Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CJ110M


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CJ110M

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

BEHUIZING COMPLEET
1 325097 52.53 63.56

Rubber
2 930153 1.04 1.26

Printplaat
3 325091 15.81 19.13

Schakelaar
4A 339021 9.90 11.98

Niet meer leverbaar
5 321997

Machineschroef M3,5x6
6 305499 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
7 321998

O-ring (p-6)
8 984528 1.05 1.27

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
9 301653 1.04 1.26

Aansluitklem
11 980063 1.04 1.26

Snoertule D10.1
12 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
12 953327 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
13 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
14 984750

Condensator
15A 325566 9.00 10.89

Niet meer leverbaar
17 323974

Niet meer leverbaar
17 500234Z

Niet meer leverbaar
17 500423Z

Kogellager 608vvmc2eps2l
18 608VVM 5.70 6.90

ANKER 110 VOLT
19 360741C 102.99 124.61

Anker 230v
19 360741E 110.83 134.10

Anker 240 Volt
19 360741F 100.79 121.95

ANKER 110 VOLT
19A 360764C 93.64 113.30

Anker 230v
19A 360764E 72.19 87.35

Veld 110-120 Volt
20 340545C 37.13 44.92

Veld 230 Volt
20 340545E 41.00 49.61

Veld 110 Volt
20A 340666C 48.81 59.06

Veld 230-240 Volt
20A 340666E 34.24 41.43

Rubber Ring
21 323420 1.05 1.27

Kogellager 608vvmc2eps2l
22 608VVM 5.70 6.90

Koolborstel (2 Stuks)
23 999041 4.50 5.44

Koolborstelhouder
24 955203 2.40 2.90

Interne Bedrading (blauw)
25 325088 3.00 3.63

FRONT COVER
26 325078 15.54 18.80

SCHROEF MET FLENS D4X12 (ZWART)
27 325083 1.65 2.00

Materiaalaanslag
28 321592 2.70 3.27

Schroef M4x8 Zwart
29 325079 1.65 2.00

LICHT LEDJE
30 325082 1.65 2.00

Handelveer
32 321580 1.35 1.63

Ontgrendelaar
33 325080 6.45 7.80

Lever Bolt (oud 321579)
34 325081 4.65 5.63

Plaatveer
35 325071 3.30 3.99

Pin D6
36 983564 3.00 3.63

Zaagashouder
37 325070 6.45 7.80

ZAAGAS
38 325072 13.89 16.80

Ring D7
39 994251 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
40 325069

Naaldlager
41 325242 4.80 5.81

Tandwiel
42 325068 29.29 35.44

Balans
43 325067 15.81 19.13

EXCENTRISCHE VORK
44 325066 4.80 5.81

Sluitring
45 957540 1.04 1.26

Tandwiel Houder
46 325061 40.43 48.91

Ring
47 673489 1.04 1.26

Zaaggeleider Set
49A 326270 17.19 20.80

Naaldroller
50 325062 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M3x8
51 325241 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M3x6
52 325077 1.65 2.00

Zaagbladhouder
53 325076 26.95 32.61

Zaagashouder
54 325073 3.30 3.99

Pakking Houder
55 325075 1.65 2.00

Packing
56 325074 1.65 2.00

Machineschroef M4x8 Zwart
57 315500 1.35 1.63

Rubber Ring
58 321576 1.35 1.63

Voetplaat
59 321573 14.99 18.13

Voetplaatblokking
60 321575 6.46 7.82

Inbus Hd.bout M5x14 (10 Stuks)
61 949665 2.10 2.54

Pin
62A 328331 3.15 3.81

Knob
63 325065 12.75 15.43

Veer
64 982454 1.04 1.26

Stalen Kogel5/32 (10 Stuks)
65A 335297 1.04 1.26

Kabelschoentje (oud 941562,10 St.
66 960356 3.00 3.63

Aardecontact
67 302488 1.04 1.26

Kabelschoentje
68 311741 1.04 1.26

Interne Draad Grijs 260l
69 321587 2.55 3.09

Kabelschoentje (oud 941562,10 St.
70 960356 3.00 3.63

Veld Afstandsblokje
71 326297 1.50 1.82

Stopring
72 872971 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 879357

Niet meer leverbaar
502 944458

Niet meer leverbaar
601 879336

Niet meer leverbaar
602 879337

Niet meer leverbaar
603 879338

Niet meer leverbaar
604 879339

Niet meer leverbaar
605 879340

Niet meer leverbaar
606 879341

Niet meer leverbaar
607 321593

METALEN ONDERPLAAT 145 MM LANG
608 321992 26.40 31.94

KUNSTSTOF ONDERPLAAT 150MM LANG
609 321993 12.15 14.70

Speciale Bolt
610 321996 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
611 325096

Anti-splinterplaatje
612 321590 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
613 321591

Niet meer leverbaar
614 325090

Niet meer leverbaar
615 325149

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.