Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG40EJ


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG40EJ

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468 2.31 2.80

Bougie (oud 6685085)
2 6699317 6.76 8.18

Bougie (oud 6685086)
2 6699319 8.91 10.78

Cylinder Set (old 001-04300-90)
3 6685474 54.30 65.70

Niet meer leverbaar
4 6684668

Cylinder Gasket (old 017-0430a-20/790115)
5 6685740 2.31 2.80

Piston Ring (old 041-04050-20)
6 6686123 4.45 5.38

Piston Set (old 030-0423z-90)
7 6685888 26.16 31.66

Piston Pin 10x30 (old 037-01000-20)
8 6686007 2.31 2.80

Piston Pin Circlip (old 039-05004-20/790112)
9 6686032 1.15 1.39

Crank Shaft Comp. (old 046-04300-80/790113)
10 6686191 84.40 102.12

Wood-ruff Key 3x13x5 (old 068-02000-20/790118)
11 6686457 1.15 1.39

Bobine
12 6687655 36.15 43.74

Rubber Beschermkapje
13 6684602 2.15 2.60

Hight Tension Cord (old 178-20543-22/6687884)
14 6687885 1.15 1.39

Lead Wire Ass'y (old 191-04329-90)
15 6687969 4.45 5.38

Lead Wire Ass'y (old 191-04405-90)
15 6687970 4.45 5.38

Bobine (oud 167-20543-91 & 6687656)
16 6687657 30.25 36.60

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
17 6684599 2.15 2.60

Cord Clamp Comp. (old 198-11600-80/6691462/6691463
18 6688011 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
19 6687853

Spark Plug Cover (old 257-04300-20)
21 6688346 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
22 6684634 2.15 2.60

Small Nut 10 (old 991-11100-013/6695138/790215/669
23 6695139 1.05 1.27

Crank Case Ass'y (old 072-04300-90)
24 6686556 58.39 70.65

Crank Case Ass'y (old 072-04304-90) New
24 6686557 58.39 70.65

Niet meer leverbaar
25 6686714

Olie Keerring
26 6695637 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
27 6695557

Crank Shaft Shim 0.20 (old 071-02007-23)
28 6686472 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.30 (old 071-02007-24)
28 6686473 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
29 6684786 2.15 2.60

Vliegwiel
30 6687372 19.96 24.15

Ring
31 6695198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
32 6695138

Ventilatorhuis
33 6686982 22.24 26.91

Niet meer leverbaar
34 6684668

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
35 6688057 1.15 1.39

Ring
36 6685226 1.15 1.39

Inlaatpakking (old 403-04300-20/790156)
41 6689885 2.31 2.80

CARB.INSULATOR SET, SPARE (OLD 404-04300-90)
42 6689955 8.91 10.78

Carburetor Insulator (old 404-04304-90)
42 6689956 6.60 7.99

Carburetor Gasket (old 402-04300-20/790158)
43 6689833 1.15 1.39

Collar (old 470-01380-20)
45 6690802 2.31 2.80

Cleaner Body Comp. (old 423-01380-82/6690097/66900
46 6690099 5.28 6.38

Choke Valve (old 528-01380-21)
47 6691258 1.15 1.39

Blow Over Check Board (old 476-01700-20/790189)
48 6690843 1.15 1.39

Luchtfilter Element
49 6690352 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
50 6684658

Luchtfilterkap
51 6690397 3.30 3.99

Special Screw (old 380-0637c-20)
52 6689737 1.15 1.39

Screw M5x57/s (old 994-14050-571/790190)
53 6695353 1.15 1.39

Carburateurset
54 6690470 84.40 102.12

Carburateurset
54 6690474 72.30 87.48

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
55 6695515 1.15 1.39

Fuel Pipe Ass'y 3x5x230 (old 223-01251-90)
56 6688166 4.29 5.19

Clip D6 (old 680-00070-20)
57A 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
58A 6684620

Tank (old 591-0430c-22/6691532)
59 6691533 11.55 13.98

Collar C (old 659-04300-20)
60 6684623 2.15 2.60

Tank Cap D Ass'y, Black (old 595-06516-90 & 669171
61 6691763 7.59 9.18

Tank Cap D Ass'y,black (old 595-00073-90)
62 6691715 6.60 7.99

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
63 6684634 2.15 2.60

Engine Bed (old 940-04300-20)
66 6694785 4.95 5.99

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
67 6684880 2.15 2.60

Fuel Pipe Grommet (old 222-06300-20)
68 6688156 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
69 6684625

