Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG47EJ


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG47EJ

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468 2.31 2.80

Spark Plug Rubber Cover (old 255-04200-20)
2 6688336 3.30 3.99

Bougie (oud 6685086)
3 6699319 8.91 10.78

Cylinder Set (old 001-0422u-90)
4 6685470 72.30 87.48

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
5 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-04220-21)
6 6685738 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-04090-21)
7 6686126 7.75 9.38

Piston Set (old 030-0422u-90)
8 6685887 19.21 23.25

Piston Pin 10x35 (old 037-10100-20 & 6686012)
9 6686019 2.31 2.80

Piston Pin Circlip (old 039-01000-20)
10 6686026 1.15 1.39

Piston Pin Collar (old 036-04090-20)
11 6685993 5.28 6.38

Crank Shaft Comp. (old 046-04220-80)
12 6686190 88.33 106.87

Needle Bearing, 2x8.8 (old 999-62101-480)
13 6695602 5.28 6.38

Wood-ruff Key 3x13x5 (old 068-02000-20/790118)
14 6686457 1.15 1.39

Small Nut 10 (old 991-11100-013/6695138/790215/669
21 6695139 1.05 1.27

Crank Case Ass'y (old 072-04220-91)
22 6686553 60.35 73.02

Crank Case Gasket (old 090-04200-21/6686712)
23 6686713 1.15 1.39

Olie Keerring
24 6695637 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
25 6695557

Ring
26 6686463 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.20 (old 071-02007-23)
27 6686472 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.30 (old 071-02007-24)
27 6686473 1.15 1.39

Hex Hole Button Screw 6x45 (old 990-53060-453)
28 6695084 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt (w/button)m6 (old 990-53060-3
29 6684825 2.15 2.60

Lead Wire Ass'y (old 191-04276-90)
30 6687966 6.93 8.38

Ring
31 6684826 2.15 2.60

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
32 6684872 2.15 2.60

Outer Receiver (old 894-01401-20)
33 6694043 3.30 3.99

Magnet Rotor Comp. (old 155-20537-80)
34 6687371 22.24 26.91

Ring
35 6695185 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
36 6695138

Bobine
37 6687649 42.20 51.06

Screw 5x18/s (old 994-14050-181)
38 6695339 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
39 6684864 2.15 2.60

