Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG47EY


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CG47EY

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468 2.31 2.80

Spark Plug Rubber Cover (old 255-04200-20)
2 6688336 3.30 3.99

Bougie (oud 6685086)
3 6699319 8.91 10.78

Cylinder Set (old 001-0422u-90)
4 6685470 72.30 87.48

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
5 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-04220-21)
6 6685738 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-04090-21)
7 6686126 7.75 9.38

Piston Set (old 030-0422u-90)
8 6685887 19.21 23.25

Piston Pin 10x35 (old 037-10100-20 & 6686012)
9 6686019 2.31 2.80

Piston Pin Circlip (old 039-01000-20)
10 6686026 1.15 1.39

Piston Pin Collar (old 036-04090-20)
11 6685993 5.28 6.38

Crank Shaft Comp. (old 046-04220-80)
12 6686190 88.33 106.87

Needle Bearing, 2x8.8 (old 999-62101-480)
13 6695602 5.28 6.38

Wood-ruff Key 3x13x5 (old 068-02000-20/790118)
14 6686457 1.15 1.39

Small Nut 10 (old 991-11100-013/6695138/790215/669
31 6695139 1.05 1.27

Crank Case Ass'y (old 072-04220-91)
32 6686553 60.35 73.02

Crank Case Gasket (old 090-04200-21/6686712)
33 6686713 1.15 1.39

Olie Keerring
34 6695637 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
35 6695557

Ring
36 6686463 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.20 (old 071-02007-23)
37 6686472 1.15 1.39

Crank Shaft Shim 0.30 (old 071-02007-24)
37 6686473 1.15 1.39

Hex Hole Button Screw 6x45 (old 990-53060-453)
38 6695084 1.15 1.39

Ring
39 6684826 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt (w/button)m6 (old 990-53060-3
40 6684825 2.15 2.60

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
41 6684872 2.15 2.60

Outer Receiver (old 894-01401-20)
42 6694043 3.30 3.99

Magnet Rotor Comp. (old 155-20537-80)
43 6687371 22.24 26.91

Ring
44 6695185 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
45 6695138

Niet meer leverbaar
46 6687662

Screw 5x18/s (old 994-14050-181)
47 6695339 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
48 6684864 2.15 2.60

Grommet (old 203-06590-20)
49 6688053 1.15 1.39

Lead Wire Ass'y (old 191-04280-90)
50 6687967 5.11 6.19

Fuel Tank Cushion Rubber (old 655-04200-20)
71 6692225 1.15 1.39

Inlaatpakking
72 6689883 1.15 1.39

Carb. Insulator Set (old 404-0422u-90)
73 6689950 8.58 10.38

Carburetor Gasket (old 402-01740-20/6689844)
74 6689826 1.15 1.39

Carburetor Ass'y Hda306 Walbro (old 455-0422w-90)
75 6690468 90.45 109.44

Carburateurset
75A 6697706 91.96 111.27

Screw 5x24ws (old 994-16050-241)
76 6695423 1.15 1.39

Choke Lever (old 495-04200-20)
77 6691004 1.15 1.39

Fuel Pipe 2.5x4x90 (old 700-02504-09)
78 6685267 1.15 1.39

Fuel Pipe 2.5x4x80 (old 700-02504-08)
78A 6692347 1.15 1.39

Small Nut 10 (old 991-11100-013/6695138/790215/669
79 6695139 1.05 1.27

Ring
80 6695235 1.15 1.39

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
81A 6685139 5.94 7.18

Priming Pump Comp. (old 422-25030-80)
81 6690080 6.93 8.38

Fuel Pipe Ass'y 3x5x230 (old 223-01251-90)
82 6688166 4.29 5.19

Clip.6.3 Dia. (old 680-00731-20)
83 6684619 2.15 2.60

Pump Filter Body Ass'y (old 675-01630-90/6692277)
84 6692273 7.10 8.59

Fuel Tank, White (old 591-0422p-21/6691525)
85 6691526 11.88 14.37

Return Grommet (old 6684627)
86 6697846 1.04 1.26

Tank Cap D Ass'y, Black (old 595-06516-90 & 669171
87 6691763 7.59 9.18

Tank Holding Band (old 603-04201-20)
88 6691927 6.44 7.79

Cushion Rubber (old 652-04201-20)
89 6692193 6.44 7.79

Screw 5x16/ps (old 994-15050-162)
90 6695386 1.15 1.39

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
91 6691337 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
92 6684625

Carburateurset
93A 6690467 90.45 109.44

Carburetor Ass'y Hda306 Walbro (old 455-0422w-90)
93 6690468 90.45 109.44

Carburateurset
93B 6697732 83.64 101.20

Carburateurset
94 6697732 83.64 101.20

Muffler Protector (old 738-04220-20)
111 6692777 11.71 14.17

Screw 5x12/ps (old 994-15050-122)
112 6695383 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
113 6684667 2.15 2.60

