Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CH62EA3


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen lijst van de Hikoki CH62EA3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Insulator Tube 50l (old 250-06500-20)
1 6684597 2.15 2.60

Grommet (old 203-0604a-20)
2 6688050 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
3 6684599 2.15 2.60

Cord (old 274-51705-80)
4 6688477 2.31 2.80

Cord 200m (old 178-51705-80)
6 6687918 3.30 3.99

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
8 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
8 6684605 2.15 2.60

Crank Shaft Comp (old 046-06621-80)
9 6686208 40.24 48.69

Zuiger Pin
10A 6696944 3.33 4.02

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
11 6684586 2.15 2.60

Bougie (oud 6685086)
12A 6699319 8.91 10.78

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-06500-91)
13 6687476 4.45 5.38

Cylinder Set (old 001-0650a-90)
14 6685480 40.24 48.69

Cylinder Gasket (old 017-06500-20)
15 6685744 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-00601-21/ 6686117)
16 6686118 4.45 5.38

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
17 6684590 2.15 2.60

Piston Set (old 030-00070-90)
18 6685869 15.58 18.85

Bolt 4x12ps (old 994-25040-128)
19 6695441 1.15 1.39

Handle (old 6698748)
20B 6699079 5.25 6.35

Hex. Hole Bolt 5x40 (old 990-51050-403)
21 6695054 1.15 1.39

Ring 5 (old 992-10050-062)
22 6684834 2.15 2.60

Ring
23 6689680 1.15 1.39

Slipkoppeling Kompleet
24 6688494 9.74 11.78

Clutch Drum Comp. (old 288-33180-80)
25 6688570 17.70 21.42

Kogellager 6002z
26 6695538 6.60 7.99

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
27 6695285 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
28 6684786 2.15 2.60

Anti-viberatie rubber
29 6691822 1.15 1.39

Olie Keerring
30 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
31 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-06500-20)
32 6686720 1.15 1.39

Knock Pin 4x12 (old 999-05041-203)
33 6695521 1.15 1.39

Stud Bolt 6x22 (old 100-02100-20)
34 6686771 1.15 1.39

Crank Case Ass'y (old 072-06500-90)
35 6686574 42.20 51.06

Starthendel
36 6693237 1.15 1.39

Rope 3x890 (old 783-0651h-20)
37 6693172 2.31 2.80

Hex.hole Bolt 4x18ps (old 994-63040-184)
40 6695502 1.15 1.39

Ventilatorhuis
41 6687014 16.94 20.49

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
43 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel (old 774-0651h-20)
44 6693072 5.11 6.19

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
45 6684677 8.58 10.38

Cam Plate (old 759-0651h-20)
46 6684678 6.44 7.79

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
47 6684679 2.15 2.60

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
48 6684685 4.29 5.19

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
49 6684684 4.29 5.19

Stop Ring E-5 (old 993-55050-000)
50 6684683 2.15 2.60

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
50 6685101 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
51 6684681 13.20 15.97

Deflector (old 132-06602-20)
52 6687209 6.44 7.79

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
53 6684612 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
54 6687396

Niet meer leverbaar
55A 6698868

Earth Terminal
56 6696350 1.05 1.27

Tapschroef D3
57 696352 1.13 1.36

Schakelaar Blokkering
58 6696344 1.05 1.27

Throttle Lever Spring
59 6696345 1.05 1.27

Tab Terminal
60 6696355 1.05 1.27

Screw 3x10 (old 994-31030-101)
61 6684913 2.15 2.60

Button Stop (old 258-11650-20)
62 6688366 1.15 1.39

Stop Button Mark (old 925-33160-20)
63 6694588 1.15 1.39

Spring (a)
64 6696348 1.05 1.27

Spring (b)
65 6696349 1.05 1.27

Regulateur
66 6696343 1.05 1.27

Lock Lever
67 6696346 1.05 1.27

Release Lever
68 6696347 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
69A 6698827

Protection Tube 130l (old 164-07013-01)
70 6687521 1.15 1.39

Stop Switch Ass'y (a)
71 6696354 14.19 17.17

Handle (b)
72A 6698869 4.65 5.63

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
73 305812 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
74 6698870

Tapping Screw D4.5x16 (old 990-72045-164/790451)
91 6684636 2.15 2.60

Muffler Protector (old 738-06500-20)
92 6692795 6.93 8.38

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
93 6685114 1.15 1.39

Ring
94 6684661 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
95 6692481

Warmteschild
96 6687252 2.31 2.80

Muffler Gasket (old 737-06500-20)
97 6692744 1.15 1.39

Intake Pipe Gasket (old 403-06500-20)
98 6689891 1.15 1.39

Carb. Insulator Set,spare (old 404-06500-90)
99 6689966 6.93 8.38

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
100 6695515 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-06500-20)
101 6689839 1.15 1.39