Cord Clamp Comp. (old 198-05015-80/6687996/6688012
40 6688004 1.15 1.39

Ventilatorhuis
41 6686974 26.16 31.66

Screw 6x20/s (old 994-14060-202)
42 6695361 1.15 1.39

Primary Cord Grommet (old 203-10000-20)
43 6688055 1.15 1.39

Primary Cord Grommet (old 203-06000-20)
44 6688049 1.15 1.39

Fuel Tank Cushion Rubber (old 655-04200-20)
51 6692225 1.15 1.39

Inlaatpakking
52 6689883 1.15 1.39

Carb. Insulator Set (old 404-0422u-90)
53 6689950 8.58 10.38

Carburetor Gasket (old 402-01740-20/6689844)
54 6689826 1.15 1.39

Carburateurset
55 6690467 90.45 109.44

Carburateurset
55A 6697732 83.64 101.20

Carburetor Ass'y Hda306 Walbro (old 455-0422w-90)
56 6690468 90.45 109.44

Carburateurset
56A 6697706 91.96 111.27

Screw 5x24ws (old 994-16050-241)
57 6695423 1.15 1.39

Choke Lever (old 495-04200-20)
58 6691004 1.15 1.39

Fuel Pipe 2.5x4x90 (old 700-02504-09)
59 6685267 1.15 1.39

Fuel Pipe 2.5x4x80 (old 700-02504-08)
59A 6692347 1.15 1.39

Small Nut 10 (old 991-11100-013/6695138/790215/669
60 6695139 1.05 1.27

Ring
61 6695235 1.15 1.39

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
62A 6685139 5.94 7.18

Priming Pump Comp. (old 422-25030-80)
62 6690080 6.93 8.38

Fuel Pipe Ass'y 3x5x230 (old 223-01251-90)
63 6688166 4.29 5.19

Clip.6.3 Dia. (old 680-00731-20)
64 6684619 2.15 2.60

Pump Filter Body Ass'y (old 675-01630-90/6692277)
65 6692273 7.10 8.59

Fuel Tank, White (old 591-0422p-21/6691525)
66 6691526 11.88 14.37

Return Grommet (old 6684627)
67 6697846 1.04 1.26

Tank Cap D Ass'y, Black (old 595-06516-90 & 669171
68 6691763 7.59 9.18

Tank Holding Band (old 603-04201-20)
69 6691927 6.44 7.79

Cushion Rubber (old 652-04201-20)
70 6692193 6.44 7.79

Screw 5x16/ps (old 994-15050-162)
71 6695386 1.15 1.39

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
72 6691337 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
73 6684625

Muffler Protector (old 738-04220-20)
81 6692777 11.71 14.17

Screw 5x12/ps (old 994-15050-122)
82 6695383 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
83 6684667 2.15 2.60

Ring M5 (oud 992-01050-061)
84 6684918 2.15 2.60

Hex. Hole Button Screw 6x65 (old 990-53060-653)
85 6695088 2.31 2.80

Ring
86 6684639 2.15 2.60

Muffler Set, Spare (old 704-0423z-90)
87 6692465 22.24 26.91

Muffler Special Gasket (old 751-04200-20)
88 6692883 1.15 1.39

Tail Pipe Set, Spare (old 721-0423z-90)
89 6692648 3.30 3.99

Tail Pipe Set, Spare (old 721-04300-90)
89 6692651 4.45 5.38

Ring
90 6685109 1.15 1.39

Screw 4x8/s (old 994-14040-081)
91 6695325 1.15 1.39

Muffler Gasket (old 737-04230-20)
92 6692741 1.15 1.39

Warmteschild
93 6687242 2.31 2.80

Screw 5x18/ps (old 994-15050-182)
94 6695389 1.15 1.39

Tank Bracket (old 653-04200-20)
95 6692205 4.79 5.79

Fuel Tank Cushion Rubber (old 655-06100-20)
96 6692227 1.15 1.39

Clutch Shaft Comp.
97 6699561 19.36 23.43

Ring
98 6689645 1.15 1.39

Koppelingsvoering
99 6688615 13.70 16.58

Clutch Spring (old 342-04270-20)
100 6689429 3.30 3.99

RING
101 6695203 1.15 1.39

Clutch Step Bolt (old 357-0136u-20)
102 6689628 2.31 2.80

Recoil Starter Body Ass'y
121A 6697645 21.78 26.35

Recoil Starter Body Comp. (old 772-04220-80)
122 6693025 14.19 17.17

Recoil Starter Body Comp.
122A 6697646 11.71 14.17

Starter Rope Reel (old 769-04220-20)
123 6693007 4.95 5.99

Starter Rope Reel
123A 6697647 4.13 4.99

Recoil Spring (old 779-04220-20)
124 6693114 9.08 10.98

Niet meer leverbaar
124A 6697648

Starter Rope (old 783-04270-20/6693164)
125 6693165 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
125A 6697649

Starthendel
126 6693607 2.31 2.80

Starthendel
127 6693232 3.30 3.99

Starthendel
127A 6697650 2.80 3.39

Set Screw (old 839-04220-20)
128 6693634 1.15 1.39

Starter Pawl (old 788-0162v-20)
129 6693302 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
129A 6697643

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
130 6685101 1.15 1.39

Screw 5x25ps (old 994-15050-252)
131 6695395 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-0162v-20)
132 6693345 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
132A 6697642

Starter Pulley (old 798-04220-90)
133 6693395 11.05 13.37

Starter Pulley
133A 6697644 11.05 13.37

Cleaner Body (old 423-04270-21)
151A 6697705 5.45 6.59

Cleaner Body Set (old 6690106)
151 6699506 14.21 17.20

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
152 6692244 1.15 1.39

Blow Over Check Board Comp. (old 476-0422u-80/6690
153 6690848 2.31 2.80

Luchtfilter Element
154 6690357 2.31 2.80

Luchtfilterkap
155 6690149 8.58 10.38

Bout
156 6690383 1.15 1.39

Screw 5x60/s (old 994-14050-601)
157 6695354 1.15 1.39

Screw (old 514-25001-20)
171 6685210 1.15 1.39

Pump Body (old 575-25012-20)
172 6691420 8.25 9.98

Pump Gasket (old 577-25012-20)
173 6691455 2.31 2.80

Pump Diaphragm (old 576-25012-20)
174 6691446 5.28 6.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
175 6684700 4.29 5.19

