Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CJ10DL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CJ10DL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voetplaat
1 329981 12.90 15.61

Schroef D3 X 16
2 313687 1.04 1.26

Behuizing (a+b)
4 329994 55.69 67.38

NAAM PLAAT
5 330719 2.10 2.54

Afdekdop Voor Cr13vc
6 321130 1.35 1.63

Houderpin
7 321134 12.45 15.06

Borgpin
7 331968 4.20 5.08

Veer (b)
8 318483 1.20 1.45

Veer
8 331911 1.05 1.27

Zaagbladhouder
9 321132 15.95 19.30

Moer M4
10 322709 1.65 2.00

Seal Lock Hd Bout M3x12
11 318832 1.65 2.00

Plaatmoer
12 329982 1.65 2.00

Hd. Bout M4x10 (met Ring)
13 329983 1.65 2.00

Vilt Pakking
13 330729 1.05 1.27

Hd. Bout M4x10 (met Ring)
14 329983 1.65 2.00

Bout M4
15 322134 1.65 2.00

Zijkap
16 321131 9.69 11.72

Plaatveer
16 330728 1.05 1.27

Veer
17 321135 2.55 3.09

Bout M4
17 322134 1.65 2.00

Zaaghouder
18 329979 14.99 18.13

Schuif
18 331910 6.45 7.80

Veer
19 321135 2.55 3.09

Pakking
19 329978 3.30 3.99

Lager
20 322695 3.15 3.81

Zaaghouder
20 331753 3.15 3.81

Zaagashouder
21 329980 3.30 3.99

Zaaghouder
21 331752 3.15 3.81

Seal Lock Hd. Inbusbout M3x8
22 325241 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
22A 331065

Niet meer leverbaar
22A 331067

Vilt Pakking
23 329977 1.05 1.27

Pakking
23 329978 3.30 3.99

Zaagashouder
24 329976 3.30 3.99

Vilt Pakking
24 329977 1.05 1.27

Zaagas
25 329971 29.01 35.11

Zaagashouder
25 329976 3.30 3.99

Lager
26 322695 3.15 3.81

Ring (a)
26 329975 6.45 7.80

Ring
27 329974 3.30 3.99

Zaagashouder
27 329980 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
28A 329371

Tandwiel
28 329973 29.43 35.60

Zaagas
29 329971 29.01 35.11

As
29 329972 4.80 5.81

Ring (a)
30 329975 6.45 7.80

Machineschroef M3x6 (10 Stuks)
30 949202 1.04 1.26

Ring
31 329974 3.30 3.99

Veerring M3 (10 Stuks)
31 949451 1.05 1.27

Tandwiel
32 329973 29.43 35.60

Motor Houder
32 329989 6.45 7.80

Schakelschuif
33 329970 1.65 2.00

As
33 329972 4.80 5.81

Motor 10.8 Volt
34 329988 19.11 23.13

Machineschroef M3x6 (10 Stuks)
34 949202 1.04 1.26

Motor Houder
35 329989 6.45 7.80

Schakelschuif
36 329970 1.65 2.00

Motor 10.8 Volt
37 329988 19.11 23.13

Led Lampje
37 329990 8.70 10.53

Lasdop 50091 (10 Stuks)
38 959140 3.30 3.99

Schakelaar
39 329987 46.89 56.73

Led Lampje
39 329990 8.70 10.53

Regelaar
40 329986 35.20 42.59

Schakelaar
41 329987 46.89 56.73

Vilt Pakking
41 330729 1.05 1.27

Regelaar
42 329986 35.20 42.59

Plaatveer
42 330728 1.05 1.27

INTERNAL WIRE FERRITE SET
43 334851 4.20 5.08

Lasdop 50091 (10 Stuks)
43 959140 3.30 3.99

INTERNAL WIRE FERRITE SET
44 334851 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
501 879357

Niet meer leverbaar
501 958185

Niet meer leverbaar
503 943277

Niet meer leverbaar
504 329993

Beschermkapje Voor Batterij
506 331086 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
601 879336

Niet meer leverbaar
601 958182

Niet meer leverbaar
602 879338

Niet meer leverbaar
602 958183

Niet meer leverbaar
603 879339

Niet meer leverbaar
603 959611

Niet meer leverbaar
604 879340

Niet meer leverbaar
604 958186

Niet meer leverbaar
605 879341

Niet meer leverbaar
605 958187

Niet meer leverbaar
606 959800

Niet meer leverbaar
606 963400

Niet meer leverbaar
607 318611

Niet meer leverbaar
608 318617

Niet meer leverbaar
609 324818

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.