Ring M5 (oud 992-01050-061)
70 6684918 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x22/s (old 994-61050-224)
71 6695492 1.15 1.39

Pump Filter Ass'y
72 6601175 3.14 3.80

Carburateurset
73 6690473 80.31 97.18

Carburetor Gasket (old 402-01740-20/6689844)
74 6689826 1.15 1.39

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
75 6691337 1.15 1.39

Muffler Protector (old 738-04300-20)
81 6692780 11.55 13.98

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
82 6684667 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x15ws (old 994-64050-154)
83 6695512 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
84 6695067 1.15 1.39

Ring
85 6684639 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
86 6692468

Ring M5 (oud 992-01050-061)
87 6684918 2.15 2.60

Muffler Gasket (old 737-04230-20)
88 6692741 1.15 1.39

Warmteschild
89 6687243 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
90 6699556

Ring
91 6689645 1.15 1.39

Koppelingsvoering Compleet
92 6688614 7.93 9.59

Clutch Spring (old 342-04200-20)
93 6689428 1.15 1.39

RING
94 6695203 1.15 1.39

Clutch Step Bolt (old 357-04201-20)
95 6689632 3.30 3.99

Recoil Starter Body Ass'y
101A 6697645 21.78 26.35

Recoil Starter Body Comp. (old 772-04220-80)
102 6693025 14.19 17.17

Recoil Starter Body Comp.
102A 6697646 11.71 14.17

Starter Rope Reel (old 769-04220-20)
103 6693007 4.95 5.99

Starter Rope Reel
103A 6697647 4.13 4.99

Recoil Spring (old 779-04220-20)
104 6693114 9.08 10.98

Niet meer leverbaar
104A 6697648

Starter Rope (old 783-04270-20/6693164)
105 6693165 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
105A 6697649

Starthendel
106 6693607 2.31 2.80

Starthendel
107 6693232 3.30 3.99

Starthendel
107A 6697650 2.80 3.39

Set Screw (old 839-04220-20)
108 6693634 1.15 1.39

Starter Pawl (old 788-0162v-20)
109 6693302 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
109A 6697643

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
110 6685101 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
111 6684634 2.15 2.60

Starter Pawl Spring (old 790-0162v-20)
112 6693345 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
112A 6697642

Starter Pulley (old 798-04220-90)
113 6693395 11.05 13.37

Starter Pulley
113A 6697644 11.05 13.37

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
121 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
122 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
123 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
124 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
125 6690827 11.71 14.17

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
126 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
127 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
128 6691457 7.10 8.59

Main Jet #51 (old 599-2000w-51)
129 6696382 9.58 11.59

O-RING (OUD 550-25100-20)
130 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
131 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
132 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
133 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
134 6684873 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
135 6684872 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
136 6684871 4.29 5.19

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
137 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
138 6684699 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
139 6684874 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
140 6684700 4.29 5.19