Idle Adjust Spring (old 463-25012-20)
176 6690766 2.31 2.80

Idle Adjust Screw (old 462-25006-20)
177 6690736 3.30 3.99

Needle Valve (old 603-25012-20)
178 6685215 5.28 6.38

Valve Spring (old 477-25051-20)
179 6690871 2.31 2.80

Valve Spring (old 477-25307-20)
179 6690874 4.45 5.38

Control Lever (old 473-25012-20)
180 6690819 4.45 5.38

Hinge Pin (old 605-25001-20)
181 6685219 1.15 1.39

Hinge Pin Set Screw (old 546-25001-20)
182 6685218 2.31 2.80

Diaphragm Gasket (old 475-25012-20)
183A 6690838 2.31 2.80

Diaphragm Gasket (old 475-25032-20)
183 6690840 3.30 3.99

Meterring Diaphragm Comp. (old 474-25012-80)
184A 6690828 11.88 14.37

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25032-80)
184 6690829 11.88 14.37

Air Purge Comp. (old 454-25032-80)
185 6690434 18.00 21.78

Diaphragm Cover (old 476-25012-20)
186A 6690858 6.93 8.38

Diaphragm Cover (old 476-25032-20)
186 6690860 6.44 7.79

Set Screw (old 548-25012-20)
187A 6685223 1.15 1.39

Set Screw (old 548-25016-20) New Jul
187 6691310 1.15 1.39

Clutch Shaft Comp. (old 289-37491-80)
201 6688607 15.28 18.48

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
202 6695295 1.15 1.39

Kogellager 6002zz
203 6695537 7.10 8.59

Ring
204 6689185 1.15 1.39

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
205 6695285 1.15 1.39

Stop Ring C-45,outer (old 993-53045-002)
206 6695305 3.30 3.99

Cluch Case (old 331-37867-20)
207 6689229 20.11 24.34

Cushion Rubber (old 599-37491-20)
208 6691905 5.28 6.38

Pipe Holder (old 360-37857-20)
209 6689663 9.08 10.98

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
210 6695042 1.15 1.39

Hex Hole Screw 6x30 (old 990-53060-303)
211 6695082 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
212 6695499

Ring
213 6684826 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
221 6688582

Kogellager 6202z
222 6695559 6.44 7.79

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
223 6695285 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
224 6689506

Niet meer leverbaar
225 6695337

Niet meer leverbaar
226 6691828

Clutch Case (old 331-04201-20)
227 6689193 20.11 24.34

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
228 6684667 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
229 6695042 1.15 1.39

Pipe Holder (old 282-04201-20) New
230 6688541 3.30 3.99

Hex Hole Button Screw 6x45 (old 990-53060-453)
231 6695084 1.15 1.39

Ring
232 6684826 2.15 2.60

Ring
233 6695194 1.15 1.39

Square Nut 6 (old 991-91060-061)
234 6696512 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
241 6688586

Kogellager 6202z
242 6695559 6.44 7.79

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
243 6695285 1.15 1.39

Clutch Case (old 331-04300-20)
244 6689194 14.53 17.58

Cushion Rubber (old 599-04300-20)
245 6691829 4.45 5.38

Hex. Hole Bolt 5x16 (old 990-51050-163)
246 6695046 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt (w/button) M6x20 (old 990-530
247 6685064 1.15 1.39

