Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CH18DL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CH18DL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

NAAM PLAAT
1 330719 2.10 2.54

Behuizing (a+b)
2 333333 17.74 21.46

Handgreep (a)
3 333338 4.20 5.08

Machineschroef M5x30
4 880561 1.05 1.27

Veer (c)
5 333341 1.20 1.45

Handgreep (b)
6 333339 5.70 6.90

Niet meer leverbaar
7 333340

Veer (d)
8 333344 1.20 1.45

Drukpin
9 333343 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
10 333760

Moer M5 (zwart)
11 302012 1.05 1.27

Schakelaar
12 333325 3.15 3.81

Veer
13 324307 1.88 2.27

Trekker
14 333761 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
15 996678

Niet meer leverbaar
16 333769

Bedrading Zwart
16A 334610 1.20 1.45

Print Plaatje
17 333763 13.80 16.70

Print Plaatje
17A 334611 13.80 16.70

Niet meer leverbaar
18 333327

Terminal (brown)
18A 334612 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
19 333768

Interne Bedrading Bruin
19A 334613 1.20 1.45

Interne Brdrading (rood)
20 323166 1.20 1.45

Bedrading Rood
20A 334614 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
21 327731

Schroef
22 958715 1.04 1.26

Veer
23 996118 2.55 3.09

Contactlipjehouder
24 320997 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
25 327155

Motor Dc 18 Volt
26 333323 13.35 16.15

Eerste Tandwiel
27 333334 13.80 16.70

As (b)
28 329832 1.88 2.27

Ring D15
29 329835 1.88 2.27

Niet meer leverbaar
30 996683

Tussenplaat
31 325624 1.80 2.18

Machineschroef M4x16 Zwart
32 696997 1.80 2.18

Schacht
33 333335 2.10 2.54

Excentriek
34 333780 10.20 12.34

Laatste Tandwiel
35 333336 4.20 5.08

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
36 301653 1.04 1.26

Schacht (d)
37 333342 1.20 1.45

Moer M4
38 330056 1.88 2.27

Bescherming
40 330879 6.90 8.35

Machineschroef M4x12 Zwart
41 333781 1.20 1.45

Nylon Nut M5
42 333772 2.10 2.54

Afstandsbus
43 333775 3.15 3.81

Machine Screw M5x14 (w/sp. Washer) New
44 333773 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
45 333776

Beschermhoes Voor 520mm
46A 339039 14.10 17.06

Krimpkous
47 318247 1.05 1.27

Lasdop 50092 (10 Pcs)
48 959141 3.75 4.54

Krimpkous
49 334379 4.65 5.63

Bedrading Zwart
50 334615 1.20 1.45

Bedrading Rood
51 334616 1.20 1.45

Interne Bedrading Bruin
52 334617 1.20 1.45

Ring (a)
53 333765 1.20 1.45

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.