Throttle Valve Comp. (old 488-25183-80)
141 6690944 24.20 29.28

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
151 6684700 4.29 5.19

Pump Body (old 575-25006-20)
152 6691416 8.91 10.78

Screw (old 514-25001-20)
153 6685210 1.15 1.39

Pump Gasket (old 577-25006-20)
154 6691454 2.31 2.80

Pump Diaphragm (old 576-25006-20)
155 6685213 4.45 5.38

Diaphragm Gasket (old 475-25016-20)
156 6690839 2.31 2.80

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
157 6690827 11.71 14.17

Air Purge Comp. (old 454-25112-80)
158 6690436 14.35 17.36

Diaphragm Cover (old 476-25016-20)
159 6690859 2.31 2.80

Priming Body (oud 447-25108-20)
160 6684689 6.44 7.79

Valve Spring (old 477-25088-20)
161 6690873 4.45 5.38

Needle Valve (old 603-25012-20)
162 6685215 5.28 6.38

Control Lever (old 473-25001-20)
163 6685217 3.30 3.99

Hinge Pin Set Screw (old 546-25001-20)
164 6685218 2.31 2.80

Hinge Pin (old 605-25001-20)
165 6685219 1.15 1.39

Idle Adjust Screw (old 462-25006-20)
166 6690736 3.30 3.99

Idle Adjust Spring (old 463-25012-20)
167 6690766 2.31 2.80

Set Screw (old 548-25016-20) New Jul
168 6691310 1.15 1.39

Clutch Shaft Comp. (old 289-37491-80)
171 6688607 15.28 18.48

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
172 6695295 1.15 1.39

Kogellager 6002zz
173 6695537 7.10 8.59

Ring
174 6689185 1.15 1.39

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
175 6695285 1.15 1.39

Stop Ring C-45,outer (old 993-53045-002)
176 6695305 3.30 3.99

Clutch Case (old 331-37491-20) New
177 6689227 13.50 16.34

Cluch Case (old 331-37867-20)
177 6689229 20.11 24.34

Cushion Rubber (old 599-37491-20)
178 6691905 5.28 6.38

Pipe Holder (old 360-37857-20)
179 6689663 9.08 10.98

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
180 6695042 1.15 1.39

Hex Hole Screw 6x30 (old 990-53060-303)
181 6695082 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
182 6695499

Ring
183 6684826 2.15 2.60

Screw 5x10 Ws (old 994-16050-101/6695473)
184 6695413 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
185 6695499

Niet meer leverbaar
191 6688586

Kogellager 6202z
192 6695559 6.44 7.79

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
193 6695285 1.15 1.39

Clutch Case (old 331-04300-20)
194 6689194 14.53 17.58

Cushion Rubber (old 599-04300-20)
195 6691829 4.45 5.38

Hex. Hole Bolt 5x16 (old 990-51050-163)
196 6695046 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt (w/button) M6x20 (old 990-530
197 6685064 1.15 1.39

Hex Hole Bolt 5 X 25 (old 990-54050-253)
198 6695091 1.15 1.39

Pipe Holder (old 360-04300-21)
199 6689655 3.30 3.99

Ring M5 (oud 992-01050-061)
200 6684918 2.15 2.60

Metal Fitting (old 361-00990-20)
201 6689664 3.30 3.99

Drive Shaft 1542l (old 343-37867-20/6697048)
211 6689474 22.24 26.91

Stuurbuis
212 6689404 40.24 48.69

Bush Ass'y (old 347-37867-90/790248/790249)
213 6689524 2.31 2.80

Bevestigingsoog Voor Harnas
214 6689278 12.88 15.58

Lifting Metal Ass'y (old 335-37857-90 & 6689276)
215 6689279 5.11 6.19

Hanger Fixing Bracket (old 337-37857-80)
216 6689293 2.31 2.80

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
217 6695515 1.15 1.39

Handle Grip (old 165-37590-20)
218 6684708 6.44 7.79

Handle Knob Comp. (old 512-37867-80)
219 6691208 2.31 2.80

Ring
220 6692955 1.15 1.39

Handle Bracket A (old 506-37867-20)
221 6691144 11.55 13.98

Handle Bracket B (old 507-37175-20)
222 6691150 4.95 5.99

Cushion Rubber (old 510-37867-20)
223 6691190 2.31 2.80

Handle Bracket C (old 508-37867-20)
224 6691175 3.30 3.99

Handle Bracket B (old 507-37867-20)
225 6691160 4.45 5.38

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
226 6695515 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
227 6689291

Niet meer leverbaar
228 6688024

Niet meer leverbaar
229 6691089

Protection Tube (old 164-07086-50)
230 6687546 2.31 2.80

Right Handle (old 501-37867-20)
231 6691080 13.53 16.37

Throttle Lever Ass'y 19
232 6693766 42.20 51.06

Safety Lever (old 253-38400-20)
233 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
234 6684722 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38401-20)
235 6684723 10.23 12.37

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
236 6684725 2.15 2.60

Screw 5x30 (black) (old 994-31050-303)
237 6684726 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
238 6684727

Stop Switch (old 156-38401-81)
239 6687461 13.86 16.77

Throttle Wire (old 887-38401-80)
240 6694023 12.54 15.17

Gaskabel
241 6693980 28.14 34.05

Drive Shaft (old 343-37875-20)
251 6689475 22.24 26.91

Niet meer leverbaar
252 6699277

Niet meer leverbaar
253 6699278

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-012)
254 6695255 1.15 1.39

Ring
255 6689681 1.15 1.39

Handle Grip (old 503-3738e-20)
256 6691098 6.44 7.79

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
257 6684838 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
258 6691049

Barrier, 26 Dia, Black (old 520-33398-20)
259 6691231 5.61 6.79

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
260 6684835 2.15 2.60

Throttle Lever Ass'y (old 870-37187-90)
261 6693731 44.31 53.62

Connector Case (old 888-04298-20)
262 6694029 2.31 2.80

Throttle Wire 125+70.5 (old 885-04329-80)
263 6693890 6.93 8.38

Split Protection Tube,7x70l (old 164-07007-01)
264 6687520 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
266A 6689275

