Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CM5SB


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CM5SB

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapschroef D5x25 (zwart)
1 320523 1.35 1.63

Tandwiel Huis
3 321737 36.44 44.09

Pin Voor Spindelblokkeering
4 301943 1.65 2.00

Moer M8 (10 Stuks)
5 949558 1.05 1.27

Afdichtingsring (a)
7 308543 1.04 1.26

Ring (c)
8 980866 1.04 1.26

Kogellager 629t12ddc3ps2-l
9 629T12 9.83 11.89

Rubber Ring
10 321733 1.35 1.63

Lagerpakking
11 321734 1.35 1.63

ANKER 110 VOLT
12 360734C 49.30 59.65

ANKER 230-240 VOLT
12 360734E 41.39 50.08

Luchtgeleider
13 321732 1.35 1.63

Zeskant Hd Schroef D4x70
14 982021 1.04 1.26

Veld 110 Volt
15 340645C 26.40 31.94

Veld 230 Volt
15 340645E 28.19 34.11

Stofpakking
16 315877 1.05 1.27

Kogellager 608vvmc2eps2l
17 608VVM 5.70 6.90

Tandwielset
18A 329054 16.36 19.80

SEAL LOCK SCHROEF M4X10
19 303255 1.04 1.26

Spindelblokkeeringsknop
20 301944 1.04 1.26

Seal Lock Schroef M4x8
22 991207 1.04 1.26

Lagerafdekplaat (a)
23 936680 1.04 1.26

Kogellager 6201dducmav2s
24 6201DD 6.30 7.62

Vilt Pakking
25 308546 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel
26 308545 7.35 8.89

Seal Lock Schroef M5x16
27 307046 1.04 1.26

Inlegspie 3x3x8
28 944109 1.70 2.06

As
29 994301 14.25 17.24

As (b)
29 994302 13.89 16.80

Niet meer leverbaar
30 319373

Niet meer leverbaar
30 937817Z

Deksel
31 328743 1.95 2.36

Machineschroef M5x16
32 308386 1.05 1.27

Klemring Voor Beschermkap
33 301949 1.04 1.26

Stofafzuigkap
34 328741 24.61 29.78

MOER
35 942808 1.05 1.27

Geleidebeugel
36 328809 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
37A 339579

Buitenflens
37 937923P 5.40 6.53

Deksel
38 328742 1.95 2.36

Afdekdop Voor Stofafzuiging
39 324865 6.45 7.80

Busje
40 328841 1.05 1.27

Vleugelmoer M6
41 314622 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
42 949785

Hitachi Plaatje
43 328922 1.95 2.36

Schakelaarschuif
44 314428 1.04 1.26

Huis
45 325050 16.50 19.96

Koolborstels (2 Stuks)
46 999088 4.50 5.44

Koolborstelhouder
47 317810 4.80 5.81

Rubber Ring (oud 994299)
48 957754 1.20 1.45

Veertje
49 308536 1.65 2.00

Trekstang
50 325051 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
51A 329057

ONTSTORINGSCONDENSATOR
52 317491 7.35 8.89

Schakelaarhouder
53 325054 1.05 1.27

Snoertule D8.8
54 953327 1.04 1.26

Achterhuis
55 325052 10.35 12.52

Hitachi Label
56A 334347 1.05 1.27

Schroef D4x45 Met Ring
57 301815 1.05 1.27

Kabelschoentje
58 319320 1.35 1.63

Bedrading (aarde)
59 314854 1.50 1.82

Aansluitklem
60 980063 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
61 984750

Klemstrip (old 994566)
62 937631 1.04 1.26

Cord 2,5m 2 X 1.0 W/o Plug
64 500237Z 11.40 13.79

Snoer
64 500240Z 13.18 15.94

Niet meer leverbaar
65 328740

Knopbout M5
66 329497 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
501 320994

Niet meer leverbaar
502A 325491

Niet meer leverbaar
503 994322

Niet meer leverbaar
504 328845

Niet meer leverbaar
601 310338

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.