Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG40EY


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG40EY

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468 2.31 2.80

Bougie (oud 6685086)
2 6699319 8.91 10.78

Cylinder Set (old 001-04300-90)
3 6685474 54.30 65.70

Niet meer leverbaar
4 6684668

Cylinder Gasket (old 017-0430a-20/790115)
5 6685740 2.31 2.80

Piston Ring (old 041-04050-20)
6 6686123 4.45 5.38

Piston Set (old 030-0423z-90)
7 6685888 26.16 31.66

Piston Pin 10x30 (old 037-01000-20)
8 6686007 2.31 2.80

Piston Pin Circlip (old 039-05004-20/790112)
9 6686032 1.15 1.39

Crank Shaft Comp. (old 046-04300-80/790113)
10 6686191 84.40 102.12

Wood-ruff Key 3x13x5 (old 068-02000-20/790118)
11 6686457 1.15 1.39

Bobine
12 6687655 36.15 43.74

Rubber Beschermkapje
13 6684602 2.15 2.60

Hight Tension Cord (old 178-20543-22/6687884)
14 6687885 1.15 1.39

Lead Wire Ass'y (old 191-04405-90)
15 6687970 4.45 5.38

Bobine (oud 167-20543-91 & 6687656)
16 6687657 30.25 36.60

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
17 6684599 2.15 2.60

Cord Clamp Comp. (old 198-11600-80/6691462/6691463
18 6688011 1.15 1.39

Small Nut 10 (old 991-11100-013/6695138/790215/669
31 6695139 1.05 1.27

Crank Case Ass'y (old 072-04300-90)
32 6686556 58.39 70.65

Niet meer leverbaar
33 6686714

Olie Keerring
34 6695637 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
35 6695557

Crank Shaft Shim 0.20 (old 071-02007-23)
36 6686472 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.30 (old 071-02007-24)
36 6686473 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
37 6684786 2.15 2.60

Vliegwiel
38 6687372 19.96 24.15

Ring
39 6695198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
40 6695138

Inlaatpakking (old 403-04300-20/790156)
61 6689885 2.31 2.80

CARB.INSULATOR SET, SPARE (OLD 404-04300-90)
62 6689955 8.91 10.78

Carburetor Gasket (old 402-04300-20/790158)
63 6689833 1.15 1.39

Collar (old 453-0637c-20)
64 6690430 1.15 1.39

Collar (old 470-01380-20)
65 6690802 2.31 2.80

Cleaner Body Comp. (old 423-01380-82/6690097/66900
66 6690099 5.28 6.38

Choke Valve (old 528-01380-21)
67 6691258 1.15 1.39

Blow Over Check Board (old 476-01700-20/790189)
68 6690843 1.15 1.39

Luchtfilter Element
69 6690352 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
70 6684658

Luchtfilterkap
71 6690397 3.30 3.99

Special Screw (old 380-0637c-20)
72 6689737 1.15 1.39

Screw M5x57/s (old 994-14050-571/790190)
73 6695353 1.15 1.39

Carburateurset
74 6690470 84.40 102.12

Carburateurset
74 6690474 72.30 87.48

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
75 6695515 1.15 1.39

Fuel Pipe Ass'y 3x5x230 (old 223-01251-90)
76 6688166 4.29 5.19

Clip D6 (old 680-00070-20)
77A 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
78A 6684620

Tank (old 591-0430c-22/6691532)
79 6691533 11.55 13.98

Collar C (old 659-04300-20)
80 6684623 2.15 2.60

Tank Cap D Ass'y, Black (old 595-06516-90 & 669171
81 6691763 7.59 9.18

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
82 6684634 2.15 2.60

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
83 6684880 2.15 2.60

Fuel Pipe Grommet (old 222-06300-20)
84 6688156 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
85 6684625

Engine Bed (old 940-04300-20)
86 6694785 4.95 5.99

Ring M5 (oud 992-01050-061)
87 6684918 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x22/s (old 994-61050-224)
88 6695492 1.15 1.39