Gaskabel
268 6693957 22.24 26.91

Throttle Wire (old 887-37187-80)
269 6694010 7.93 9.59

Stop Switch Comp. (old 156-37187-80)
270 6687442 13.20 15.97

Split Protection Tube,7x70l (old 164-07007-00) New
271 6687519 1.15 1.39

Safety Lever (old 253-38400-20)
272 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
273 6684722 2.15 2.60

Screw M5x20 (old 994-31050-203)
274 6684803 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
275 6684727

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
276 6684725 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38400-20)
277 6684804 8.58 10.38

Drive Shaft 1530l (old 343-37857-20) New
281 6689473 14.30 17.30

Niet meer leverbaar
282 6689401

Bush Ass'y (old 347-37857-90) New
283 6689523 2.10 2.54

Grip (old 165-38340-20) New
284 6687628 4.45 5.38

Handle (old 500-38340-20) New
285 6691055 9.74 11.78

Handle Grip Right (old 503-38340-20) New
286 6691101 4.05 4.90

Bevestigingsoog Voor Harnas
287 6689278 12.88 15.58

Lifting Metal Ass'y (old 335-37857-90 & 6689276)
288 6689279 5.11 6.19

Hanger Fixing Bracket (old 337-37857-80)
289 6689293 2.31 2.80

Machine Screw M5x25 (w/washers) Black
290 6696988 1.04 1.26

Gaskabel
291 6693966 9.58 11.59

Throttle Lever Ass'y (old 870-38340-90) New
292 6693763 14.19 17.17

Wire Clamp (old 198-38340-20) New
293 6688026 1.05 1.27

Protection Tube 720l (old 164-07072-01) New
294 6687539 2.10 2.54

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
295 6684709 2.15 2.60

Handle Bracket A (old 506-38447-20) New
296 6691145 3.30 3.99

Handle Bracket B (old 507-38447-20) New
297 6691163 5.28 6.38

Handle Bracket 1.0t (old 510-37857-20) New
298 6691189 12.90 15.61

Handle Bracket C (old 508-38447-20) New
299 6691177 2.31 2.80

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
300 6684786 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
301 6689291

Tandwielhuis
321A 6601268 199.20 241.03

Hex.hole Bolt 6x25s (old 994-61060-254) New Jul
322 6695497 1.15 1.39

Stop Ring C-28.inner (old 993-51028-002)
323 6684741 2.15 2.60

Stop Ring C-12 Outer
324 6684664 2.15 2.60

Kogellager 6001z
325 6695532 6.60 7.99

Kogellager 6001 C3
326 6684608 3.80 4.60

Gear Case (old 300-37857-20)
327 6688798 26.16 31.66

Hex Hole Bolt 5x12 (old 994-64050-124)
328 6695510 1.15 1.39

Bolt 6x8 (old 990-21060-080)
329 6694979 1.15 1.39

Kogellager 6001 C3
330 6684608 3.80 4.60

Gear Shaft L-m12x1.75
331A 6601269 162.29 196.37

Gear Shaft L-m10x1.25 (old 304-37857-20)
331 6688943 12.38 14.97

Kogellager 6202dd
332 6696297 6.28 7.59

Stop Ring C-35, Inner (old 993-51035-002/791059)
333 6695296 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-37857-20)
334 6689029 10.56 12.78

Cutter Holder Cap (old 311-37857-20)
335 6689051 3.30 3.99

Nut Cover
336A 6601271 16.64 20.13

Protection Cover B (old 308-38150-20 & 6688993)
336 6688995 3.30 3.99

Screw 5x16/ws (old 994-16050-162)
337 6695418 1.15 1.39

U-nut L-m12x1.75
338A 6601270 15.28 18.48

Fixing Nut L M10x1.25 (oud 313-38150-20)
338 6689073 4.63 5.60

Gear Pinion Set,spare (old 301-37857-00)
339 6688879 16.94 20.49

Gear Case Cover (old 303-37857-20) (old 6688915)
340 6697604 6.44 7.79

Hex Hole Screw 6x30 (old 990-53060-303)
341 6695082 1.15 1.39

Safety Guard Bracket (old 442-37867-20)
342 6690313 2.31 2.80

Safety Cover (old 441-37867-20)
343 6690265 13.86 16.77

Niet meer leverbaar
344 6690342

Cover Guard (old 447-37867-20)
345 6690374 6.44 7.79

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
346 6693386 4.45 5.38

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
347 6684753 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
348 6695042 1.15 1.39

