Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CJ18DSL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CJ18DSL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Behuizing (a+b)
1 330071 34.24 41.43

Led Lampje
2 328336 9.90 11.98

Schakelknop (l+r)
3 319760 1.05 1.27

Schakelaar
4 328335 48.40 58.56

O-ring (p-6)
5 984528 1.05 1.27

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
6 301653 1.04 1.26

Guard Bar
7 328349 1.20 1.45

Materiaalaanslag
8 321592 2.70 3.27

Schroef D3x8
9 984327 1.04 1.26

Lasdop 50091 (10 Stuks)
12 959140 3.30 3.99

Controller Terminal Set
13 330070 58.58 70.88

Niet meer leverbaar
14 330067

Niet meer leverbaar
14 330068

Niet meer leverbaar
14 334421

Niet meer leverbaar
14 334728

Niet meer leverbaar
14 334729

Niet meer leverbaar
14 334905

Niet meer leverbaar
14 335790

Kogellager 608vvmc2eps2l
15 608VVM 5.70 6.90

Motor Dc 18 Volt
16 328361 38.09 46.09

Handelveer
17 321580 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
18 328347

Hendel (oud 328347)
18A 370009 1.35 1.63

Bout
19 328348 2.10 2.54

Seal Lock Hd. Inbusbout M3x8
20 325241 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M3x6
21 325077 1.65 2.00

Zaagbladhouder
22 325076 26.95 32.61

Pin D6
23 983564 3.00 3.63

Plaatveer
24 325071 3.30 3.99

Zaagashouder
25 325070 6.45 7.80

Zaagas
26 328343 7.65 9.26

Ring D7
27 994251 1.05 1.27

Koppelstuk
28 328342 1.20 1.45

Naaldlager
29 325242 4.80 5.81

Tandwiel
30 328341 18.15 21.96

Balans
31 328340 28.88 34.94

Excentrische Vork
32 328339 6.45 7.80

Sluitring
33 957540 1.04 1.26

TANDWIELHOUDER
34 328328 45.65 55.24

Ring
35 673489 1.04 1.26

Zaagashouder
36 328344 1.20 1.45

Pakking Houder
37 328346 4.80 5.81

Pakking
38 328345 1.20 1.45

Naaldroller
39 328329 1.20 1.45

Roller Holder
40 328330 16.36 19.80

Pin
41 328331 3.15 3.81

Machineschroef M4x8 Zwart
42 315500 1.35 1.63

Rubber Ring
43 321576 1.35 1.63

Stopring
44 872971 1.05 1.27

Knob
45 328332 8.70 10.53

Veer
46 982454 1.04 1.26

Stalen Kogel D3.97 ( 10 Stuks )
47 959155 1.04 1.26

Voetplaat
48 321573 14.99 18.13

Voetplaatblokking
49 321575 6.46 7.82

Inbus Hd.bout M5x14 (10 Stuks)
50 949665 2.10 2.54

Schakelaar + Contactjes
51 330069 60.91 73.70

Schakelaar + Contactjes
51A 334877 74.11 89.68

Internal Wire Ferrite Set
52 334853 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
501 328352

Niet meer leverbaar
502 944458

Anti-splinterplaatje
503 321590 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
504 879357

Beschermkapje Voor Batterij
505 329897 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
506 328351

Niet meer leverbaar
506A 339042

Niet meer leverbaar
508 337108

Niet meer leverbaar
509 336472

Niet meer leverbaar
510 336473

Niet meer leverbaar
511 336474

Niet meer leverbaar
512 337110

Niet meer leverbaar
513 337111

Niet meer leverbaar
601 879336

Niet meer leverbaar
602 879337

Niet meer leverbaar
603 879338

Niet meer leverbaar
604 879339

Niet meer leverbaar
605 879340

Niet meer leverbaar
606 879341

Niet meer leverbaar
607 963400

Niet meer leverbaar
608 321593

METALEN ONDERPLAAT 145 MM LANG
609 321992 26.40 31.94

KUNSTSTOF ONDERPLAAT 150MM LANG
610 321993 12.15 14.70

Speciale Bolt
611 321996 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
612 321591

Niet meer leverbaar
613 325149

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.