Hex Hole Bolt 5 X 25 (old 990-54050-253)
248 6695091 1.15 1.39

Pipe Holder (old 360-04300-21)
249 6689655 3.30 3.99

Ring M5 (oud 992-01050-061)
250 6684918 2.15 2.60

Metal Fitting (old 361-00990-20)
251 6689664 3.30 3.99

Drive Shaft 1542l (old 343-37867-20/6697048)
271 6689474 22.24 26.91

Stuurbuis
272 6689404 40.24 48.69

Bush Ass'y (old 347-37867-90/790248/790249)
273 6689524 2.31 2.80

Bevestigingsoog Voor Harnas
274 6689278 12.88 15.58

Lifting Metal Ass'y (old 335-37857-90 & 6689276)
275 6689279 5.11 6.19

Hanger Fixing Bracket (old 337-37857-80)
276 6689293 2.31 2.80

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
277 6695515 1.15 1.39

Handle Grip (old 165-37590-20)
278 6684708 6.44 7.79

Handle Knob Comp. (old 512-37867-80)
279 6691208 2.31 2.80

Ring
280 6692955 1.15 1.39

Handle Bracket A (old 506-37867-20)
281 6691144 11.55 13.98

Handle Bracket B (old 507-37175-20)
282 6691150 4.95 5.99

Cushion Rubber (old 510-37867-20)
283 6691190 2.31 2.80

Handle Bracket C (old 508-37867-20)
284 6691175 3.30 3.99

Handle Bracket B (old 507-37867-20)
285 6691160 4.45 5.38

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
286 6695515 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
287 6689291

Niet meer leverbaar
288 6688024

Niet meer leverbaar
289 6691089

Niet meer leverbaar
290 6689464

Niet meer leverbaar
291 6689356

Bushing Ass'y (old 347-37100-90)
292 6689515 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
293 6689271

Lifting Metal Collar (old 334-37121-20)
294 6689252 2.31 2.80

Hex. Hole Bolt 5x30.p (old 994-62050-304)
295 6695501 1.15 1.39

Special Nut (old 315-37304-20)
296 6689100 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x22/s (old 994-61050-224)
297 6695492 1.15 1.39

Handle Bracket A, Silver (old 506-37121-20)
298 6691132 5.94 7.18

Handle Bracket B,silver (old 507-37121-20)
299 6691148 4.95 5.99

Handle Bracket C, Silver (old 508-33411-20)
300 6691167 3.30 3.99

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
301 6684714 2.15 2.60

Clamp B. (old 460-33111-20)
302 6684715 2.15 2.60

Protection Tube 7x790l (old 164-07079-00)
303 6687542 2.31 2.80

Right Handle (old 501-37867-20)
304 6691080 13.53 16.37

Throttle Lever Ass'y 19 (old 870-37168-91)
305 6693728 42.20 51.06

Safety Lever (old 253-38400-20)
306 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
307 6684722 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38401-20)
308 6684723 10.23 12.37

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
309 6684725 2.15 2.60

Screw 5x30 (black) (old 994-31050-303)
310 6684726 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
311 6684727

Stop Switch Comp. (old 156-37168-81)
312 6687439 14.38 17.39

Throttle Wire (old 887-37168-80)
313 6694008 12.38 14.97

Gaskabel
314 6693954 28.14 34.05

Drive Shaft (old 343-37875-20)
321 6689475 22.24 26.91

Niet meer leverbaar
322 6699277

Niet meer leverbaar
323 6699278

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-012)
324 6695255 1.15 1.39

Ring
325 6689681 1.15 1.39

Handle Grip (old 503-3738e-20)
326 6691098 6.44 7.79

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
327 6684838 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
328 6691049

Barrier, 26 Dia, Black (old 520-33398-20)
329 6691231 5.61 6.79

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
330 6684835 2.15 2.60

Throttle Lever Ass'y (old 870-37187-90)
331 6693731 44.31 53.62

Connector Case (old 888-04298-20)
332 6694029 2.31 2.80

Throttle Wire 155+57.5 (old 885-04298-80)
333 6693886 6.93 8.38

Split Protection Tube,7x70l (old 164-07007-01)
334 6687520 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
336A 6689275

Gaskabel
338 6693957 22.24 26.91

Throttle Wire (old 887-37187-80)
339 6694010 7.93 9.59

Stop Switch Comp. (old 156-37187-80)
340 6687442 13.20 15.97

Split Protection Tube,7x70l (old 164-07007-00) New
341 6687519 1.15 1.39

Safety Lever (old 253-38400-20)
342 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
343 6684722 2.15 2.60

Screw M5x20 (old 994-31050-203)
344 6684803 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
345 6684727

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
346 6684725 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38400-20)
347 6684804 8.58 10.38