Hex.hole Button Screw 6x30s (old 994-81060-304)
349 6695518 1.15 1.39

Cover Bracket (old 442-37857-20) New
350 6690311 3.30 3.99

Safety Cover (old 441-37868-20)
351 6690266 9.45 11.43

Safety Guard Holder (old 445-38253-20)
352 6690345 2.31 2.80

Gear Case Set Pn (old 300-3338r-00/6688696)
371 6696497 60.35 73.02

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
372 6684709 2.15 2.60

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
373 6695294 1.15 1.39

Stop Ring Outer 10 (old 993-57010-002)
374 6695315 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
375 6695526

Niet meer leverbaar
376 6695524

Gear Case 26 Dia (old 300-37480-20)
377 6688770 15.88 19.21

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
378 6684667 2.15 2.60

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
379 6689109 1.15 1.39

Kogellager 609
380 6684734 8.58 10.38

Gear Shaft (old 304-3338r-20)
381 6688924 18.15 21.96

Kogellager 6201d
382 6695554 5.94 7.18

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
383 6695295 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-38150-20)
384 6689032 11.71 14.17

Cutter Holder Cap (old 311-38150-20)
385 6689055 5.11 6.19

Fixing Nut L M10x1.25 (oud 313-38150-20)
386 6689073 4.63 5.60

Ring
387 6689159 1.15 1.39

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
388 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket D26 (old 442-38331-20)
389 6690315 4.45 5.38

Blade Guard 26ce (old 441-38331-20)
390 6690276 17.55 21.24

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
391 6684748 4.29 5.19

Blade Guard (old 447-38331-20)
392 6690376 9.40 11.37

Mesje (oud 797-37714-20)
393 6684750 4.29 5.19

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
394 6684751 2.15 2.60

Gear/pinion Set, Spare (old 301-37480-00)
395 6688875 22.24 26.91

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
396 6684753 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
397 6684754 8.58 10.38

Winding Protector Cover (old 307-38100-20)
398 6688986 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
501 6684813

Niet meer leverbaar
502 6684766

Niet meer leverbaar
503 6684764

Niet meer leverbaar
504A 875769

Niet meer leverbaar
505 6695792

Cutter Cover (old 615-37181-20)
506 6692016 8.41 10.18

Niet meer leverbaar
507 6695796

Niet meer leverbaar
508 6692874

Niet meer leverbaar
510 6695784

Mounting Nut L-m8x1.25 (old 356-3383e-20)
511 6689624 7.75 9.38

Mounting Nut L-m10x1.25 (old 356-3383b-20)
512 6684756 9.08 10.98

Cutting Body (old 786-33830-20)
513 6684757 22.69 27.45

Special Nut (old 315-33830-20)
514 6684758 9.40 11.37

Reel Spring (old 793-33830-20)
515 6684759 4.29 5.19

Spool (old 787-33830-20)
516 6684760 15.58 18.85

Cutting Body Cap (old 789-33830-20)
518 6684761 36.15 43.74

Eyelet (old 788-33830-20)
519 6684762 4.29 5.19

Sure-tap Manual P/l 9
520 6697805 1.98 2.39

Nylon Cord Cutter
521 6601148 19.21 23.25

Case
522 6601149 10.73 12.98

Nut
523 6601150 6.93 8.38

Reel Spring (old 793-38454-20)
524 6693380 3.30 3.99

Line Holder
525 6601151 7.59 9.18

Cover
526 6601152 7.75 9.38

Eyelet (old 788-37770-20)
527 6684810 2.15 2.60

Winding Protector (old 307-37307-20)
528 6684763 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
529 6693529

Fuel Premix Canister (old 872-20000-20) New
530 6693785 3.30 3.99

Cutter Cover (old 615-38360-20) New
531 6692021 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
532 6693539

Name Plate Cg40ej(t) (old 906-04323-20) New
601 6694152 1.05 1.27

Symbol Mark Cg40ej(t) (old 929-04323-20) New
602 6694621 1.05 1.27

Name Plate Cg40ej(l) (old 906-04329-20) New
603 6694153 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
604 6694622

Name Plate Cg40ej (old 906-04333-20) New
605 6694155 1.05 1.27

Symbol Mark Cg40ej (old 929-04333-20) New
606 6694624 1.05 1.27

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.