Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CH78ED


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CH78ED

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Plug Cap Ass'y (oud 157-01680-90)
1 6684894 8.58 10.38

Bougie Rcj8y
2 6699328 3.30 3.99

Spark Plug Rubber Cover (old 255-01680-20)
3 6688334 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-03002-90)
4 6685462 66.40 80.34

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
5 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-03002-21)
6 6685728 1.15 1.39

Piston Ring (oud 041-01601-20)
7 6684588 8.58 10.38

Piston Set (old 030-01680-90)
8 6685877 28.14 34.05

Circlip (old 039-00000-20)
9 6685078 1.15 1.39

Piston Pin (old 037-07020-20/6686011)
10 6686016 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
11 6686176

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
12 6684899 2.15 2.60

Cord, B 140m (old 178-03002-80)
13 6687840 3.30 3.99

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
14 6684599 2.15 2.60

Ring (old 182-0186a-20)
15 6684600 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
16 6687704

Insulator Tube (old 250-01680-20)
17 6688316 1.05 1.27

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
31 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
31 6684605 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
32 6688047

Crank Case Ass'y
33 6601158 38.26 46.30

Olie Keerring
34 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
35 6684608 3.80 4.60

Niet meer leverbaar
36 6686705

Stud Bolt 6x22 (old 100-02100-20)
37 6686771 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
38 6684786 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x45 (old 990-51050-453)
39 6695055 1.15 1.39

Ring 5 (old 992-10050-062)
40 6684834 2.15 2.60

Vliegwiel
41 6687418 28.14 34.05

Ring
42 6684971 1.04 1.26

Ring M8 (old 992-01080-011)
43 6684611 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
44 6684612 2.15 2.60

Intake Manifold Gasket (old 403-03002-20)
51 6689874 2.31 2.80

Insulator Set,spare (old 404-03002-91)
52 6689937 6.60 7.99

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
53 6695515 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-03002-20)
54 6689828 3.30 3.99

O-ring P-15
55 6698966 1.04 1.26

Cleaner Body Comp. (old 423-06500-81/6690118) For
56 6690119 4.45 5.38

Collar 7.5 (old 470-06500-20)
57 6690804 1.15 1.39

Choke Valve (old 528-03002-20)
58 6691261 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
59 6684658

Blow Over Check Board (old 476-01700-20/790189)
60 6690843 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
61 6684662 2.15 2.60

Screw M5x60 (oud 990-11050-602)
62 6684660 2.15 2.60

Reinigingsspons
63 6690364 1.15 1.39

Luchtfilterkap
64 6690415 5.28 6.38

Special Screw (old 380-0637c-20)
65 6689737 1.15 1.39

Carburateurset
66 6690461 62.31 75.40

Shield Tube (old 223-07000-90)
67 6688174 2.31 2.80

Clip D6 (old 680-00070-20)
68 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
69 6684620

Niet meer leverbaar
70A 6699738

Niet meer leverbaar
71 6685049

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
73 6692244 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
74 6684625

Hex. Hole Bolt 5x18ps (old 994-63050-185)
75 6695505 1.15 1.39

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
76 6691337 1.15 1.39

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
77 6685139 5.94 7.18

Fuel Pipe 2.5x4x80 (old 700-02504-08)
78 6692347 1.15 1.39

Fuel Pipe 2.5x4x70 (old 700-02504-07)
79 6692346 1.15 1.39

Return Grommet (old 6684627)
80 6697846 1.04 1.26

Muffler Protector (old 738-03002-21)
91 6692772 9.90 11.98

Muffler Set (old 704-03014-91)
92 6692455 93.09 112.64

Ring
94 6684639 2.15 2.60

Hex. Hole Screw 6x55 (old 990-53060-553)
95 6695086 1.15 1.39

Tail Pipe (old 721-03003-20)
96 6692646 3.30 3.99

Ventilatorhuis
97 6686957 16.79 20.31

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
98 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel (old 774-06097-20)
99 6693066 3.30 3.99

Set Screw (old 839-02010-20/6693638)
100 6693633 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-06500-90 & 6693401)
101 6693405 4.45 5.38

Primary Cord Grommet (old 203-06000-20)
102 6688049 1.15 1.39

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
103 6693168 2.31 2.80

Starthendel
104 6693237 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
105 6684682 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
106 6692718

Muffler Arrestor (old 732-04400-20)
107 6692696 2.31 2.80

Ring
108 6684661 2.15 2.60

Screw 4x8ps (old 994-35040-081) New
109 6695471 1.15 1.39

Screw 5x8/s (old 994-14050-081)
110 6695332 1.05 1.27

Slipkoppeling Kompleet
111 6688494 9.74 11.78

Tapping Screw 4.5x10 (old 990-73045-104)
112 6695104 1.15 1.39

Bolt 4x12ps (old 994-25040-128)
113 6695441 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
114 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-06500-20)
115 6693319 2.31 2.80