Tandwielhuis
361A 6601268 199.20 241.03

Hex.hole Bolt 6x25s (old 994-61060-254) New Jul
362 6695497 1.15 1.39

Stop Ring C-28.inner (old 993-51028-002)
363 6684741 2.15 2.60

Stop Ring C-12 Outer
364 6684664 2.15 2.60

Kogellager 6001z
365 6695532 6.60 7.99

Kogellager 6001 C3
366 6684608 3.80 4.60

Gear Case (old 300-37857-20)
367 6688798 26.16 31.66

Hex Hole Bolt 5x12 (old 994-64050-124)
368 6695510 1.15 1.39

Bolt 6x8 (old 990-21060-080)
369 6694979 1.15 1.39

Kogellager 6001 C3
370 6684608 3.80 4.60

Gear Shaft L-m12x1.75
371A 6601269 162.29 196.37

Gear Shaft L-m10x1.25 (old 304-37857-20)
371 6688943 12.38 14.97

Kogellager 6202dd
372 6696297 6.28 7.59

Stop Ring C-35, Inner (old 993-51035-002/791059)
373 6695296 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-37857-20)
374 6689029 10.56 12.78

Cutter Holder Cap (old 311-37857-20)
375 6689051 3.30 3.99

Nut Cover
376A 6601271 16.64 20.13

Protection Cover B (old 308-38150-20 & 6688993)
376 6688995 3.30 3.99

Screw 5x16/ws (old 994-16050-162)
377 6695418 1.15 1.39

U-nut L-m12x1.75
378A 6601270 15.28 18.48

Fixing Nut L M10x1.25 (oud 313-38150-20)
378 6689073 4.63 5.60

Hex Hole Screw 6x30 (old 990-53060-303)
379 6695082 1.15 1.39

Safety Guard Bracket (old 442-37867-20)
380 6690313 2.31 2.80

Safety Cover (old 441-37867-20)
381 6690265 13.86 16.77

Niet meer leverbaar
382 6690342

Cover Guard (old 447-37867-20)
383 6690374 6.44 7.79

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
384 6693386 4.45 5.38

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
385 6684753 2.15 2.60

Gear Pinion Set,spare (old 301-37857-00)
386 6688879 16.94 20.49

Gear Case Cover (old 303-37857-20) (old 6688915)
387 6697604 6.44 7.79

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
388 6695042 1.15 1.39

Tandwielhuis
401 6688801 108.45 131.22

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
402 6684709 2.15 2.60

Stop Ring C-28.inner (old 993-51028-002)
403 6684741 2.15 2.60

Stop Ring C-12 Outer
404 6684664 2.15 2.60

Kogellager 6001z
405 6695532 6.60 7.99

Kogellager 6001 C3
406 6684608 3.80 4.60

Gearcase, Silver (old 300-33392-21/6688733)
407 6688703 28.14 34.05

Ring 5 (old 992-10050-062)
408 6684834 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (old 990-51050-123)
409 6684829 2.15 2.60

Plus Head Bolt 8x10 (old 994-23080-100/6694968)
410 6695437 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
411 6695524

Gear Shaft 6x11x14 M10x1.25 Lh (old 304-37850-21)
412 6688942 22.24 26.91

Kogellager #6203dd
413A 6695564 9.58 11.59

Stop Ring C-40, Inner (old 993-51040-002)
414 6695298 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-37100-22/6689020)
415 6689022 15.28 18.48

Cutter Holder Cap,6x11x14 (old 311-37861-20)
416 6689052 4.45 5.38

Protection Cover A Comp. (old 307-37100-81)
417 6688982 4.45 5.38

Screw 5x16/ws (old 994-16050-162)
418 6695418 1.15 1.39

Cutter Fixing Nut L/h (old 313-38100-20/790241)
419 6689072 2.31 2.80

Ring
420 6689157 1.15 1.39

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
421 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket D30 (old 442-37862-20)
422 6690312 5.11 6.19