Pump Filter Ass'y
90 6601175 3.14 3.80

Muffler Protector (old 738-04300-20)
101 6692780 11.55 13.98

Ring M5 (oud 992-01050-061)
102 6684918 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
103 6684667 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x15ws (old 994-64050-154)
104 6695512 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
105 6695067 1.15 1.39

Ring
106 6684639 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
107 6692468

Muffler Gasket (old 737-04230-20)
108 6692741 1.15 1.39

Warmteschild
109 6687243 3.30 3.99

Ring
113 6689645 1.15 1.39

Koppelingsvoering Compleet
114 6688614 7.93 9.59

Clutch Spring (old 342-04200-20)
115 6689428 1.15 1.39

RING
116 6695203 1.15 1.39

Clutch Step Bolt (old 357-04201-20)
117 6689632 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
118 6699556

Recoil Starter Body Ass'y
131A 6697645 21.78 26.35

Recoil Starter Body Comp. (old 772-04220-80)
132 6693025 14.19 17.17

Recoil Starter Body Comp.
132A 6697646 11.71 14.17

Starter Rope Reel (old 769-04220-20)
133 6693007 4.95 5.99

Starter Rope Reel
133A 6697647 4.13 4.99

Recoil Spring (old 779-04220-20)
134 6693114 9.08 10.98

Niet meer leverbaar
134A 6697648

Starter Rope (old 783-04270-20/6693164)
135 6693165 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
135A 6697649

Starthendel
136 6693607 2.31 2.80

Starthendel
137 6693232 3.30 3.99

Starthendel
137A 6697650 2.80 3.39

Set Screw (old 839-04220-20)
138 6693634 1.15 1.39

Starter Pawl (old 788-0162v-20)
139 6693302 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
139A 6697643

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
140 6685101 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
141 6684634 2.15 2.60

Starter Pawl Spring (old 790-0162v-20)
142 6693345 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
142A 6697642

Starter Pulley (old 798-04220-90)
143 6693395 11.05 13.37

Starter Pulley
143A 6697644 11.05 13.37

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
161 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
162 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
163 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
164 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
165 6690827 11.71 14.17

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
166 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
167 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
168 6691457 7.10 8.59

Main Jet #51 (old 599-2000w-51)
169 6696382 9.58 11.59

O-RING (OUD 550-25100-20)
170 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
171 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
172 6684697 6.44 7.79

Throttle Valve Comp. (old 488-25183-80)
173 6690944 24.20 29.28

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
174 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
175 6684873 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
176 6684872 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
177 6684871 4.29 5.19

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
178 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
179 6684699 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
180 6684874 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
181 6684700 4.29 5.19

Clutch Shaft Comp. (old 289-04308-80)
201 6688585 19.51 23.61

Kogellager 6202zz
202 6695558 6.93 8.38

Stop Ring C-35, Inner (old 993-51035-002/791059)
203 6695296 1.15 1.39

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
204 6695285 1.15 1.39

Spark Plug Cover (old 257-04300-20)
205 6688346 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
206 6684634 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 6x25 (old 990-54060-253)
207 6695093 1.15 1.39

Ventilatorhuis
208 6686980 36.15 43.74

Niet meer leverbaar
209 6684668

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
210 6688057 1.15 1.39

Ring
211 6685226 1.15 1.39

Drive Shaft, 1552l (old 343-38101-20)
231 6689476 17.70 21.42

Stuurbuis
232 6689403 36.15 43.74

Bushing Ass'y (old 347-37100-90)
233 6689515 3.30 3.99

Knob Bolt (old 512-37861-80)
234 6691207 4.79 5.79

Handle Bracket A (old 506-37861-20)
235 6691143 9.74 11.78

Handle Bracket B (old 507-37861-20)
236 6691159 10.23 12.37

Support Holder (old 522-37861-20)
237 6691237 5.28 6.38

Handle Support Comp. (old 521-37861-80)
238 6691232 34.19 41.37

Special Nut M6x1.0 (old 315-37861-20)
239 6689102 8.41 10.18

Anti-viberatie rubber
240 6689165 2.31 2.80

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
241 6695175 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 6x30 (old 990-54060-303)
242 6695094 1.15 1.39

