Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CJ160VA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CJ160VA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Housing Set
1 339022 14.58 17.64

Rubber Cover
2 339294 1.04 1.26

Seal Lock Schroef M4x10
3 321577 2.70 3.27

Schuifknop
4 339024 1.04 1.26

Armature Ass 220v-240v
5 361014E 31.76 38.43

Koolborstelhouder
6 955203 2.40 2.90

Koolborstel (2 Stuks)
7 999041 4.50 5.44

Led (a) 110-120 Volt New
8 339030 14.40 17.42

Led (a) 220-240 Volt New
8 339031 14.40 17.42

Condensator (oud 930030/991313)
9 994273 4.29 5.19

Schroef D4x40
10 306664 1.05 1.27

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
11 301653 1.04 1.26

Aardecontact
13 302488 1.04 1.26

Kabelschoentje (oud 941562,10 St.
14 960356 3.00 3.63

Lasdop 50091 (10 Stuks)
15 959140 3.30 3.99

Kroonsteentje
16 938307 2.13 2.57

Stator 220v-230v
17 340915E 19.25 23.29

Controller 220-240Volt
18 339029 40.15 48.58

Slide Bar
19 339023 1.04 1.26

Machineschroef M3,5x6
20 305499 1.05 1.27

Schakelaar
21 330698 6.75 8.17

Krimpkous
22 334379 4.65 5.63

Snoerklem
23 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
24 984750

Aansluitklem
25 980063 1.04 1.26

Snoertule D8.8
26 953327 1.04 1.26

Snoer
27 500240Z 13.18 15.94

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
28 949217 1.05 1.27

Guide Bar
29 339016 1.04 1.26

Upper Cover
30 339010 11.40 13.79

Guide Plate
31 339009 2.10 2.54

Seal Lock Schroef M4x10
32 326573 1.65 2.00

Connecting Piece
33 339007 2.25 2.72

Naaldlager Ntn K6x9x8t2
34 940917 7.50 9.08

Stopring
35 940079 1.04 1.26

Sluitring
36 963351 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
37 983162 1.05 1.27

Weight Holder
38 339285 6.00 7.26

Balance Weight
39 339000 10.50 12.70

Tandwiel
40 338993 14.10 17.06

Orbital Cam
41 338999 1.04 1.26

Sluitring
42 957540 1.04 1.26

Orbital Pin
43 339019 1.80 2.18

Vilt Ring
44 305740 1.04 1.26

Gear Cover
45 338989 14.85 17.97

Plaatmoer
46 332425 1.20 1.45

Lever Spring
47 339015 1.04 1.26

Lever Bolt
48 339014 1.04 1.26

Retaining Ring D18
49 339296 1.35 1.63

Lever
50 339013 2.10 2.54

As
51 339002 23.65 28.62

O-ring (p-15)
52 311814 1.05 1.27

Spring
53 339001 1.04 1.26

Holder Pin
54 339004 1.04 1.26

Holder Spring
55 339005 1.04 1.26

Holder Cover
56 339282 9.60 11.62

Plunger Cover
57 339006 3.90 4.72

BASE
58 375854 7.65 9.26

Machineschroef M4x5 (10 Stuks)
59 949213 1.05 1.27

Rubber Ring
60 321576 1.35 1.63

Roller Holder
61 339297 9.60 11.62

Ring
62 673489 1.04 1.26

Needle Roller
63 338990 1.04 1.26

Voetplaatblokking
64A 339663 1.04 1.26

Hex.socket Hd.bolt M5x18 (10 Pcs)
65 949658 1.80 2.18

Change Knob
66 338992 1.95 2.36

Veer
67 982454 1.04 1.26

Stalen Kogel5/32 (10 Stuks)
68 335297 1.04 1.26

Base Plate
69 339012 8.55 10.35

Speciale Bolt
70 321996 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
501 339017

Niet meer leverbaar
504 879357

Chip Cover
505 338996 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
506 321591

Stofafzuigingset
506A 370492 3.75 4.54

Niet meer leverbaar
507 944458

Splinter Guard
508 338997 1.35 1.63

Sub Base
509 339018 1.80 2.18

Cushion (c)
510 339281 7.35 8.89

Niet meer leverbaar
511 402539

Niet meer leverbaar
512 336472

Niet meer leverbaar
513 336473

Niet meer leverbaar
514 336474

Niet meer leverbaar
515 337740

Niet meer leverbaar
601 321593

Niet meer leverbaar
602 325149

Vet (500 Gram) Impact Drivers
603 309922 73.01 88.35

Niet meer leverbaar
604 930035

Niet meer leverbaar
605 879336

Niet meer leverbaar
606 879337

Niet meer leverbaar
607 879338

Niet meer leverbaar
608 879339

Niet meer leverbaar
609 879340

Niet meer leverbaar
610 879341

Niet meer leverbaar
611 963400

Niet meer leverbaar
612 321878

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.