Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CH78EC3


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen lijst van de Hikoki CH78EC3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Insulator Tube 50l (old 250-06500-20)
1 6684597 2.15 2.60

Grommet (old 203-0604a-20)
2 6688050 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
3 6684599 2.15 2.60

Cord (old 274-51705-80)
4 6688477 2.31 2.80

Cord 200m (old 178-51705-80)
6 6687918 3.30 3.99

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
8 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
8 6684605 2.15 2.60

Crank Shaft Comp. (old 046-06500-80)
9 6686205 72.30 87.48

Piston Pin (old 037-07045-20)
10 6684591 4.29 5.19

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
11 6684586 2.15 2.60

Bougie (oud 6685086)
12A 6699319 8.91 10.78

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-06500-91)
13 6687476 4.45 5.38

Cylinder Set (old 001-06600-90)
14 6685481 44.31 53.62

Cylinder Gasket (old 017-06500-20)
15 6685744 1.15 1.39

Piston Ring (oud 041-01601-20)
16 6684588 8.58 10.38

Piston Pin Circlip (old 039-01620-20)
17 6686028 1.15 1.39

Piston Set, Spare (old 030-06600-90)
18 6685893 22.24 26.91

Handle (old 6698748)
19B 6699079 5.25 6.35

Hex. Hole Bolt 5x40 (old 990-51050-403)
20 6695054 1.15 1.39

Ring 5 (old 992-10050-062)
21 6684834 2.15 2.60

Ring M5 (oud 992-01050-061)
22 6684918 2.15 2.60

Bolt 4x12ps (old 994-25040-128)
23 6695441 1.15 1.39

Slipkoppeling Kompleet
24 6688494 9.74 11.78

Clutch Drum Comp. (old 288-33180-80)
25 6688570 17.70 21.42

Kogellager 6002z
26 6695538 6.60 7.99

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
27 6695285 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
28 6684786 2.15 2.60

Anti-viberatie rubber
29 6691822 1.15 1.39

Olie Keerring
30 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
31 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-06500-20)
32 6686720 1.15 1.39

Knock Pin 4x12 (old 999-05041-203)
33 6695521 1.15 1.39

Stud Bolt 6x22 (old 100-02100-20)
34 6686771 1.15 1.39

Crank Case Ass'y (old 072-06500-90)
35 6686574 42.20 51.06

Starthendel
36 6693237 1.15 1.39

Rope 3x890 (old 783-0651h-20)
37 6693172 2.31 2.80

Hex.hole Bolt 4x18ps (old 994-63040-184)
40 6695502 1.15 1.39

Ventilatorhuis
41 6687014 16.94 20.49

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
43 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel (old 774-0651h-20)
44 6693072 5.11 6.19

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
45 6684677 8.58 10.38

Cam Plate (old 759-0651h-20)
46 6684678 6.44 7.79

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
47 6684679 2.15 2.60

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
48 6684685 4.29 5.19

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
49 6684684 4.29 5.19

Stop Ring E-5 (old 993-55050-000)
50 6684683 2.15 2.60

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
50 6685101 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
51 6684681 13.20 15.97

Deflector (old 132-06602-20)
52 6687209 6.44 7.79

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
53 6684612 2.15 2.60

Ring
54 6684971 1.04 1.26

Ring M8 (old 992-01080-011)
55 6684611 2.15 2.60

Vliegwiel
56 6687389 26.16 31.66

Niet meer leverbaar
57A 6698868

Earth Terminal
58 6696350 1.05 1.27

Tapschroef D3
59 696352 1.13 1.36

Schakelaar Blokkering
60 6696344 1.05 1.27

Throttle Lever Spring
61 6696345 1.05 1.27

Tab Terminal
62 6696355 1.05 1.27

Screw 3x10 (old 994-31030-101)
63 6684913 2.15 2.60

Button Stop (old 258-11650-20)
64 6688366 1.15 1.39

Stop Button Mark (old 925-33160-20)
65 6694588 1.15 1.39

Spring (a)
66 6696348 1.05 1.27

Lock Lever
67 6696346 1.05 1.27

Spring (b)
68 6696349 1.05 1.27

Regulateur
69 6696343 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
70A 6698784

Release Lever
71 6696347 1.05 1.27

Gaskabel
72A 6698828 3.15 3.81

Protection Tube 150l (old 164-07015-01)
73 6687524 1.15 1.39

Stop Switch Ass'y (a)
74 6696354 14.19 17.17

Handle (b)
75A 6698869 4.65 5.63

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
76 305812 1.04 1.26

Frame Ch66eb3/ch78ec3
77 6696363 8.85 10.71

Damper B (old 266-32750-20/6688412)
78 6688412 1.15 1.39

Ring
79 6689680 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
80 6684786 2.15 2.60

Damper Collar B (old 276-32710-20)
81 6688485 1.15 1.39

Handle Support Comp. (old 040-33160-80)
82 6686111 2.31 2.80

Clip
83 6696359 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
84 6698870

Tapping Screw D4.5x16 (old 990-72045-164/790451)
91 6684636 2.15 2.60

Muffler Protector (old 738-06600-20)
92 6692799 5.61 6.79

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
93 6685114 1.15 1.39

Ring
94 6684661 2.15 2.60

Muffler Set (old 704-06504-91)
95 6692477 13.04 15.78

Warmteschild
96 6687252 2.31 2.80

Muffler Gasket (old 737-06500-20)
97 6692744 1.15 1.39

Intake Pipe Gasket (old 403-06500-20)
98 6689891 1.15 1.39

Carb. Insulator Set,spare (old 404-06500-90)
99 6689966 6.93 8.38

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
100 6695515 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-06500-20)
101 6689839 1.15 1.39

