Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CJ18DL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CJ18DL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Behuizing (a+b)
1 328362 40.01 48.42

Led Lampje
2 328336 9.90 11.98

Schakelknop (l+r)
3 319760 1.05 1.27

Schakelaar
4 328335 48.40 58.56

O-ring (p-6)
5 984528 1.05 1.27

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
6 301653 1.04 1.26

Guard Bar
8 328349 1.20 1.45

Materiaalaanslag
9 321592 2.70 3.27

Schroef D3x8
10 984327 1.04 1.26

Lasdop 50091 (10 Stuks)
12 959140 3.30 3.99

Schroef
13 958715 1.04 1.26

Veer
14 996118 2.55 3.09

Contactpuntje
15 322995 1.05 1.27

Contactlipjehouder
16 320997 1.20 1.45

Contactpuntje
17 323003 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
18 326240

Niet meer leverbaar
18 326241

Niet meer leverbaar
18 327730

Kogellager 608vvmc2eps2l
19 608VVM 5.70 6.90

Motor Dc 18 Volt
20 328361 38.09 46.09

Handelveer
21 321580 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
22 328347

Hendel (oud 328347)
22A 370009 1.35 1.63

Bout
23 328348 2.10 2.54

Seal Lock Hd. Inbusbout M3x8
24 325241 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M3x6
25 325077 1.65 2.00

Zaagbladhouder
26 325076 26.95 32.61

Pin D6
27 983564 3.00 3.63

Plaatveer
28 325071 3.30 3.99

Zaagashouder
29 325070 6.45 7.80

Zaagas
30 328343 7.65 9.26

Ring D7
31 994251 1.05 1.27

Koppelstuk
32 328342 1.20 1.45

Naaldlager
33 325242 4.80 5.81

Tandwiel
34 328341 18.15 21.96

Balans
35 328340 28.88 34.94

Excentrische Vork
36 328339 6.45 7.80

Sluitring
37 957540 1.04 1.26

TANDWIELHOUDER
38 328328 45.65 55.24

Ring
39 673489 1.04 1.26

Zaagashouder
40 328344 1.20 1.45

Pakking Houder
41 328346 4.80 5.81

Pakking
42 328345 1.20 1.45

Naaldroller
43 328329 1.20 1.45

Roller Holder
44 328330 16.36 19.80

Pin
45 328331 3.15 3.81

Machineschroef M4x8 Zwart
46 315500 1.35 1.63

Rubber Ring
47 321576 1.35 1.63

Knob
48 328332 8.70 10.53

Veer
49 982454 1.04 1.26

Stalen Kogel D3.97 ( 10 Stuks )
50 959155 1.04 1.26

Voetplaat
51 321573 14.99 18.13

Voetplaatblokking
52 321575 6.46 7.82

Inbus Hd.bout M5x14 (10 Stuks)
53 949665 2.10 2.54

SCHAKELAAR + CONTACTJES
54 328353 41.80 50.58

Schakelaar + Contactjes
54A 334860 41.80 50.58

Stopring
55 872971 1.05 1.27

Internal Wire Ferrite Set
56 334853 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
501 328352

Niet meer leverbaar
502 944458

Anti-splinterplaatje
503 321590 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
504 879357

Niet meer leverbaar
505 328351

Niet meer leverbaar
505A 339042

Niet meer leverbaar
601 963400

Niet meer leverbaar
602 879336

Niet meer leverbaar
603 879337

Niet meer leverbaar
604 879338

Niet meer leverbaar
605 879339

Niet meer leverbaar
606 879340

Niet meer leverbaar
607 879341

Niet meer leverbaar
608 321878

METALEN ONDERPLAAT 145 MM LANG
609 321992 26.40 31.94

Speciale Bolt
610 321996 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
611 321593

Niet meer leverbaar
612 325149

KUNSTSTOF ONDERPLAAT 150MM LANG
613 321993 12.15 14.70

Niet meer leverbaar
614 321591

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.