Ring M5 (oud 992-01050-061)
114 6684918 2.15 2.60

Hex. Hole Button Screw 6x65 (old 990-53060-653)
115 6695088 2.31 2.80

Ring
116 6684639 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
117 6692463

Muffler Special Gasket (old 751-04200-20)
118 6692883 1.15 1.39

Tail Pipe Set, Spare (old 721-0423z-90)
119 6692648 3.30 3.99

Ring
120 6685109 1.15 1.39

Screw 4x8/s (old 994-14040-081)
120 6695325 1.15 1.39

Muffler Gasket (old 737-04230-20)
121 6692741 1.15 1.39

Warmteschild
122 6687242 2.31 2.80

Screw 5x18/ps (old 994-15050-182)
123 6695389 1.15 1.39

Tank Bracket (old 653-04200-20)
124 6692205 4.79 5.79

Fuel Tank Cushion Rubber (old 655-06100-20)
125 6692227 1.15 1.39

Ring
126 6689645 1.15 1.39

Koppelingsvoering
127 6688615 13.70 16.58

Clutch Spring (old 342-04270-20)
128 6689429 3.30 3.99

RING
129 6695203 1.15 1.39

Clutch Step Bolt (old 357-0136u-20)
130 6689628 2.31 2.80

Clutch Shaft Comp.
131 6699561 19.36 23.43

Recoil Starter Body Ass'y
151A 6697645 21.78 26.35

Recoil Starter Body Comp. (old 772-04220-80)
152 6693025 14.19 17.17

Recoil Starter Body Comp.
152A 6697646 11.71 14.17

Starter Rope Reel (old 769-04220-20)
153 6693007 4.95 5.99

Starter Rope Reel
153A 6697647 4.13 4.99

Recoil Spring (old 779-04220-20)
154 6693114 9.08 10.98

Niet meer leverbaar
154A 6697648

Starter Rope (old 783-04270-20/6693164)
155 6693165 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
155A 6697649

Starthendel
156 6693607 2.31 2.80

Starthendel
157 6693232 3.30 3.99

Starthendel
157A 6697650 2.80 3.39

Set Screw (old 839-04220-20)
158 6693634 1.15 1.39

Starter Pawl (old 788-0162v-20)
159 6693302 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
159A 6697643

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
160 6685101 1.15 1.39

Screw 5x25ps (old 994-15050-252)
161 6695395 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-0162v-20)
162 6693345 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
162A 6697642

Starter Pulley (old 798-04220-90)
163 6693395 11.05 13.37

Starter Pulley
163A 6697644 11.05 13.37

Cleaner Body (old 423-04270-21)
181A 6697705 5.45 6.59

Cleaner Body Set (old 6690106)
181 6699506 14.21 17.20

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
182 6692244 1.15 1.39

Blow Over Check Board Comp. (old 476-0422u-80/6690
183 6690848 2.31 2.80

Luchtfilter Element
184 6690357 2.31 2.80

Luchtfilterkap
185 6690149 8.58 10.38

Bout
186 6690383 1.15 1.39

Screw 5x60/s (old 994-14050-601)
187 6695354 1.15 1.39

Screw (old 514-25001-20)
201 6685210 1.15 1.39

Pump Body (old 575-25012-20)
202 6691420 8.25 9.98

Pump Gasket (old 577-25012-20)
203 6691455 2.31 2.80

Pump Diaphragm (old 576-25012-20)
204 6691446 5.28 6.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
205 6684700 4.29 5.19

Idle Adjust Spring (old 463-25012-20)
206 6690766 2.31 2.80

Idle Adjust Screw (old 462-25006-20)
207 6690736 3.30 3.99

Needle Valve (old 603-25012-20)
208 6685215 5.28 6.38

Valve Spring (old 477-25051-20)
209 6690871 2.31 2.80

Valve Spring (old 477-25307-20)
209 6690874 4.45 5.38

Control Lever (old 473-25012-20)
210 6690819 4.45 5.38

Hinge Pin (old 605-25001-20)
211 6685219 1.15 1.39

Hinge Pin Set Screw (old 546-25001-20)
212 6685218 2.31 2.80

Diaphragm Gasket (old 475-25012-20)
213A 6690838 2.31 2.80

Diaphragm Gasket (old 475-25032-20)
213 6690840 3.30 3.99

Meterring Diaphragm Comp. (old 474-25012-80)
214A 6690828 11.88 14.37

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25032-80)
214 6690829 11.88 14.37

