.62

Main Pipe (a)
55 334546 45.79 55.40

Sensor Ass'y
57 335754 16.91 20.46

Sensor Ass'y
57A 335755 16.91 20.46

Machine Schroef M3x10
58 306622 1.05 1.27

Schroef D3 X8
59 327174 1.65 2.00

Protection Tube L670
60 335765 2.85 3.45

Protection Tube L465
60A 335766 2.85 3.45

Machineschroef M3x8 (10 Stuks)
61 949203 1.05 1.27

Veerring M3 (10 Stuks)
62 949451 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
63A 335753

Nylon Moer M5
64 877371 1.05 1.27

Schroef D3x12 Zwart
65 334333 1.80 2.18

Blokkering
66 335752 1.04 1.26

Hefboom
68 335239 1.20 1.45

Handgreep (a+b)
69 335232 11.10 13.43

Moer M6 (10st)
70 949556 1.05 1.27

Loop Handle
71 6699030 4.50 5.44

Barrier
72 6699032 2.10 2.54

Bolt (black) M6
73 6696974 1.68 2.03

Disc Motor Ass'y
74 335222 278.58 337.08

Disc Motor Ass'y
74 335741 278.58 337.08

Koolborsteldop
75 334294 1.20 1.45

Koolborstels (2 Stuks)
76 999016 4.50 5.44

Machineschroef M4x16 Zwart
77 333163 1.80 2.18

Flange
78 335758 17.60 21.30

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
79 6684973 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
80 6699031

Niet meer leverbaar
81 335234

Niet meer leverbaar
82 335235

Kapje
83 333899 10.65 12.89

Mesje (oud 797-38331-20)
84 6684754 8.58 10.38

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
85 6684753 2.15 2.60

Safety Cover Holder
86 6696951 3.33 4.02

Display Sheet
87 335767 1.20 1.45

Fan Cover
88 334297 7.95 9.62

Machineschroef M3x8 (10 Stuks)
89 949203 1.05 1.27

Veerring M3 (10 Stuks)
90 949451 1.05 1.27

Ring
91 336394 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 330787

Niet meer leverbaar
502 335757

Niet meer leverbaar
503 6684813

Niet meer leverbaar
504 875769

Niet meer leverbaar
505 6699137

Niet meer leverbaar
506 6684764

Niet meer leverbaar
507 335235

Beschermkapje Voor Batterij
509 329897 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
601 334997

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.