Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki CH105EC'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CH105EC


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CH105EC

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-06500-91)
1 6687476 4.45 5.38

Bougie Rcj8y
2 6699328 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-06600-90)
3 6685481 44.31 53.62

Niet meer leverbaar
4 6684668

Cylinder Gasket (old 017-06500-20)
5 6685744 1.15 1.39

Piston Ring (oud 041-01601-20)
6 6684588 8.58 10.38

Piston Set, Spare (old 030-06600-90)
7 6685893 22.24 26.91

Piston Pin (old 037-07045-20)
8 6684591 4.29 5.19

Piston Pin Circlip (old 039-01620-20)
9 6686028 1.15 1.39

Crank Shaft Comp. (old 046-06500-80)
10 6686205 72.30 87.48

Ignition Coil Ass'y (old 153-21532-92 & 6687694)
11 6695927 34.19 41.37

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
12 6684599 2.15 2.60

Insulator Tube 50l (old 250-06500-20)
13 6684597 2.15 2.60

Cord (old 178-06500-80)
14 6687866 3.30 3.99

Bobine
15 6695939 38.26 46.30

Cord (old 274-51705-80)
16 6688477 2.31 2.80

Crank Case Ass'y
21 6601159 44.46 53.80

Crank Case Gasket (old 090-06500-20)
22 6686720 1.15 1.39

Olie Keerring
23 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
24 6684608 3.80 4.60

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
25 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
25 6684605 2.15 2.60

Anti-viberatie rubber
26 6691822 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
27 6684786 2.15 2.60

Vliegwiel
28 6687389 26.16 31.66

Ring M8 (old 992-01080-011)
29 6684611 2.15 2.60

Ring
30 6684971 1.04 1.26

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
31 6684612 2.15 2.60

Stud Bolt 6x22 (old 100-02100-20)
32 6686771 1.15 1.39

Intake Pipe Gasket (old 403-06500-20)
41 6689891 1.15 1.39

Carb. Insulator Set,spare (old 404-06500-90)
42 6689966 6.93 8.38

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
43 6695515 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-06500-20)
44 6689839 1.15 1.39

O-ring P-15
45 6698966 1.04 1.26

Cleaner Body Comp. (old 423-06500-81/6690118) For
46 6690119 4.45 5.38

Collar 7.5 (old 470-06500-20)
47 6690804 1.15 1.39

Choke Valve (old 528-0650t-20)
48 6691274 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
49 6684658

Blow Over Check Board (old 476-01700-20/790189)
50 6690843 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
51 6684662 2.15 2.60

Screw M5x60 (oud 990-11050-602)
52 6684660 2.15 2.60

Reinigingsspons
53 6690364 1.15 1.39

Luchtfilterkap
54 6690417 5.94 7.18

Special Screw (old 380-0637c-20)
55 6689737 1.15 1.39

Carburateurset
56 6690487 72.30 87.48

Shield Tube Ass'y (old 223-06500-90)
57 6685247 2.31 2.80

Clip D6 (old 680-00070-20)
58 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
59 6684620

Tank White (old 591-0664a-20)
60 6691582 9.74 11.78

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
61 6692244 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x18ps (old 994-63050-185)
62 6695505 1.15 1.39

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
63 6691337 1.15 1.39

Tank Cap D Ass'y, Black (old 595-06516-90 & 669171
64 6691763 7.59 9.18

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
65 6685139 5.94 7.18

Fuel Pipe 2.5x4x80 (old 700-02504-08)
66 6692347 1.15 1.39

Fuel Pipe 2.5x4x70 (old 700-02504-07)
67 6692346 1.15 1.39

Return Grommet (old 6684627)
68 6697846 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
69 6684625

Muffler Protector (old 738-06600-20)
81 6692799 5.61 6.79

Muffler Gasket (old 737-06500-20)
82 6692744 1.15 1.39

Warmteschild
83 6687252 2.31 2.80

Muffler Set (old 704-06504-91)
84 6692477 13.04 15.78

Ring
85 6684661 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
86 6685114 1.15 1.39

Ventilatorhuis
87 6687010 16.79 20.31

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
88 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel (old 774-06097-20)
89 6693066 3.30 3.99

Set Screw (old 839-02010-20/6693638)
90 6693633 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-06500-90 & 6693401)
91 6693405 4.45 5.38

Grommet (old 203-0604a-20)
92 6688050 1.15 1.39

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
93 6693168 2.31 2.80

Starthendel
94 6693237 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
95 6684682 2.15 2.60

Slipkoppeling Kompleet
96 6688494 9.74 11.78

Tapping Screw D4.5x16 (old 990-72045-164/790451)
97 6684636 2.15 2.60

Bolt 4x12ps (old 994-25040-128)
98 6695441 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
99 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-06500-20)
100 6693319 2.31 2.80

