Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CH36DL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CH36DL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Beugel Handgreep Compleet
1 335015 13.95 16.88

Veer (c)
2 333341 1.20 1.45

Vulbus
3 335347 1.04 1.26

Schacht (d)
4 335019 1.04 1.26

Lasdop 50092 (10 Pcs)
5 959141 3.75 4.54

Interne Draad L96
6 335345 1.04 1.26

Interne Draad L186
7 335344 1.04 1.26

Schakelaar
8 335018 3.45 4.17

Veer (d)
9 333344 1.20 1.45

Machineschroef M5x30
10A 336239 1.04 1.26

Handbeschermer
11A 335010 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
12 335343

Drukpin
13 333343 1.20 1.45

Moer M5 (zwart)
14 302012 1.05 1.27

Krimpkous
15 334379 4.65 5.63

Motor Dc 36 Volt
16 335016 28.60 34.61

Diode
17 335346 1.20 1.45

Display Sheet
18 335342 1.04 1.26

Regelaar
19 335341 30.94 37.43

Veer
20 324307 1.88 2.27

VEER (E)
20 373361 1.05 1.27

Trekker
21 333761 1.04 1.26

Batterij Contactpunt
22 331399 2.10 2.54

Behuizing (a+b)
23 335012 29.29 35.44

Niet meer leverbaar
24 334997

Niet meer leverbaar
24 334998

Rubber Cushion
25 332668 2.10 2.54

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
26 301653 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
28 6698766

Cushion
29 335021 1.04 1.26

Tussenstuk
30 335020 3.90 4.72

Hex. Socket Hd. Bolt M6x25 (w/button)
31 6699113 1.65 2.00

Kogellager 608ddmc2eps2s
32 608DDM 5.55 6.72

RING
33 335022 1.04 1.26

EXCENTRIEK
34 373362 4.35 5.26

Cam Rod
34 6698987 2.10 2.54

Tandwiel
35 335014 13.75 16.64

KOGELLAGER 626ZZC2 PS2L
36 335669 4.50 5.44

Eerste Tandwiel
37 335013 10.50 12.70

Onderplaat
38 335017 15.95 19.30

Cam Rod Holder
39 335677 1.20 1.45

Tapschroef D5x20 Zwart
40 302089 1.05 1.27

U-nut M5
41 6699108 1.65 2.00

Ring (a)
42 6699114 1.04 1.26

Washer M7
43 6699111 1.04 1.26

Shoulder Button Bolt M5x25
44 6699109 1.65 2.00

Hex. Socket Hd. Bolt M5x8 (w/flange)
45 6699065 1.04 1.26

Guard Plate
46 6699062 1.04 1.26

Blade Ass'y 620mm (old 660961)
47A 6600409 65.86 79.69

Beschermhoes
48 335011 5.40 6.53

Felt
49 335761 1.95 2.36

Pakking (a)
50 335762 1.04 1.26

Support Plate
51 337893 2.40 2.90

Mes Geleidingsplaat 620 Mm
52 6600360 4.35 5.26

Ring (b)
53 6699112 1.04 1.26

Shoulder Button Bolt M5x31
54 6699179 2.10 2.54

Blade Ass'y 780mm
601A 6600410 77.00 93.17

Beschermhoes 780mm
602 336102 5.70 6.90

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.