Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG36DL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG36DL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
1 301653 1.04 1.26

Bout M5x16 Hd Met Ring
3 996728 1.05 1.27

Rubber Cushion
4 332668 2.10 2.54

Counter Weight
5 335748 1.80 2.18

Ring (m)
6 329140 1.80 2.18

Regelaar
7 335224 89.65 108.48

Regelaar
7 335744 89.65 108.48

Niet meer leverbaar
8 984750

Machine Schroef M1.7x3.5
9 333162 1.80 2.18

Kiesschijf
10 332550 5.10 6.17

O-ring (s-16)
11 876031 1.65 2.00

Machineschroef M3,5x5
12 980060 1.05 1.27

Schakelaar
13 332552 10.65 12.89

Niet meer leverbaar
14 334997

Niet meer leverbaar
14 334998

Plaat
15 330771 4.20 5.08

Handgreep (a+b)
16 334541 15.95 19.30

Hendel
17 334544 12.00 14.52

Veer
18 332557 3.45 4.17

Lock Lever
19 6696490 1.04 1.26

Voorhuis Compleet
20 335229 3.75 4.54

Behuizing (a+b)
22 335227 25.30 30.61

Machine Screw M5x30 (black)
23 323041 1.05 1.27

Draad
24 335749 1.65 2.00

Snoerklem
25 988054 1.04 1.26

Handle Right
26 335750 5.70 6.90

Moer M5 (zwart)
27 302012 1.05 1.27

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
28 6684709 2.15 2.60

Handle Holder (a) (old 6696576)
29A 6600500 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
29 6696576

Hanger (old 335-77350-80)
30 6684705 8.58 10.38

Hanger Collar (old 334-77350-20)
31 6684704 4.29 5.19

Hanger Fixing Bracket (old 337-77350-80)
32 6684706 6.44 7.79

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
33 6684709 2.15 2.60

Cushion Pad (old 336-38360-20)
34 6689292 3.30 3.99

Main Pipe
35 335226 21.18 25.62

Handle Left
36 6696595 13.26 16.05

Handle Left
36 6698638 22.83 27.62

Handle Holder (b) (old 6696577)
37A 6600501 7.20 8.71

Niet meer leverbaar
37 6696577

Handle Holder (c)
38 6696578 2.10 2.54

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
39 6684714 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
40 6684667 2.15 2.60

Vastzet Plaat
41 333321 2.10 2.54

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
42 6684714 2.15 2.60

Loop Handle
46 6696975 8.98 10.86

Moer M6 (10st)
47 949556 1.05 1.27

Handle Holder (a)
48 6696972 1.20 1.45

Bolt (black) M6
49 6696974 1.68 2.03

Barrier
50 6696973 3.33 4.02

Schroef D3x12 Zwart
51 334333 1.80 2.18

Blokkering
52 335752 1.04 1.26

Hefboom
54 335239 1.20 1.45

Handgreep (a+b)
55 335231 11.10 13.43

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
56 6684973 2.15 2.60

Disc Motor Ass'y
57 335220 267.71 323.93

Koolborsteldop
58 334294 1.20 1.45

Koolborstels (2 Stuks)
59 999016 4.50 5.44

Machineschroef M4x16 Zwart
60 333163 1.80 2.18

Flange
61 333904 20.90 25.29

Flange
61 335758 17.60 21.30

Niet meer leverbaar
62 335234

Niet meer leverbaar
63 335235

Kapje
64 333899 10.65 12.89

Mesje (oud 797-38331-20)
65 6684754 8.58 10.38

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
66 6684753 2.15 2.60

Safety Cover Holder
67 6696951 3.33 4.02

Display Sheet
68 335767 1.20 1.45

Fan Cover
69 334297 7.95 9.62

Handle Holder Set (a+b) (old 6696576+6696577)
70 6600499 10.65 12.89

Niet meer leverbaar
502 330787

Niet meer leverbaar
503 335757

Niet meer leverbaar
504 6699137

Niet meer leverbaar
505 6684813

Niet meer leverbaar
506 875769

Niet meer leverbaar
507 6684764

Niet meer leverbaar
508 335235

Beschermkapje Voor Batterij
509 329897 1.80 2.18

Stabilizer
601 335233 9.15 11.07

Linksmoer M10 (oud 6698658)
602 335759 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
603 6684767

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
604 6684768 2.15 2.60

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.