Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CJ36DBWRZ


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CJ36DBWRZ

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

HOUSING (A+B) SET
1 375872 13.20 15.97

WASHER
2 333916 1.04 1.26

Tapschroef D3
3 696352 1.13 1.36

Schroef D4x40
4 306664 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M4x10
5 321577 2.70 3.27

Rubber Cover
6 339294 1.04 1.26

Veer
7 324307 1.88 2.27

SLIDE KNOB (B)
8 375868 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
9 301653 1.04 1.26

MV LABEL (B)
11 373914 1.04 1.26

Dial
12 337397 1.50 1.82

O-ring (s-10)
13 987105 1.05 1.27

STATOR FET PCB ASS'Y
14 341060 159.50 193.00

Niet meer leverbaar
15 371750

SLIDE KNOB (A)
16 375867 1.04 1.26

MV LABEL (A)
17 373913 1.04 1.26

NEEDLE PIN D3
18 375866 1.04 1.26

SWITCH HOLDER
19 375865 1.04 1.26

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
20 949217 1.05 1.27

Guide Bar
21 339016 1.04 1.26

UPPER COVER
22 375864 12.60 15.25

Lever Spring
23 339015 1.04 1.26

LEVER
24 375856 2.55 3.09

Lever Bolt
25 339014 1.04 1.26

Spring
26 339001 1.04 1.26

Retaining Ring D18
27 339296 1.35 1.63

As
28 339002 23.65 28.62

O-ring (p-15)
29 311814 1.05 1.27

Holder Spring
30 339005 1.04 1.26

Holder Cover
31 339282 9.60 11.62

Holder Pin
32 339004 1.04 1.26

PLUNGER COVER
33 375853 4.05 4.90

Guide Plate
34 339009 2.10 2.54

Seal Lock Schroef M4x10
35 326573 1.65 2.00

Connecting Piece
36 339007 2.25 2.72

Naaldlager Ntn K6x9x8t2
37 940917 7.50 9.08

ROTOR PINION ASS'Y
38 361125 19.80 23.96

Stopring
39 940079 1.04 1.26

Sluitring
40 963351 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
41 983162 1.05 1.27

Weight Holder
42 339285 6.00 7.26

Balance Weight
43 339000 10.50 12.70

GEAR
44 375852 11.40 13.79

Orbital Cam
45 338999 1.04 1.26

Sluitring
46 957540 1.04 1.26

GEAR COVER ASS'Y
47 375871 16.50 19.96

Plaatmoer
48 332425 1.20 1.45

MACHINE SCREW (W/WASHER) M4X5
49 375857 1.04 1.26

Rubber Ring
50 321576 1.35 1.63

BASE
51 375854 7.65 9.26

Voetplaatblokking
52 339663 1.04 1.26

Hex.socket Hd.bolt M5x18 (10 Pcs)
53 949658 1.80 2.18

BASE PLATE
54 375855 4.50 5.44

Speciale Bolt
55 321996 1.65 2.00

Orbital Pin
56 339019 1.80 2.18

Vilt Ring
57 305740 1.04 1.26

Ring
58 673489 1.04 1.26

Change Knob
59 338992 1.95 2.36

Veer
60 982454 1.04 1.26

Stalen Kogel5/32 (10 Stuks)
61 335297 1.04 1.26

Needle Roller
62 338990 1.04 1.26

Roller Holder
63 339297 9.60 11.62

Splinter Guard
502 338997 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
504 944458

Chip Cover
505 338996 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
506 336471

Niet meer leverbaar
507 336472

Niet meer leverbaar
508 336473

Niet meer leverbaar
509 336474

Niet meer leverbaar
510 375869

Stofafzuigingset
511 370492 3.75 4.54

Beschermkapje Voor Batterij
512 329897 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
601 325149

Vet (500 Gram) Impact Drivers
602 309922 73.01 88.35

Niet meer leverbaar
603 930035

Niet meer leverbaar
604 321593

Sub Base
606 339018 1.80 2.18

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.