Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CH3656DA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CH3656DA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Beugel Handgreep Compleet
3 335015 13.95 16.88

Veer (c)
4 333341 1.20 1.45

Vulbus
5 335347 1.04 1.26

Felt
6 335761 1.95 2.36

Schacht (d)
7 335019 1.04 1.26

Lasdop 50092 (10 Pcs)
8 959141 3.75 4.54

Interne Draad L96
9 335345 1.04 1.26

Interne Draad L186
10 335344 1.04 1.26

Schakelaar
11 335018 3.45 4.17

Veer (d)
12 333344 1.20 1.45

Machineschroef M5x30
13 336239 1.04 1.26

Handbeschermer
14 335010 2.10 2.54

Pakking (a)
15 335762 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
16 335343

Drukpin
17 333343 1.20 1.45

Moer M5 (zwart)
18 302012 1.05 1.27

Krimpkous
19 334379 4.65 5.63

Motor Dc 36 Volt
20 335016 28.60 34.61

Diode
21 335346 1.20 1.45

CONTROLLER ASS'Y
23 373109 51.98 62.89

VEER (E)
24 373361 1.05 1.27

Trekker
25 333761 1.04 1.26

BATTERY TERMINAL
26 372228 8.25 9.98

BEHUIZING
27 373110 33.96 41.09

Niet meer leverbaar
28 371750

Buttery Rubber (b)
29 370328 1.95 2.36

Schroef D3 X 16
31 313687 1.04 1.26

Tapping Screw D4x20 (w/flange)
32 339250 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
34 6698766

Cushion
35 335021 1.04 1.26

Tussenstuk
36 335020 3.90 4.72

Hex. Socket Hd. Bolt M6x25 (w/button)
37 6699113 1.65 2.00

Kogellager 608ddmc2eps2s
38 608DDM 5.55 6.72

RING
39 335022 1.04 1.26

EXCENTRIEK
40 373362 4.35 5.26

Tandwiel
41 335014 13.75 16.64

KOGELLAGER 626ZZC2 PS2L
42 335669 4.50 5.44

Eerste Tandwiel
43 335013 10.50 12.70

Onderplaat
44 335017 15.95 19.30

Cam Rod Holder
45 335677 1.20 1.45

Tapschroef D5x20 Zwart
46 302089 1.05 1.27

Support Plate
47 337893 2.40 2.90

U-nut M5
48 6699108 1.65 2.00

Hex. Socket Hd. Bolt M5x8 (w/flange)
49 6699065 1.04 1.26

Guard Plate
50 6699062 1.04 1.26

Blade Ass'y 620mm (old 660961)
51 6600409 65.86 79.69

Mes Geleidingsplaat 620 Mm
52 6600360 4.35 5.26

Ring (a)
53 6699114 1.04 1.26

Shoulder Button Bolt M5x31
54 6699179 2.10 2.54

Ring (b)
55 6699112 1.04 1.26

Washer M7
56 6699111 1.04 1.26

Shoulder Button Bolt M5x25
57 6699109 1.65 2.00

Beschermhoes
58 335011 5.40 6.53

Beschermkapje Voor Batterij
502 329897 1.80 2.18

Blade Ass'y 780mm
601 6600410 77.00 93.17

Beschermhoes 780mm
602 336102 5.70 6.90

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.