Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG36DTA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG36DTA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout M5x16 Hd Met Ring
1 996728 1.05 1.27

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
4 301653 1.04 1.26

Schroef D3 X 16
5 313687 1.04 1.26

Buttery Rubber (b)
6 370328 1.95 2.36

Counter Weight
7 335748 1.80 2.18

Ring (m)
8 329140 1.80 2.18

CONTROLLER
9 373121 93.36 112.97

CONTROLLER
9 373122 93.36 112.97

Niet meer leverbaar
10 984750

Machine Schroef M1.7x3.5
11 333162 1.80 2.18

Kiesschijf
12 332550 5.10 6.17

O-ring (s-16)
13 876031 1.65 2.00

Machineschroef M3,5x5
15 980060 1.05 1.27

Schakelaar
16 332552 10.65 12.89

Krimpkous
17 334379 4.65 5.63

Niet meer leverbaar
18 371750

Plaat
19 330771 4.20 5.08

Handgreep (a+b)
21 334541 15.95 19.30

Hendel
22 334544 12.00 14.52

Veer
23 332557 3.45 4.17

Lock Lever
24 6696490 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
25 335230

HOUSING SET (A+B) NEW
26 373124 42.08 50.91

Klemstrip (old 994566)
28 937631 1.04 1.26

Machine Screw M5x30 (black)
30 323041 1.05 1.27

Draad
31 335749 1.65 2.00

Snoerklem
32 988054 1.04 1.26

Handle Right
33 335750 5.70 6.90

Moer M5 (zwart)
34 302012 1.05 1.27

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
35 6684709 2.15 2.60

Handle Bracket
36 334554 9.45 11.43

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
37 6695515 1.15 1.39

Beugel
39 334555 10.05 12.16

Beugel
40 334556 9.00 10.89

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
41 6684714 2.15 2.60

Hanger Fixing Bracket (old 337-37857-80)
42 6689293 2.31 2.80

Bevestigingsoog Voor Harnas
43 6689278 12.88 15.58

Waist Protector
44 334847 10.05 12.16

Holder Lever
45 334550 13.65 16.52

Hex.socket Hd.bolt M5x30 (10 Pcs)
46 949664 3.75 4.54

Holder Shaft
47 334560 10.05 12.16

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (w/sp.washer)
48 6699176 1.04 1.26

Vastzet Plaat
49 333321 2.10 2.54

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
50 6684714 2.15 2.60

RETAINING RING
51 373145 1.05 1.27

Main Pipe
52 334547 36.71 44.42

Bout Hd. M5x20 Met Washers
53 316107 1.80 2.18

Spring (b)
54 334562 5.10 6.17

Stalen Kogel D6.35 (10 Stuks)
55 959150 1.35 1.63

Huls (b)
56 334553 10.05 12.16

Huls (a)
57 336612 4.05 4.90

Handle Left
59 6698638 22.83 27.62

Main Pipe (a)
60 334546 45.79 55.40

Sensor Ass'y
62 335754 16.91 20.46

Sensor Ass'y
62 335755 16.91 20.46

Protection Tube L670
63 335765 2.85 3.45

Protection Tube L465
63 335766 2.85 3.45

Machine Schroef M3x10
64 306622 1.05 1.27

Machineschroef M3x8 (10 Stuks)
65 949203 1.05 1.27

Veerring M3 (10 Stuks)
66 949451 1.05 1.27

Ring
67 336394 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
68 335753

Nylon Moer M5
69 877371 1.05 1.27

Schroef D3x12 Zwart
70 334333 1.80 2.18

Blokkering
71 335752 1.04 1.26

Hefboom
73 335239 1.20 1.45

Handgreep (a+b)
74 335232 11.10 13.43

Moer M6 (10st)
75 949556 1.05 1.27

Loop Handle
76 6699030 4.50 5.44

Barrier
77 6699032 2.10 2.54

Bolt (black) M6
78 6696974 1.68 2.03

Hex. Hole Bolt M5x30/ws (old 994-64050-304)
79 6684973 2.15 2.60

Disc Motor Ass'y
80 335741 278.58 337.08

Koolborsteldop
81 334294 1.20 1.45

Koolborstels (2 Stuks)
82 999016 4.50 5.44

Fan Cover
83 334297 7.95 9.62

Machineschroef M4x16 Zwart
84 333163 1.80 2.18

Flange
85 335758 17.60 21.30

Niet meer leverbaar
86 335234

Niet meer leverbaar
87 335235

Kapje
88 333899 10.65 12.89

Mesje (oud 797-38331-20)
89 6684754 8.58 10.38

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
90 6684753 2.15 2.60

Safety Cover Holder
91 6696951 3.33 4.02

Niet meer leverbaar
501 330787

Niet meer leverbaar
502 6684813

Niet meer leverbaar
503 6684764

Niet meer leverbaar
504 875769

Beschermkapje Voor Batterij
506 329897 1.80 2.18

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.