Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CG51EA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen tekening 4

Onderdelen lijst van de Hikoki CG51EA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 683239

Clutch Case Ass'y
2 683217 125.40 151.73

Niet meer leverbaar
3 683219

Niet meer leverbaar
4 683220

Niet meer leverbaar
5 683224

Buffer (b)
6 683222 5.85 7.08

Buffer (a)
7 683221 12.15 14.70

Ring
8 683223 3.30 3.99

Bearing Case
9 683218 37.95 45.92

Niet meer leverbaar
10 683131

Bolt (w/sp. Washer) M6 X 20
11 683240 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
12 683225

Niet meer leverbaar
13 683226

Handle B Ass'y D19 R
14 683236 107.94 130.60

Trottle Trigger
15 683238 84.84 102.65

Niet meer leverbaar
16 683237

Handle Bracket Ass'y
17 683230 23.65 28.62

Niet meer leverbaar
18 683231

Niet meer leverbaar
19 683225

Handle A Ass'y D19 L
20 683233 35.06 42.43

Niet meer leverbaar
21 683234

Handle Grip
22 683235 13.35 16.15

Niet meer leverbaar
23 683002

Niet meer leverbaar
24 683244

Niet meer leverbaar
25 683246

Snap Ring
26 683170 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
27 683247

Niet meer leverbaar
28 683245

Niet meer leverbaar
29 683248

Niet meer leverbaar
30 683254

Niet meer leverbaar
31 683251

Niet meer leverbaar
32 682990

Niet meer leverbaar
33 682988

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
34 949555 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
35 683250

Niet meer leverbaar
36 682986

Throttle Trigger
37 683249 49.64 60.06

Hanging Bracket Ass'y
38 683229 9.00 10.89

Bout M5x15
39 682999 1.65 2.00

Driveshaft Ass'y
40 683253 24.20 29.28

Drive Shaft Tube
41 683228 84.56 102.32

Niet meer leverbaar
44 683352

Wire Guide
45 683232 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
46 683241

Niet meer leverbaar
47 682994

Niet meer leverbaar
48 683242

Threaded Bracket
49 683243 6.45 7.80

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
50 949555 1.05 1.27

Plane Washer M5
51 683000 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
52 682995

Bolt M5 X 25 W
53 682997 1.65 2.00

Bout M5x15
54 682999 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
55 682998

Niet meer leverbaar
56 682996

Veerring M5 (10 Stuks)
57 949454 1.04 1.26

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
58 949555 1.05 1.27

Bolt M6x12 (old 312785)
71 683268 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
72 683255

Niet meer leverbaar
72 683269

Bolt M8 X 22 Wsw L.h.
73 683018 1.65 2.00

Stabilizer
74 683267 4.80 5.81

Niet meer leverbaar
75 683266

Niet meer leverbaar
76 683265

Olie Keerring
77 683261 4.80 5.81

Collar
78 683260 4.35 5.26

Snap Ring
79 683170 1.65 2.00

Kogellager
80 683259 6.45 7.80

Blade Shaft
81 683258 29.29 35.44

Ball Bearing
82 683154 25.44 30.78

Bolt
83 683271 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
84 683225

Tandwielhuis
85 683256 67.10 81.19

Tandwielhuis
85 683270 46.75 56.57

Kogellager
86 683262 6.45 7.80

Kogellager
87 683263 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
88 683264

Snap Ring H26
89 683128 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
90 683257

Cap Screw
123 683279 3.00 3.63

Muffler
124 683277 34.51 41.76

Gasket Complete
125 683278 11.70 14.16

Niet meer leverbaar
126 683033

Top Cover Ass'y
127 683280 34.51 41.76

Knob
128 683282 4.80 5.81

Waarschuwings Label (b)
129 683351 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
130 683281

Niet meer leverbaar
131 683181

Niet meer leverbaar
132 683283

Snap Ring
133 683284 1.50 1.82

Bougie
134 683068 6.75 8.17

Plate
135 683276 3.30 3.99

Insulator
136 683275 8.70 10.53

Cap Screw
137 683029 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
138 683274

Cylinder
139 683347 189.61 229.43

Niet meer leverbaar
140 683273

Niet meer leverbaar
141 683349

Clip Piston
142 683294 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
143 683292