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
111 6684698 4.29 5.19

Swivel (oud 539-25120-20)
112 6684697 6.44 7.79

Stop Ring (oud 489-25100-20)
113 6684696 2.15 2.60

O-RING (OUD 550-25100-20)
115 6684695 4.29 5.19

Main Jet #34.5 (old 599-200bw-34)
116 6691888 6.28 7.59

Pump Gasket (old 577-25100-20)
117 6691457 7.10 8.59

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
118 6684693 8.58 10.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
119 6684700 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25147-80/6691428)
120 6691430 36.15 43.74

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
121 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
122 6690827 11.71 14.17

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
123 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
124 6691312 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
131 6688672

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
132 6695294 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
133 6695524

Niet meer leverbaar
134 6695526

Clutch Housing Comp. (old 288-33185-80)
135 6688571 17.40 21.05

Gear 1 (old 306-33280-20)
136 6688968 19.36 23.43

Gear 2 (old 307-33280-20) New
137 6688978 14.38 17.39

Cam-rod Comp. (old 101-33185-80)
138 6686810 34.19 41.37

Cam Shaft (old 100-33185-20)
139 6686791 50.21 60.76

Gear Case Gasket (old 303-33185-20)
140 6688910 1.15 1.39

Kogellager #608
141 6684738 8.58 10.38

Afdicht Rubber
142 6686655 1.15 1.39

Collar (old 247-33185-20)
143 6688293 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
144 6684709 2.15 2.60

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
145 6688643 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 6x18/s (old 994-61060-184)
146 6695495 1.15 1.39

Hex Hole Button Screw 6x15 (old 990-53060-153)
147 6695079 1.15 1.39

Ring
148 6695183 1.15 1.39

Fixing Plate (old 070-33185-21/6686466)
149 6686467 2.31 2.80

Support Plate (old 462-33185-20) New Jun
150 6690758 2.31 2.80

Hex. Socket Hd. Bolt M4x10 (old 990-51040-103)
151 6685093 1.15 1.39

Spring Nut 6 (old 994-40060-011)
152 6695475 1.15 1.39

Spring Nut 6 (old 994-40060-011)
155 6695475 1.15 1.39

Cuter Guide 1105l M6 (old 122-33186-20)
171 6687141 50.21 60.76

Hex. Hole Screw 6x25 (old 990-52060-253)
173 6695074 1.15 1.39

Ring
174 6684822 2.15 2.60

Cutter B 1132l (old 121-33185-21/6687110)
175 6687111 78.35 94.80

Bovenmes (a)
176 6687089 78.35 94.80

Ring
177 6687187 1.15 1.39

Bout
178 6687158 1.15 1.39

Blade Holder (old 128-33202-20)
179 6687180 2.31 2.80

Bout
180 6687168 1.15 1.39

Handle B Comp. (old 051-33185-81 & 6686310)
181 6686311 14.21 17.20

Handle Grip (old 165-37590-20)
182 6684708 6.44 7.79

Flensmoer
183 6695170 1.15 1.39

Ring
184 6684639 2.15 2.60

Ring
185 6695219 1.15 1.39

Blade Cover (old 138-33186-20)
187 6687304 7.59 9.18

Gathering Plate, Oblong (old 350-33210-20)
188 6689539 17.55 21.24

Handle Grip A (old 053-33231-22) New
201 6686338 4.95 5.99

Handle Grip B (old 054-33231-23) New
202 6686349 4.95 5.99

Throttle Lever (old 230-33210-20)
203 6688229 2.31 2.80

Safety Lever (old 231-33210-20)
204 6688238 2.31 2.80

Throttle Lever Spring (old 061-32600-20)
205 6686414 2.31 2.80

Stop Switch Comp. (old 170-32465-80)
206 6687758 8.91 10.78

Stop Button Mark (old 925-32530-20)
207 6694585 1.15 1.39

Cap (old 765-32120-20)
208 6693002 1.15 1.39

Screw 4x30/ws (old 994-16040-301)
209 6695412 1.15 1.39

Screw 4x25/ws (old 994-16040-251)
210 6695411 1.15 1.39

Handle Grip Ass'y (old 055-33185-90)
211 6686354 28.14 34.05

Handle A Comp. (old 050-33185-80)
212 6686275 22.24 26.91

Throttle Wire 270+49 (old 885-03014-80 & 6693877)
213 6693877 4.45 5.38

Protection Tube 10x150l (old 164-10015-00/6687556/
214 6687558 1.15 1.39

Screw 4x16ws (old 994-16040-161)
215 6695404 1.15 1.39

Nylon Lock Nut 4 (old 991-78040-010)
216 6695163 1.15 1.39

Screw 3x10 (old 994-31030-101)
217 6684913 2.15 2.60

Button Stop (old 258-11650-20)
218 6688366 1.15 1.39

Cord Clamp (old 198-33130-20)
219 6688015 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
220 6684667 2.15 2.60

Handle Bracket (old 058-33185-20)
221 6686370 6.28 7.59

Handle Dumper Rubber (old 060-33185-20)
222 6686396 2.31 2.80

Combi Box Spanner 10/19mm (old 013-29323-50/668566
501 6685257 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
502 6684813

Name Plate Tbc240sfs (old 906-52003-20) New
601 6694374 1.05 1.27

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.