Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CJ36DAWRZ


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CJ36DAWRZ

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

HOUSING SET (A+B)
1 375859 22.83 27.62

Schakelknop (l+r)
2 319760 1.05 1.27

DC-SPEED CONTROL SWITCH
3 375863 17.74 21.46

DIAL
4 372109 1.50 1.82

O-ring (s-10)
5 987105 1.05 1.27

Schroef D4x40
6 306664 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M4x10
7 321577 2.70 3.27

Rubber Cover
8 339294 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
9 301653 1.04 1.26

MV LABEL (B)
11 373914 1.04 1.26

STATOR FET PCB ASS'Y
12 341059 140.25 169.70

Niet meer leverbaar
13 371750

Guide Bar
14 339016 1.04 1.26

UPPER COVER
15 375860 12.60 15.25

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
16 949217 1.05 1.27

MV LABEL (A)
17 373913 1.04 1.26

Lever Spring
18 339015 1.04 1.26

LEVER
19 375856 2.55 3.09

Lever Bolt
20 339014 1.04 1.26

Spring
21 339001 1.04 1.26

Retaining Ring D18
22 339296 1.35 1.63

As
23 339002 23.65 28.62

O-ring (p-15)
24 311814 1.05 1.27

Holder Spring
25 339005 1.04 1.26

Holder Cover
26 339282 9.60 11.62

Holder Pin
27 339004 1.04 1.26

PLUNGER COVER
28 375853 4.05 4.90

Guide Plate
29 339009 2.10 2.54

Seal Lock Schroef M4x10
30 326573 1.65 2.00

Connecting Piece
31 339007 2.25 2.72

Naaldlager Ntn K6x9x8t2
32 940917 7.50 9.08

ROTOR PINION ASS'Y
33 361125 19.80 23.96

Stopring
34 940079 1.04 1.26

Sluitring
35 963351 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
36 983162 1.05 1.27

Weight Holder
37 339285 6.00 7.26

Balance Weight
38 339000 10.50 12.70

GEAR
39 375852 11.40 13.79

Orbital Cam
40 338999 1.04 1.26

Sluitring
41 957540 1.04 1.26

GEAR COVER
42 375870 16.50 19.96

Plaatmoer
43 332425 1.20 1.45

MACHINE SCREW (W/WASHER) M4X5
44 375857 1.04 1.26

Rubber Ring
45 321576 1.35 1.63

BASE
46 375854 7.65 9.26

Voetplaatblokking
47 339663 1.04 1.26

Hex.socket Hd.bolt M5x18 (10 Pcs)
48 949658 1.80 2.18

BASE PLATE
49 375855 4.50 5.44

Speciale Bolt
50 321996 1.65 2.00

Orbital Pin
51 339019 1.80 2.18

Vilt Ring
52 305740 1.04 1.26

Ring
53 673489 1.04 1.26

Change Knob
54 338992 1.95 2.36

Veer
55 982454 1.04 1.26

Stalen Kogel5/32 (10 Stuks)
56 335297 1.04 1.26

Needle Roller
57 338990 1.04 1.26

Roller Holder
58 339297 9.60 11.62

Splinter Guard
502 338997 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
503 879357

Niet meer leverbaar
504 944458

Chip Cover
505 338996 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
506 337108

Niet meer leverbaar
507 336472

Niet meer leverbaar
508 336473

Niet meer leverbaar
509 336474

Niet meer leverbaar
510 375861

Stofafzuigingset
511 370492 3.75 4.54

Beschermkapje Voor Batterij
512 329897 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
601 325149

Vet (500 Gram) Impact Drivers
602 309922 73.01 88.35

Niet meer leverbaar
603 930035

Niet meer leverbaar
604 321593

Sub Base
606 339018 1.80 2.18

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.