Zuiger
144 683348 32.18 38.93

Niet meer leverbaar
145 683303

Bobine
146 683305 105.05 127.11

Rotor
147 683304 67.10 81.19

Niet meer leverbaar
148 683307

Niet meer leverbaar
149 683061

Plug Cap
150 683060 4.35 5.26

Niet meer leverbaar
151 683308

Niet meer leverbaar
152 683309

Niet meer leverbaar
153 683062

Niet meer leverbaar
154 683306

Cap Screw
155 683067 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
156 683066

Niet meer leverbaar
157 683310

Olie Keerring
158 683287 4.35 5.26

Crank Case
159 683285 84.84 102.65

Niet meer leverbaar
160 683220

Niet meer leverbaar
161 683286

Wood-ruff Key
162 683064 1.50 1.82

Naaldlager
163 683293 10.95 13.25

Niet meer leverbaar
164 683289

Niet meer leverbaar
165 683328

Krukas
166 683295 183.70 222.28

Olie Keerring
167 683288 3.30 3.99

Lead
168 683311 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
169 683302

Niet meer leverbaar
170 683087

Niet meer leverbaar
171 683088

Clutch Bolt
172 683301 4.80 5.81

Wave Washer
173 683300 1.65 2.00

Slipkoppeling Kompleet
174 683296 40.84 49.41

Spring Clutch
175 683298 6.45 7.80

Koppeling Schoen
176 683297 16.64 20.13

Ring
177 683299 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
178 683312

Starter Pawl Ass'y
179 683322 22.83 27.62

E-ring
180 683326 1.65 2.00

Poelie
181 683325 15.54 18.80

Niet meer leverbaar
182 683324

Niet meer leverbaar
183 683323

Niet meer leverbaar
184 683313

Niet meer leverbaar
185 683321

Ring
186 683320 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
187 683319

Niet meer leverbaar
188 683318

Rope Ass'y
189 683314 14.25 17.24

Niet meer leverbaar
190 683316

Starter Knob
191 683315 5.85 7.08

Cap
192 683317 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
193 683327

Cap Screw
194 683163 1.50 1.82

Pakking
221 683346 1.50 1.82

Carburateur Set
222 683329 183.01 221.45

Niet meer leverbaar
223 683199

Nut
224 683083 1.65 2.00

Screw
225 683197 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
226 683198

Swivel
227 683102 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
228 683201

Ring
229 683101 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
230 683200

Niet meer leverbaar
231 683090

Main Jet
232 683330 10.50 12.70

Pakking
233 683092 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
234 683093

Niet meer leverbaar
235 683094

Pakking
236 683095 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
237 683331

Niet meer leverbaar
238 683097

Niet meer leverbaar
239 683098

Pump Cover
240 683099 7.05 8.53

Niet meer leverbaar
241 683100

Air Cleaner Ass'y
242 683332 64.21 77.70

Sleeve
243 683334 3.00 3.63

Luchtfilterhuis
244 683333 11.55 13.98

Choke Valve
245 683208 7.95 9.62

Ring
246 683206 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
247 683335

Niet meer leverbaar
248 683336

Niet meer leverbaar
249 683337

Cap Screw
250 683338 1.50 1.82

Clip
251 683122 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
252 683339

Niet meer leverbaar
253 683341

Pipe Ass'y
254 683342 8.70 10.53

Fuel Pipe
255 683343 3.00 3.63

Grommet
256 683118 4.35 5.26

Return Pipe 3x6x85
257 683120 1.50 1.82

Brandstoffilter
258 683344 9.60 11.62

Clip
259 683122 1.65 2.00

Breather
260 683115 10.80 13.07

Niet meer leverbaar
261 683340

Tank Dop Compleet
262 683113 7.65 9.26

Niet meer leverbaar
263 683114

Niet meer leverbaar
264 683216

Niet meer leverbaar
265 683345

Niet meer leverbaar
501 683155

Niet meer leverbaar
502 683156

Niet meer leverbaar
503 683020

Niet meer leverbaar
504 683021

Niet meer leverbaar
505 683022

Niet meer leverbaar
506 683023

Niet meer leverbaar
507 944459

Niet meer leverbaar
601 682975

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.