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
121 6684698 4.29 5.19

Swivel (oud 539-25120-20)
122 6684697 6.44 7.79

Stop Ring (oud 489-25100-20)
123 6684696 2.15 2.60

O-RING (OUD 550-25100-20)
124 6684695 4.29 5.19

Main Jet #35 (old 599-2001w-35)
125 6691873 6.28 7.59

Pump Gasket (old 577-25100-20)
126 6691457 7.10 8.59

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
127 6684693 8.58 10.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
128 6684700 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25225-80) New
129 6691435 15.26 18.47

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
130 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
131 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
132 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
133 6691312 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
141 6688672

STOP RING C-26, INNER (OLD 993-51026-002)
142 6695294 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
143 6695524

Niet meer leverbaar
144 6695526

Clutch Housing Comp. (old 288-33185-80)
145 6688571 17.40 21.05

Gear 1 (old 306-33280-20)
146 6688968 19.36 23.43

Gear 2 (old 307-33280-20) New
147 6688978 14.38 17.39

Cam-rod Comp. (old 101-33185-80)
148 6686810 34.19 41.37

Cam Shaft (old 100-33185-20)
149 6686791 50.21 60.76

Gear Case Gasket (old 303-33185-20)
150 6688910 1.15 1.39

Kogellager #608
151 6684738 8.58 10.38

Afdicht Rubber
152 6686655 1.15 1.39

Collar (old 247-33185-20)
153 6688293 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
154 6684709 2.15 2.60

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
155 6688643 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 6x18/s (old 994-61060-184)
156 6695495 1.15 1.39

Hex Hole Button Screw 6x15 (old 990-53060-153)
157 6695079 1.15 1.39

Ring
158 6695183 1.15 1.39

Fixing Plate (old 070-33185-21/6686466)
159 6686467 2.31 2.80

Support Plate (old 462-33185-20) New Jun
160 6690758 2.31 2.80

Hex. Socket Hd. Bolt M4x10 (old 990-51040-103)
161 6685093 1.15 1.39

Spring Nut 6 (old 994-40060-011)
162 6695475 1.15 1.39

Spring Nut 6 (old 994-40060-011)
164 6695475 1.15 1.39

Cutter Guide 830l M6 (old 122-33285-20)
181 6687151 40.24 48.69

Hex. Hole Screw 6x25 (old 990-52060-253)
183 6695074 1.15 1.39

Ring
184 6684822 2.15 2.60

Cutter B 852l (old 121-33187-21 & 6687112)
186 6687113 50.21 60.76

Bovenmes (a)
187 6687091 48.25 58.38

Ring
188 6687187 1.15 1.39

Bout
189 6687158 1.15 1.39

Blade Holder (old 128-33202-20)
190 6687180 2.31 2.80

Bout
192 6687168 1.15 1.39

Handle B Comp. (old 051-33185-81 & 6686310)
193 6686311 14.21 17.20

Handle Grip (old 165-37590-20)
194 6684708 6.44 7.79

Flensmoer
195 6695170 1.15 1.39

Ring
196 6684639 2.15 2.60

Ring
197 6695219 1.15 1.39

Cutter Cover, L-773 (old 138-33215-20)
198 6687308 5.11 6.19

Gathering Plate, Oblong (old 350-33210-20)
199 6689539 17.55 21.24

Gear Case Comp. (old 300-33290-81 & 6695770)
221 6688684 15.13 18.30

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
222 6695285 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
223 6697745

Kogellager 6002z
224 6695538 6.60 7.99

Clutch Drum Comp. (old 288-33180-80)
225 6688570 17.70 21.42

Guide Plate (old 075-33160-20)
226 6686612 1.15 1.39

Cam Rod (old 101-33190-20)
227 6686811 5.78 6.99

Gear 2 Comp. (old 292-33194-80)
228 6688625 30.25 36.60

Gear Case Gasket (old 303-33160-20)
229 6688909 1.15 1.39

Gear Case Cover (old 630-33165-20)
230 6692101 6.28 7.59

Cutter Guide 845l M6 (old 122-33191-20)
231 6687144 26.16 31.66

Protection Plate (old 136-33190-20)
232 6687289 12.88 15.58

Hex. Hole Flush Bolt 6x25 (old 990-52060-255)
233 6695075 1.15 1.39

Bovenmes (a)
234 6687092 60.35 73.02

AFDICHT RUBBER
235 6686654 1.15 1.39

Ring
236 6687187 1.15 1.39

Bout
237 6687158 1.15 1.39

Flensmoer
238 6695170 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M4x12/s (old 994-61040-124)
239 6684595 2.15 2.60

