Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CH27EPA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen lijst van de Hikoki CH27EPA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Cilinder Afdekkap
1A 6697921 6.10 7.38

Cilinder Afdekkap
1 6698481 6.45 7.80

Screw M4 (black)
3A 6699780 1.04 1.26

Muffler Cover Since 11 2013 (old 6698494)
4 6600336 6.45 7.80

Knaldemper Afdekkap
4 6698493 4.20 5.08

Screw 5x16/ps (old 994-15050-162)
5 6695386 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M6x55 (old 990-51060-553/6696819)
6 6684638 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
6 6695067 1.15 1.39

Ring
7 6684639 2.15 2.60

Uitlaat (b)
8 6600461 7.50 9.08

Uitlaat
8 6698477 11.85 14.34

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M5x30
9 6698950 1.20 1.45

Hitteschild
10 6600324 1.35 1.63

Hex. Hole Bolt M5x20/s (old 994-61050-205/305583/6
11 6695491 1.15 1.39

Bougie Bmr7a
12A 6699316 8.91 10.78

Bougie (oud 6685052)
12A 6699322 2.48 2.99

Cover Packing
13 6697684 1.04 1.26

Uitlaatgas Ventiel Deksel (a)
14 6698484 2.10 2.54

Hex. Hole Bolt M4x12/s (old 994-61040-124)
15A 6684595 2.15 2.60

Ring (old 182-0186a-20)
16 6684600 2.15 2.60

Uitlaatgas Ventiel Deksel (b)
17 6698485 2.10 2.54

Cilinder Pakking
18 6697681 1.04 1.26

Cylinder Set Pn
19 6697679 33.58 40.63

Swivel (oud 539-25120-20)
20 6684697 6.44 7.79

Stop Ring (oud 489-25100-20)
21 6684696 2.15 2.60

O-RING (OUD 550-25100-20)
22 6684695 4.29 5.19

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
23 6684692 29.19 35.32

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
24 6684693 8.58 10.38

Pump Body
25 6699942 14.38 17.39

Metealing Lever Spring
26 6696323 4.63 5.60

Control Lever (old 473-25001-20)
27 6685217 3.30 3.99

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
28 6684691 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
29 6684689 6.44 7.79

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
30 6684688 8.58 10.38

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
31 6684698 4.29 5.19

Throttle Valve Comp. (old 488-25145-80)
32 6684883 18.75 22.69

Niet meer leverbaar
33 6695670

Main Jet #32
34 6699943 5.11 6.19

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
35 6684700 4.29 5.19

Needle Valve (old 603-25012-20)
36 6685215 5.28 6.38

Niet meer leverbaar
37 6691305

Hinge Pin (old 605-25001-20)
38 6685219 1.15 1.39

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
39 6684690 18.00 21.78

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
40 6684687 16.34 19.77

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
41 6684699 2.15 2.60

Intake Packing
42 6697691 1.04 1.26

Carburetor Insulator Set Pn
43 6698954 4.45 5.38

Seal Lock Hex. Socket Bolt M5x25 (w/washers)
44 6698844 1.20 1.45

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
45 6684616 2.15 2.60

Throttle Wire Fixing Plate (old 878-06620-20)
46 6684629 4.29 5.19

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
47 6684615 2.15 2.60

Carburetor Ass'y
48 6698960 40.24 48.69

Niet meer leverbaar
49 6684628

Plus Screw 5x60ws (old 994-16050-601)
50 6695431 1.15 1.39

Luchtfilter Element
51 6690347 4.45 5.38

Air Cleaner Cap (old 424-00025-20)
52 6690139 4.45 5.38

Luchtfilter
53 6698961 5.45 6.59

Piston Set Pn
54 6697683 11.05 13.37

Piston Ring (old 041-01700-20)
55 6686121 4.45 5.38

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
56 6684590 2.15 2.60

Piston Pin (old 037-07045-20)
57 6684591 4.29 5.19

Needle Bearing Hk0810b (old 999-62081-277)
58 6695590 3.30 3.99

Crank Shaft Ass'y
59 6698962 13.04 15.78

Crank Case Ass'y
60 6697687 25.11 30.39

Crank Case Packing
61 6697688 1.04 1.26

Olie Keerring
62 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
63 6684608 3.80 4.60

