Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CL14DSL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CL14DSL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Behuizing (a+b)
1 327322 104.78 126.78

Spindelblokkeeringsknop
2 319402 3.30 3.99

Veer
3 327319 3.45 4.17

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
4 301653 1.04 1.26

Retainingring D4
6 968643 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
7 944458

Niet meer leverbaar
8 329083

Niet meer leverbaar
8 334419

Niet meer leverbaar
8 334727

Niet meer leverbaar
8 334904

Niet meer leverbaar
8 335786

Metalen Haak (oud 307603)
11 319401 9.00 10.89

Schakelaar
12 327321 49.36 59.73

SWITCH SET (OLD 327321)
12 370482 51.01 61.73

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
13 305558 1.04 1.26

Terugveer
14 307624 4.80 5.81

Tandwielhuis
15 307622 46.75 56.57

Kogellager 629vvmc2eps2l
16 629VVM 5.85 7.08

Derde Tandwiel
17 319407 16.09 19.47

Tweede Tandwiel
18 319406 46.75 56.57

Kogellager 608vvmc2eps2l
19 608VVM 5.70 6.90

Kogellager 609vvmc2ps2s
20 609VVM 6.00 7.26

Veerring D15 (10 Stuks)
21 939544 2.13 2.57

Ring
22 302714 1.05 1.27

Tandring
23 310254 6.45 7.80

Tweede Tandwiel
24 319405 64.21 77.70

Tandwiel
25 319404 6.45 7.80

Pin
26 307609 8.25 9.98

Ring
27 307608 1.95 2.36

Kogellager 6001vvcmps2l
28 6001VV 6.60 7.99

Motor Cl14dsl
29 327320 52.39 63.39

Imbusbout Hd M5x12
30 998471 1.05 1.27

Laatste Tandwiel
31 319393 35.06 42.43

Ring D18 (10 Stuks)
32 939546 3.60 4.36

Machineschroef M4x20 Zwart
33 307606 1.05 1.27

Afdekplaatje
34 329843 12.15 14.70

Stelschroef Voor Excentriek
35 319396 28.05 33.94

Seal Lock Schroef M4x12
36 987203 1.05 1.27

Excentriek
37 319398 1.65 2.00

Scharnierstuk (a)
38 319397 142.86 172.86

Schroef D5x35 (oud 986140)
39 931875 1.05 1.27

Scharnierstuk (b)
40 319395 221.65 268.20

Zelfborgende Moer M12 ( 10 St. )
41 949574 3.00 3.63

Draadeinde Geleider Incl. Bout
42 309180 58.44 70.71

Ring M10 (10 Stuks)
43 949458 1.05 1.27

Zeskant Bout W3/8"x75
44 309621 4.95 5.99

Bout M5x9
45 998486 3.60 4.36

Niet meer leverbaar
46 308779

Niet meer leverbaar
46 308780

Niet meer leverbaar
47 308564

Niet meer leverbaar
47 308565

Niet meer leverbaar
47 998479

Lagerbus (a)
48 327317 4.80 5.81

Lagerpen (oud 319400)
49 327318 3.30 3.99

Excentriek
50 319394 84.56 102.32

Inlegspie 5x5x10
51 948015 1.05 1.27

Krimpkous
53 318247 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501A 334928

Niet meer leverbaar
502 308567

Niet meer leverbaar
502 308569

Beschermkapje Voor Batterij
504 329897 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
601 998479

Niet meer leverbaar
602 308566

Niet meer leverbaar
603 308781

Niet meer leverbaar
604 308563

Niet meer leverbaar
605 309181

Niet meer leverbaar
606 308565

Niet meer leverbaar
607 308780

Niet meer leverbaar
608 308567

Niet meer leverbaar
609 308568

Niet meer leverbaar
610 308569

Niet meer leverbaar
611 308570

Niet meer leverbaar
612 321153

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.