Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CM12Y


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CM12Y

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Rubber Beschermkapje
1 312314 5.85 7.08

Machineschroef M4x12 Zwart
2A 935196 1.04 1.26

Stofafzuigadapter (helft B)
3 312312 13.05 15.79

Stofafzuigadapter (helft A)
4 312311 13.05 15.79

Veerring M4 (10 Stuks)
5 949453 1.05 1.27

Machineschroef M4x30 (10 Stuks)
6 949224 1.35 1.63

Machineschroef M4x12 Zwart
7A 935196 1.04 1.26

Beschermkap Cm12y
8 312310 84.56 102.32

Houder
9 312307 5.55 6.72

Seal Lock Schroef M5x10
10 992038 1.04 1.26

Binnenflens (b)
11 312327 29.29 35.44

Sluitmoer (c)
12 312324 26.40 31.94

Ring (d)
13 312308 3.30 3.99

Bout M10x20 Linkse Draad
14 312309 17.05 20.63

Spindelblokkeringsknop
15 306888 1.04 1.26

Veer Voor Spindelblokkeringsknop
16 306889 1.04 1.26

Blokkeringpin
17 306890 1.80 2.18

Machineschroef M5x35
18 312298 2.40 2.90

Schroef M5x16
19 994192 1.04 1.26

Inlegspie 4x4x30
20A 948920 1.05 1.27

Kogellager 6200vvcmps2s
21 6200VV 6.15 7.44

Borgbus
22 312303 26.40 31.94

Pakking (a)
24 312304 2.40 2.90

Knop
25 302458 1.04 1.26

Ring M8 (10 Stuks)
26 949433 1.05 1.27

Lock Washer M8
27 957042 1.05 1.27

Tandwielhuisdeksel
28 312305 52.53 63.56

Bout M8x30
29 302457 1.04 1.26

Kogellager 6302dducmps2s
30 6302DD 8.85 10.71

As
31 312302 43.86 53.07

Vilt Pakking
32 312306 1.05 1.27

Afstandsring
33 312651 7.35 8.89

Tandwielset (oud 306122+306123)
34A 332119 22.83 27.62

U-borg Moer (oud 961409z, 994311)
35 946228 1.04 1.26

Tandwiel (a)
36 312325 28.05 33.94

Afstandsbus
37 312294 3.00 3.63

Seal Lock Platte Schroef M4x10
38 990430 1.04 1.26

Lagerdeksel
39 312293 2.85 3.45

Rubberen Ring
40 994208 1.04 1.26

Kogellager 6301dducmps2s (oud 994272)
41 6301DD 6.75 8.17

Beugelhandgreep
42 312315 169.13 204.64

Bevestigingsplaat
43 312316 8.40 10.16

Inbusbout M6 X 16
44 878533 1.05 1.27

Inbusbout Hd M6x30
45 878877 1.05 1.27

Ring M12 ( Oud 949437z , 10 St. )
46 949437 1.95 2.36

Veerring M12 (10 Stuks)
47 949463 1.65 2.00

Bout M12x25 (10 Stuks)
48 949671 4.50 5.44

Inlegspie 3x3x10
49 940533 1.20 1.45

Inlegspie 4x4x15 *td5-1-1*
50 948919 1.05 1.27

Tandwielhuis
51 312297 187.83 227.27

Afschermplaat
52 312313 8.40 10.16

Linksmoer M8
53 960256 1.05 1.27

Borgring
55 312296 1.05 1.27

Kogellager 6301vvcmps2s
56 6301VV 8.55 10.35

Aandrijfas
57 312295 46.75 56.57

Eerste Tandwiel
58 315326 46.75 56.57

KOOLBORSTELVERBINDINGSTUK
59 958032 1.04 1.26

Draadeindhuls
60 981373 1.05 1.27

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
62 949425 1.05 1.27

Machineschroef M6x35 (10 Stuks)
63 949263 1.95 2.36

Pakking (b)
64 312291 3.00 3.63

SCHROEF
65 301654 1.05 1.27

Tandwielhuisdeksel
66 312292 75.90 91.84

ANKER 110 VOLT
67 360287C 91.16 110.31

ANKER 220-230 VOLT
67 360287E 91.30 110.47

Anker 240 Volt
67 360287F 91.30 110.47

Stofpakking
68 310998 1.05 1.27

Luchtgeleidingsring
69 306103 1.95 2.36

Schroef D5x75 (oud 963454z)
70 984271 1.04 1.26

Stator Ass'y 100-110 Volt
71 340348 137.09 165.88

Veld 230v (oud 340348e)
71 340349E 160.46 194.16

Huis (groene Gedeelte)
72 306102 19.39 23.46

Koolborsteldop
74 940540 1.04 1.26

Koolborstel (2 Stuks)
75 999044 4.50 5.44

Koolborstelhouder (oud 500301)
76 980487 5.68 6.87

Inbusstelschroef M5x8
77 938477 1.05 1.27

Bearing Bushing
78A 313306 22.00 26.62

Moer M6 (10st)
79 949556 1.05 1.27

Achterdeksel
80 312299 14.10 17.06

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
81 305558 1.04 1.26

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
82 949241 1.35 1.63

Veerring M5 (10 Stuks)
83 949454 1.04 1.26

Handgreep (a)
84 312300 16.09 19.47

Niet meer leverbaar
85 312318

Handgreep (b)
86 312301 16.09 19.47

Condensator
87 311935 3.30 3.99

Draadeindhuls
88 981373 1.05 1.27

Schroef D4x25 Zwart
89 304035 1.04 1.26

Grip Rubber
90 312317 7.35 8.89

Snoerklem
91 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
92 984750

Schakelaar
93 307650 50.60 61.23

Draadeindhuls
94 981373 1.05 1.27

Snoertule D10.7
95 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
95 958049 1.04 1.26

Snoer 110v
96 500246Z 26.54 32.11

Kogellager 6000vcmps2s
97 6000VV 6.15 7.44

Rubberen Ring
98 994202 1.05 1.27

Lagerbus
99 313307 35.06 42.43

Drukring
100 322270 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
501 312360

Niet meer leverbaar
502 974254

Niet meer leverbaar
503A 875769

Binnenflens D.25.4
601 312323 27.78 33.61

Niet meer leverbaar
602 985608

Niet meer leverbaar
603 985609

Niet meer leverbaar
604 985610

Niet meer leverbaar
605 985611

Niet meer leverbaar
606 985618

Niet meer leverbaar
607 985619

Niet meer leverbaar
608 312367

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.