Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG40EYA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG40EYA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Rubber Cover (old 255-04200-20)
1 6688336 3.30 3.99

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-11666-90/6687472)
2 6687479 2.31 2.80

Bougie Rcj8y
3A 6699328 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
4 6685476

Niet meer leverbaar
5 6684668

Cylinder Gasket (old 017-04400-20)
6 6685741 2.31 2.80

Piston Ring (old 041-04050-20)
7 6686123 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
8 6685889

Piston Pin 10x30 (old 037-01000-20)
9 6686007 2.31 2.80

Piston Pin Circlip (old 039-05004-20/790112)
10 6686032 1.15 1.39

Crank Shaft Comp. (old 046-04400-80)
11 6686192 84.40 102.12

Wood-ruff Key 3x13x5 (old 068-02000-20/790118)
13 6686457 1.15 1.39

Bobine
14 6687655 36.15 43.74

Rubber Beschermkapje
15 6684602 2.15 2.60

Hight Tension Cord (old 178-20543-22/6687884)
16 6687885 1.15 1.39

Bobine (oud 167-20543-91 & 6687656)
17 6687657 30.25 36.60

Lead Wire Ass'y (old 191-04405-90)
18 6687970 4.45 5.38

Screw 4x18/ws (old 994-16040-183)
19 6695406 1.15 1.39

Ring (old 182-0186a-20)
20 6684600 2.15 2.60

Cord Clamp Comp. (old 198-11600-80/6691462/6691463
21 6688011 1.15 1.39

Crank Case Ass'y (old 072-04400-91)
41 6686559 50.21 60.76

Crank Case Gasket (old 090-04400-20)
42 6686715 1.15 1.39

Olie Keerring
43 6695637 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
44 6695557

Crank Shaft Shim 0.20 (old 071-02007-23)
45 6686472 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.30 (old 071-02007-24)
45 6686473 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
46 6684786 2.15 2.60

Vliegwiel
47 6687372 19.96 24.15

Ring
48 6695198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
49 6695138

Small Nut 10 (old 991-11100-013/6695138/790215/669
50 6695139 1.05 1.27

Inlaatpakking (old 403-04300-20/790156)
81 6689885 2.31 2.80

CARB.INSULATOR SET, SPARE (OLD 404-04300-90)
82 6689955 8.91 10.78

Carburetor Gasket (old 402-04300-20/790158)
83 6689833 1.15 1.39

Collar (old 470-01380-20)
85 6690802 2.31 2.80

Cleaner Body Comp. (old 423-01380-82/6690097/66900
86 6690099 5.28 6.38

Choke Valve (old 528-01380-21)
87 6691258 1.15 1.39

Blow Over Check Board (old 476-01700-20/790189)
88 6690843 1.15 1.39

Luchtfilter Element
89A 6690352 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
90 6684658

Luchtfilterkap
91 6690397 3.30 3.99

Special Screw (old 380-0637c-20)
92 6689737 1.15 1.39

Screw M5x60 (oud 990-11050-602)
93 6684660 2.15 2.60

Ring (oud 992-10050-012)
94 6684662 2.15 2.60

Carburateurset
95 6690476 86.36 104.50

Carburateurset
95 6690477 84.40 102.12

Ring
96 6693248 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
97 6695425

Tank Fixing Collar (old 649-01680-20)
98 6692182 2.31 2.80

Fuel Pipe Ass'y 3x5x230 (old 223-01251-90)
99 6688166 4.29 5.19

Clip D6 (old 680-00070-20)
100A 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
101A 6684620

Tank White (old 591-04413-22/6691536)
102 6691539 11.88 14.37

Collar C (old 659-04300-20)
103 6684623 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
104 6691714

Rubber Beschermkapje
105 6691369 2.31 2.80

Air Vent Valve Ass'y (old 646-3252l-90)
106 6692172 4.95 5.99

Air Vent Pipe (old 565-04400-21)
107 6691394 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
108 6691385

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
109 6684634 2.15 2.60

Engine Bed (old 940-04300-20)
110 6694785 4.95 5.99

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
111 6684880 2.15 2.60

Clip 5.5 (old 680-00206-20)
112 6692305 1.15 1.39

Fuel Pipe Grommet (old 222-06300-20)
113 6688156 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
114 6684786 2.15 2.60

Ring M5 (oud 992-01050-061)
115 6684918 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
117 6684625

Pump Filter Ass'y
118 6601175 3.14 3.80

Muffler Protector (old 738-0440a-21)
131 6692783 12.88 15.58

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
132 6684667 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
134 6695067 1.15 1.39

Ring
135 6684639 2.15 2.60

Muffler Set,pn (old 704-04401-90)
136 6692473 28.14 34.05

Ring M5 (oud 992-01050-061)
137 6684918 2.15 2.60

Tail Pipe (old 721-04400-20)
138 6692652 3.30 3.99

Ring
139 6685109 1.15 1.39

Muffler Arrestor (old 732-04400-20)
140 6692696 2.31 2.80

Muffler Gasket (old 737-04230-20)
141 6692741 1.15 1.39

Warmteschild
142 6687246 9.58 11.59

Grommet (old 203-0604a-20)
144A 6688050 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
145 6684709 2.15 2.60

