Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CM7MRU


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CM7MRU

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Schroef M5x16
1 994192 1.04 1.26

Tandwieldeksel
2 320227 4.96 6.00

Afsluitplaatje
3 320228 1.35 1.63

As
4 320234 6.96 8.42

Vilt Pakking
5 990852 1.04 1.26

Kogellager 6302vvcmps2s
6 6302VV 9.30 11.25

Lagerpakking
7 320229 1.35 1.63

Veerring D12 (10 Stuks)
9 939542 1.50 1.82

Tapschroef D5x35 Met Ring Zwart
10 323209 1.35 1.63

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x14 (nieuw 990079)
11 984509 1.05 1.27

Tandwielhuis Ass'y
12 320217 17.76 21.49

Bout M14
13 331050 4.13 4.99

Niet meer leverbaar
14 331045

Veer
15 320219 1.35 1.63

Spindelblokkeringsknop
16 306888 1.04 1.26

Moer M10
17 320226 1.35 1.63

Afdichtingsring
19 320221 1.35 1.63

Vilt Pakking
20 320222 1.35 1.63

Kogellager 6301vvcmps2s
21 6301VV 8.55 10.35

Rubberen Ring
22 994208 1.04 1.26

Lagerpakking (a)
23 320220 2.55 3.09

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
24 949236 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M5x10
24A 992038 1.04 1.26

Blokkeringpin
25 306890 1.80 2.18

O-ring
26 320218 1.20 1.45

Tandwielset
27 330032 20.90 25.29

Anker 230v
28 360762E 67.65 81.86

Luchtgeleider
29 320215 1.35 1.63

Tapschroef D5x60
30 961501 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
31 340664E 41.11 49.75

KOOLBORSTELVERBINDINGSTUK
32 958032 1.04 1.26

Stofafdichting Voor G23u2
33 320216 1.35 1.63

Kogellager 6000vcmps2s
34 6000VV 6.15 7.44

Bearing Bush Assy (old 320244)
35 321536 11.55 13.98

Behuizing (oud 326019)
36 325640 55.14 66.72

Inbusstelschroef M5x8
38 938477 1.05 1.27

Koolborsteldop
40 940540 1.04 1.26

Koolborstel (2 Stuks)
41 999044 4.50 5.44

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 937
41 999074 14.40 17.42

Koolborstelhouder (oud 500301)
42 980487 5.68 6.87

Resistor
43 320236 10.44 12.63

Handgreepdeksel
44 325641 7.73 9.35

Schakelaar (2p Pillar Type) W/safety Lock
45 320371 36.44 44.09

Handgreep (a)
46 325642 7.28 8.80

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
47 305812 1.04 1.26

Snoerklem
48 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
49 984750

Draadeindhuls
50 981373 1.05 1.27

Snoertule D10.7
51 940778 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
52 500247Z

Niet meer leverbaar
53 937981

Handle Arm (b)
54 331027 33.83 40.93

Handle Arm (a)
55 331058 16.15 19.54

Nylon Ring
56 331053 1.05 1.27

Plug
57 331037 1.05 1.27

Slipkoppeling Compleet
58 331026 50.68 61.32

Niet meer leverbaar
59 331048

Handle Rachet (a)
60 331059 14.10 17.06

Niet meer leverbaar
61 331043

Niet meer leverbaar
62 331044

Niet meer leverbaar
64 331028

Niet meer leverbaar
65 331031

As
66 331029 10.88 13.16

Knopbout
67 331052 10.50 12.70

Sluitring
68 331062 2.48 2.99

Niet meer leverbaar
69 331040

Schachtdop
70 331041 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
71 331046

Afstandshouder
72 331032 8.25 9.98

Niet meer leverbaar
73A 376202

Niet meer leverbaar
74 331042

Rubber Afdekdop
75 331038 12.30 14.88

Bout M14
76 331050 4.13 4.99

Afschermplaat (a)
77 331056 28.13 34.03

Niet meer leverbaar
78 331054

Niet meer leverbaar
79 331034

Niet meer leverbaar
80 331033

Niet meer leverbaar
81 331035

Afstandshouder
82 331030 9.00 10.89

Niet meer leverbaar
83 331049

Gear Box Clamp
84 331060 26.26 31.78

Niet meer leverbaar
85 331051

Niet meer leverbaar
86 331048

Niet meer leverbaar
87 331047

Niet meer leverbaar
88 331055

Niet meer leverbaar
89 331057

Niet meer leverbaar
90 331061

Beschermkap + Stofafzuigadapter
91 331025 519.75 628.90

Vilt Sluitring
92 937033 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 331036

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.