Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki CL10SA'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CL10SA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CL10SA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
2 319411

Spindelblokkeeringsknop
3 319402 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
4 319403

Draadeindhuls
5 981373 1.05 1.27

Schakelaar Cl10sa
6 319412 43.86 53.07

Aarde Terminal
7 992635 1.05 1.27

Condensator (oud 930030/991313)
8 994273 4.29 5.19

Snoertule D10.1
9 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
9 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
10 500235Z

Niet meer leverbaar
10 500391Z

Niet meer leverbaar
10 930055

Klemstrip (old 994566)
11 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
12 984750

Imbussleutelhouder
13 307607 1.35 1.63

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
14 301653 1.04 1.26

Retainingring D4
16 968643 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
17 944458

Metalen Haak (oud 307603)
19 319401 9.00 10.89

Kogellager 608vvmc2eps2l
20 608VVM 5.70 6.90

Anker 230v
21 360545E 102.16 123.62

Veld 230 Volt
22 340490E 69.99 84.68

INBUSSTELSCHROEF M4X4
23 981478 1.05 1.27

Koolborstelhouder
24 957571 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
25 319408

Koolborstelblok
26 315992 20.76 25.12

Interne Bedrading
27 313505 1.05 1.27

Kogellager 626vvmc2erps2s
28 626VVM 5.70 6.90

Koolborsteldop
29 931266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
30 999021

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
31 305558 1.04 1.26

Terugveer
32 307624 4.80 5.81

Tandwielhuis
33 307622 46.75 56.57

Kogellager 629vvmc2eps2l
34 629VVM 5.85 7.08

Derde Tandwiel
35 319407 16.09 19.47

Tweede Tandwiel
36 319406 46.75 56.57

Kogellager 609vvmc2ps2s
37 609VVM 6.00 7.26

Veerring D15 (10 Stuks)
38 939544 2.13 2.57

Ring
39 302714 1.05 1.27

Tandring
40 310254 6.45 7.80

Tweede Tandwiel
41 319405 64.21 77.70

Tandwiel
42 319404 6.45 7.80

Pin
43 307609 8.25 9.98

Ring
44 307608 1.95 2.36

Kogellager 6001vvcmps2l
45 6001VV 6.60 7.99

Imbusbout Hd M5x12
46 998471 1.05 1.27

Laatste Tandwiel
47 319393 35.06 42.43

Ring D18 (10 Stuks)
48 939546 3.60 4.36

Machineschroef M4x20 Zwart
49 307606 1.05 1.27

Voordeksel
50 319838 14.10 17.06

Stelschroef Voor Excentriek
51 319396 28.05 33.94

Seal Lock Schroef M4x12
52 987203 1.05 1.27

Excentriek
53 319398 1.65 2.00

Scharnierstuk (a)
54 319397 142.86 172.86

Schroef D5x35 (oud 986140)
55 931875 1.05 1.27

Scharnierstuk (b)
56 319395 221.65 268.20

Zelfborgende Moer M12 ( 10 St. )
57 949574 3.00 3.63

Draadeinde Geleider Incl. Bout
58 309180 58.44 70.71

Ring M10 (10 Stuks)
59 949458 1.05 1.27

Zeskant Bout W3/8"x75
60 309621 4.95 5.99

Bout M5x9
62 998486 3.60 4.36

Niet meer leverbaar
63 308779

Niet meer leverbaar
64 308564

Niet meer leverbaar
64 998479

Lagerbus (a)
65A 327317 4.80 5.81

Lagerpen (oud 319400)
66A 327318 3.30 3.99

Excentriek
67 319394 84.56 102.32

Inlegspie 5x5x10
68 948015 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 308567

Niet meer leverbaar
501 308569

Niet meer leverbaar
502 319774

Niet meer leverbaar
601 308563

Niet meer leverbaar
602 309181

Niet meer leverbaar
603 308565

Niet meer leverbaar
604 308780

Niet meer leverbaar
605 998479

Niet meer leverbaar
606 308568

Niet meer leverbaar
607 308570

Niet meer leverbaar
608 308567

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.