Blade Guard 30 Ce (old 441-37130-21/6690229)
423 6690230 15.88 19.21

Blade Guard 31 Ce (old 441-37862-20)
423A 6690264 18.15 21.96

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
424 6684748 4.29 5.19

Cover Guard (old 447-37380-20)
425 6690372 9.58 11.59

Blade Guard (old 447-38331-20)
425A 6690376 9.40 11.37

Mesje (oud 797-37714-20)
426A 6684750 4.29 5.19

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
426 6693386 4.45 5.38

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
427A 6684751 2.15 2.60

Screw 5x12/s (old 994-14050-121)
427 6695334 1.15 1.39

Gear-pinion Set, Spare (old 301-37100-00)
428 6688866 26.16 31.66

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
429 6684965 1.04 1.26

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
430 6684753 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
431 6684754 8.58 10.38

Gear Case Set Pn (old 300-3338r-00/6688696)
441 6696497 60.35 73.02

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
442 6684709 2.15 2.60

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
443 6695294 1.15 1.39

Stop Ring Outer 10 (old 993-57010-002)
444 6695315 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
445 6695526

Niet meer leverbaar
446 6695524

Gear Case 26 Dia (old 300-37480-20)
447 6688770 15.88 19.21

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
448 6684667 2.15 2.60

Oiling Bolt (old 316-38150-20)
449 6689109 1.15 1.39

Kogellager 609
450 6684734 8.58 10.38

Gear Shaft (old 304-3338r-20)
451 6688924 18.15 21.96

Kogellager 6201d
452 6695554 5.94 7.18

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
453 6695295 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-38150-20)
454 6689032 11.71 14.17

Cutter Holder Cap (old 311-38150-20)
455 6689055 5.11 6.19

Fixing Nut L M10x1.25 (oud 313-38150-20)
456 6689073 4.63 5.60

Ring
457 6689159 1.15 1.39

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
458 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket D26 (old 442-38331-20)
459 6690315 4.45 5.38

Blade Guard 26ce (old 441-38331-20)
460 6690276 17.55 21.24

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
461 6684748 4.29 5.19

Blade Guard (old 447-38331-20)
462 6690376 9.40 11.37

Mesje (oud 797-37714-20)
463 6684750 4.29 5.19

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
464 6684751 2.15 2.60

Gear/pinion Set, Spare (old 301-37480-00)
465 6688875 22.24 26.91

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
466 6684753 2.15 2.60

Mesje (oud 797-38331-20)
467 6684754 8.58 10.38

Niet meer leverbaar
501 6684813

Niet meer leverbaar
502 6684766

Niet meer leverbaar
503 6693575

Niet meer leverbaar
504 6695792

Niet meer leverbaar
505A 875769

Cutter Cover (old 615-37181-20)
506 6692016 8.41 10.18

Niet meer leverbaar
507 6684764

Niet meer leverbaar
508 6695796

Niet meer leverbaar
509 6692874

Winding Protector Cover (old 307-38100-20)
510 6688986 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
511 6695781

Cutting Body Ass'y (old 786-33840-90)
512 6693271 16.34 19.77

Eyelet (old 788-33670-21)
513 6693328 5.78 6.99

Adjustment Base (old 785-33840-20)
514 6693247 1.15 1.39

Spring (silver) (old 793-33910-20/6693376)
515 6693377 1.15 1.39

Ring
516 6693362 1.15 1.39

Cord Reel Bk (old 787-33840-21/6693291)
517 6693292 13.86 16.77

Steel Ball (old 673-35600-20)
518 6692271 1.15 1.39

Opnamespoel (old 790-33810-20)
519 6693358 1.15 1.39

Cutting Body Cap (old 789-33840-20)
520 6693338 11.05 13.37

Mounting Nut, L-m10x1.25 (old 315-33970-20)
521 6689098 6.44 7.79

Protection Cover B (old 308-37861-20)
522 6688994 2.31 2.80

Nameplate Cg47ej(t) (old 906-04292-20) New
601 6694143 1.15 1.39

Symbol Mark Cg47ej(t) (old 929-04292-20) New
602 6694613 1.05 1.27

Symbol Cg47ej (old 929-04293-20) New
603 6694614 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
604 6694144

Name Plate (cg47ej(l)) (old 906-04298-20) New
605 6694147 1.05 1.27

Symbol Mark(cg47ej(l)) (old 929-04298-20) New
606 6694617 1.05 1.27

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.