Crank Shaft Washer
64 6697685 1.04 1.26

Knock Pin 4x12 (old 999-05041-203)
65 6695521 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
66 6684681 13.20 15.97

Stop Ring E-5 (old 993-55050-000)
67 6684683 2.15 2.60

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
67 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
68 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
69 6684685 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
70A 6699995

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
71 6684679 2.15 2.60

Cam Plate
72A 6699996 2.55 3.09

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
73 6684677 8.58 10.38

Niet meer leverbaar
74 6684676

Starter Rope Reel
74A 6699997 8.41 10.18

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
75A 6684675 11.55 13.98

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
76 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
77 6684674 4.29 5.19

Starthendel
78 6684680 2.15 2.60

Cam Plate Ass'y
81 6699691 6.10 7.38

Muffler Rear Cover
82 6600335 8.55 10.35

Tapping Screw D4 Since 11 2013
83 6600332 1.04 1.26

Tapping Screw D4
101 6697190 1.04 1.26

Handle (b)
102 6696487 3.45 4.17

Lock Lever
103 6696490 1.04 1.26

Lever
104 6696488 1.04 1.26

Spring
105 6698819 1.04 1.26

STOP SWITCH (OLD 170-04063-80)
106 6685239 3.30 3.99

Stop Switch Cord
107 6698820 2.80 3.39

Protection Tube
108 6698822 1.04 1.26

Throttle Wire
109 6698821 4.13 4.99

Handle (a)
110 6696486 3.45 4.17

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
111 6684667 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
112 6684709 2.15 2.60

Anti-viberatie rubber
113 6684666 4.29 5.19

Pipe Holder (a)
114 6698643 2.10 2.54

Pipe Holder (b)
115 6698644 2.10 2.54

Anti-viberatie rubber
116 6684665 4.29 5.19

Stop Ring C-12 Outer
117 6684664 2.15 2.60

Ventilatorhuis (oud 6698486)
118A 6697922 11.71 14.17

Niet meer leverbaar
118 6698486

Clutch Drum Comp. (old 289-52200-80)
119 6684663 19.06 23.07

Step Bolt (old 357-00601-20)
120 6689627 1.15 1.39

Ring
121 6684648 2.15 2.60

Clutch Plate A (old 348-0602r-20)
122 6689528 1.15 1.39

Clutch Set
123 6697655 6.76 8.18

Niet meer leverbaar
124 6697619

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
125 6684612 2.15 2.60

Ring M8 (old 992-01080-011)
126 6684611 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
127 6695508 1.15 1.39

Bobine
128 6699936 30.25 36.60

Bobine
128 6699937 44.01 53.26

Earth Cord
130 6699940 2.15 2.60

Clip
131 6699939 1.98 2.39

Flensmoer M4
132 6699938 1.04 1.26

Cord
135 6698992 1.98 2.39

Cord
136 6697690 1.98 2.39

Magneto Rotor
137 6698396 8.70 10.53

Fuel Pipe Ass'y (oud 223-0097a-90)
138 6684618 4.29 5.19

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
139 6684880 2.15 2.60

Tank Dop Compleet
140A 6698402 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
141 6684625

Return Grommet (old 6684627)
142A 6697846 1.04 1.26

Spacer
143 6698496 1.05 1.27

Tank
144A 6600317 7.95 9.62

Stand (old 940-07350-20)
145 6694787 3.30 3.99

Flange Bolt
146 6696557 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
147 6684620

Clip.6.3 Dia. (old 680-00731-20)
148 6684619 2.15 2.60

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
161 6695175 1.15 1.39

Ring
162 6684639 2.15 2.60

Support Plate (old 462-32286-20)
163 6690744 11.23 13.58

Hex. Hole Bolt 6x12 (old 990-53060-125)
164 6695078 1.15 1.39

Ring
165 6684822 2.15 2.60

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
166 6688643 1.15 1.39

Afdicht Rubber
167 6686659 1.15 1.39

Plus Bolt 6x14 (old 990-23060-141)
168 6695016 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
170 6694556