Air Purge Comp. (old 454-25032-80)
215 6690434 18.00 21.78

Diaphragm Cover (old 476-25012-20)
216A 6690858 6.93 8.38

Diaphragm Cover (old 476-25032-20)
216 6690860 6.44 7.79

Set Screw (old 548-25012-20)
217A 6685223 1.15 1.39

Set Screw (old 548-25016-20) New Jul
217 6691310 1.15 1.39

Diaphragm Gasket (old 475-25012-20)
218 6690838 2.31 2.80

Meterring Diaphragm Comp. (old 474-25012-80)
219 6690828 11.88 14.37

Diaphragm Cover (old 476-25012-20)
220 6690858 6.93 8.38

Set Screw (old 548-25012-20)
221 6685223 1.15 1.39

Screw (old 514-25001-20)
231 6685210 1.15 1.39

Pump Body (old 575-25012-20)
232 6691420 8.25 9.98

Pump Gasket (old 577-25012-20)
233 6691455 2.31 2.80

Pump Diaphragm (old 576-25012-20)
234 6691446 5.28 6.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
235 6684700 4.29 5.19

Idle Adjust Spring (old 463-25012-20)
236 6690766 2.31 2.80

Idle Adjust Screw (old 462-25006-20)
237 6690736 3.30 3.99

Needle Valve (old 603-25012-20)
238 6685215 5.28 6.38

Valve Spring (old 477-25307-20)
239 6690874 4.45 5.38

Control Lever (old 473-25012-20)
240 6690819 4.45 5.38

Hinge Pin (old 605-25001-20)
241 6685219 1.15 1.39

Hinge Pin Set Screw (old 546-25001-20)
242 6685218 2.31 2.80

Diaphragm Gasket (old 475-25032-20)
243 6690840 3.30 3.99

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25032-80)
244 6690829 11.88 14.37

Air Purge Comp. (old 454-25032-80)
245 6690434 18.00 21.78

Diaphragm Cover (old 476-25032-20)
246 6690860 6.44 7.79

Set Screw (old 548-25016-20) New Jul
247 6691310 1.15 1.39

Screw (old 514-25001-20)
251 6685210 1.15 1.39

Pump Body (old 575-25012-20)
252 6691420 8.25 9.98

Pump Gasket (old 577-25012-20)
253 6691455 2.31 2.80

Pump Diaphragm (old 576-25012-20)
254 6691446 5.28 6.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
255 6684700 4.29 5.19

Idle Adjust Spring (old 463-25012-20)
256 6690766 2.31 2.80

Idle Adjust Screw (old 462-25006-20)
257 6690736 3.30 3.99

Needle Valve (old 603-25012-20)
258 6685215 5.28 6.38

Valve Spring (old 477-25051-20)
259 6690871 2.31 2.80

Control Lever (old 473-25012-20)
260 6690819 4.45 5.38

Hinge Pin (old 605-25001-20)
261 6685219 1.15 1.39

Hinge Pin Set Screw (old 546-25001-20)
262 6685218 2.31 2.80

Diaphragm Gasket (old 475-25012-20)
263A 6690838 2.31 2.80

Diaphragm Gasket (old 475-25032-20)
263 6690840 3.30 3.99

Meterring Diaphragm Comp. (old 474-25012-80)
264A 6690828 11.88 14.37

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25032-80)
264 6690829 11.88 14.37

Air Purge Comp. (old 454-25032-80)
265 6690434 18.00 21.78

Diaphragm Cover (old 476-25012-20)
266A 6690858 6.93 8.38

Diaphragm Cover (old 476-25032-20)
266 6690860 6.44 7.79

Set Screw (old 548-25012-20)
267A 6685223 1.15 1.39

Set Screw (old 548-25016-20) New Jul
267 6691310 1.15 1.39

Clutch Shaft Comp. (old 289-04308-80)
281 6688585 19.51 23.61

Kogellager 6202zz
282 6695558 6.93 8.38

Stop Ring C-35, Inner (old 993-51035-002/791059)
283 6695296 1.15 1.39

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
284 6695285 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 6x25 (old 990-54060-253)
285 6695093 1.15 1.39

Ventilatorhuis
286 6686975 36.15 43.74

Screw 6x25/s (old 994-14060-251)
287 6695363 1.15 1.39

Ring
288 6695183 1.15 1.39

Drive Shaft, 1552l (old 343-38101-20)
301 6689476 17.70 21.42

Stuurbuis
302 6689403 36.15 43.74

Bushing Ass'y (old 347-37100-90)
303 6689515 3.30 3.99

Knob Bolt (old 512-37861-80)
304 6691207 4.79 5.79

Handle Bracket A (old 506-37861-20)
305 6691143 9.74 11.78

Handle Bracket B (old 507-37861-20)
306 6691159 10.23 12.37

Support Holder (old 522-37861-20)
307 6691237 5.28 6.38

Handle Support Comp. (old 521-37861-80)
308 6691232 34.19 41.37

Special Nut M6x1.0 (old 315-37861-20)
309 6689102 8.41 10.18

Anti-viberatie rubber
310 6689165 2.31 2.80

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
311 6695175 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 6x30 (old 990-54060-303)
312 6695094 1.15 1.39

