Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CL18DSL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CL18DSL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Behuizing (a+b)
1 334924 30.53 36.94

Spindelblokkeeringsknop
2 319402 3.30 3.99

Veer
3 327319 3.45 4.17

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
4 301653 1.04 1.26

Retainingring D4
6 968643 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
7 944458

Niet meer leverbaar
8 330068

Niet meer leverbaar
8 334421

Niet meer leverbaar
8 334728

Niet meer leverbaar
8 334729

Niet meer leverbaar
8 334905

Niet meer leverbaar
8 335790

Niet meer leverbaar
8 336690

Metalen Haak (oud 307603)
11 319401 9.00 10.89

Schakelaar + Contactjes
12 334926 51.84 62.72

Krimpkous
13 318247 1.05 1.27

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
14 305558 1.04 1.26

Terugveer
15 307624 4.80 5.81

Tandwielhuis
16 307622 46.75 56.57

Kogellager 629vvmc2eps2l
17 629VVM 5.85 7.08

Derde Tandwiel
18 319407 16.09 19.47

Tweede Tandwiel
19 319406 46.75 56.57

Kogellager 608vvmc2eps2l
20 608VVM 5.70 6.90

Kogellager 609vvmc2ps2s
21 609VVM 6.00 7.26

Veerring D15 (10 Stuks)
22 939544 2.13 2.57

Ring
23 302714 1.05 1.27

Tandring
24 310254 6.45 7.80

Tweede Tandwiel
25 319405 64.21 77.70

Tandwiel
26 319404 6.45 7.80

Pin
27 307609 8.25 9.98

Ring
28 307608 1.95 2.36

Kogellager 6001vvcmps2l
29 6001VV 6.60 7.99

Motor Cl18dsl
30 334927 36.71 44.42

Imbusbout Hd M5x12
31 998471 1.05 1.27

Laatste Tandwiel
32 319393 35.06 42.43

Ring D18 (10 Stuks)
33 939546 3.60 4.36

Machineschroef M4x20 Zwart
34 307606 1.05 1.27

Afdekplaatje
35 329843 12.15 14.70

Stelschroef Voor Excentriek
36 319396 28.05 33.94

Seal Lock Schroef M4x12
37 987203 1.05 1.27

Excentriek
38 319398 1.65 2.00

Scharnierstuk (a)
39 319397 142.86 172.86

Schroef D5x35 (oud 986140)
40 931875 1.05 1.27

Scharnierstuk (b)
41 319395 221.65 268.20

Zelfborgende Moer M12 ( 10 St. )
42 949574 3.00 3.63

Draadeinde Geleider Incl. Bout
43 309180 58.44 70.71

Ring M10 (10 Stuks)
44 949458 1.05 1.27

Zeskant Bout W3/8"x75
45 309621 4.95 5.99

Bout M5x9
47 998486 3.60 4.36

Niet meer leverbaar
48 308779

Niet meer leverbaar
49 308564

Niet meer leverbaar
49 998479

Lagerbus (a)
50 327317 4.80 5.81

Lagerpen (oud 319400)
51 327318 3.30 3.99

Excentriek
52 319394 84.56 102.32

Inlegspie 5x5x10
53 948015 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 334928

Niet meer leverbaar
502 308567

Niet meer leverbaar
502 308569

Beschermkapje Voor Batterij
504 329897 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
601 998479

Niet meer leverbaar
602 308566

Niet meer leverbaar
603 308781

Niet meer leverbaar
604 308563

Niet meer leverbaar
605 309181

Niet meer leverbaar
606 308564

Niet meer leverbaar
607 308779

Niet meer leverbaar
608 308565

Niet meer leverbaar
609 308780

Niet meer leverbaar
610 308567

Niet meer leverbaar
611 308568

Niet meer leverbaar
612 308569

Niet meer leverbaar
613 308570

Niet meer leverbaar
614 321153

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.