Throttle Wire Fixing Plate (old 878-06620-20)
102 6684629 4.29 5.19

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
103 6684615 2.15 2.60

Carburateurset
104 6690495 62.31 75.40

Niet meer leverbaar
105 6684628

Cleaner Gasket (old 431-06020-20/791187)
106 6690184 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-0072z-81)
107 6690091 5.78 6.99

Collar (old 470-00025-20)
108 6690801 2.31 2.80

Choke Plate,w/1.5mm Hole (old 528-0602k-20)
109 6691267 4.45 5.38

Spacer (oud 453-0602k-20)
110 6684859 2.15 2.60

Ring
111 6684661 2.15 2.60

Ring (oud 992-10050-012)
112 6684662 2.15 2.60

Screw 5x65 (old 990-11050-652)
113 6694918 1.15 1.39

Luchtfilter Element
114 6690350 5.61 6.79

Air Cleaner Cap (old 424-0072z-20)
115 6690142 4.95 5.99

Swivel (oud 539-25120-20)
116 6684697 6.44 7.79

Stop Ring (oud 489-25100-20)
117 6684696 2.15 2.60

O-RING (OUD 550-25100-20)
118 6684695 4.29 5.19

Main Jet #39 (old 599-2000w-39) New
119 6684878 4.45 5.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
120 6684700 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25157-80)
121 6691433 36.15 43.74

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
122 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
123 6684688 8.58 10.38

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
124 6684699 2.15 2.60

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
125 6684698 4.29 5.19

Throttle Valve Comp. (old 488-25145-80)
126 6684883 18.75 22.69

Pump Gasket (old 577-25100-20)
127 6691457 7.10 8.59

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
128 6684693 8.58 10.38

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
129 6684691 8.58 10.38

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
130 6690830 11.88 14.37

Priming Body (oud 447-25108-20)
131 6684689 6.44 7.79

Tank
132 6696356 4.05 4.90

Niet meer leverbaar
133 6684625

Tank Cap D Ass'y, Black (old 595-06516-90 & 669171
134 6691763 7.59 9.18

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
135 6692244 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x18ps (old 994-63050-185)
136 6695505 1.15 1.39

Clip.6.3 Dia. (old 680-00731-20)
137 6684619 2.15 2.60

Pomp Filter
138A 6698874 12.00 14.52

Brandstofleiding
139A 6698715 9.75 11.80

Fuel Pipe 3x5x65 (old 700-03005-06)
140 6684626 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
141A 6697846 1.04 1.26

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
142 6688643 1.15 1.39

Nylon Nut M5 (old 991-78050-010)
143 305491 1.65 2.00

Ring 5 (oud 992-00050-011)
144 6684864 2.15 2.60

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
145 6695175 1.15 1.39

Ring
146 6684639 2.15 2.60

Support Plate (old 462-33287-20)
147 6690761 3.30 3.99

CUTTER COVER (OLD 138-33171-20/6687300)
148 6687302 8.58 10.38

Flensmoer
149 6695170 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
150A 6698784

Tandwielkast (a)
151A 6699125 18.15 21.96

Cord Clamp Comp. (old 198-10246-80)
152 6688008 1.15 1.39

Spring Nut 6 (old 994-40060-011)
153 6695475 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 6x18/s (old 994-61060-184)
154 6695495 1.15 1.39

Clip
155 6696359 1.05 1.27

Guide Plate (old 075-33287-20)
158 6686614 4.45 5.38

Bovenmes (a) 620l (old 6687096)
159 6697702 38.58 46.68

Tandwiel
160A 6698746 16.36 19.80

Cutter B 620l (old 6687120)
161 6697701 40.24 48.69

Holding Plate (old 070-33287-20)
162 6686468 1.15 1.39

Gear Case Gasket (old 303-33160-20)
163 6688909 1.15 1.39

Gear Case Cover (old 630-33287-20)
164 6692102 5.78 6.99

Hex. Hole Bolt 4x10s (old 994-61040-104)
165 6695484 1.15 1.39

Afdicht Rubber
166 6686658 1.15 1.39

Ring
167 6687187 1.15 1.39

Bout
168 6687162 1.15 1.39

Bout
169 6687158 1.15 1.39

Fuel Grommet
170 6698931 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
501 6684813

Combi Box Spanner 10x19 ,plus (old 036-29331-50)
502 6685997 4.45 5.38

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.