Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CM6


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CM6

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 956866

Niet meer leverbaar
2B 956856Z

Niet meer leverbaar
2A 983857

Koolborsteldop
3 961781 2.55 3.09

Koolborstel (2 Stuks)
4 999043 4.50 5.44

Koolborstelhouder
5 981586 6.45 7.80

Anker
6 983860E 125.40 151.73

Luchtgeleider
7A 954584 1.80 2.18

Contactpunt Koolborstelhouder
8 930703 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
10 983858

Veld 220-230 Volt
11 983859E 43.86 53.07

Rubber Hoes
12 956882 1.50 1.82

O-ring (1ap-20)
13 944486 1.05 1.27

Schakelaar
14A 958400Z 18.98 22.96

Schakelaar
14A 963756Z 13.20 15.97

Schakelaar
14 971667Z 20.21 24.46

Condensator (oud 500250z,500261z)
15 500262Z 6.45 7.80

Draadeindhuls
16 981373 1.05 1.27

Terminal
17 961419Z 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
18B 983840

Tapschroef
20 982095 1.04 1.26

Inbusstelschroef M5x6
21 962782 1.04 1.26

Veerring M5 (oud 949424z , 10 st)
22 949424 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
23 949454 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
24 949250

Stofafdichtingsring (a)
25 956387 2.10 2.54

RUBBEREN PEN (OUD 976441)
26 946362 1.05 1.27

Kogellager 608vvmc2eps2l
27 608VVM 5.70 6.90

Achterdeksel
28 956880 1.80 2.18

Schroef D5x65
29 960251 1.05 1.27

Sluitring
30 956764 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
31A 984750

Klemstrip (old 994566)
32 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
33 875806

Niet meer leverbaar
33 876316

Snoertule D10.2
34 930026 3.00 3.63

Snoertule D8.2
34 930487 2.25 2.72

Niet meer leverbaar
35 500201Z

Niet meer leverbaar
35 500234Z

Niet meer leverbaar
35 500245Z

Niet meer leverbaar
35 500247Z

Niet meer leverbaar
35 500248Z

Niet meer leverbaar
35 500420Z

Niet meer leverbaar
35A 500423Z

MACHINESCHROEF M5X14 (10 STUKS)
36 949238 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
37 983865

Machineschroef M4x14 (10 Stuks)
38 949218 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
39 983864

Bout Linkse Draadm7x17,5 (oud 996258)
40A 998335 1.05 1.27

Sluitring
42 957064 4.50 5.44

Niet meer leverbaar
43 310854

Ring
44 983856 17.33 20.96

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
45 949217 1.05 1.27

Veerring M4 (10 Stuks)
46 949453 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
47 983846

X-ring (oud 944520)
48 971134 2.25 2.72

Niet meer leverbaar
49 983853

O-ring (s-42)
50 983852 1.95 2.36

Kogellager 6302vvcmps2s
51 6302VV 9.30 11.25

As
52 983843 40.84 49.41

Tandwiel
53 983844 14.71 17.80

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
54 949215 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
55 983845

Niet meer leverbaar
56 983841

Niet meer leverbaar
57 940831

Kogellager 6001vvcmps2l
58 6001VV 6.60 7.99

Pakking
59 983847 2.55 3.09

Naaldlager Hk0810
60 670714 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
61 930426

Rol Pin D6x36 (oud 967029) (10 Stuks)
62 949874 5.85 7.08

Voetplaat
63 983861 11.10 13.43

Niet meer leverbaar
64 983863

Sluitring M8 ( 10 Stuks )
65 949426 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
66 983862

Veerring D14 (10 Stuks)
67 939543 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
69 983866

Draadeindhuls
70 981373 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
71 983869

Niet meer leverbaar
72 983880

Lasdop 50091 (10 Stuks)
73 959140 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
501 940543

Niet meer leverbaar
502 941057

Niet meer leverbaar
601 980804

Niet meer leverbaar
602 310853

Niet meer leverbaar
604 306914

Niet meer leverbaar
605 306915

Niet meer leverbaar
606 306916

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.