Carburateurset
102 6690487 72.30 87.48

Niet meer leverbaar
103 6684628

Niet meer leverbaar
104 6695670

Cleaner Body Comp. (old 423-06500-81/6690118) For
105 6690119 4.45 5.38

Collar 7.5 (old 470-06500-20)
106 6690804 1.15 1.39

Choke Valve (old 528-0650t-20)
107 6691274 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
108 6684658

Blow Over Check Board (old 476-01700-20/790189)
109 6690843 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
110 6684662 2.15 2.60

Screw M5x60 (oud 990-11050-602)
111 6684660 2.15 2.60

Reinigingsspons
112 6690364 1.15 1.39

Luchtfilterkap
113 6690417 5.94 7.18

Special Screw (old 380-0637c-20)
114 6689737 1.15 1.39

Swivel (oud 539-25120-20)
115 6684697 6.44 7.79

Stop Ring (oud 489-25100-20)
116 6684696 2.15 2.60

O-RING (OUD 550-25100-20)
117 6684695 4.29 5.19

Main Jet #34.5 (old 599-200bw-34)
118 6691888 6.28 7.59

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
119 6684700 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25147-80/6691428)
120 6691430 36.15 43.74

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
121 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
122 6691312 1.15 1.39

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
123 6684698 4.29 5.19

Throttle Valve Comp. (old 488-25145-80)
124 6684883 18.75 22.69

Pump Gasket (old 577-25100-20)
125 6691457 7.10 8.59

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
126 6684693 8.58 10.38

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
127 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
128 6690827 11.71 14.17

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
129 6685139 5.94 7.18

Fuel Pipe 2.5x4x80 (old 700-02504-08)
130 6692347 1.15 1.39

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
131 6692244 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x18ps (old 994-63050-185)
132 6695505 1.15 1.39

Tank
133 6696360 4.05 4.90

Air Vent Ass'y (old 564-06611-90)
134 6691389 10.23 12.37

Air Vent Valve Ass'y (old 646-06612-90)
136 6692171 4.95 5.99

Fuel Pipe 2.5x4x70 (old 700-02504-07)
137 6692346 1.15 1.39

Return Grommet (old 6684627)
138A 6697846 1.04 1.26

Clip.6.3 Dia. (old 680-00731-20)
139 6684619 2.15 2.60

Pomp Filter
140A 6698874 12.00 14.52

Brandstofleiding
141A 6698715 9.75 11.80

Niet meer leverbaar
142 6684625

Tank Cap D Ass'y, Black (old 595-06516-90 & 669171
143 6691763 7.59 9.18

Guard Plate
144A 6698894 1.20 1.45

U-nut M6
145A 6698946 2.10 2.54

Support Plate (old 462-33290-20)
148 6690762 3.30 3.99

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
149 6695175 1.15 1.39

Ring
150 6684639 2.15 2.60

Gear Case Comp. (old 300-33290-81 & 6695770)
151 6688684 15.13 18.30

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
152 6688643 1.15 1.39

Spring Nut 6 (old 994-40060-011)
153 6695475 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 6x18/s (old 994-61060-184)
154 6695495 1.15 1.39

Cutter Guide 845l M6 (old 122-33191-20)
155 6687144 26.16 31.66

Guide Plate (old 075-33160-20)
156 6686612 1.15 1.39

Cam Rod (old 101-33190-20)
157 6686811 5.78 6.99

Gear 2 Comp.
159A 6698773 18.84 22.79

Gear Case Gasket (old 303-33160-20)
160 6688909 1.15 1.39

Gear Case Cover (old 630-33165-20)
161 6692101 6.28 7.59

Kogellager 608 Zz C3
162 6695547 3.30 3.99

Gear Case B (old 301-33183-21)
163 6688846 7.59 9.18

Hex. Hole Bolt M4x12/s (old 994-61040-124)
164 6684595 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
165A 6698764

AFDICHT RUBBER
166 6686654 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
167A 6698886

Bolt (a)
168A 6698887 3.15 3.81

Hex. Hole Bolt 4x10s (old 994-61040-104)
169 6695484 1.15 1.39

Fuel Grommet
170 6698931 3.45 4.17

Blade Ass'y
171 6698774 76.04 92.01

Niet meer leverbaar
501 6684813

Combi Box Spanner 10x19 ,plus (old 036-29331-50)
502 6685997 4.45 5.38

Guard Plate (old 135-33191-20)
601 6687275 2.31 2.80

Flensmoer
602 6695170 1.15 1.39

Protection Plate (old 136-33190-20)
603 6687289 12.88 15.58

Bovenmes (a)
604 6687092 60.35 73.02

Hex. Hole Flush Bolt 6x25 (old 990-52060-255)
605 6695075 1.15 1.39

Ring
606 6687187 1.15 1.39

Bout
607 6687158 1.15 1.39

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.