Cord Clamp (old 198-3332a-20)
243 6688016 1.15 1.39

Handle Grip (old 165-37861-20)
244 6687627 4.45 5.38

Cord Clamp (old 198-37861-21/6697035)
245 6688025 1.15 1.39

Handle (old 501-37861-21)
247 6691079 36.15 43.74

Throttle Lever Ass'y 22 (old 870-38110-91)
301 6693762 42.20 51.06

Protection Tube, 930l (old 164-07093-00)
302 6687547 2.31 2.80

Safety Lever (old 253-38400-20)
303 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
304 6684722 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38401-20)
305 6684723 10.23 12.37

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
307 6684725 2.15 2.60

Screw 5x30 (black) (old 994-31050-303)
308 6684726 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
309 6684727

Stop Switch Comp. (old 156-38110-81) New
310 6687458 14.68 17.76

Throttle Wire, 4t (old 887-38110-80)
311 6694021 10.56 12.78

Niet meer leverbaar
312 6693975

Tandwielhuis
331 6688801 108.45 131.22

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
332 6684709 2.15 2.60

Stop Ring C-28.inner (old 993-51028-002)
333 6684741 2.15 2.60

Stop Ring C-12 Outer
334 6684664 2.15 2.60

Kogellager 6001z
335 6695532 6.60 7.99

Kogellager 6001 C3
336 6684608 3.80 4.60

Gearcase, Silver (old 300-33392-21/6688733)
337 6688703 28.14 34.05

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (old 990-51050-123)
338 6684829 2.15 2.60

Plus Head Bolt 8x10 (old 994-23080-100/6694968)
339 6695437 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
340 6695524

Gear Shaft 6x11x14 M10x1.25 Lh (old 304-37850-21)
341 6688942 22.24 26.91

Kogellager #6203dd
342A 6695564 9.58 11.59

Stop Ring C-40, Inner (old 993-51040-002)
343 6695298 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-37100-22/6689020)
344 6689022 15.28 18.48

Cutter Holder Cap,6x11x14 (old 311-37861-20)
345 6689052 4.45 5.38

Cutter Fixing Nut L/h (old 313-38100-20/790241)
346 6689072 2.31 2.80

Ring
347 6689157 1.15 1.39

Protection Cover A Comp. (old 307-37100-81)
349 6688982 4.45 5.38

Screw 5x16/ws (old 994-16050-162)
350 6695418 1.15 1.39

Gear-pinion Set, Spare (old 301-37100-00)
351 6688866 26.16 31.66

Ring 5 (old 992-10050-062)
352 6684834 2.15 2.60

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
361 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket D30 (old 442-37862-20)
362 6690312 5.11 6.19

Blade Guard 30 Ce (old 441-37130-21/6690229)
363 6690230 15.88 19.21

Blade Guard 31 Ce (old 441-37862-20)
363A 6690264 18.15 21.96

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
364 6684748 4.29 5.19

Cover Guard (old 447-37380-20)
365 6690372 9.58 11.59

Blade Guard (old 447-38331-20)
365A 6690376 9.40 11.37

Mesje (oud 797-37714-20)
366A 6684750 4.29 5.19

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
366 6693386 4.45 5.38

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
367A 6684751 2.15 2.60

Screw 5x12/s (old 994-14050-121)
367 6695334 1.15 1.39

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
368 6684965 1.04 1.26

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
369 6684753 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
370 6684754 8.58 10.38

Niet meer leverbaar
501 6684764

Niet meer leverbaar
502 6693529

Cutter Cover (old 615-37181-20)
503 6692016 8.41 10.18

Niet meer leverbaar
504 6695792

Niet meer leverbaar
505 6695797

Niet meer leverbaar
506A 875769

Niet meer leverbaar
507 6684813

Protection Cover B (old 308-37861-20)
511 6688994 2.31 2.80

Symbol Mark Cg40ey(t) (old 929-04322-20) New
601 6694620 1.15 1.39

Name Plate Cg40ey(t) (old 906-04322-20) New
602 6694151 2.10 2.54

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.