Hex. Hole Bolt 4x8 (old 990-51040-085)
171 6695035 1.15 1.39

Gear Case Cover A (old 327-32280-20)
172 6689167 1.15 1.39

Handle (old 210-32286-20)
173 6688089 4.45 5.38

Hex Hole Button Screw 6x15 (old 990-53060-153)
174 6695079 1.15 1.39

Kogellager 608ddmc2eps2s
175 608DDM 5.55 6.72

STOP RING C-22, INNER (OLD 993-51022-002)
176 6695293 1.15 1.39

Gear Shaft
177 6698957 45.23 54.72

Kogellager 608vv
178 333945 1.80 2.18

Loop Handle Ass'y Anti-vib. (old 500-37286-90)
179 6696088 14.35 17.36

Handle Grip (old 503-3738e-20)
180 6691098 6.44 7.79

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
181 6684835 2.15 2.60

Ring
182 6689681 1.15 1.39

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-012)
183 6695255 1.15 1.39

Level Mark (old 923-33700-20)
184 6684851 2.15 2.60

Level Mark(old 923-3738f-20)
186 6684852 2.15 2.60

Main Pipe 1450l
187 6698963 23.45 28.37

Drive Shaft 1483l (old 6689470)
188A 6697879 14.03 16.97

Lifting Metal Ass'y (old 335-37526-90)
189 6689277 3.30 3.99

Cap (a)
190 6698515 2.10 2.54

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
191 6695042 1.15 1.39

Afdicht Rubber
192 6686669 1.15 1.39

Handle Knob A Comp. (old 512-32286-80)
193 6691200 3.30 3.99

Gear Case A,24 Dia (old 300-32287-21)
194 6688653 30.25 36.60

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
195 6684709 2.15 2.60

Pinion
196 6698958 13.70 16.58

STOP RING S-12, OUTER (OLD 993-52012-002)
198 6695302 1.15 1.39

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
199 6684732 2.15 2.60

Handle Bracket A (old 506-37300-20)
200 6691134 2.31 2.80

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
201 6684838 2.15 2.60

Cutter Cover (old 138-33168-20)
202 6687301 8.41 10.18

Cutter Guide 625.5mm (old 122-32286-21)
203 6687125 24.20 29.28

Cutter (old 120-32287-21/6696516)
204 6687079 46.29 56.01

Ring
205 6687187 1.15 1.39

Bout
206 6687162 1.15 1.39

Flensmoer
207 6695170 1.15 1.39

Spacer (old 296-32286-20)
208 6688633 1.15 1.39

Hex. Hole Flush Bolt 6x25 (old 990-52060-255)
209 6695075 1.15 1.39

Afdicht Rubber
210 6686647 1.15 1.39

Cam-rod Holding Plate (old 105-32280-20)
211 6686826 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x10s (old 994-61040-104)
212 6695484 1.15 1.39

Bout
213 6687158 1.15 1.39

Stop Ring E-6 (old 993-55060-000)
214 6695310 1.15 1.39

Gear
215 6698959 21.78 26.35

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
216 6695294 1.15 1.39

Hex Hole Flush Screw 6x16 (old 990-52060-165)
218 6695073 1.15 1.39

Afdicht Rubber
219 6686666 1.15 1.39

Cam-rod Guide Plate (old 075-32280-20)
220 6686611 1.15 1.39

Cam Rod (a)
221 6699732 22.09 26.73

Cam Shaft Comp. (old 100-32282-81 & 6686789)
222 6686790 36.15 43.74

Niet meer leverbaar
223 6698772

Gear Case Cover (b)
224A 6600479 22.24 26.91

GEAR CASE COVER B (OLD 328-32286-21)
224 6689173 24.20 29.28

Hex. Hole Bolt M4x12/s (old 994-61040-124)
225 6684595 2.15 2.60

Special Washer
226 6699934 1.04 1.26

Gear Case Packing
227 6699733 1.04 1.26

Combi Box Spanner 10x19 ,plus (old 036-29331-50)
501 6685997 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
502 6684813

Niet meer leverbaar
503 6692867

Niet meer leverbaar
504 6684766

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.