Cord Clamp (old 198-3332a-20)
313 6688016 1.15 1.39

Handle Grip (old 165-37861-20)
314 6687627 4.45 5.38

Cord Clamp (old 198-37861-21/6697035)
315 6688025 1.15 1.39

Handle (old 501-37861-21)
316 6691079 36.15 43.74

Protection Tube 990l (old 164-07099-00)
331 6687549 2.31 2.80

Throttle Lever 20 (old 870-37180-91)
332 6693730 44.31 53.62

Safety Lever (old 253-38400-20)
333 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
334 6684722 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38401-20)
335 6684723 10.23 12.37

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
336 6684725 2.15 2.60

Screw 5x30 (black) (old 994-31050-303)
337 6684726 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
338 6684727

Stop Switch Comp. (old 156-37180-81)
339 6687441 9.74 11.78

Throttle Wire (old 887-37180-80)
340 6694009 12.88 15.58

Gaskabel
341 6693956 26.16 31.66

Tandwielhuis
361 6688801 108.45 131.22

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
362 6684709 2.15 2.60

Stop Ring C-28.inner (old 993-51028-002)
363 6684741 2.15 2.60

Stop Ring C-12 Outer
364 6684664 2.15 2.60

Kogellager 6001z
365 6695532 6.60 7.99

Kogellager 6001 C3
366 6684608 3.80 4.60

Gearcase, Silver (old 300-33392-21/6688733)
367 6688703 28.14 34.05

Ring 5 (old 992-10050-062)
368 6684834 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (old 990-51050-123)
369 6684829 2.15 2.60

Plus Head Bolt 8x10 (old 994-23080-100/6694968)
370 6695437 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
371 6695524

Gear Shaft 6x11x14 M10x1.25 Lh (old 304-37850-21)
372 6688942 22.24 26.91

Kogellager #6203dd
373A 6695564 9.58 11.59

Stop Ring C-40, Inner (old 993-51040-002)
374 6695298 1.15 1.39

Cutter Holder (old 310-37100-22/6689020)
375 6689022 15.28 18.48

Cutter Holder Cap,6x11x14 (old 311-37861-20)
376 6689052 4.45 5.38

Protection Cover A Comp. (old 307-37100-81)
377 6688982 4.45 5.38

Screw 5x16/ws (old 994-16050-162)
378 6695418 1.15 1.39

Cutter Fixing Nut L/h (old 313-38100-20/790241)
379 6689072 2.31 2.80

Ring
380 6689157 1.15 1.39

HEX. HOLE BUTTON SCREW 6X25S (OLD 994-81060-254)
381 6684714 2.15 2.60

Cover Bracket D30 (old 442-37862-20)
382 6690312 5.11 6.19

Blade Guard 30 Ce (old 441-37130-21/6690229)
383 6690230 15.88 19.21

Blade Guard 31 Ce (old 441-37862-20)
383A 6690264 18.15 21.96

Safety Cover Holder (old 445-37380-20)
384 6684748 4.29 5.19

Cover Guard (old 447-37380-20)
385 6690372 9.58 11.59

Blade Guard (old 447-38331-20)
385A 6690376 9.40 11.37

Mesje (oud 797-37714-20)
386A 6684750 4.29 5.19

Mesje (oud 797-37380-21/6693385)
386 6693386 4.45 5.38

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
387A 6684751 2.15 2.60

Screw 5x12/s (old 994-14050-121)
387 6695334 1.15 1.39

Gear-pinion Set, Spare (old 301-37100-00)
388 6688866 26.16 31.66

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
389 6684965 1.04 1.26

Tapping Screw 5x20 (old 993-17052-002)
390 6684753 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
501 6684764

Niet meer leverbaar
502 6693529

Niet meer leverbaar
503 6684813

Niet meer leverbaar
504 6695792

Protection Cover B (old 308-37861-20)
505 6688994 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
506A 875769

Cutter Cover (old 615-37181-20)
507 6692016 8.41 10.18

Niet meer leverbaar
508 6695797

Name Plate Cg47ey(t) (old 906-04294-20)
601 6694145 1.05 1.27

Symbol Mark Cg47ey(t) (old 929-04294-20)
602 6694615 1.05 1.27

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.