Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CM7MC


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CM7MC

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Schroef M5x16
1 994192 1.04 1.26

Tandwieldeksel
2 320227 4.96 6.00

Afsluitplaatje
3 320228 1.35 1.63

As
4 320234 6.96 8.42

Vilt Pakking
5 990852 1.04 1.26

Kogellager 6302dducmps2s
6 6302DD 8.85 10.71

Lagerpakking
7 320229 1.35 1.63

Veerring D12 (10 Stuks)
9 939542 1.50 1.82

Tapschroef D5x35 Met Ring Zwart
10 323209 1.35 1.63

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x14 (nieuw 990079)
11 984509 1.05 1.27

Tandwielhuis Ass'y
12 320217 17.76 21.49

Bout M14
13 331050 4.13 4.99

Niet meer leverbaar
14 331045

Veer
15 320219 1.35 1.63

Spindelblokkeringsknop
16 306888 1.04 1.26

Moer M10
17 320226 1.35 1.63

Afdichtingsring
19 320221 1.35 1.63

Vilt Pakking
20 320222 1.35 1.63

Kogellager 6301dducmps2s (oud 994272)
21 6301DD 6.75 8.17

Rubberen Ring
22 994208 1.04 1.26

Lagerpakking (a)
23 320220 2.55 3.09

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
24 949236 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M5x10
24A 992038 1.04 1.26

Blokkeringpin
25 306890 1.80 2.18

O-ring
26 320218 1.20 1.45

Tandwielset
27 330032 20.90 25.29

Anker 220 Volt
28 360594E 77.00 93.17

Schroef D5x75 (oud 963454z)
29 984271 1.04 1.26

Veld 110-120 Volt
30 340546C 50.10 60.62

Veld 220 Volt
30 340546E 50.10 60.62

Luchtgeleider
31 320215 1.35 1.63

Huis
32 321535 34.10 41.26

Koolborstelplaatje
34 320232 1.35 1.63

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
35 305812 1.04 1.26

Koolborstel (2 Stuks)
36 999061 4.20 5.08

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)
36 999089 9.30 11.25

Handgreep (a)
37 320230 4.96 6.00

Stofafdichting Voor G23u2
38 320216 1.35 1.63

Kogellager 6000vcmps2s
39 6000VV 6.15 7.44

Bearing Bush Assy (old 320244)
40 321536 11.55 13.98

Koolborstelhouder Inclusief Veer
42 322323 4.96 6.00

Handgreep
43 320231 3.75 4.54

Schakelaar
44 320238 22.55 27.29

Niet meer leverbaar
45 984750

Snoerklem
46 331336 1.20 1.45

Snoerklem
46 960266 1.04 1.26

Draadeindhuls
47 981373 1.05 1.27

Snoertule D11.2
48 331335 1.20 1.45

Snoertule D10.7
48 940778 2.10 2.54

Cord 4m 2 X 1.0 H07rn-f W/plug 16a Cee Form 2p+e 1
49 500465Z 37.95 45.92

Niet meer leverbaar
50A 336864

Handle Arm (b)
51 331027 33.83 40.93

Handle Arm (a)
52 331058 16.15 19.54

Nylon Ring
53 331053 1.05 1.27

Plug
54 331037 1.05 1.27

Slipkoppeling Compleet
55 331026 50.68 61.32

Niet meer leverbaar
56 331048

Handle Rachet (a)
57 331059 14.10 17.06

Niet meer leverbaar
58 331043

Niet meer leverbaar
59 331044

Niet meer leverbaar
61 331028

Niet meer leverbaar
62 331031

As
63 331029 10.88 13.16

Knopbout
64 331052 10.50 12.70

Sluitring
65 331062 2.48 2.99

Niet meer leverbaar
66 331040

Schachtdop
67 331041 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
68 331046

Afstandshouder
69 331032 8.25 9.98

Niet meer leverbaar
70A 376202

Niet meer leverbaar
71 331042

Rubber Afdekdop
72 331038 12.30 14.88

Bout M14
73 331050 4.13 4.99

Afschermplaat (a)
74 331056 28.13 34.03

Niet meer leverbaar
75 331054

Niet meer leverbaar
76 331034

Niet meer leverbaar
77 331033

Niet meer leverbaar
78 331035

Afstandshouder
79 331030 9.00 10.89

Niet meer leverbaar
80 331049

Gear Box Clamp
81 331060 26.26 31.78

Niet meer leverbaar
82 331051

Niet meer leverbaar
83 331048

Niet meer leverbaar
84 331047

Niet meer leverbaar
85 331055

Niet meer leverbaar
86 331057

Niet meer leverbaar
87 331061

Beschermkap + Stofafzuigadapter
88 331025 519.75 628.90

Vilt Sluitring
89 937033 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 331036

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.