Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CL10D2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CL10D2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Motorhuis Cl10d2 Kompleet
2 319416 64.21 77.70

Blokkeerknop
3 307604 3.60 4.36

Niet meer leverbaar
4 319773

Metalen Haak (oud 307603)
6 319401 9.00 10.89

Imbussleutelhouder
7 307607 1.35 1.63

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
8 301653 1.04 1.26

Retainingring D4
10 968643 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
11 944458

Schakelaarhouder
12A 319839 4.80 5.81

Schakelaar Voor Dh15d
13 303988 14.99 18.13

Schakelaar Cl10d2 + Contactjes
14 319414 55.41 67.05

Terminalhouder
15 991666 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
16A 310378

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
17 305558 1.04 1.26

Terugveer
18 307624 4.80 5.81

Tandwielhuis
19 307622 46.75 56.57

Kogellager 629vvmc2eps2l
20 629VVM 5.85 7.08

Derde Tandwiel
21 319407 16.09 19.47

Tweede Tandwiel
22 319406 46.75 56.57

Kogellager 608vvmc2eps2l
23 608VVM 5.70 6.90

Kogellager 609vvmc2ps2s
24 609VVM 6.00 7.26

Veerring D15 (10 Stuks)
25 939544 2.13 2.57

Ring
26 302714 1.05 1.27

Tandring
27 310254 6.45 7.80

Tweede Tandwiel
28 319405 64.21 77.70

Tandwiel
29 319404 6.45 7.80

Pin
30 307609 8.25 9.98

Ring
31 307608 1.95 2.36

Kogellager 6001vvcmps2l
32 6001VV 6.60 7.99

Niet meer leverbaar
33 319413

Imbusbout Hd M5x12
34 998471 1.05 1.27

Laatste Tandwiel
35 319393 35.06 42.43

Ring D18 (10 Stuks)
36 939546 3.60 4.36

Machineschroef M4x20 Zwart
37 307606 1.05 1.27

Voordeksel
38 319838 14.10 17.06

Stelschroef Voor Excentriek
39 319396 28.05 33.94

Seal Lock Schroef M4x12
40 987203 1.05 1.27

Excentriek
41 319398 1.65 2.00

Scharnierstuk (a)
42 319397 142.86 172.86

Schroef D5x35 (oud 986140)
43 931875 1.05 1.27

Scharnierstuk (b)
44 319395 221.65 268.20

Zelfborgende Moer M12 ( 10 St. )
45 949574 3.00 3.63

Draadeinde Geleider Incl. Bout
46 309180 58.44 70.71

Ring M10 (10 Stuks)
47 949458 1.05 1.27

Zeskant Bout W3/8"x75
48 309621 4.95 5.99

Bout M5x9
50 998486 3.60 4.36

Niet meer leverbaar
51 308779

Niet meer leverbaar
51A 308780

Niet meer leverbaar
52 308564

Niet meer leverbaar
52A 308565

Lagerbus (a)
53A 327317 4.80 5.81

Lagerpen (oud 319400)
54A 327318 3.30 3.99

Excentriek
55 319394 84.56 102.32

Inlegspie 5x5x10
56 948015 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501A 319774

Niet meer leverbaar
503 308569

Niet meer leverbaar
503A 308570

Niet meer leverbaar
601 308563

Niet meer leverbaar
602 309181

Niet meer leverbaar
603 308565

Niet meer leverbaar
604 308780

Niet meer leverbaar
605 998479

Niet meer leverbaar
606 308568

Niet meer leverbaar
607 308570

Niet meer leverbaar
608 308567

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.