Ring M5 (oud 992-01050-061)
146 6684918 2.15 2.60

Ring
147 6689645 1.15 1.39

Koppelingsvoering Compleet
148 6688614 7.93 9.59

Clutch Spring (old 342-04200-20)
149 6689428 1.15 1.39

RING
150 6695203 1.15 1.39

Clutch Step Bolt (old 357-04201-20)
151 6689632 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
152 6699556

Recoil Starter Body Ass'y
171A 6697645 21.78 26.35

Recoil Starter Body Comp. (old 772-04220-80)
172 6693025 14.19 17.17

Recoil Starter Body Comp.
172A 6697646 11.71 14.17

Starter Rope Reel (old 769-04220-20)
173 6693007 4.95 5.99

Starter Rope Reel
173A 6697647 4.13 4.99

Recoil Spring (old 779-04220-20)
174 6693114 9.08 10.98

Niet meer leverbaar
174A 6697648

Starter Rope (old 783-04270-20/6693164)
175 6693165 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
175A 6697649

Starthendel
176 6693607 2.31 2.80

Starthendel
177 6693232 3.30 3.99

Starthendel
177A 6697650 2.80 3.39

Set Screw (old 839-04220-20)
178 6693634 1.15 1.39

Starter Pawl (old 788-0162v-20)
179 6693302 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
179A 6697643

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
180 6685101 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
181 6684634 2.15 2.60

Starter Pawl Spring (old 790-0162v-20)
182 6693345 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
182A 6697642

Starter Pulley (old 798-04220-90)
183 6693395 11.05 13.37

Starter Pulley
183A 6697644 11.05 13.37

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
191 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
192 6684873 6.44 7.79

Swivel (oud 539-25120-20)
193 6684697 6.44 7.79

Ring (oud 549-25165-20)
194 6684874 2.15 2.60

Stop Ring (oud 489-25100-20)
195 6684696 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
196 6684871 4.29 5.19

O-RING (OUD 550-25100-20)
197 6684695 4.29 5.19

Main Jet, #44.5 (old 599-200bw-44/6691876)
198 6696131 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
199 6684872 2.15 2.60

Pump Gasket (old 577-25100-20)
200 6691457 7.10 8.59

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
201 6684693 8.58 10.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
202 6684700 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
203 6684879 62.16 75.22

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
204 6684691 8.58 10.38

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
205 6690827 11.71 14.17

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
206 6684688 8.58 10.38

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
207 6684699 2.15 2.60

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
208 6684875 4.29 5.19

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
209 6684687 16.34 19.77

Priming Body (oud 447-25108-20)
210 6684689 6.44 7.79

Clutch Shaft Comp. (old 289-04308-80)
241 6688585 19.51 23.61

Kogellager 6202zz
242 6695558 6.93 8.38

Stop Ring C-35, Inner (old 993-51035-002/791059)
243 6695296 1.15 1.39

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
244 6695285 1.15 1.39

Protector (old 257-04400-20)
245 6688348 4.45 5.38

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
246 6684634 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 6x25 (old 990-54060-253)
247 6695093 1.15 1.39

Ventilatorhuis
248 6686980 36.15 43.74

Niet meer leverbaar
249 6684668

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
250 6688057 1.15 1.39

Ring
251 6685226 1.15 1.39

Drive Shaft, 1552l (old 343-38101-20)
271 6689476 17.70 21.42

Stuurbuis
272 6689403 36.15 43.74

Bushing Ass'y (old 347-37100-90)
273 6689515 3.30 3.99

Knob Bolt (old 512-37861-80)
274 6691207 4.79 5.79

Handle Bracket A (old 506-37861-20)
275 6691143 9.74 11.78

Handle Bracket B (old 507-37861-20)
276 6691159 10.23 12.37

Support Holder (old 522-37861-20)
277 6691237 5.28 6.38

Handle Support Comp. (old 521-37861-80)
278 6691232 34.19 41.37

Special Nut M6x1.0 (old 315-37861-20)
279 6689102 8.41 10.18

Anti-viberatie rubber
280 6689165 2.31 2.80

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
281 6695175 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 6x30 (old 990-54060-303)
282 6695094 1.15 1.39

Cord Clamp (old 198-3332a-20)
283 6688016 1.15 1.39

Handle Grip (old 165-37861-20)
284 6687627 4.45 5.38

Cord Clamp (old 198-37861-21/6697035)
285 6688025 1.15 1.39

Handle (old 501-37861-21)
286 6691079 36.15 43.74

Throttle Lever Ass'y 22 (old 870-38110-91)
287 6693762 42.20 51.06

Protection Tube, 930l (old 164-07093-00)
288 6687547 2.31 2.80

Safety Lever (old 253-38400-20)
289 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
290 6684722 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38401-20)
291 6684723 10.23 12.37