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
240 6688643 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 6x18/s (old 994-61060-184)
241 6695495 1.15 1.39

Support Plate (old 462-33290-20)
242 6690762 3.30 3.99

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
243 6695175 1.15 1.39

Ring
244 6684639 2.15 2.60

Gear Case B (old 301-33183-21)
245 6688846 7.59 9.18

Spring Nut 6 (old 994-40060-011)
247 6695475 1.15 1.39

Guard Plate (old 135-33191-20)
248 6687275 2.31 2.80

Hex. Hole Bolt 4x10s (old 994-61040-104)
249 6695484 1.15 1.39

Kogellager 608 Zz C3
250 6695547 3.30 3.99

Handle Grip A (old 053-33231-22) New
261 6686338 4.95 5.99

Handle Grip B (old 054-33231-23) New
262 6686349 4.95 5.99

Throttle Lever (old 230-33210-20)
263 6688229 2.31 2.80

Safety Lever (old 231-33210-20)
264 6688238 2.31 2.80

Throttle Lever Spring (old 061-32600-20)
265 6686414 2.31 2.80

Stop Switch Comp. (old 170-33189-80)
266 6687766 8.58 10.38

Stop Button Mark (old 925-32530-20)
267 6694585 1.15 1.39

Cap (old 765-32120-20)
268 6693002 1.15 1.39

Screw 4x30/ws (old 994-16040-301)
269 6695412 1.15 1.39

Screw 4x25/ws (old 994-16040-251)
270 6695411 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
271 6686356

Handle A Comp. (old 050-33185-80)
272 6686275 22.24 26.91

Throttle Wire 270+49 (old 885-03014-80 & 6693877)
273 6693877 4.45 5.38

Protection Tube 10x150l (old 164-10015-00/6687556/
274 6687558 1.15 1.39

Screw 4x16ws (old 994-16040-161)
275 6695404 1.15 1.39

Nylon Lock Nut 4 (old 991-78040-010)
276 6695163 1.15 1.39

Screw 3x10 (old 994-31030-101)
277 6684913 2.15 2.60

Button Stop (old 258-11650-20)
278 6688366 1.15 1.39

Cord Clamp (old 198-33130-20)
279 6688015 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
280 6684667 2.15 2.60

Handle Bracket (old 058-33185-20)
281 6686370 6.28 7.59

Handle Dumper Rubber (old 060-33185-20)
282 6686396 2.31 2.80

Frame (old 260-33290-20)
301 6688377 5.94 7.18

Handle (old 210-33247-20)
302 6688097 9.90 11.98

Damper Collar B (old 276-32710-20)
303 6688485 1.15 1.39

Damper B (old 266-32750-20/6688412)
304 6688412 1.15 1.39

Ring
305 6689680 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
306 6684786 2.15 2.60

Handle Support Comp. (old 040-33160-80)
308 6686111 2.31 2.80

Hex. Hole Bolt 5x40 (old 990-51050-403)
309 6695054 1.15 1.39

Ring 5 (old 992-10050-062)
310 6684834 2.15 2.60

Ring M5 (oud 992-01050-061)
311 6684918 2.15 2.60

Handle B (old 051-33290-20)
321 6686314 5.11 6.19

Handle A (old 050-33290-20)
322 6686279 5.11 6.19

Throttle Lever (old 230-33290-20)
323 6688230 1.15 1.39

Safety Lever Or (old 231-33290-21 & 6688239)
324 6688240 1.15 1.39

Throttle Lever Spring (old 232-33160-20)
325 6688244 1.15 1.39

Stop Button Comp. (old 170-33247-80)
326 6687767 9.58 11.59

Lock Lever (old 233-33290-20)
327 6688246 1.15 1.39

Spring (old 245-33290-20)
328 6688279 1.15 1.39

Ring
329 6685070 1.15 1.39

Tapping Screw D4x10 (old 993-41040-101)
330 6685161 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x16 (old 990-72045-164/790451)
331 6684636 2.15 2.60

Gaskabel
332 6693940 4.45 5.38

Button Stop (old 258-11650-20)
333 6688366 1.15 1.39

Screw 3x10 (old 994-31030-101)
334 6684913 2.15 2.60

Protection Tube 150l (old 164-07015-01)
335 6687524 1.15 1.39

Stop Button Mark (old 925-33160-20)
336 6694588 1.15 1.39

Combi Box Spanner 10x19 ,plus (old 036-29331-50)
501 6685997 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
502 6684813

Combi Box Spanner 10/19mm (old 013-29323-50/668566
503 6685257 3.30 3.99

Cymbol Mark Ch78ed(cp) (old 929-52102-20) New
601 6694749 1.05 1.27

Symbol Ch78ed(tp) (old 929-52101-20)
602 6694748 1.15 1.39

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.