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
293 6684725 2.15 2.60

Screw 5x30 (black) (old 994-31050-303)
294 6684726 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
295 6684727

Stop Switch Comp. (old 156-38110-81) New
296A 6687458 14.68 17.76

Throttle Wire, 4t (old 887-38110-80)
297 6694021 10.56 12.78

Niet meer leverbaar
298A 6693975

Tandwielhuis
311 6688801 108.45 131.22

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
312 6684709 2.15 2.60

Stop Ring C-28.inner (old 993-51028-002)
313 6684741 2.15 2.60

Stop Ring C-12 Outer
314 6684664 2.15 2.60

Kogellager 6001z
315 6695532 6.60 7.99

Kogellager 6001 C3
316 6684608 3.80 4.60

Gearcase, Silver (old 300-33392-21/6688733)
317 6688703 28.14 34.05

Ring 5 (old 992-10050-062)
318 6684834 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (old 990-51050-123)
319 6684829 2.15 2.60

Plus Head Bolt 8x10 (old 994-23080-100/6694968)
320 6695437 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
321 6695524

Gear Shaft 6x11x14 M10x1.25 Lh (old 304-37850-21)
322 6688942 22.24 26.91

Kogellager #6203dd
323A 6695564 9.58 11.59

Stop Ring C-40, Inner (old 993-51040-002)
324 6695298 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-37100-22/6689020)
325 6689022 15.28 18.48

Cutter Holder Cap,6x11x14 (old 311-37861-20)
326 6689052 4.45 5.38

Protection Cover A Comp. (old 307-37100-81)
327 6688982 4.45 5.38

Screw 5x16/ws (old 994-16050-162)
328 6695418 1.15 1.39

Cutter Fixing Nut L/h (old 313-38100-20/790241)
329 6689072 2.31 2.80

Ring
330 6689157 1.15 1.39

Gear-pinion Set, Spare (old 301-37100-00)
331 6688866 26.16 31.66

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
332 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket D30 (old 442-37862-20)
333 6690312 5.11 6.19

Blade Guard 30 Ce (old 441-37130-21/6690229)
334 6690230 15.88 19.21

Blade Guard 31 Ce (old 441-37862-20)
334A 6690264 18.15 21.96

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
335 6684748 4.29 5.19

Cover Guard (old 447-37380-20)
336 6690372 9.58 11.59

Blade Guard (old 447-38331-20)
336A 6690376 9.40 11.37

Mesje (oud 797-37714-20)
337A 6684750 4.29 5.19

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
337 6693386 4.45 5.38

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
338A 6684751 2.15 2.60

Screw 5x12/s (old 994-14050-121)
338 6695334 1.15 1.39

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
339 6684965 1.04 1.26

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
340 6684753 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
341 6684754 8.58 10.38

Guard Set Mbg-08 (old 000-79650-00 & 6690228)
342 6695794 18.75 22.69

Safety Guard, 8 In. (old 441-37113-20)
343 6690227 19.06 23.07

Special Bolt M5x50 (old 314-37151-20)
345 6689084 1.15 1.39

Ring 5 (old 992-10050-062)
346 6684834 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
347 6685075

Niet meer leverbaar
501 6684813

Niet meer leverbaar
502 6693529

Cutter Cover (old 615-37181-20)
503 6692016 8.41 10.18

Niet meer leverbaar
504 6684764

Niet meer leverbaar
505A 875769

Niet meer leverbaar
506 6695792

Protection Cover B (old 308-37861-20)
507 6688994 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
508 6695793

Cutter Cover (old 615-37224-20/790290)
509B 6684768 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
509 6699555

Winding Protector Cover (old 307-38100-20)
510 6688986 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
511 6695781

Cutting Body Ass'y (old 786-33840-90)
512 6693271 16.34 19.77

Eyelet (old 788-33670-21)
513 6693328 5.78 6.99

Adjustment Base (old 785-33840-20)
514 6693247 1.15 1.39

Spring (silver) (old 793-33910-20/6693376)
515 6693377 1.15 1.39

Ring
516 6693362 1.15 1.39

Cord Reel Bk (old 787-33840-21/6693291)
517 6693292 13.86 16.77

Steel Ball (old 673-35600-20)
518 6692271 1.15 1.39

Opnamespoel (old 790-33810-20)
519 6693358 1.15 1.39

Cutting Body Cap (old 789-33840-20)
520 6693338 11.05 13.37

Mounting Nut, L-m10x1.25 (old 315-33970-20)
521 6689098 6.44 7.79

Niet meer leverbaar
522 6697908

Niet meer leverbaar
523 6695797

Name Plate Cg40eya(tp) (old 906-48111-20) New
601 6694352 1.05 1.27

Symbol Mark Hitachi (old 929-04416-21)
602 6694626 2.10 2.54

Symbol Mark (old 929-38100-20) New
603 6694741 3.30 3.99

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.